• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

DeletedUser3

Vendég
EZ AZ A DOLOG AMI UNALMASSÁ TESZI A JÁTÉKOT
Ezt nem értem hogy, mert nem írja felül a játék többi részét, hanem hozzáad, ráadásul nem is kötelező, így ha számodra unalmas, akkor a játék többi részei remélhetőleg izgalmasak számodra.

De úgy konkrétan meddig lesz lehetőség játszani vele? Úgy értem, hogy például Dec. 31. (Éjfél) vagy ilyesmi. Vagy nincs konkrét Finish időpont?
Nincs konkrét végső időpont. Minden héten megrendezésre fog kerülni, ha lenne bármi változás ebben, akkor az úgyis be lesz jelentve :)

A torony 1. szintjének tetején (de lehet, hogy a többin is) a "játékos" lándzsája/botja kitakarja a várakozási idő egy részét, kicsit nehezen olvasható.
Köszi, jeleztük. :)

ha a főnixemet megetetem és rakok le egyéb bonuszkat pl élet növelő sebzés növelőket akkor beszámolja a végtelenség tornya azokat:
Remélem igen, mert én a főnixemet már megetettem és tervezem, hogy majd a Törpkovácsot is leteszem. A többit meg még meglátjuk...
Igen, akárcsak a bajnokságoknál, itt is beszámít minden ilyesfajta bónusz.

A rejtélyes ládák "osztogatását" nem viszik túlzásba. Végig értem és összesen 3szor kaptam. Azt is csak a 3. szinten.
Az jó. Én egyszer :D

Az épületegyüttes aratása napi lesz majd?
Ami 3at szereztem, ott elég érdekes számok jöttek ki.
Tudtommal 24 órás az aratás, de utána fogok kérdezni. Ami bekavarhat, az az Elvenari számrendszer és kerekítési szabályok ;)

De az biztos, hogy végig vinni nem éri meg, a végén már túl nehéz és a jutalom nincs arányba ezzel.
Hmm... és milyen jutalomért érné meg végigcsinálni? Talán elintézhetjük. :p
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok,
Alig vártam már a tornyot, de be kell vallanom, hogy most némileg vegyes érzésekkel szemlélem. Természetesen, nem volt türelmem a várakozási időket végig malmozni, így időnyerőkkel végig vittem a tornyot. Maga a játék, az ötlet, az elgondolás egészen fantasztikus, de azt is hozzá kell tennem, hogy sikerült az arany- és az alapanyag-készletemet teljesen lenullázni. Természetesen a hadseregem is csúnyán megsínylette a dolgot, mivel sajnos nem vagyok valami nagy hadvezér. A tárgyalásoknál, ha volt némi szerencsém az első felajánlásokkal, akkor a 3. körre azért némi logikával ki lehetett találni, melyik szellem mit szeretne, de ha nem segített Fortuna, akkor ez elég bajos volt, és sokszor bizony nem is jött össze. A többhullámos csaták különösen próbára tették amúgy sem fényes harcművészetemet, az idegrendszeremről nem is beszélve. A nyeremények alapvetően tetszenek. Mivel sokat barkácsolok, örültem a bűbáj töredékeknek, és a kombináló katalizátoroknak, összejött némi gyémánt is, és aminek különösen örültem, az a kereskedelmi állomás, ami 10%-os portálprofitot termel. Van még pár kisebb épület, amiknek eddig még nem igazán látom hasznát, de idővel, talán, -ha jön még hozzájuk ez-az-, azok is megtetszenek. Talán. :)
Összességében a játék tetszik, de úgy vélem, egy kissé sokba kerül ez a szórakozás.
Ha lehetne a logikára támaszkodni a tárgyalásoknál, vagy a csaták egy kicsit egyszerűbbek lennének, hogy a gyengébb képességű elf-lányok is nagyobb eséllyel küzdjenek, azt nagy örömmel fogadnám. :)
 

DeletedUser

Vendég
Hmm... és milyen jutalomért érné meg végigcsinálni? Talán elintézhetjük. :p
Pl. tűzfőnixért, ahhoz tartozó update-ért.
Ha valaki hetente fog küzdeni a toronyban (ami sokkal több harc, esetleg áru igényű), akkor kapja meg valahol kompenzációként, még ha kis eséllyel is (véletlen sorsolt főnyereményként), így neki megy minden héten fogszorítva is. Én csípném ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Tudtommal 24 órás az aratás, de utána fogok kérdezni. Ami bekavarhat, az az Elvenari számrendszer és kerekítési szabályok ;)

Ha 1 nap Elvenarban is 24 óra és a kerekítés sincs nagyon elszállva a valóságtól, akkor itt valamelyik info nem kerek. Pl ha 2200 tekercset ad, akkor az 91,666 tekercs/óra, ami akkor 92. De semmiképp nem 104. :D

Hmm... és milyen jutalomért érné meg végigcsinálni? Talán elintézhetjük. :p

Bár pontosan nem számoltam a veszteségeket, de ennyi katonám sacc/kb egy minimum 5-6ezres bajnoki alatt szokott elveszni (mindez úgy, hogy a 10es főnix jóllakott és mind3 2x2es katonait letettem). Abból a szombati nyereményen kívül is kb 300tp, ereklyék, rúnák, áldások. De ha bőkezű akarsz lenni, akkor számoljuk bele a szombati 10 ládás díjkiosztót is. :D A szabadon engedett egységfejlesztést nagyon sokan hiányoljuk. És mivel itt esély sincs ilyen(ek) nélkül, ezért ha az eventből ki is lett véve, de ha ide betennétek pl minden második törmelék helyére, az jó lenne. És a több gyémántot már meg sem említem. :D De az időgyorsítók jók, hogy vannak benne, azokból sose elég. 1 hetet eltapsoltam 1 óra alatt. :D

És amit írtam, hogy a 2. körben, vagy hullám, vagy mi a fenében, más lett a katonák felállása, az normális dolog? Vagy csak porszem került a gépezetbe?
 

GreenKnight

Veterán
Hmm... és milyen jutalomért érné meg végigcsinálni? Talán elintézhetjük. :p
Bűbájtöredék helyett bármivel kiegyeznék. A második szinten, ha a valószínűség szerint kapom a ládákból a cuccot, akkor 6.000 bűbájtöredékem lesz. MINEK??? 10K+ van most is. És a gyakorlat azt mutatja, hogy tényleg azt kapom aminek a legmagasabb a valószínűsége.
 

DeletedUser4917

Vendég
Tehát a csoda városod már biztos, hogy nem a bétán van :D

1/hét
Nincs jelentősége hol van , és megkaptam a választ a toronnyal kapcsolatban , mert végigtoltam , kicsit csalódás , hogy 3 béna szint van , végigmentem rajt , veszteség jelentéktelen , sokmindent nem adott , de örülök annak amit kaptam . Csak azt nem értem mit trónolok ott azzal a dárdával ( oké , hogy olyan külföldiesen áll ott , de felháborító ), most mi lesz mire vár az ipse , nem értem , menjen keressen munkát magának :)
 

DeletedUser

Vendég
Nincs jelentősége hol van , és megkaptam a választ a toronnyal kapcsolatban , mert végigtoltam , kicsit csalódás , hogy 3 béna szint van , végigmentem rajt , veszteség jelentéktelen , sokmindent nem adott , de örülök annak amit kaptam . Csak azt nem értem mit trónolok ott azzal a dárdával ( oké , hogy olyan külföldiesen áll ott , de felháborító ), most mi lesz mire vár az ipse , nem értem , menjen keressen munkát magának :)
Nem lehet mindenből 6-ot a kedvedért...
Na megkeresem a fórum egyik (ha nem a legjobb) fícsörét

szerk: elég vicces lett így :)
 

Calyr

Veterán
Több hullámos csatánál én is tapasztaltam, hogy a második hullámban megváltoztatta a rendszer az egységeim első körnél beállított sorrendjét - a vadőröm elsőre lekapta volna az ellenfél virágmágusát, így viszont nem érte el, csak a második körben, és ezt kb. 8000 egységem bánta, ami amúgy nem lett volna veszteség. :(
Ez azért bug a javából, remélem hamar ki tudják javítani.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Nincs jelentősége hol van

Ha nincs jelentősége, akkor add meg légy szíves, hogy melyik szerveren és milyen név alatt fut az a sokat emlegetett városod.
Ezzel kihúznád a sok kétkedő lába alól a szőnyeget, mi meg jól pofára esnénk.
De mivel nem adod meg, így viszont nincs itt senki, aki hinne neked.
Ez miért jó? Egyszer és mindenkorra vége lenne a mellébeszélésnek és a kételkedésnek.
 

Calyr

Veterán
A mai több hullámos csatáknál már nem volt sorrend változás (még jó, hogy kiszúrtam, mert így újra lehetett taktikázni). Lehet ilyen gyorsan javítva is lett? :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Én nagyon jónak találom a végtelenség tornyát! Igaz, hogy teljesen lenullázza az embert mindenből, de nekem a bűbájtöredékek aranyat érnek! Folyamatosan barkácsolok, mivel rengeteg tp-t, hasznos épületeket és gyémántot is nyerek vele. Úgyhogy számomra megéri mindenképpen résztvenni benne. :)
 

bere007

Veterán
Én nagyon jónak találom a végtelenség tornyát! Igaz, hogy teljesen lenullázza az embert mindenből, de nekem a bűbájtöredékek aranyat érnek!

Akkor tényleg nagyon jó. :D Ha lenullázod magad, akkor nem marad semmid a bajnokira. És ez minden héten lesz. Akkor hogyan tovább? A bajnokin összességében több jutalmat lehet szerezni. Tp, királyi restauráció, tervrajz. Ezeket nem adja a torony. Max a tp-t de abból meg keveset. Ez is olyan, mint ez az új fajta event. Sok mindent lehet szerezni, na de milyen áron? Ha ráállsz erre, akkor kevesebb tp-d lesz, az eventes épületek fejlesztése háttérbe szorul. Mondjuk mindenkinek magának kell eldönteni, hogy melyik irányt választja és mivel tud jobban haladni, fejlődni.
 

bere007

Veterán
Na, ugye hogy nem volt nehéz rájönni ;)

Erre már évekkel ezelőtt rájöttem. ;):D Csak nem értem, hogy miért jó az, ami "lenullázza az embert mindenből". Ez olyan, mint amikor valaki hónap elején elkölti mindenét, örül mindennek és nagyon boldog, hogy mennyi mindene lett. De azért ne felejtsük el, hogy a hónapnak vége is lesz majd és nem fogunk akkor mindent ingyen megkapni.
 
Fent