• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs 2020

DeletedUser4917

Vendég
Ugyanis bár a feladatsorok azok korlátozva vannak, de a nagydíjak nem.
Na pont erre lennék kíváncsi , mert szerintem a nagydijjak is korlátozva vannak .
Pénzkidobás alatt azt értettem , hogy volt egy 60ezer Ft s ajánlat amiért kb 7 - 8 ezer kulcsot lehetett kapni , de ugye minek ha csak 1 bagoly van .
De azért köszönöm a választ , jobb mint előtted volt .
 

Putyika

Veterán
1 bagoly vagy több bagoly lett volna szerezhető ?
Nem vagyok olyan nagy valaki itt a fórumon, hogy jelentsen valamit az ha személyesen én adok neked tájékoztatást, és nem is hiteles az infó, de szerintem legalább 2 fődíj megszerezhető minden ilyen eventen. Nekem a Májusfából és a Mézeskalácsból meg is lett a 2. Most legutóbb a Boszis eventen, miután megkaptam a 9. fejlesztőt jött valami más, majd újra adta volna az épületet, bár nem sikerült addig eljutni, hogy megszerezzem, de a lényeg, hogy volt rá lehetőség.
 

Mihaszna

Veterán
Na pont erre lennék kíváncsi , mert szerintem a nagydijjak is korlátozva vannak .
Nincsennek korlátozva. Akkor lennének korlátozva (és onnan tudnád biztosra), amikor begyűjtöd az utolsó ereklyét, és már nem engedi megnyerni a következő nagydíjat, vagyis a Téli baglyot. :) Az Inno nem vágja le az arany tojást tojó tyúkjait ;)

volt egy 60ezer Ft s ajánlat amiért kb 7 - 8 ezer kulcsot lehetett kapni

kb 6-8 ezer kulcs kell, hogy kapj egy 10-es szintű Baglyot. :) ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Köszönöm srácok . Tehát ha nem tudom másra költeni a pinzem akkor ...
 

Goldi4

Újonc
Szeretném kérdezni,hogy a kisállat eledel miért nem számít bűbájnak. Most gyűjtöttem be és az event feladatnál nem írta jóvá. köszi a választ előre is.
 

Goldi4

Újonc
Köszi a választ, közben felébredtek és jóvá írták, egyébként a varázsakadémiában készítettem.
 

bere007

Veterán
Remek nyeremények vannak, hisz kinek ne jönne jól 1db ereklye, 1db TP, vagy 1db EE és a napi nyeremények is csodásak. Ilyen jó épületek még sose voltak. Na és a fődíj, az aztán tényleg csodálatos lett. Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek ezért. Nagyon jó minden és szemmel látható a színvonal változása.
 

Corvo

Veterán
Remek nyeremények vannak, hisz kinek ne jönne jól 1db ereklye, 1db TP, vagy 1db EE és a napi nyeremények is csodásak. Ilyen jó épületek még sose voltak. Na és a fődíj, az aztán tényleg csodálatos lett. Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek ezért. Nagyon jó minden és szemmel látható a színvonal változása.
Teljesen egyet értek veled.
OFF
Tornyoztam, elkezdtem a csatát közben frissíteni kezdték a szervert. Bukom az egységeket vagy nem? Közben kiderült nem, mert folytatódik.
 

Tejinashi

Erős harcos
Szia, bár a bűbájoknál van, de ugyanúgy nem fogadja el mint a teleportot. Feladatnál csak a gyártható bűbájok játszanak, amiket a varázsakadémiában is elő tudsz álltani.
Kisállateledelt is elő lehet állítani a Varázsakadémián. Valamelyik nap azt adott be. Elixír és katalizátor kell hozzá.
 

bere007

Veterán
Kisállateledelt is elő lehet állítani a Varázsakadémián. Valamelyik nap azt adott be. Elixír és katalizátor kell hozzá.

Előállítani lehet, de gyártani nem lehet. Gyártani csak az 5 bűbájt lehet, a kaja az barkácsolás, ami nem gyártás. Ezért is írta azt Wiccara, hogy csak az jó, amit gyártani lehet. És arra amúgy 4 recept van. Mind3 t3 ereklye+KK és egy, ami csak törmeléket kér. Ezért is megtévesztő ez a fogalmazás. Illetve a varázstárgy szerzés is ilyen fogalmazás volt. Ha a dolgok a pontos nevükön lennének nevezve az sok félreértést, reklamációt és kérdést spórolna meg. A sok év alatt már annyi minden be lett vezetve, aminek a neve sokszor csak minimálisan tér el valami mástól, ami főleg egy új játékost zavarhat meg, de olykor régit is. Ezért fontos a pontos fogalmazás.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Az esemény még 12 napig lesz elérhető, de úgy gondoljuk ideje lassan a tapasztalaitokat összegyűjteni az idei Téli Varázsról. :)

A következő dolgokat szeretnénk tőletek megtudni:
  • Mi/Mik az(ok), ami a legjobban tetszett az egész eseményben?
  • Min/Miken lenne érdemes változtatni jövőre, tehát azok a dolgok, amelyek nem voltak idén megfelelőek?
Minden vélemény segíti a munkánkat, így megköszönöm, ha áldoztok egy pár percet arra, hogy részletes visszajelzést tudja továbbítani a németországi csapatnak! :)

Boldog, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek! :gyémánt:
 

Mihaszna

Veterán
Mi/Mik az(ok), ami a legjobban tetszett az egész eseményben?
Mechanizmus: Örülök, hogy kikerült a ,,Keverés", a ,, Duplázó" és a ,, Nagyító". Még jobb, hogy szabadon felhasználható akkor, amikor mi szeretnénk. Külön öröm, hogy nincs további nehezítés, mint a tavalyiban az a kalapácsos ,,izé"

Napi exkluzív díjak: Vannak/Voltak benne olyanok, amik tetszenek/tetszettek, s meg is szereztem. Jó látni, hogy 1-2 régebbi darab leporolásra került és újra megnyerhetővé vált.


Min/Miken lenne érdemes változtatni jövőre, tehát azok a dolgok, amelyek nem voltak idén megfelelőek?
Ajándék nyeremények: Aki szerencsés, az ,,kipörgetheti" a + 3, 4 lépést. Ha már vagyunk olyan szerencsések és megtaláltuk, akkor + a lépés mellé adhatna ugyan annyi kulcsot is ajándékba. Nem egy egetverő számról beszélünk, szerintem simám beleférne.

Napi exkluzív díjak: Sajnálom, hogy mostanság egyre kevesebb az olyan megnyerhető épület, ami termel is valamit :/ Talán majd legközelebb.
 

DeletedUser

Vendég
Szisztok ! :)

Szeretnék csatlakozni az elóttem szólóhoz minden tekintetben ! ( Örülök hogy sikerült visszabújnod a bőrödbe kedves Mihaszna. :))
Nagyon tetszik a segítségek tetszőleges felhasználása is. Amikor tetszetős a napidíj akkor is lehet aktiválni a nagyítót és a duplázót egyszerre ás hátha.. Nagyon jó napidíjak is voltak. De grafikailag szemetgyönyörködtető az összes. Úgy érzem én is hogy picit több termelő épült is lehetne, vagy ha nem változik a szám, picit többet is termelhetnének. :)
Ami vizuálisan egyedülálló lenne, hogy legalább szenteste leszállna az éjszaka és ki lenne világítva a város. De ez inkább esztétikai dolog. De mégis..
El tudnék képzelni egy karácsonyfát amin kigyullad egy égő, egy feladat sikeres megoldása során. Akár szakaszonként vagy a legvégén, de egy külön erre tervezett díjat lehetne nyerni. Vagy annyi kulcsot amivel extra postaládákat lehetne nyitni. Márha marad a mostani szisztéma a postaládákkal. S persze ha az event a karácsonyhoz kapcsolódik és nem "csak" sima téli event lenne.
Egy dologra azért érdemes volna figyelni a fejlesztőknek. Indításkor kalkulálják bele azokat az új játékosokat akik olyan problémákba ütközhetnek mint a mostanin. A katalizátor és az eledel problémája.
Anno imádtam a Mézeskalács Házikót, de határozottan fejlődött és jobb lett a téli esemény !

Tisztelettel köszönöm szépen a figyelmet ! :)
 

Mihaszna

Veterán
El tudnék képzelni egy karácsonyfát amin kigyullad egy égő, egy feladat sikeres megoldása során. Akár szakaszonként vagy a legvégén, de egy külön erre tervezett díjat lehetne nyerni.
Kifejezetten tetszik a gondolat (ötlet). :) Ha nem is konkrétan ötletről beszélünk, támogatom, támogatnám! :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok!

Az esemény még 12 napig lesz elérhető, de úgy gondoljuk ideje lassan a tapasztalaitokat összegyűjteni az idei Téli Varázsról. :)

A következő dolgokat szeretnénk tőletek megtudni:
  • Mi/Mik az(ok), ami a legjobban tetszett az egész eseményben?
  • Min/Miken lenne érdemes változtatni jövőre, tehát azok a dolgok, amelyek nem voltak idén megfelelőek?
Minden vélemény segíti a munkánkat, így megköszönöm, ha áldoztok egy pár percet arra, hogy részletes visszajelzést tudja továbbítani a németországi csapatnak! :)

Boldog, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek! :gyémánt:
Ami legjobban tetszett , hogy szintezhető a fődíj és termel olyan nyersanyagot ami bomló ( mana ) , nagyon tetszik ,hogy a város környékén gyűjtögethetők a kulcsok és , hogy napi 25 kulcsot lehet szerezni különösebb erőfeszítés nélkül . A feladatokkal jól lehet haladni .
Jó lenne tudni ilyenkor előre mennyi fődíj nyerhető .
Jó lenne a napi díjhoz használni a kétszeres szorzót , tehát csak aznap bekapcsolni amikor a kedvenc napi díj megjelenik és nem szerencse alapján elhasználni a dupla szorzót .
Legjobban az tetszene ha lenne olyan szintezhető épület ami sok magot ad .
Egyébként a szép grafika ( bagoly ) , szintezhető épület és akár több ilyen nyereményre is lehetőség van ezt nagyon pozitívnak látom . Köszönet érte :)
 

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok!

Az esemény még 12 napig lesz elérhető, de úgy gondoljuk ideje lassan a tapasztalaitokat összegyűjteni az idei Téli Varázsról. :)

A következő dolgokat szeretnénk tőletek megtudni:
  • Mi/Mik az(ok), ami a legjobban tetszett az egész eseményben?
  • Min/Miken lenne érdemes változtatni jövőre, tehát azok a dolgok, amelyek nem voltak idén megfelelőek?
Minden vélemény segíti a munkánkat, így megköszönöm, ha áldoztok egy pár percet arra, hogy részletes visszajelzést tudja továbbítani a németországi csapatnak! :)

Boldog, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek! :gyémánt:
Sziasztok.
A grafika tetszik, arányban jó napidíak vannak,a nagyító és a szorzó nagyszerű, viszont a feladatok ütemezése számomra kedvezőtlen.Befejeztem a 70.feladatot,volt vissza 25 nap,azóta napi 1-et ad,ha tetszik a napidíj és 2-3 forgatás alatt nem tudom kinyitni vásároljon kéne, annyit pedig nem biztos hogy megér, sokszor nem is nyitok,mert akkor nem biztos hogy 10-es szintre tudom fejleszteni a baglyot.Sajnos az elején nekiugrottam,azt gondolván hogy az utolsó 10 feladatnál "fékez",így már inkább több a matek mint az öröm.
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
 
Sziasztok!
Tudom nem ide tartozó téma, de szeretném megkérdezni, hogy tegnap óta csak nálam ilyen lassú a játék? A betöltődés is minimum 5 percig tart:(
 

ZoltanZsolt

Újonc
Szia @ZoltanZsolt
A munkában is dolgoznod kell, hogy megkapd érte a fizetésed. Ugyan ez vonatkozik egy Eventre is. Persze lehetne olyat is csinálni, hogy kattintgatunk a világba, de nem csinálunk semmi mást, majd ömlik a sok Tp, Itemek és mittomén még mi. Na de akkor mi értelme is van? Persze szép elgondolás, de nem sok érdemi, logikai lényege van. Amelyik event plusz díja nem kecsegtet értelemmel, azt nem kell megszerezni, minden más meg elfér a raktárban. Node nem muszáj el sem kezdeni....hiszen maga a város is tartogat olykor manó melókat. Egy gondoltat: amit az ember szeretettel csinál abba mindig időt, energiát fektet!!
ui: ereklyéket a varázsakadémiában, szomszédi látogatások alkalmával is lehet szerezni.
Nem azt mondtam,h. ne legyenek feladatok,de nem mindig ugyanaz. Itt vagy ereklye, vagy termékek. Az utóbbival még nincs is gond,mert az megoldható. Annyi ereklyét a varázsakadémia sem tud adni,mint itt kérnek. Szerezz 16 ereklyét, amikor egy felfedezés 3 nap 8 ereklyével. Egy ideig tudod gyorsítani,de nincs belőle végtelen. Teljesíts 10 találkozót. Ismét a felderítés, ami 6 nap. Hiába jössz a logikai dolgokkal.Meséld el légyszíves hogy oldod meg logikailag,h. ne kelljen 3 napot várnod, amikor az összes gyorsítót ellőtted. Amit a postakulcsokkal ad,az meg egy hulladék.
 
Fent