• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyereményjátékok

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Kérünk szépen Benneteket, hogy NE ide írjátok a megfejtést, hanem a játék alá, hozzászólás formájában. Ez itt a kibeszélő, tehát megbeszéljük, hogy mennyire nyerte el tetszéseteket a fórumjáték, vagy mi.... Minden más megnyilvánulás törölve lesz, főleg a Megfejtések. Köszönöm a megértéseteket.
 

Vanek

Veterán
Tök mindegy. Ez egy gyorsasági játék (volt), és vélhetően már régen megvan a 10 nyertes, de január 31-ig még lehet jelentkezni. Csak nem tudom, minek. Mert ha sorsolás lenne, akkor OK. De ha gyorsasági, akkor meg ahogy megvan a 10 nyertes, már le is lehetett volna zárni. Így csak a hamis érzetet keltik, hogy még van bármi esélye bárkinek, holott már biztosan nincs.
 

Melkor

Tapasztalt építő
Sziasztok

Nem panaszkodni szeretnék, csak kicsit :D
Szóval reggel 9:23-kor kikerül a fórumra a hír, utoljára szerkesztve: 14:22
majd este 19 után megjön a hír a játékban, hogy van a nyereményjáték, amiben az első 10 nyer...

A "dolgozó nép" számára így ez kicsit bajos, én inkább a sorsolásos dolgokat preferálnám ilyen esetekben.

ui: most lesem hogy más is ilyen miatt sírt és Cyklon meg gyors sorsolást ígért :D
 
Utoljára szerkesztve:

Szeszkazan

Újonc
Nyugi @Vanek majd random sorsolunk gyorsan....:p

Ebben az esetben nem ártana módosítani a szabály ezen pontján:

  • Az első 10 játékos aki helyes megfejtést küld be, fejenként 300 Gyémántot nyer.

mert így sanszos, hogy sokan be sem próbálkoznak már. Én is most értem ide és ránézve a feladatra első gondolatom az volt, hogy erre már rég megvan a 10 megfejtő és nem érdemes játszani...
 

Deleted User - 373998

Vendég
Ebben az esetben nem ártana módosítani a szabály ezen pontján:

  • Az első 10 játékos aki helyes megfejtést küld be, fejenként 300 Gyémántot nyer.

mert így sanszos, hogy sokan be sem próbálkoznak már. Én is most értem ide és ránézve a feladatra első gondolatom az volt, hogy erre már rég megvan a 10 megfejtő és nem érdemes játszani...
Kedves @Szeszkazan
Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által. Ez áll ugye a nyereményjáték kiírásában. ;)
 

Vanek

Veterán
Kedves @Szeszkazan
Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által. Ez áll ugye a nyereményjáték kiírásában. ;)
Szóval... ez egy olyan nyereményjáték, amiben bármikor megváltoztathatjtok a szabályokat, hogy más nyertesek lehessenek. Akár más lesz a kiírás, akár más lesz a kérdés (így a válasz), akár több kérdés lesz, akár bármi... Gyönyörű.
Még talán az lesz a legelfogadhatóbb megoldás, ha csak plusz nyertesek lesznek; de ez már akkor is átverés mindenki felé, aki nem napi szinten nézi a fórumot, és -ahogy feljebb is írta Szeszkazan- már bele sem kezdett, mert esélytelennek ítélte. Így ők már ki is estek.
(Btw, kíváncsi vagyok rá, hogy mit szólna a Szerencsejáték Felügyelet egy ilyen szerencse- és/vagy nyereményjátékhoz. :D )
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Akár más lesz a kiírás, akár más lesz a kérdés (így a válasz), akár több kérdés lesz, akár bármi... Gyönyörű.

Typo javítás volt a szerkesztésben, remélem kielégítő ez ügyben az érdeklődésedre adott válaszom. :)

"Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által."
A nyereményjátékok esetében pedig, ahogy a múltkor is mérlegelés után pozitív elbírálást kaptak a résztvevők, így többen nyertek, úgy most is még átbeszéljük az ügyet.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Elfek és Emberek
A Fórumjátékra a helyes megfejtést a hó végéig várjuk nagy szeretettel. A helyes megfejtők között random sorsolással választunk 10 szerencsés játékost, akik egyenként 300:gyémánt: nyernek. Mindenkinek kellemes időtöltést, és sok sikert kívánunk!
 

Vanek

Veterán
Utólagos gondolat (annak ellenére, hogy nyertem - most majd biztos felvetődik valakiben, hogy bunda volt, mert felszólaltam (ha a vírustagadós konteókra ezrek buknak, erre is biztosan lesznek tömegek :D )): tényleg jó lenne előre tudni, hogy milyen szabályok alapján lehet játszani, és ne lehessen ezen változtatni! Mint említettem, azzal, hogy valaki a módosítás előtt, de a kiírás után már elég sokkal látta a feladatot, inkább fel is adta (nem írt megoldást). És ez nem feltételezés, hanem tapasztalat, mert a testvériségemben többen írták a chat-ra, hogy este már inkább nem is jöttek ide, mert nem látták esélyét a nyerésnek (azóta meg nem láttam, hogy bárki írt volna a falra, hogy változott a szabály, és bárki nyerhet).
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Volt 5 napuk így is választ adni, így nem teljesen értjük a problémát. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Utólagos gondolat (annak ellenére, hogy nyertem - most majd biztos felvetődik valakiben, hogy bunda volt, mert felszólaltam (ha a vírustagadós konteókra ezrek buknak, erre is biztosan lesznek tömegek :D )): tényleg jó lenne előre tudni, hogy milyen szabályok alapján lehet játszani, és ne lehessen ezen változtatni! Mint említettem, azzal, hogy valaki a módosítás előtt, de a kiírás után már elég sokkal látta a feladatot, inkább fel is adta (nem írt megoldást). És ez nem feltételezés, hanem tapasztalat, mert a testvériségemben többen írták a chat-ra, hogy este már inkább nem is jöttek ide, mert nem látták esélyét a nyerésnek (azóta meg nem láttam, hogy bárki írt volna a falra, hogy változott a szabály, és bárki nyerhet).
Szia @Vanek
Tudod elég lenne egy köszönöm is, és a hozzászólás már is más irányt vesz....;)
Nagyon felháborít, hogy nem olvastad el a kiírás változását, pedig én írtam ki, tudok róla biztosan. -két helyen is-Ha téged zavarnak ezek a Fórumjátékok, kérlek ránk való tekintettel azokat ne olvasd el, mert elveszed a játékosok kedvét...is.
Hálásan köszönöm a megértésed!!
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

A mostani nyereményjáték megfejtéseként elég egyetlen számot írni, vagy azt is le kell írni, hogy hol találtam eltéréseket?
 
Fent