• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Májusi Ünnepségek

Dizel1

Veterán
Szia,
velem megesett, hogy 3 torony találkozó után ( a feladat 6 torony vagy simát kért) hiába csináltam mást, maradt a 6/3.
Ilyen feladatlista mellett erre már csak legyintettem... :cool:
Ezt a problémát még a letiltásom előtt felvetettem. A feladatokban nem az van írva, hogy "és/vagy", hanem az, hogy "vagy". Mindig a több teljesítést számolja. Ez sajnos ilyen.
 

Tejinashi

Erős harcos
Ahogy elnézem a hozzászólásokat, mindenki úgy fel van háborodva, mintha pénzért vettetek volna egy drága mosógépet, és az otthon, rögtön nem működne.
Én nem is berzenkedtem :) Bár most megakadtam, mert nem tudok se kutatást befejezni, se 30 port összeszedni, szóval, ezzel két napom kárba fog menni, mire megoldom, így nem biztos hogy meglesz a 10. szintű épület.. :(
 

Dizel1

Veterán
Én nem is berzenkedtem :) Bár most megakadtam, mert nem tudok se kutatást befejezni, se 30 port összeszedni, szóval, ezzel két napom kárba fog menni, mire megoldom, így nem biztos hogy meglesz a 10. szintű épület.. :(
Nekem biztos nem lesz meg, pedig fullon pörgök vele. Ez most ilyen. De volt olyan is, amiből fullon van az épület, és maradt utána 11 fejlesztő áldás. Nem kell itt reklamálni. Csinálni kell. Nem vettem a fáradtságot, hogy megnézzem a reklamálók városait, de a tapasztalataimra támaszkodva, meg vagyok győződve róla, hogy mindenkinek dugig van a városa alap épületekkel, és nem fog odaférni a nyeremény, amiért megy a reklamálás.
 

Tejinashi

Erős harcos
Nekem biztos nem lesz meg, pedig fullon pörgök vele. Ez most ilyen. De volt olyan is, amiből fullon van az épület, és maradt utána 11 fejlesztő áldás. Nem kell itt reklamálni. Csinálni kell. Nem vettem a fáradtságot, hogy megnézzem a reklamálók városait, de a tapasztalataimra támaszkodva, meg vagyok győződve róla, hogy mindenkinek dugig van a városa alap épületekkel, és nem fog odaférni a nyeremény, amiért megy a reklamálás.
Én most kaptam két üres területet kutatás és fejlődés miatt, így elkezdtem egy 27-es selyem és egy 27-es drágakő manut felhúzni rá, mert mindkettőből csak egy van és ezek hiánya miatt lassú a kutatás...
 

Wiccara

Veterán
nem fog odaférni a nyeremény, amiért megy a reklamálás.
Drága barátom @Dizel1 , nem reklamálok fődíjért, se fejlesztésért; mert nekem egyik se kell :)
A tűzfőnix, és a maci harcibónusza volt vonzó, azóta sellők jöttek, valentinok mentek; csak azért porosodnak a raktárban, hogy ne dobja fel feleslegesen a barkács.
Sokkal jobb lenne ha a napi díjak olyanok lennének, amiért érdemes lenne a végtelenül unalmas feladatsorra ránézni, és a reálisabb sikerélményt adó 3 ládás választóval nyitogatni.
Amikor az event úgy indul, hogy a fődíj nem érdekel, a napi díjak nem megszerezhetőek, unalmas feladatok 10 morzsákért; akkor egész egyszerűen elengedem, hadd menjen...
Amikor közösen "háborgunk", akkor az azért van, mert Veled együtt emlékszünk a sok jót adó eventekre, amikor tudtuk, jönni fog a Nagy Téli Beindulás; csináltuk a helyet, terveztünk, tűkön ülve vártuk a kezdést, faltuk a feladatokat, izgultunk a nyereményekért..
Véleményem szerint, ha már induláskor ennyire el van @#&va valami, akkor a negatív észrevételek= reklamálás igenis helyén való!
Pontosan azért, hogy legyen már játékélmény, amire érdemes akár pénzt is áldozni, annak aki látja értelmét.
Mindannyian azon a véleményen vagyunk, hogy eventről eventre rosszabbodik a helyzet.
Ahhoz, hogy ez változzon ( ha tud, pozitív irányba) ahhoz kellenek a visszajelzések. Ezért írunk, és nem a nyugalom megzavarása a cél ;)

Baráti üdvözlettel,
W.
 

DeletedUser3513

Vendég
Nekem az lenne a javaslatom, hogy ha már ilyen vicik-vacak ajándékok vannak, de a napidíj szép akkor legalább a keverés gomb ne büntetés legyen.
Meg lehetne oldani, hogy amikor keverés gombot nyerek, akkor jelenjen meg a szokott helyén, de csak akkor válljon aktívvá, amikor megnyomom.
Én komolyan sokszor sírni tudnék, amikor 10 virágot megnyitok, napidíj sehol és kezdhetem előlről - főleg most, hogy nagyon limitált mennyiségű magot tudunk megszerezni.
 

Dizel1

Veterán
Drága barátom @Dizel1 , nem reklamálok fődíjért, se fejlesztésért; mert nekem egyik se kell :)
A tűzfőnix, és a maci harcibónusza volt vonzó, azóta sellők jöttek, valentinok mentek; csak azért porosodnak a raktárban, hogy ne dobja fel feleslegesen a barkács.
Sokkal jobb lenne ha a napi díjak olyanok lennének, amiért érdemes lenne a végtelenül unalmas feladatsorra ránézni, és a reálisabb sikerélményt adó 3 ládás választóval nyitogatni.
Amikor az event úgy indul, hogy a fődíj nem érdekel, a napi díjak nem megszerezhetőek, unalmas feladatok 10 morzsákért; akkor egész egyszerűen elengedem, hadd menjen...
Amikor közösen "háborgunk", akkor az azért van, mert Veled együtt emlékszünk a sok jót adó eventekre, amikor tudtuk, jönni fog a Nagy Téli Beindulás; csináltuk a helyet, terveztünk, tűkön ülve vártuk a kezdést, faltuk a feladatokat, izgultunk a nyereményekért..
Véleményem szerint, ha már induláskor ennyire el van @#&va valami, akkor a negatív észrevételek= reklamálás igenis helyén való!
Pontosan azért, hogy legyen már játékélmény, amire érdemes akár pénzt is áldozni, annak aki látja értelmét.
Mindannyian azon a véleményen vagyunk, hogy eventről eventre rosszabbodik a helyzet.
Ahhoz, hogy ez változzon ( ha tud, pozitív irányba) ahhoz kellenek a visszajelzések. Ezért írunk, és nem a nyugalom megzavarása a cél ;)

Baráti üdvözlettel,
W.
Arany Wiccara!

Értelek. Persze, sokat harcoltunk azért, hogy minden jól, és egyre jobban működjön. Pont nem (Rád) a kritikusokra gondoltam, hanem azokra a reklamáló játékosokra, akik a mi érkezésünkkor még nem is tudták, hogy itt valaha játszani fognak, meg olyanokra, akik már előttünk is itt voltak, és hőbörögnek, mert játszhatnak. Nem tévesztendő össze a kritika a degradálással. Az általam előbb is negatív példaként emlegetett Testvériségi Kalandot szinte már megvetem - annak ellenére, hogy szerény kis csapatom miatt rendszeresen csinálom -, mégis valahányszor írtam "ellene", mindig kifejtettem az általam hibának értékelt megoldásokat benne, tételesen. A mostani küldetés nyereményei valóban kicsit gyengébbek, de semmiképpen sem elhanyagolhatók a mennyiséget nézve. A bűbájok, és az ereklyék tényleg nevetségesek, de látható, hogy a tervezők törekszenek a játékegyensúlyra. Sajnos valamerre mindig elbillen mindennek ellenére. Emlékezz, mennyi Kívánságkutat lehetett nyerni! Ezzel teljesítették a kérésünket, hogy lehessen ingyen gyémánt a játékban. Meggyőződésem, hogy a gyémánt vásárlása visszaesett, amire nem számíthattak. Most nincs kívánságkút. Helyette nyerhetünk máshol gyémántot, de már korlátozva. Ez van. Most eszerint kell játszani. Én sem vagyok beájulva a mostani küldetés maximális teljesítheőségével, illetve az elérhető nyereményekkel kapcsolatban. Nekem az árutermeléssel van nagy problémám, mert nincs a városomban túltermelési válság, így rengeteg gyorsítóval tudom csak megoldani a mielőbbi teljesítést. De ha hozzám igazíttatnám a teljesíthetőséget, akkor a túltermelők, vagyis a játékosok túlnyomó része, egy termeléssel, a kisujjából rázna ki egy ilyen feladatot, és azért reklamálna mindenki, hogy egy pillanat alatt lehet teljesíteni, és már itt állunk készen másnap, az egész küldetéssel. Miért ilyen könnyűek a feladatok? Mert már olvastam hasonlóakat régebben. És igen. Valóban gyengék a nyeremények, és ahhoz mérten pedig nehezek a feladatok, és kevés. A kizárásomat például egy anomáliából eredő, értelmezésbeli hiányoságoktól hemzsegő vita miatt "nyertem el". Ráadásul ez most újra felfedezhető a Toronyban, és ebben a küldetésben is. Nevezetesen, ugyanazon típusú dolgokból, ugyanott nyerhető vagy különböző mennyiség ugyanolyan százalékban, vagy különböző mennyiség, fordított százalékos arányban. Egyik példa a Toronyban: nyerhetek valami izét, vagy 1x2 órás gyorsítót, vagy 1x5 órás gyorsítót. Az izé rendben van a gyorsítók mellett, de mért egyforma a mennyisége a két különböző értékű gyorsítónak, ha már egyszer ugyanabba a ládába került? A másik verzióba bele sem megyek, mert megint magamra rántom az egész fórumot annak ellenére, hogy szembemegy a logikával.

.
 

DeletedUser5131

Vendég
Kedves Dizel!

"Emlékezz, mennyi Kívánságkutat lehetett nyerni! Ezzel teljesítették a kérésünket, hogy lehessen ingyen gyémánt a játékban. Meggyőződésem, hogy a gyémánt vásárlása visszaesett, amire nem számíthattak. Most nincs kívánságkút. Helyette nyerhetünk máshol gyémántot, de már korlátozva. Ez van. Most eszerint kell játszani."

Sajnos eszerint nem könnyű játszani. Anno ti sem véletlenül kértétek a kutat.....
Igazad van lehet gyémántot nyerni máshol is. Például a végtelen toronyban persze csak akkor ha sikerül végig vinni ami egy kezdőnek 2-3 szintű kaszárnyával nem egyszerű. Ott van még a varázsakadémia, de annak a felfejlesztéséhez meg kell előlegezni a gyémántot. Marad a fórumos, instás játék, félévente 1-2 ember nyerhet.
Ha az építők és a varázsakadémia nem csak gyémánttal lenne fejleszthető, akkor más lenne a helyzet.
Én szerencsés vagyok mert 11 hónapja kezdtem, és a kutakból sikerült egy gyémánt összeszednem amivel gazdálkodhatok (torony meggyőzés +kör; varázsakadémia új leosztás; stb)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Kedves Dizel!

"Emlékezz, mennyi Kívánságkutat lehetett nyerni! Ezzel teljesítették a kérésünket, hogy lehessen ingyen gyémánt a játékban. Meggyőződésem, hogy a gyémánt vásárlása visszaesett, amire nem számíthattak. Most nincs kívánságkút. Helyette nyerhetünk máshol gyémántot, de már korlátozva. Ez van. Most eszerint kell játszani."

Sajnos eszerint nem könnyű játszani. Anno ti sem véletlenül kértétek a kutat.....
Igazad van lehet gyémántot nyerni máshol is. Például a végtelen toronyban persze csak akkor ha sikerül végig vinni ami egy kezdőnek 2-3 szintű kaszárnyával nem egyszerű. Ott van még a varázsakadémia, de annak a felfejlesztéséhez meg kell előlegezni a gyémántot. Marad a fórumos, instás játék, félévente 1-2 ember nyerhet.

Ha mázlid van nyerhetsz Dzsinnt a Toronyban. A Dzsinn néha 50 és 200 gyémánt között ad. Volt amikor 1 Dzsinn 200 gyémántot adott. Vetekszik a Varázskúttal, csak ritkább jószág mint az volt, az utolsó három dolgozik még városomban kb 80 napig.
 

Tejinashi

Erős harcos
Ha mázlid van nyerhetsz Dzsinnt a Toronyban. A Dzsinn néha 50 és 200 gyémánt között ad. Volt amikor 1 Dzsinn 200 gyémántot adott. Vetekszik a Varázskúttal, csak ritkább jószág mint az volt, az utolsó három dolgozik még városomban kb 80 napig.
Toronyba csak akkor megyek, ha nagyon muszáj. Iszonyatos mennyiségű nyersanyag kell hozzá. Majd ha már nem kell semmit fejlesztenem, akkor elkezdem ott is a játékot.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ingyen játszom egy kiváló játékkal.
vmelyest egyetértek az írásoddal mert ingyen van és szinte a semmiért kapok az event során ajándékokat. ellenben a kiváló részével nem értek egyet. nagyon sok dolog van amin fejleszteni kéne de nagyon pl a bajnokság monotonításán és az idő igényességén.... nem rossz mert nyugis megtervezett játék de azért nem kell átesni a másik végletbe sem
 

bere007

Veterán
Ahogy elnézem a hozzászólásokat, mindenki úgy fel van háborodva, mintha pénzért vettetek volna egy drága mosógépet, és az otthon, rögtön nem működne!

Ha ezt vesszük alapul, akkor nem is kell ötletelni, mert ingyen van, örüljünk annak, amit kapunk. Sőt, mindenkitől vegyék vissza azokat a gyémántokat, amiket kaptunk a játékból, mivel azok is a "hőbörgések" miatt kerültek be. Ami gyorsítókat eddig elhasználtunk, számítsák át gyémántba és azt is vonják le, mert az is "hőbörgés" miatt került be. Az első szériás főnixeket, meg a medvéket is vegyék vissza, mivel azok is a "hőbörgések" miatt kerültek be... soroljam még??

Picit gondolj bele abba, hogy mi a rosszból indultunk, volt egy jó időszakunk, most megint visszatértünk. Aki most áll neki, vagy nemrég állt neki, kimaradt a jó időszakból és akkor ne is merjen írni? Te ugyan úgy írtál anno. Szerintem teljesen jogos ez a fajta "számonkérés". Mivel amit ők most számonkérnek, mi azért anno harcoltunk. Tudod... kettős mérce, meg ilyenek....


hőböröghetnék még egy pár dologért. DE NEM TESZEM! Ingyen játszom egy kiváló játékkal.

Ez nagyon rendes, hogy nem hőbörögsz nem harcolsz és csak élvezed a játékot.

mert kiharcoltuk, hogy nyerni is lehessen.

Miért harcoltál és miért hőbörögtél? Miért nem élvezted akkor is a kiváló játékot? Akkor is lehetett ingyen játszani...

Sőt, úgy választottam mindig nyereményt, hogy legyen haszna is, ezáltal a kiszolgáló épületekből alig tartok fenn.

Akkor nagyon szerencsés vagy, hogy választhattál. Nekem sajnos nem volt ilyen nagy szerencsém és választási lehetőség nélkül kaptam mindent. Az iglukat, lovakat, hóembereket, lángokat, meg a fene tudj még milyen hasznos dolgokat... bár ezen az eventen még nem nyitottam, de itt is választás nélkül fogom kapni az 1db ereklyét is és rengeteg hasznos kis holmit... azért ne essünk át a ló túlsó oldalára se.


És én is úgy látom, hogy ennyi munkáért, csak ennyi jutalom jár. De ezt lehetett volna úgy is csinálni, hogy aki csak ennyit akar csinálni, az csak ennyit kap. De aki többet akar csinálni, az tudjon többet csinálni és kapjon is többet...
 

Vmadar

Felderítő
Ahogy elnézem a hozzászólásokat, mindenki úgy fel van háborodva, mintha pénzért vettetek volna egy drága mosógépet, és az otthon, rögtön nem működne. A

Szia.

Én sem panaszkodom, csupán jeleztem, hogy az első 10 küldinél abbahagytam az eventet. Nekünk van tűzfőnixünk, meg sok régi szuper cuccok amiket lehet fejleszteni és nagyon jól haladtunk vele,
Csupán jeleztem, hogy ha ezt a mostaniak is megkapnák (persze mellette mi is) mindenki elégedettebb lenne.
De hát mindenki is meri a majmos tesztet :D https://www.sikertervezes.hu/majom-banan-hideg-zuhany/
 

Dizel1

Veterán
Sajnos eszerint nem könnyű játszani. Anno ti sem véletlenül kértétek a kutat.....
Igazad van lehet gyémántot nyerni máshol is. Például a végtelen toronyban persze csak akkor ha sikerül végig vinni ami egy kezdőnek 2-3 szintű kaszárnyával nem egyszerű. Ott van még a varázsakadémia, de annak a felfejlesztéséhez meg kell előlegezni a gyémántot. Marad a fórumos, instás játék, félévente 1-2 ember nyerhet.
Ha az építők és a varázsakadémia nem csak gyémánttal lenne fejleszthető, akkor más lenne a helyzet.
Én szerencsés vagyok mert 11 hónapja kezdtem, és a kutakból sikerült egy gyémánt összeszednem amivel gazdálkodhatok (torony meggyőzés +kör; varázsakadémia új leosztás; stb)
Ha mázlid van nyerhetsz Dzsinnt a Toronyban. A Dzsinn néha 50 és 200 gyémánt között ad. Volt amikor 1 Dzsinn 200 gyémántot adott. Vetekszik a Varázskúttal, csak ritkább jószág mint az volt, az utolsó három dolgozik még városomban kb 80 napig.
Mindkettőtöknek van igazság a válaszában. Azonban azt kell mondanom, hogy a gyémántot nekem is ugyanarra kellett elhasználnom, amire nektek. Az én kezdésemkor szó sem volt gyémántokról. A szintek átlépésekor jött egy kevés. Amikor rájöttem, hogy a gyémánt csak pénzért szerezhető, akkor már rég elszórtam Építők kunyhójára, meg nem tudom mire. Onnantól semmit nem újítottam gyémántért, és egyszercsak kaptam a szint meglépésekor. Aztán rájöttem arra is, hogy miért is kaptam. Aztán csak játszottam tovább, és vártam a gyémántokat. Amikor lett valamennyi, akkor fejlesztettem belőle valamennyit, és vártam a következő adagra. És akkor jöttek a Kívánságkutak, majd sokkal később a Dzsinn, amihez szintén volt szerencsém. Azóta is várok, és gyűjtök. A valamennyiből valamennyi költésem nagyságrendet lépett, és már ebben a pillanatban 11 ezer körül van a gyémántom. Eszembe sem jutottak dolgok gyémántért,. Ezzel szemben, ma már terület vásárlásával is koketálok. A toronyban sem kell felmenni a tetőig, mert lejjebb is akad gyémánt. Igaz nem sok, de az is hízlalja a készletet. Tejinashi - nak igaza van. Rengeteg nyersanyag kell a Toronyban, és nem azért, mert nem tudok logikai játékot játszani, hanem azért, mert becsap a játék úgy, mintha egy vizsgán kamu kérdésekkel rontanák a helyzetemet. De van gyémánt. Kétszer feljátszottam a csúcsra. Nem teszem többet. Csak a 2. szintig megyek, mert így is nagyok a veszteségek. Sajnos várni kell, hogy magasabb szintre lépjen az ember, de közben azért játszani is. Csak így működik.
vmelyest egyetértek az írásoddal mert ingyen van és szinte a semmiért kapok az event során ajándékokat. ellenben a kiváló részével nem értek egyet. nagyon sok dolog van amin fejleszteni kéne de nagyon pl a bajnokság monotonításán és az idő igényességén.... nem rossz mert nyugis megtervezett játék de azért nem kell átesni a másik végletbe sem
Egy fél szóval sem állítottam, hogy nincsenek hibák, és unalmas dolgok a játékban. Vannak. Régebben is, és a visszaengedésem óta is tettem, teszek észrevételeket. Remélem, hogy az enyéimet is olvassák, és profitálnak belőle odafenn! De a problémák ellenére is kiváló a játék. A letiltásom ideje alatt többször néztem utána hasonló játéknak, de sem a grafikája, sem maga a játék nem győzött meg, hogy akár csak kipróbáljam, nem hogy átpártoljak. Úgyhogy savanyú szájízzel itt maradtam. És nem bántam meg. Örülök a változásnak, és hogy ebből kifolyólag újra itt lehetek. És persze. Legyen minél jobb a játék! (Ha már egyszer kiváló.)
 

Dizel1

Veterán
És én is úgy látom, hogy ennyi munkáért, csak ennyi jutalom jár. De ezt lehetett volna úgy is csinálni, hogy aki csak ennyit akar csinálni, az csak ennyit kap. De aki többet akar csinálni, az tudjon többet csinálni és kapjon is többet...
Itt-ott van egy kis szókiforgatás a válaszodban. De nem baj. Csak ismételni tudom magam. Más a hőbörgés, és más a kritika. (Vigyázat, kisarkítok!)

Nem mindegy, hogy azt írja valaki:
Szar eza eventes, mee alig van benne valami jó cucc, és állandójan csinányi kee valamit még azoké izs.
Vagy:
Sajnos ezt a küldetést most nagyon elszúrták. Az előzőekhez képest a napi nyeremények közt egy-egy bűbáj, vagy ereklye nincs arányban magával a napi nyereménnyel de még az előző küldetésekkel sem. Jó lenne, ha a következőben jobban odafigyelnének a tervezők az arányosságra.

Vagy valami ilyesmi. És akkor máris nagyobb esély van arra, hogy továbbítják az észrevételeket, mert konkrétumokat tartalmaz. Sajnos a hozzászólások egy része jobban hasonlított az első verzióhoz, Ezért szólaltam fel.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
pillanatban 11 ezer körül van a gyémántom.

Azért van gyémántod, hogy legyen. Királyság! Azok után, hogy Te leírtad ingyen játszol és pénzt egy fillért sem áldozol rá, úgy nálam kiírtad magad a játékosok közül. Olyan, hogy ingyen nincs. A Te játékodat azok az emberek finanszírozzák akik időnként gyémántot vesznek. Tudod pénzből fizetik a programozókat, a grafikusokat, szervereket stb. Ha nem lennének olyanok akik időnként áldoznak a játékra, Te csak ülnél egy sarokban és amőbáznál, ha nem sajnálnád a pénzt papírra. Tehát ha valaki aki fizet és fikázza az eventet az jogosan teszi. Te aki döngeted a mellkasod és potyázol elhúzhatsz a francba.
 

Erica

Veterán
Azért van gyémántod, hogy legyen. Királyság! Azok után, hogy Te leírtad ingyen játszol és pénzt egy fillért sem áldozol rá, úgy nálam kiírtad magad a játékosok közül. Olyan, hogy ingyen nincs. A Te játékodat azok az emberek finanszírozzák akik időnként gyémántot vesznek. Tudod pénzből fizetik a programozókat, a grafikusokat, szervereket stb. Ha nem lennének olyanok akik időnként áldoznak a játékra, Te csak ülnél egy sarokban és amőbáznál, ha nem sajnálnád a pénzt papírra. Tehát ha valaki aki fizet és fikázza az eventet az jogosan teszi. Te aki döngeted a mellkasod és potyázol elhúzhatsz a francba.
Szia
Engedd meg,hogy megvédjem(ha nem engeded is meg fogom :) ) @Dizel1 barátomat.Kezdeném ott,hogy nem ma,és nem is tavaly kezdte itt a pályafutását,ebből adódik,hogy itt Elvenar világában sok mindent megélt,jó dolgokat és rosszakat is.Ha Ö elégedett evvel a csodaszép játékkal akkor az azért van,mert szereti,érti és tapasztalata is van.Igaza van amikor azt írta,hogy van két oldala a játéknak,vannak benne jó és kevésbé jó eventek.Ettől függetlenül játszható,élvezhető,még ha sokaknak nem is tetszenek bizonyos dolgok.Na de kérlek mindenkinek nem tetszhet.Viszont nekem az nagyon nem tetszett,ahogy a hozzászólásod végén elküldted a francba azt a játékost,aki sokat segít a Fórumon.A Te megnyilvánulásoddal sem kellene döngetni a melled.Mindenképpen adott rólad egy "finomabb"jellemzést.
Kellemesebb hétvégét kívánok Neked.
 

Wiccara

Veterán
egy fillért sem áldozol rá, úgy nálam kiírtad magad a játékosok közül
Nos, attól, hogy valaki egy ingyenes játékkal úgy játszik, hogy nem használja ki a pénzen vásárolt előnyöket, az nem lenézendő, hanem tisztelendő!
@Dizel1 mindig kiáll azért, hogy aki gyémántra áldoz kapjon is előnyöket; hisz ettől (is)lesz jobb az össznépi játék.
Helyetted bocsánatot kérek tőle.. mert tévedni emberi dolog.
Bocs az offért...
 

Vicacica1

Erős harcos
Ha nem lennének olyanok akik időnként áldoznak a játékra, Te csak ülnél egy sarokban és amőbáznál, ha nem sajnálnád a pénzt papírra. Tehát ha valaki aki fizet és fikázza az eventet az jogosan teszi. Te aki döngeted a mellkasod és potyázol elhúzhatsz a francba.

Ha te a játék helyett inkább megveszed a városod az a te dolgod,ezért nem jár neked semmiféle kiváltság sem,bármennyire is így gondolod.Ez egy ingyenesen játszható játék,senki és semmi sem kötelez arra hogy bárki is pénzt költsön rá...Ugyanolyan joga van itt lenni és vélemény formálni,elmondani a tapasztalatait vagy ha úgy tetszik az érzéseit annak is aki nem áldoz pénzt a játékra és természetesen annak is aki pénzért játszik...Amit írtál azt nem minősíteném,szerintem éppen eléggé minősít téged...

A "fikázásról"csak annyit...Javasolnám még egyszer olvasd át figyelmesen Dizel1 írásait.
 
Fent