• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs 2020

DeletedUser

Vendég
Anno MIhaszna felvetett egy problémát ami a kicsiket érinti. Jobbára az 1-2 fejezeteseket.
Többször előfordul a nyert csata vagy kisállat etetés közti választás. Utóbbi könyebbnek túnik, mert az 5-ik feladat után letehető a bagoly.
Hogy mennyire lehet etetni az már az akadémiától is függ. A katalizátor termelés is lassabban fog menni. Főleg ha nem érték még el a tornyot, ahol nyerhetnek is. Nagyon kell taktikázniuk, mert a harc tűnik megoldhatóbbnak. De elég sok találkozót kér az event. Hamar nehezedni fog.
A drágakő után könnyebb bajnokik jönnek, ez talán egy kis plusz esély nekik. Most kerül előtérbe a jó piac és a jó testvériség is. Sokat tudnak segíteni. Persze a harcrendszer ismerete is. Én szurkolok nekik, s persze mindekinek ! :)
 

DeletedUser4644

Vendég
Sziasztok.Van valami lista,hogy mit kell beadni?Nem találtam sehol
 

Klarao

Tag
Sziasztok. A téli játékhoz lesz-e feladatsor? Ha igen valaki meg tudná osztani, hogy fel tudjunk készülni? Köszönöm szépen.
 

Tejinashi

Erős harcos
Istenem, az a sok kérdező :D Pedig ha a legelsőnek betett linkre kattintottak volna, ott mindent megtaláltak volna :D Netán ha Google Chrome-juk van, az még le is fordítja automatikusan magyarra... :)
 

Bildiko

Felderítő
Sziasztok
Van egy kisvárosom, a 4. fejezetben. Minden tartomány a nagyon nehéz kategóriában van. Harccal nem lehet nyerni, csak ha van bőven letéve segítő épület, amit barkácsolni kellett . Választás: etess meg kisállat eledellel. Nincs lent mit megetetni, és nincs hely letenni a Baglyot. Nem is éri meg ebben a fejezetben, mert ugye hamar átér rajta az, aki játszik, és nem raknám le... Szóval, ha lenne helyem, akkor is kellene még kisállat eledel. Szóval ezt nagyon megnehezítették a kisebb városoknak, mindjárt az elején.
Nekem vannak barkácsolt segítő épületeim, így tudtam nyerni találkozón. Akinek nincs, az meg szívja a fogát, vagy leteszi valahogy a Baglyot, és vár, hogy meg tudja etetni...
Gratulálok, így lehet a kicsik kedvét szegni.... Tudom, sok az idő még... Nekem akkor sem tetszik, hogy mindjárt az elején ilyen egy feladat a kis városokkal szemben.
 

Mihaszna

Veterán
Van egy kisvárosom, a 4. fejezetben. Minden tartomány a nagyon nehéz kategóriában van. Harccal nem lehet nyerni, csak ha van bőven letéve segítő épület, amit barkácsolni kellett . Választás: etess meg kisállat eledellel. Nincs lent mit megetetni, és nincs hely letenni a Baglyot. Nem is éri meg ebben a fejezetben, mert ugye hamar átér rajta az, aki játszik, és nem raknám le... Szóval, ha lenne helyem, akkor is kellene még kisállat eledel. Szóval ezt nagyon megnehezítették a kisebb városoknak, mindjárt az elején.


Kb erről beszéltem pár nappal ezelőtt. Köszönöm, hogy megerősítetted az információt. :)
 

Erandyll

Felderítő
Sziasztok!
A feladatsorom már megvan :)
Az evenethez tartozó képet megtalálhatom valahol? Szeretném a laptopomra háttérképként applikálni :)
Előre is köszi :) Üdv,
 
Mi a véleményetek a fejleszthető épületről?
Szerintem a 4 évvel ezelőtti pacsizási systemben ez lett volna a legjobb fejleszthető épület. Most viszont olyan semmilyen. Mindenből termelget, de mégsem valami kimagaslóan mint az előzőek.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Utoljára szerkesztve:
Fent