• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs 2020

josemystro

Újonc
Sziasztok
Van egy kisvárosom, a 4. fejezetben. Minden tartomány a nagyon nehéz kategóriában van. Harccal nem lehet nyerni, csak ha van bőven letéve segítő épület, amit barkácsolni kellett . Választás: etess meg kisállat eledellel. Nincs lent mit megetetni, és nincs hely letenni a Baglyot. Nem is éri meg ebben a fejezetben, mert ugye hamar átér rajta az, aki játszik, és nem raknám le... Szóval, ha lenne helyem, akkor is kellene még kisállat eledel. Szóval ezt nagyon megnehezítették a kisebb városoknak, mindjárt az elején.
Nekem vannak barkácsolt segítő épületeim, így tudtam nyerni találkozón. Akinek nincs, az meg szívja a fogát, vagy leteszi valahogy a Baglyot, és vár, hogy meg tudja etetni...
Gratulálok, így lehet a kicsik kedvét szegni.... Tudom, sok az idő még... Nekem akkor sem tetszik, hogy mindjárt az elején ilyen egy feladat a kis városokkal szemben.

Sziasztok!

Még új vagyok ebben a játékban és pont ez a problémám nekem is esélyem sincs tovább haladni..... lehet nem kellett volna megnyitni annyi tartományt, de haladni szerettem volna. Tudom még kicsi vagyok nem is akarom végig vinni az eventet, de azt nem gondoltam hogy ilyen korán stop lesz. :(
 

MasterPali8

Újonc
Sziasztok!
Valaki tudja hogy honnan lehet tudni napi exklúzív nyereményket a 17-től?
(az elvengemsen csak a 16-os ig van fent)
 

DeletedUser4917

Vendég
Hány baglyot lehet szerezni ? 7 et ? Mint pl jeges medvét lehetett ?
 

DeletedUser4917

Vendég
Hátha értelmesebb válasz érkezik mint az előző kérdésemre , tudja valaki mi a 41. feladat mit kell 3x használni ?
 

Calyr

Veterán
Hány baglyot lehet szerezni ? 7 et ? Mint pl jeges medvét lehetett ?
Ez olyan csodálatosan arcpirító magamutogatás, hogy bevallom, meg is ihletett.
Engedd meg hogy Ferenc99 stílusban plagizáljak kicsit. :)

Hé, medvéből 14-et lehetett gyűjteni, hát te mennyire értesz a játékhoz, hogy neked nem jött össze simán annyi? Én le is tettem őket, tök jól mutatnak a 9 sellőm mellett. Ezért most bagolyból is lesz ennyi, hogy tudjanak pingpong meccseket játszani. Meg is mutatnám a várost, de a Nasa átvitte a titkos szerverét a holdra, ezért erről csak a legjobbak tudhatnak, bocsesz. Azért ne csüggedj, ha eleget gyakorolsz, eccer te is a közelébe juthatsz ekkora tudásnak! :)

:elvenarszep:
:myvirgacs:
 

DeletedUser4917

Vendég
Ez olyan csodálatosan arcpirító magamutogatás, hogy bevallom, meg is ihletett.
Engedd meg hogy Ferenc99 stílusban plagizáljak kicsit. :)

Hé, medvéből 14-et lehetett gyűjteni, hát te mennyire értesz a játékhoz, hogy neked nem jött össze simán annyi? Én le is tettem őket, tök jól mutatnak a 9 sellőm mellett. Ezért most bagolyból is lesz ennyi, hogy tudjanak pingpong meccseket játszani. Meg is mutatnám a várost, de a Nasa átvitte a titkos szerverét a holdra, ezért erről csak a legjobbak tudhatnak, bocsesz. Azért ne csüggedj, ha eleget gyakorolsz, eccer te is a közelébe juthatsz ekkora tudásnak! :)

:elvenarszep:
:myvirgacs:
Annak idején a 6 főnixmadárra is én kérdeztem rá , nektek sok fogalmatok nincs ahogy látom az eventekről .
Persze nem is a játékosoknak tettem fel a kérdést , de akik tudnák a választ ők hallgatnak , nem szórakoztattok senkit a hülyeségeitekkel míg én legalább valódi információkat adok át a játékosoknak és csakhogy pontositsuk nem 14 hanem összesen minimum 21 medvét lehetett szerezni ha valaki a zsebébe nyúlt .
Ja és magamutogató te vagy Calyr , mert én csak kérdezek .
 

DeletedUser4917

Vendég
Huhorog szép zene közben, és nagyon szép lenne ha úgy huhorogna zene közben hogy a városban illegeti billegeti magát!
Megéri ez a bagoly?
 

Erica

Veterán
Huhorog szép zene közben, és nagyon szép lenne ha úgy huhorogna zene közben hogy a városban illegeti billegeti magát!
Megéri ez a bagoly?
Szia
Ha neked Ferenc elég a bagoly illegetése-billegetése, akkor már régen rossz. Persze a huhorogás már más téma. Én azóta huhorogok, amióta megláttam a drága baglyod adatait., és ehhez nekem zene sem kell.:):):):p
 

DeletedUser4917

Vendég
akkor már régen rossz
Szép a bagoly és ez nem régen rossz hanem nagyon jó , persze az , hogy mi szép ízlések ...
Elég ha jól néz ki egyébként meg azok akik az utolsó korban járnak azoknak szépen hoz manát és passzívan ami a lényeg , egy régebbi bejegyzésemben már említettem , hogy ami passzívan hoz az jól hoz mert nem kell vele sokat foglalkozni .
 
Fent