• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyereményjátékok

Zaron

Felderítő
Sziasztok!
Az egész keresztrejtvényt kéritek, vagy elég a kiemelt rész ( középső sáv) megfejtése?
 

Ferenc99

Erős harcos
Kedves Ferencem :)
Ez nem az Inno-webshop, hanem kariaji; tehát, majd ha a postás az öledbe dobja, kinyitod, mint egy lelkes kisgyerek,és örülsz, mint majom a ... ;)
#kellemesünnepeket
1671958773293.png
Polón így néz ki , de lehet , hogy nem ez van pl a bögrén csak kiváncsi lettem volna. Több féle mint pl az elf ember karakter .
 

Csatolmányok

  • elvenar.jpg
    elvenar.jpg
    210,4 KB · Megtekintések: 4

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Hogyan néznek ki az ajándékok ? mármint a nyeremények ?

Szia!

Mivel közvetlen a hamburgi irodában találhatóak ezek a tárgyak, így nálunk nincsenek ilyenek, hogy le tudjuk fótozni, de szerintem egész elképzelhető leírást adtunk a nyereményeknek, a legtöbbször a játék/cég neve, logója van rajta, a megfelelő színekkel. :)

Itt vannak képek tavalyról:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/karácsonyi-keresztrejtvény.4514/page-4
 

Ferenc99

Erős harcos

Mihaszna

Veterán
miféle kiemelt sor?? sima négyzethálót látok csak.. :(
Szia.

Wic. hozzászólása 2021. Dec. 23.-ai. Én is benéztem már, hogy egy régebbi hozzászólásra válaszoltam. :D Üdv a csapatban. ;):)

PS: Valószínűleg jó feladványt nézel, csak összekavarodtál egy kicsit. :) A 2022-es Nyereményjáték (részlete) ITT érhető el. :)
 

Susanh

Erős harcos
Lehet nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, de ez:
“04 - A fejleszthető épületek bónusz hatásaiért felelős Bűbáj”

Elég többértelműen, (bután?) lett megfogalmazva. Persze,ha megvan a megfejtés és tudod milyen betűvel kell kezdődnie akkor már lehet tudni..talán..de lehet én sem jót írtam.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Lehet nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, de ez:
“04 - A fejleszthető épületek bónusz hatásaiért felelős Bűbáj”

Elég többértelműen, (bután?) lett megfogalmazva. Persze,ha megvan a megfejtés és tudod milyen betűvel kell kezdődnie akkor már lehet tudni..talán..de lehet én sem jót írtam.
Kedves Susanh!
A feladat nem lett bután megfogalmazva, mert a kérdéses Bűbáj a bűbájok csoportjába tartozik. Tehát: a kérdés jó. Viszont 2 válasz is létezik és mind kettőt el fogjuk fogadni, még mielőtt valaki itt beperel bennünket :)
További kellemes játékot kívánunk!
 

Susanh

Erős harcos
Értem, köszönöm a választ(bár lehet én nem jót írtam be) hisz szerintem amire alapjàraton ti gondoltok az “nem megfelelő” betűvel kezdődik ha a teljes nevét nézzük
 
Fent