• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyereményjátékok

BLERO

Felderítő
Sziasztok!
Hol tudom leellenőrizni a valászaim helyességét? Nem ismerek minden épületet pl, nem tudom, hogy az anagramma megfejtésem jó e. A wikin nem találtam erre semmit, vagy rosszul kerestem?
Köszi: B.
 
Sziasztok!
Hol tudom leellenőrizni a valászaim helyességét? Nem ismerek minden épületet pl, nem tudom, hogy az anagramma megfejtésem jó e. A wikin nem találtam erre semmit, vagy rosszul kerestem?
Köszi: B.
Szia,
sehol, de vicces is lenne, ha meg lehetne nézni még a játék befejezése előtt, mert akkor nem lenne nyereményjáték. :) Én sem ismerek minden épületet, így keresgélnem kellett - nem is keveset.

Anagramma tekintetében annyit tudok mondani, ha értelemes szó vagy mondat jön ki, az megfelel az anagramma szabályának.

PS: Ki mondta, hogy csak a wikin kell keresni? Barátod a Google, maga a játék és az internet végtelen bugyrai.

Acid
 

BLERO

Felderítő
Szia,
sehol, de vicces is lenne, ha meg lehetne nézni még a játék befejezése előtt, mert akkor nem lenne nyereményjáték. :) Én sem ismerek minden épületet, így keresgélnem kellett - nem is keveset.

Anagramma tekintetében annyit tudok mondani, ha értelemes szó vagy mondat jön ki, az megfelel az anagramma szabályának.

PS: Ki mondta, hogy csak a wikin kell keresni? Barátod a Google, maga a játék és az internet végtelen bugyrai.

Acid
szia
lehet vicces, de a feladvány kb 90% wikin lekereshető. azt nem kötötték ki, hogy nem lehet segítséget használni. és mivel az esemény épületek 1 része szintén ott van, ezért gondoltam, talán a hiányzók is meg vannak valahol... (hiszen elvileg ezért van a wiki...)
Amúgy a feladat kész, 1 épület nevét keresem már csak...
Köszi a segítséget!!!!!!!
B.
 

Zaron

Felderítő
Furfangos Júliushoz
* közelébe
Ha a 6-os szék esetében a a 8-as, 4-es széket jelenti,
gondolom a 2-es szék esetére is igaz ez: a 8-as, 4-es szék
(nekem értelemszerűen, bár ez kimaradt).
Annyira trükkös a feladvány, hogy esetleg lehetséges több jó megoldás is?
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Furfangos Júliushoz
* közelébe
Ha a 6-os szék esetében a a 8-as, 4-es széket jelenti,
gondolom a 2-es szék esetére is igaz ez: a 8-as, 4-es szék
(nekem értelemszerűen, bár ez kimaradt).
Annyira trükkös a feladvány, hogy esetleg lehetséges több jó megoldás is?

Szia.

Itt is megírom, igen, a 2-es szék esetében is igaz a 8-as és 4-es szék, a hiányosságot pedig pótoltam. Köszönöm a visszajelzést, és elnézést a hiányosságért, késő este állítottam össze, amikor készítettem a feladványt. :)

Anerilin
 

Migur

Újonc
Furfangos Júliushoz kérdés:
"Az összes helyesen válaszoló között 3000 Gyémántot sorsolunk osztunk ki."

Csak, hogy tisztán értsük, minden jól válaszoló kap 3000-et, vagy 3000 gyémántot elosztanak annyi felé, ahányan jól válaszolnak?

Köszönöm.!
 

0rgona

Újonc
Sziasztok,

Én most szerettem volna leadni a megfejtést a nyereményjátékra és meglepődve tapasztaltam, hogy már lezárult és már kihirdettétek a nyerteseket is.
A leírás szerint ma éjfélig van a leadási határidő.
  • Beküldési határidő: 2023.07.17 (Hétfő) 23:59
Valamit félreértelmezek? Lehet még beküldeni megfejtést?
köszönöm!
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok,

Én most szerettem volna leadni a megfejtést a nyereményjátékra és meglepődve tapasztaltam, hogy már lezárult és már kihirdettétek a nyerteseket is.
A leírás szerint ma éjfélig van a leadási határidő.
  • Beküldési határidő: 2023.07.17 (Hétfő) 23:59
Valamit félreértelmezek? Lehet még beküldeni megfejtést?
köszönöm!
Szia!
Nem, már nem lehet beküldeni a megfejtést. mert mint te is látod, a Fórumjáték bezárult.
Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által. Most is ez történt.
Köszönjük a megértésed!
 

Zaron

Felderítő
Pont ezt szerettem volna kérdezni, mikor változott a határidő?? Reggel még nem láttam változást (ez tehát utólagos változtatás, amire nem lehet felkészülni), de nem értem rá elküldeni a választ, sajnálom.
Egy észrevétel még. Határozottan megkülönböztettétek a kiírásban--ami nem változott-- a mellette és a közelébe fogalmakat. Eszerint Elsee nem ülhet a 2-es széken, ha Garm közelébe akar ülni, mert közelébe csak a 8, 4-es székek vannak. Lizzi sincs így nincs a közelébe a 7-es széken.
Tudom, írtátok, hogy egyéb jó megoldást is elfogadtatok, az enyém is ettől eltérő lett volna. Ettől ez a megoldás nem felel meg a kiírásnak.
 
Utoljára szerkesztve:

Samas

Mentor
A feladat leírásából nem derült ki, én pedig név alapján nem tudtam eldönteni ki fiú ki lány, így utánanéztem.
Bár ritka nevek, de több "name meaning" oldal is azt adta eredményül hogy Garm fiú. Lizzi egyértelműen lány.
Tird nemét viszont sajnos nem sikerült ily módon kiderítenem.

Tehát a feladatot úgy oldottam meg hogy Garm fiú, Tird pedig kizárásos alapon lány.
Továbbá nem volt arra vonatkozó utalás, hogy aki mellettte ül az a közelében is van [és annak is számít], bár logikailag igaz.
 

Kzwarez

Újonc
Sziasztok! Biztos hülye kérdés: Ez a 110 gyémánt, amit kaptunk a játékból, az mikor realizálódik a birodalmunkban? Én nem vettem eddig észre, hogy megkaptam volna :(
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok! Biztos hülye kérdés: Ez a 110 gyémánt, amit kaptunk a játékból, az mikor realizálódik a birodalmunkban? Én nem vettem eddig észre, hogy megkaptam volna :(

Szia!

Általában a versenyt követő 2 hétben szoktuk jóváírni, van amikor ez gyorsabban, van amikor ez lassabban történik meg.
 

Kenza

Újonc
A torpedójátékban mik az elhelyezés szabályai?
A normál torpedóhoz hasonlóan az oldalak nem érhetnek össze? A sarkok érinthetik egymást?
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
A torpedójátékban mik az elhelyezés szabályai?
A normál torpedóhoz hasonlóan az oldalak nem érhetnek össze? A sarkok érinthetik egymást?

Szia, Kenza. :)

Nincs szabályozás az elhelyezkedésben, az (elrejtett) épületek érinthetik egymást. Ez azt jelenti, hogy az oldalai és sarkai összeérhetnek, viszont nem fedik egymást. Azaz: 2 épület nem helyezkedhet el ugyan abba a pozícióba, nem lóghat bele a másikba. Legfeljebb közvetlen mellette helyezkedhet el. :)
 

Kenza

Újonc
Szia, Kenza. :)

Nincs szabályozás az elhelyezkedésben, az (elrejtett) épületek érinthetik egymást. Ez azt jelenti, hogy az oldalai és sarkai összeérhetnek, viszont nem fedik egymást. Azaz: 2 épület nem helyezkedhet el ugyan abba a pozícióba, nem lóghat bele a másikba. Legfeljebb közvetlen mellette helyezkedhet el. :)
köszi a választ :)
(a játék kitalálója sosem torpedózott gyerekkorában? :D )
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
köszi a választ :)
(a játék kitalálója sosem torpedózott gyerekkorában? :D )
Hogy őszinte legyek, valóban nem torpedóztam még. :) A játékot ismerem, viszont itt kicsit borítottam a rendet. Ezért örülök, ha inkább kérdeznek, minthogy rosszul értelmezzék. :)
 
Fent