• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Májusi Ünnepségek

Tejinashi

Erős harcos
Nem tudom, az e-mailes valahány bigyót ki kapta meg az event elején/folyamán, de én még eddig nem, legalábbis nem rémlik, hogy kaptam volna mailt róla. Nem tudom, hogy a megkapásnak van-e esetleg valami egyéb feltétele is? Az lesz az érdekes, ha az event után kapjuk meg... :D
 

Rikari

Veterán
Ez mondjuk probléma, ha túlságosan összefolyik a két játék, mert kevesebb lesz az egyediség, és szerintem neked is probléma lesz, ha kényszerpihenőn leszel, mert perel a goodgame, mert másoltak tőlük ötletet. Az inno games is perelne fordított esetben, ezt tudom, nem ez az egyetlen játék, és nem ma kezdtem játszani ehhez hasonlókkal. Tudom, hogy mi teszi egyhangúvá, és mi nem, és tudom, hogy mi tilos, és mi nem. A goblin keeper is pont egy ilyen incidens miatt kellett, hogy bezárja magát örökre. A mostani kommented amiben a perről írsz az inkább a tudatlanságod eredménye, mert neked se lesz mindegy, ha ideiglenesen elérhetetlen lesz az oldal. Az meg, hogy beszélek, mert szeretem hallani a hangom nem állja meg a hejét, inkább írtad volna, hogy írok, mert szeretem nyomkodni a billentyűzetemet a klaviatúrámon. :cool:
Miután te ennyire tudsz mindent és még messzemenő jóslásokba is bocsátkozol én akkor lennék tudtalan, ha nem gyakorolnám veled kapcsolatban az elengedés művészetét. Felőlem már nyomkodhatsz kedvedre. :p
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
Ez mondjuk probléma, ha túlságosan összefolyik a két játék, mert kevesebb lesz az egyediség, és szerintem neked is probléma lesz, ha kényszerpihenőn leszel, mert perel a goodgame, mert másoltak tőlük ötletet. Az inno games is perelne fordított esetben, ezt tudom, nem ez az egyetlen játék, és nem ma kezdtem játszani ehhez hasonlókkal. Tudom, hogy mi teszi egyhangúvá, és mi nem, és tudom, hogy mi tilos, és mi nem. A goblin keeper is pont egy ilyen incidens miatt kellett, hogy bezárja magát örökre. A mostani kommented amiben a perről írsz az inkább a tudatlanságod eredménye, mert neked se lesz mindegy, ha ideiglenesen elérhetetlen lesz az oldal. Az meg, hogy beszélek, mert szeretem hallani a hangom nem állja meg a hejét, inkább írtad volna, hogy írok, mert szeretem nyomkodni a billentyűzetemet a klaviatúrámon

Tulajdonképpen mire megy ki ez a "játékod"? El akarod venni a kedvünket a játéktól? Be akarod záratni a "boltot", vagy mi lenne a cél? S ha ennyire tudsz mindent, akkor miért nem Te vagy az irányító központban? S végül, de nem utolsó sorban milyen következtetésekből jutottál arra, hogy valaki tudatlan? :)
 

DeletedUser3513

Vendég
Az eventek mindig kiverik a biztosítékot (nálam is).
Javaslom, hogy fogadjuk meg a szufik tanácsát: azután szólaljunk meg, miután szavaink áthaladtak három kapun.
Az első kapunál azt kérdezzük magunktól:
- Ezek a szavak igazak?
Ha azok, továbbengedjük őket.
Ha nem, mehetnek vissza.
A második kapunál azt kérdezzük:
- És szükségesek?
Az utolsó kapunál azt kérdezzük:
- És kedvesek?
 

DeletedUser5894

Vendég
Tulajdonképpen mire megy ki ez a "játékod"? El akarod venni a kedvünket a játéktól? Be akarod záratni a "boltot", vagy mi lenne a cél? S ha ennyire tudsz mindent, akkor miért nem Te vagy az irányító központban? S végül, de nem utolsó sorban milyen következtetésekből jutottál arra, hogy valaki tudatlan? :)

Tudom, hogy gyökérség azt mondani, hogy jobban tudom, meg tapasztaltabb vagyok, de így van. Nekem ez a munkám, hogy videózok, gamerkedek, és like-okat, és támogatásokat, meg reklámokat kapok, amikre jár a pénz. Nem tartozok a legnagyobbak közé, de ez a munkám, és a hobbim is egyben, és nem ma kezdtem a videózást. Igaz, nem vagyok gazdag, de nyaranta 1 hónap görögországi nyaralást megengedhetek magamnak ebből, szóval jobban tudom, hogy minek mi a következménye, mint a legtöbb játékos, aki csak a munkája után kapcsolódik ki. Nem írok neveket, hogy ki javasolta a goodgame levédett épületének behozatalát, de aki viszi azt is, az tudja. Arra meg hogy mire megy ki azthiszem leírtam. Nem akarom, hogy túlságosan hasonlítson egymásra a 2 játék, a boltbezárást illetően épp ellenkezőleg. Az akarja bezárni a boltot, aki más cégektől veszi az ötletet, és megteszi saját javaslataként. Ha bevezetik, akkor gond lesz belőle. Ennyi. Legyenek ötletek, nem azt mondom, hogy ne, csak ne másoljunk innen-onnan. Az meg a másik, hogy akinek nincs önnálló ötlete az szegényebb szellemi világú. Kreativitás nem mindenkinél van, az igaz, de az akkor ne adjon ötleteket, akiknek nincs önnálló gondolatuk.
 

Tejinashi

Erős harcos
Szia, elvileg két email ment ki, a másodikban működött az ajándék. Mintha úgy kezdődne az email, hogy " sajnáljuk, itt van az ajándékod", ezt én május 12.-én kaptam meg, Nézz be a fiók mögé, hátha spamba esett ;)
Sajnos nincs sehol, de majdnem mindegy, a tízes májusfa már megvan, tehát ha nem kapom meg a mailt, akkor sincs gond....
 

Deleted User - 373998

Vendég
Tudom, hogy gyökérség azt mondani, hogy jobban tudom, meg tapasztaltabb vagyok, de így van. Nekem ez a munkám, hogy videózok, gamerkedek, és like-okat, és támogatásokat, meg reklámokat kapok, amikre jár a pénz. Nem tartozok a legnagyobbak közé, de ez a munkám, és a hobbim is egyben, és nem ma kezdtem a videózást. Igaz, nem vagyok gazdag, de nyaranta 1 hónap görögországi nyaralást megengedhetek magamnak ebből, szóval jobban tudom, hogy minek mi a következménye, mint a legtöbb játékos, aki csak a munkája után kapcsolódik ki. Nem írok neveket, hogy ki javasolta a goodgame levédett épületének behozatalát, de aki viszi azt is, az tudja. Arra meg hogy mire megy ki azthiszem leírtam. Nem akarom, hogy túlságosan hasonlítson egymásra a 2 játék, a boltbezárást illetően épp ellenkezőleg. Az akarja bezárni a boltot, aki más cégektől veszi az ötletet, és megteszi saját javaslataként. Ha bevezetik, akkor gond lesz belőle. Ennyi. Legyenek ötletek, nem azt mondom, hogy ne, csak ne másoljunk innen-onnan. Az meg a másik, hogy akinek nincs önnálló ötlete az szegényebb szellemi világú. Kreativitás nem mindenkinél van, az igaz, de az akkor ne adjon ötleteket, akiknek nincs önnálló gondolatuk.
Kedves @gerincoszlop
Kérlek szépen,hogy a Topicot ne offold szét, mert az összes hozzászólásod nem ide való, és sértőn veszi ki magát.Ha nem tudsz korrekt módon a témánál maradni, abban az esetben más szankciókat kell hoznom. Légyszives figyelj a Topicok tartalmára, és a játékosokkal is legyél kérlek tisztelet tudó.
Köszönöm szépen a megértésedet.
 

DeletedUser4917

Vendég
Gyerekek ez nagyon durci . Volt egy olyan feladat vegyél 4 tudáspontot , napok múlva be is adtam a derekamat rá mert a többi feladat magától is megvolt , ez az egy volt amit direkt csináltam és ma annak ellenére , hogy nem csináltam az eventet megvan a 9 ereklye és egy újabb fa .
Oké gyűjtögettem a bigyókat passzióból , szórakoztatott , és most kipörgettem , de hogyan lehetséges , hogy lényegében nem foglalkoztam vele és megvan , na erre írjatok valamit .
 

Mihaszna

Veterán
Engem inkább az érdekelne, hogy elméletben gyakorlatilag ad Törött szilánkot is, de amikor begyűjtöm, akkor nem kapom meg. Miért? :rolleyes:
 

Mihaszna

Veterán
Szilánkot csak 7. szinten ad,nem lehet,hogy már nagyobb a fád?
Igen, 10-es szintű. De elméletileg ettől függetlenül járnia kéne, nem? Vagy azért, mert valaki esetleg e miatt csinálta az eseményt, az ne fejlessze fel 10-es szintre, csak hogy kapjon törött szilánkot? Ez így nem fekszik (szerintem).
 
Igen, 10-es szintű. De elméletileg ettől függetlenül járnia kéne, nem? Vagy azért, mert valaki esetleg e miatt csinálta az eseményt, az ne fejlessze fel 10-es szintre, csak hogy kapjon törött szilánkot? Ez így nem fekszik (szerintem).
Akkor az a baj! :) Ha szilánk kell,akkor meg kellett volna állni 7. szintnél :) Én is gondolkodtam rajta,de 10 nap lenne egy rúna,így tovább vittem 10.-ig. Rúna jön a heti Tournamentből :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Gyerekek ez nagyon durci . Volt egy olyan feladat vegyél 4 tudáspontot , napok múlva be is adtam a derekamat rá mert a többi feladat magától is megvolt , ez az egy volt amit direkt csináltam és ma annak ellenére , hogy nem csináltam az eventet megvan a 9 ereklye és egy újabb fa .
Oké gyűjtögettem a bigyókat passzióból , szórakoztatott , és most kipörgettem , de hogyan lehetséges , hogy lényegében nem foglalkoztam vele és megvan , na erre írjatok valamit .
Csak nem okozott gondot, hogy vegyél négy tudáspontot? :D
 

DeletedUser4917

Vendég
Csak nem okozott gondot, hogy vegyél négy tudáspontot?
Dehogynem , de végül is beadtam a derekamat , a lényeg , hogy ezt az 1 feladatot csináltam meg az eventből és adott 1 db 10 es szintű májusfát , ezen vagyok kiakadva .
 
Fent