• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyereményjátékok

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok
A Keresztrejtvény játék győzteseinek kihirdetése a jövő héten lesz.Addig is kérjük szíves türelmeteket.
Szép Napot.
 

VednofQ

Felderítő
A nyereményjáték határideje 04.16. 23:59 volt, az event, amihez kapcsolódott 04.17. éjjelig tartott. Így ha a játék vége után másnap, 17-én megtörténik az eredményhirdetés, a megnyert gyémántokat a nyertesek az eventhez is fel tudták volna még használni, növelve a nyerési esélyeiket.

Személyes tapasztalatként, ha a sorrendiségben nem is kerülök be az első 10-be, de a random sorsolással kapok 100 gyémántot, akkor 17-én az event zárása előtt a már meglevő gyémántokból kiegészítve vettem volna még Égi Bigyót, hogy még a hiányzó plusz 3 db 1 tollas pörgetéssel elérjem a következő szintfejlesztőt, amivel meglett volna 2 db új ereklye. Majd ezután szombaton a Varázsakadémiába bekerült random ereklyefejlesztővel elkészült volna plusz 1 db régi főnixes. Mindez miután már biztos, hogy a Kalandban szerezhető 2 új fejlesztőt nem lehet átalakítani.
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok
A Keresztrejtvény játék győzteseinek kihirdetése a jövő héten lesz.Addig is kérjük szíves türelmeteket.
Szép Napot.
Kedves Cyklon!
Ezt több, mint 1 hete írtad. Akkor mihez képest jövő hét? Főleg, hogy a játéknak már 10 napja vége.
Számomra demotiváló ez a látszólagos eredménytelenség. Ha nem megy, akkor nem kell erőltetni ezeket a játékokat.
 

Vicacica1

Erős harcos
Látom. sikerült megragadni a felvetett probléma/észrevétel lényegét!
(Ha nincs jó válasz, bele kell kötni a kérdezőbe!)
És tényleg ... nem volt rajta sapka.

Nyilván nem ez a lényeg,viszont írhatta volna úgy is hogy egy hete írtad mert úgy lett volna igaz...
Gondolom te most nem kötözködsz csak éppen unatkozol... :p
 

Lupuj

Erős harcos
Nyilván nem ez a lényeg,viszont írhatta volna úgy is hogy egy hete írtad mert úgy lett volna igaz...
Gondolom te most nem kötözködsz csak éppen unatkozol... :p
Természetesen nem kötözködöm! ;)
Kizárásos alapon maradna az unatkozás, de nem, mert éppen - csak a szokásos ... - hibát készültem jelezni és erre tévedtem.
Béke! ... sőt ... Világbéke!

Legyen továbbra is szép napod! :)
 

DeletedUser5760

Vendég
Percre pontosan nézve több mint egy hét telt el Vica, szóval ebbe felesleges belekötni, a lényegen nem változtat. ;)

De egyébként biztos elfoglaltak a többi fontos dologgal a supporton, nem érnek rá még erre is.
 

DeletedUser5760

Vendég
Ezt igazán betarthatnád...

Nem hinném, hogy a személyeskedés ide tartozna, vagy bárki kíváncsi lenne rá.

Nem velem szemben mert én pont le..., annyira nem tud érdekelni amit írsz, de lehet a többi játékos értékelné ha nem egy darab sz... ként kezelnéd őket, mint fentebb is. Utána meg felháborodsz ha valaki a kis lelki világodba tipor.

Puszi Drága :)
 

Erica

Veterán
öbbi játékos értékelné ha nem egy darab sz... ként kezelnéd őket
Szia Kedves előző CM,
Nem akartam veled kötekedni,de megteszem.Amit írsz napok óta,két Accoun-tról,mert látjuk,hogy ImRoot is te vagy,az felháborító,alattomos,sértegető és személyeskedő.Mivel a jelek szerint az ImRoot fiókod tiltva van,a másik regisztrált neveddel kötekedsz.Hogy miért,azt csak te tudod. Elküldtek,és most ki akarod tölteni a mérgedet az itt maradt játékosokon?Hogy nem szégyelled magad??Míg itt voltál kiélhetted a Kiskirály stílusodat.Most vége,kérlek törődj bele,és keress magadnak másik játszóteret.Ez foglat.
A sok kitiltott játékosok nevében maradok tisztelettel: Erica

ui :tudod,ahogy vetsz,úgy aratsz!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
Pont egy hete...
Csak hogy tisztázzam magam... Cyklon a bejegyzését dél tájban írta, bár ez most már nem látszik. Én pedig este, ami napban ugyan 1 hét, de órában nézve (7*24=168 óra) már több. Ez a játék pedig percre, sőt másodpercre pontosan működik, tehát azt gondolom nem tévedtem. De mára már biztosan igazam van.
 

Vicacica1

Erős harcos
Bár elsiklottatok felette, de szigorúan véve igazad volt, mivel Cyklon azt írta, hogy a jövő héten és nem azt, hogy 1 héten bel


Ha a határidőt nézzük igen...Viszont mikor GreenKnight írt akkor már túl voltunk az egy héten néhány órával...
Így nem veszem vissza a pontot...:D:D:D De azért köszi...;)
 

Wiccara

Veterán
akkor már túl voltunk az egy héten néhány órával.
Imádlak titeket :)
Vegyük bele, ki melyik időzónából ír, estlegesen óraátállítás, hold vonzás, tér-idő kontinuum... azt hiszem sikerült teljesen offolnom a témát..
Az az idő már elmúlt...
maximális 10 pont ;)

Huszárvágással vissza a témához:
köszi a nyereményt :)
W.
 
Fent