• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyereményjátékok

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

A mostani nyereményjáték megfejtéseként elég egyetlen számot írni, vagy azt is le kell írni, hogy hol találtam eltéréseket?
Szia!
A kiírás 1. bekezdésének utolsó mondata kiemelten ... " Csak az eltérések számára vagyunk kíváncsiak. "
 

ElfAndie

Elf kid
Elég csak egy szám. :)

Szia!
Az 1. bekezdés utolsó mondata kiemelte ... " Csak az eltérések számára vagyunk kíváncsiak. "

Köszi szépen, Simple! :)

Lupuj, nem hittem a szememnek, jobbnak láttam rákérdezni, hogy megerősítsen valaki. :D Egyetlen számért némi szerencsével 300 gyémánt cserébe a hihetetlen határát súrolóan gáláns ajánlat. :)
 
Utoljára szerkesztve:
Üdv!


Egy felvetes.
Ha tobb alkalommal is van sorsolas
Akkor mar nyertes versenyzoket nem kellene kihagyni a jutalmazasbol?

Tobb resztvevonek jutna...
 

Deleted User - 373998

Vendég
Üdv!


Egy felvetes.
Ha tobb alkalommal is van sorsolas
Akkor mar nyertes versenyzoket nem kellene kihagyni a jutalmazasbol?

Tobb resztvevonek jutna...
Szia!
Mivel a sorsolást randomgenerátor segítségével oldjuk meg, így arra lehetőség nincs, hogy a játékba benevezett játékost-mivel már egy fordulóban nyert-kivegyük a "kalapból". Ez diszkriminációnak minősülne. Minden csak szerencse kérdése.
Köszönöm a megértésed!
További jó játékot és sok szerencsét kívánunk!
 

WarriorKingu

Erős harcos
Szabad esemény épületegyüttest is választani kedvenc épületként a nyereményjátékban?
Megoldottam másként.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser6419

Vendég
Sziasztok!
Ha abból indulok ki, hogy a vastag erezetű levelek széle is vastag, akkor a bekarikázott rész egy külön levél vagy csak oda is folyt egy kis festék?

Levél.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Sigrid

Tag
Sziasztok! A színes őszi levelek alatt az összes levélre gondoltatok, tehát a képen látható mindet beleszámoljuk, vagy a zöldet ne? (végül is a zöld is szín) Mivel csak 1 lehetőség van, nem mindegy. Köszi: Teréz
 

Erica

Veterán
Sziasztok! A színes őszi levelek alatt az összes levélre gondoltatok, tehát a képen látható mindet beleszámoljuk, vagy a zöldet ne? (végül is a zöld is szín) Mivel csak 1 lehetőség van, nem mindegy. Köszi: Teréz
Igen kedves @PTerez
Az őszi meleg színekhez hozzá tartozik a ződ is, a langyi sárga, és a homikás barna is. Fokozni nem merem, mert kitiltanak, jogosan. Mivel leveleket kért a szerző, nem külön színválogatást. Sok sikert!
 
...a játék első mondata után pár napig vártam, hogy megjelenjenek a levelek a városom körül... :rolleyes: :oops: :D
...aztán leesett, hogy a mellékelt képen számolgassunk! ;)
 

Zaron

Felderítő
Hát ezek szerint mégis ez a "Quantum fizika", mert a bekarikázott rész lila-magenta akár, de nem zöld, vagyis nem a zöld levél körvonala, nem is vastag körvonal, esetleg lehet kifolyt festék. Viszont egy másik alul lévő zöld levélrészletet sem tudok nem levélként értelmezni, ahhoz túl egyenes vonal határolja. Ez már két véletlen.
 

Csatolmányok

  • levelek.jpg
    levelek.jpg
    158,9 KB · Megtekintések: 6

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Simple, vagy bárki a csapatból. A színkiemelés picit lehetne erősebb? :) Teljesen más útvonalon indultam neki a helyes megfejtésnek az említett kellemetlenség miatt. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok.

Simple, vagy bárki a csapatból. A színkiemelés picit lehetne erősebb? :) Teljesen más útvonalon indultam neki a helyes megfejtésnek az említett kellemetlenség miatt. :)
Kedves @Mihaszna
Már nem, mert elkészült, és ha nem bánod már így marad. Középső sáv, biztosan látni azért valamelyest.
 
Fent