• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Májusi Ünnepségek

DeletedUser5381

Vendég
Nagyon szomorú hogy még a plusz bigyó(mag) nyerési lehetőséget is kivették a ládákból(virágokból) és az akadémiás ládában sincs belőle. :confused: Ereklye hegyek, túl kevés küldetés.. :mad: A pici épületek viszont tetszenek. :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Ezt most én nem értem... A 47. feladatot csak holnap csinálhatom meg? Nem folyamatos a feladatsor??? Lehet, hogy valamit rosszul értelmeztem a leírásban, vagy nem vettem észre?

1589768310693.png
 
Utoljára szerkesztve:

Micu65

Felderítő
Ezt most én nem értem... A 47. feladatot csak holnap csinálhatom meg? Nem folyamatos a feladatsor??? Lehet, hogy valamit rosszul értelmeztem a leírásban, vagy nem vettem észre?

2037 bővítmény megtekintése
Ha egy bizonyos szintig eljutsz, onnantól csak napi 1-et kapsz és azt oldhatod meg. Tehát onnantól naponta max 20 magot kaphatsz, 10-et mert beléptél, és 10-et, mert megoldottál egy feladatot
 

Tejinashi

Erős harcos
Ha egy bizonyos szintig eljutsz, onnantól csak napi 1-et kapsz és azt oldhatod meg. Tehát onnantól naponta max 20 magot kaphatsz, 10-et mert beléptél, és 10-et, mert megoldottál egy feladatot
Ez elvileg akár jó is lehet. Ez azt jelenti, hogy egy bizonyos számú magnál többet a küldetésekből senki nem tud összeszedni, mert nem tud előrébb lépni, amíg az új feladatot meg nem kapja...
 

Bildiko

Felderítő
Ezt amúgy ki fogom próbálni, hogy amiket bead leendő díjakat, azokat tényleg odateszi-e. Ha legközelebb pörgetek, akkor meg is nézem...
Nekem sikerült egyik nap kinyitnom a fekete lótuszt. Naponta két nyitást csinálok, ha van a nyeremények között lótusz, így már kettő beszereztem. Apró öröm,, tudom....
 

liliputy

Veterán
Az élményt fokozza, mikor 3 ereklye után nyitsz egy duplázót.. még az egered is megremeg, felcsillan a kijelző is...dobpergés.. naná, hogy beduplázott márvány ereklye! Majd egyből egy keverés; mintha azt dobta volna " próbáld újra"
Ma az egyik 4x4 virágnyitogatásból 14-et nyitogattam, naná, hogy a semmiket kaptam, (vártam a napi nyereményt) az utolsó előtti nyitásnál na mit kaptam? a keverés gombot :mad::mad::mad::mad: Az agyamat dobtam el az egeremmel együtt! Nem az zavar, hogy nem volt meg a napi nyeremény, hanem az a sok értelmetlen selejt, amit adogat.
 

w.Joe

Felderítő
Bennem az a kerdes merult fel, hogy az utolso ereklyet hogyan lehet majd beszedni, ha nem lehet megnyitni a kuldetes ablakot miutan a napi feladatot teljesitettem. De remelem ez majd az utolso nap valahogy megoldasra kerul.
 

DeletedUser5427

Vendég
Bennem az a kerdes merult fel, hogy az utolso ereklyet hogyan lehet majd beszedni, ha nem lehet megnyitni a kuldetes ablakot miutan a napi feladatot teljesitettem. De remelem ez majd az utolso nap valahogy megoldasra kerul.
Ha eléred az utolsó ereklyét az 58. feladatnál - bezöldül a "Begyűjtés gomb" - és addig lehet nyitva tartani a küldetés ablakát, amíg be nem gyűjtöd. Szerintem semmi gondot nem fog okozni. ( Egyébiránt minden ereklye ereklye, de nekem már 10 es a május fám, és még csak 50-es feladatnál vagyok. Menet közbe gyűjtöm még ami csurran csöppen Májusfa fejlesztést, de igazából nincs rájuk szükségem. Ha az 58as feladat ne lenne meg, is fullos a fa. Most már csak talla bille.
 

DeletedUser4630

Vendég
Ez a Májusi Ünnepségek szerintem egy nagy semmi. Értelmes nyeremény nincs, csinálj egyszerre 2 dolgot, hogy kapjál 10 virágmagot. Olyan dolgok vannak benne, amit könnyűszerrel amúgy is meg tudsz szerezni .
Nem tetszik az egész, már az előző sem volt jó, értéktelen,
 

DeletedUser5427

Vendég
Ez a Májusi Ünnepségek szerintem egy nagy semmi. Értelmes nyeremény nincs, csinálj egyszerre 2 dolgot, hogy kapjál 10 virágmagot. Olyan dolgok vannak benne, amit könnyűszerrel amúgy is meg tudsz szerezni .
Nem tetszik az egész, már az előző sem volt jó, értéktelen,
Én ilyen kis izéke vagyok, hogy apró örömök az életben, Nekem most tetszik a Fa. Jobb mint a Valentin napi faszerűség volt ( Farsangi kocsi) na az, ahogy sokáig kinézett egy nagy darab tönk, vagy tuskó, ki hogy nevezte. Ahhoz képest ez az event szerintem kellemes. Nem túlfeszített, de szép :) Az is fontos :))) Én szeretem a szépet. :)
 

Rikari

Veterán
Kamikaze Kaitou válaszát toldom meg annyival, hogy én amellett, hogy egyetértek vele, élvezem a játékban rejlő aprócska lehetőségeket is, szeretem ha van feladatom, ha van valamilyen könnyebben elérhető célom is, mint pl. ez az event. Minden jó ha játszadozhatok vele, ha nem kér túl nagy áldozatokat tőlem sem időben sem kapacitásban. "Kis cél, kis hiba." Ez itt egy filmbeli idézet, vajon melyik filmből idéztem és ki mondta? :p
 

DeletedUser5894

Vendég
Látom itt sokan csak ezt a játékot viszik, mást nem. Sokan emlegették a kívánságkutat, meg az egyéb nyereményeket, amik megvannak más játékokba. Én több játékot viszek, és unalmas lenne, ha mindegyikbe ugyan az lenne a nyeremény. Ez a kívánságok kút nagyon népszerű az innogames másik játékában. Nem tudom melyik volt előbb, de akik többet is visznek, azoknak nem jó, ha ugyan az a tárgy, vagy épület megvan itt is, meg ott is, és ugyan azt tudja. Ott ahol én már elértem ezt-azt a kívánságok kút naponta dob vagy pénzt, vagy alapanyagot, vagy gyémántot, vagy nyersanyagot. Ha itt is ugyan ezt tudja, akkor nem kell. Ezt csak példának hoztam föl, hogy ha már áthoznak más játékokból tárgyakat-épületeket, akkor nem kell az eventbe belerakni. Aki csak ezzel a játékkal játszik, annak elhiszem, hogy nem mindegy. Ott, én már a virágzó középkorba vagyok, és nem a főnyereményért eventezek, mert nem ér túl sokat, hanem az event közbe megszerezhető tárgyakért. Ha ennyi a hasonlóság a 2 játék között, amit én a héten felfedeztem, akkor biztos vagyok benne, hogy itt is ugyan ez megy, vagyis nem a főnyereményre kell menni, hanem az event közbe szerezhető tárgyakra, mert azok közt lesznek a főnyereménynek számító tárgyak, és nem az event végén.
 

Mihaszna

Veterán
Látom itt sokan csak ezt a játékot viszik, mást nem. Sokan emlegették a kívánságkutat, meg az egyéb nyereményeket, amik megvannak más játékokba. Én több játékot viszek, és unalmas lenne, ha mindegyikbe ugyan az lenne a nyeremény. Ez a kívánságok kút nagyon népszerű az innogames másik játékában. Nem tudom melyik volt előbb, de akik többet is visznek, azoknak nem jó, ha ugyan az a tárgy, vagy épület megvan itt is, meg ott is, és ugyan azt tudja. Ott ahol én már elértem ezt-azt a kívánságok kút naponta dob vagy pénzt, vagy alapanyagot, vagy gyémántot, vagy nyersanyagot. Ha itt is ugyan ezt tudja, akkor nem kell. Ezt csak példának hoztam föl, hogy ha már áthoznak más játékokból tárgyakat-épületeket, akkor nem kell az eventbe belerakni. Aki csak ezzel a játékkal játszik, annak elhiszem, hogy nem mindegy. Ott, én már a virágzó középkorba vagyok, és nem a főnyereményért eventezek, mert nem ér túl sokat, hanem az event közbe megszerezhető tárgyakért. Ha ennyi a hasonlóság a 2 játék között, amit én a héten felfedeztem, akkor biztos vagyok benne, hogy itt is ugyan ez megy, vagyis nem a főnyereményre kell menni, hanem az event közbe szerezhető tárgyakra, mert azok közt lesznek a főnyereménynek számító tárgyak, és nem az event végén.

Óvatosan és tisztelettel megjegyezném, hogy az a másik játék (is) (nagy valószínűséggel) Innogames. Vagyis azért, mert ellentétes nézetű online játékok "csapnak" össze, még nem szükséges különbséget tenni közöttük, ha ugyan az atyjuk. :) Ha pedig véletlen nem ugyan az GmbH, akkor meg pláne nincs szükség az ilyen észrevételekre, mert mi, akik itt játszunk, szeretjük ezt a játékot, és kikapcsolódással tölt el minket, Nem szokásunk más játékokkal, vagy játékelemekkel keverni. Ha ötletünk, javaslatunk, észrevételünk van, leírjuk. Aki elolvassa, elolvassa és vagy reagál rá, vagy nem. De sosem volt célunk, hogy Rómából Oroszországot csináljunk.
 

DeletedUser5894

Vendég
Írtam direkt, hogy az is innogames játék, és direkt nem írtam címet, de láttam a javaslatok között konkrétan olyat, aki pont, hogy rómából akar oroszországot csinálni. Arra akartam kilukadni, hogy nem kéne ennyire egyértelműen átrakni tárgyakat egyikből a másikba, mert ugrik a sajátosság. Ettől függetlenül az innogames élhet a lehetőséggel, de pl.: a goodgames már nem. Ha teljesen más játék kopizza a másikat, akkor abból pereskedés lehet. Elolvastam az összes játékkal való ötletet, és ilyen kommentet is láttam. Ha elfogadják a készítők azt a bizonyos javaslatot, akkor a goodgame perelhet, aminek következménye az lenne, hogy egy jó darabik kényszerpihenőn lenne mindenki. Én nem arra gondoltam, mert azt nyilván nem fogják elfogadni, de az is zavaró, ha egy másik innogames játékból hoznak át elemeket úgy, hogy se dizájnt, se nevet, se képességet nem változtatnak rajta. Ez is elég lehangoló tud lenni.
 

Wiccara

Veterán
az akadémiás ládában sincs belőle
Ez engem is meglepett, mert eddig event alkalmával a barkácsláda is adott / adhatott esszenciát/izébizét, ami éppen az event során a kertek alá is hullott.
hogy apró örömök az életben
Igazad van Kami, a grafika az egyetlen, amit pozitívan ki lehet emelni ebből az eventből..ha azt nézzük nem kevés munka van benne!
Most már csak talla bille.
Mijaza "talla bille"? :cool:
 

DeletedUser5427

Vendég
Ez engem is meglepett, mert eddig event alkalmával a barkácsláda is adott / adhatott esszenciát/izébizét, ami éppen az event során a kertek alá is hullott.

Igazad van Kami, a grafika az egyetlen, amit pozitívan ki lehet emelni ebből az eventből..ha azt nézzük nem kevés munka van benne!

Mijaza "talla bille"? :cool:
A talla bille - azt jelenti, ímmel - ámmal, tessék lássék, csurran csöppen - sok szinonimával illetném, olyan kis talla bille :)
 

Rikari

Veterán
Írtam direkt, hogy az is innogames játék, és direkt nem írtam címet, de láttam a javaslatok között konkrétan olyat, aki pont, hogy rómából akar oroszországot csinálni. Arra akartam kilukadni, hogy nem kéne ennyire egyértelműen átrakni tárgyakat egyikből a másikba, mert ugrik a sajátosság. Ettől függetlenül az innogames élhet a lehetőséggel, de pl.: a goodgames már nem. Ha teljesen más játék kopizza a másikat, akkor abból pereskedés lehet. Elolvastam az összes játékkal való ötletet, és ilyen kommentet is láttam. Ha elfogadják a készítők azt a bizonyos javaslatot, akkor a goodgame perelhet, aminek következménye az lenne, hogy egy jó darabik kényszerpihenőn lenne mindenki. Én nem arra gondoltam, mert azt nyilván nem fogják elfogadni, de az is zavaró, ha egy másik innogames játékból hoznak át elemeket úgy, hogy se dizájnt, se nevet, se képességet nem változtatnak rajta. Ez is elég lehangoló tud lenni.
Te most itt trombitát fújsz, holott az ütősökhöz vagy beosztva. Minket nem különösebben érdekel melyik banda hol megy a menettáncban és éppen mivel szórakoztatja az egybegyűlteket. Ha ütközés, hasonlatosság van a szólamokban az legyen az ő gondjuk. Mi játszani, szórakozni jövünk és a hasonlatot folytatva élvezni azt amit a felvonulás nyújt. De mondhattam volna azt is a perbenállások emlegetésére, hogy " Hagyja a dagadt ruhát másra".
Engem nem foglalkoztat az sem, ha másik játékban is van kívánságkút, ha érkezik és megnyerem akkor használom. A FOE-ban sem okoz ez nekem gondot, éppen annyira örülök neki, mint Elvenarban. Más játékokkal is játszunk és többen is, az időnk függvényében így van rálátásunk arra, hogy milyen megoldások vannak másutt, de ez nekünk nem okoz problémát. Akinek meg igen, az két dolgot tehet, vagy játszik tovább, vagy nem. Az sokkal inkább lehangol engem, hogy ilyen kis feszkókeltős, észosztó megmondós és beszélek, csak mert szeretem hallani a hangom...bejegyzéseid vannak, amire itt nincs kereslet. Persze ettől még a nagy egészben neked is helyed van és nagyon szívesen olvassuk a sziporkáidat. Ha magadra találtál jöhet az a dobszóló. ;)
 

DeletedUser5894

Vendég
Te most itt trombitát fújsz, holott az ütősökhöz vagy beosztva. Minket nem különösebben érdekel melyik banda hol megy a menettáncban és éppen mivel szórakoztatja az egybegyűlteket. Ha ütközés, hasonlatosság van a szólamokban az legyen az ő gondjuk. Mi játszani, szórakozni jövünk és a hasonlatot folytatva élvezni azt amit a felvonulás nyújt. De mondhattam volna azt is a perbenállások emlegetésére, hogy " Hagyja a dagadt ruhát másra".
Engem nem foglalkoztat az sem, ha másik játékban is van kívánságkút, ha érkezik és megnyerem akkor használom. A FOE-ban sem okoz ez nekem gondot, éppen annyira örülök neki, mint Elvenarban. Más játékokkal is játszunk és többen is, az időnk függvényében így van rálátásunk arra, hogy milyen megoldások vannak másutt, de ez nekünk nem okoz problémát. Akinek meg igen, az két dolgot tehet, vagy játszik tovább, vagy nem. Az sokkal inkább lehangol engem, hogy ilyen kis feszkókeltős, észosztó megmondós és beszélek, csak mert szeretem hallani a hangom...bejegyzéseid vannak, amire itt nincs kereslet. Persze ettől még a nagy egészben neked is helyed van és nagyon szívesen olvassuk a sziporkáidat. Ha magadra találtál jöhet az a dobszóló. ;)


Ez mondjuk probléma, ha túlságosan összefolyik a két játék, mert kevesebb lesz az egyediség, és szerintem neked is probléma lesz, ha kényszerpihenőn leszel, mert perel a goodgame, mert másoltak tőlük ötletet. Az inno games is perelne fordított esetben, ezt tudom, nem ez az egyetlen játék, és nem ma kezdtem játszani ehhez hasonlókkal. Tudom, hogy mi teszi egyhangúvá, és mi nem, és tudom, hogy mi tilos, és mi nem. A goblin keeper is pont egy ilyen incidens miatt kellett, hogy bezárja magát örökre. A mostani kommented amiben a perről írsz az inkább a tudatlanságod eredménye, mert neked se lesz mindegy, ha ideiglenesen elérhetetlen lesz az oldal. Az meg, hogy beszélek, mert szeretem hallani a hangom nem állja meg a hejét, inkább írtad volna, hogy írok, mert szeretem nyomkodni a billentyűzetemet a klaviatúrámon. :cool:
 
Fent