• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

Rikari

Veterán
Én az utolsó előtti részben vagyok, de ha megnézed, az itt felsorolt csodák nincsenek felhúzva. Nálam csak a négy alap hadi épület van, mégis simán tovább tudom fejleszteni a várost mindenféle harci segítség nélkül. Egyáltalán nem szükségesek ezek ahhoz, hogy a város fejlődjön. Azok csak akkor kellenek, ha mást is akarsz csinálni, például több bajnokságot. Ha csak simán a tartományi bővítéseket csinálod, ahhoz érdemesebb inkább a kereskedést használni, mert az viszonylag kevés. Ha a bajnokságokat akarod csinálni és nagyon magas szinten, akkor érdemes a harci dolgokat kitanulni és azt használni, de az egységek képzéséhez is kell nyersanyag.
Ez egy kellemes és biztonságos alapjárat amiről te írsz. Pont beidézted azt a mondatomat is ami így szól...Elengedhetetlenek ahhoz, hogy többet kihozz magadból. Csak megerősítettél abban, hogy a többhöz, nyilvánvaló, hogy több kell. Egyről beszélünk. Vannak a szép lassan, de biztonságosan játszók (mindig tudjak fejleszteni, 24 órában termelek, olykor pl. havi egyszer bajnokizok, meg kicsit pl. magasfolyosókig tornyozok is, meg ha van kedvem, időm akkor látogatok is), és vannak akik naponta 3-4 alkalommal is termelnek már, mindenkit meglátogatnak, hetente bajnokiznak,a Laborig elmennek olykor a toronyban.

Nagy ugrásokkal, mert nem akarom kifejteni mennyi játékstílus és gyakorisági módozat van eljutunk azokhoz, akik többet akarnak kihozni magukból. Itt visszautalok a Calyr által írottakra, mert csodásan kifejtette, hogy azok az Elvenározók akik mindig feszegetik a határaikat, kevesebbek a harci csodák nélkül. Ez már az a szint, ahol mindenben jónak kell lenni, akár egyezkedsz, akár harcolsz. A városnak támogatnia kell (harcban és termelésben egyaránt) a terveidet.

A te mottódat használva, "Ha minden szabályt betartasz, minden jóból kimaradsz!". Szegjétek meg a biztonságot adó korlátok határait, merjetek jobbak és többek lenni. Legyenek céljaitok a városokban. Fejlődjetek és haladjatok előre. Néha ez a kevés, aztán az, de ne adjátok fel! Az utatokba kerülő csodákat építsétek és fejlesszétek. Ha csak egyirányban gondolkoztok nem biztos hogy az eredményes lesz hosszú távon.

Pl. Adott egy szép testvériség, sok taggal, havonta 1x bajnokiznak, mert amolyan kényelmes, kellemes életet élnek Elvenarban. Teszik ezt egyetértésben és nagy nyugalomban, ami ha mindenkinek megfelel, akkor a világon ez a legjobb hely a számukra. Abból fakadóan, hogy havi 1 alkalommal 10 ládáznak nagyon kevés tervrajzzal rendelkeznek, viszont a varázslatos épületek fejlesztéséhez ez szükséges, ha pénzt nem akarnak rájuk költeni. Új faj érkezik, és a testvériségben letett varázslatos épületek a tervrajzok hiánya miatt nem tudnak elegendő fejlesztéshez jutni. Miért?... mert nem bajnokiztak hetente és nincsen csak elenyésző mennyiségű tervrajz a raktáraikban.
Gyémántvásárlásra meg amit magam is meg tudok termelni, talán nem költenék...gondolhatják így is. Nincsen mit tenni 10 ládázni kell heti rendszerességgel, hogy ott ahol eddig ez nem volt érdekes, vagy egy másik testvériségben ez már részletkérdés, de tervrajzhoz kell jutni a lehető legolcsóbban és leggyorsabban.
Azokat hidegen hagyja ez, akiknek a városában leginkább normál épületek vannak, mert nem költöttek varázslatosra. Bezsebelték az Inno ajándék lakóházát és ezt kitették, amihez a havi 1 tervrajz bőven sok is.

Ezt a példát arra vonatkozva hoztam, ha ma valamire, amit simán megtehetsz, különösebb erőfeszítés nélkül, nem fektetsz hangsúlyt, az holnap lehet, hogy hiányozni fog a városodból. A kényelemnek ára van.

Volt már nálunk vendég a testvériségünkben csak azért hogy tervrajzot szerezhessen magának, mert ahol van ott nem 10 ládáznak. Én ezt megértettem, felvettem megkapta a tervrajzát és elbúcsúztunk egymástól. Ő örült és mi is, hogy segíthettünk neki.

Az előrelátás fontossága igaz a csodákra is. Attól hogy most nem harcolsz, az nem azt jelenti, hogy soha nem fogsz. Gondolj kicsit előre és ha teheted befektetésként biztosítsd a későbbi lehetőségeid alapját, hogy ne a nulláról kelljen indulnod, hogy szélesebb horizonton játszhass.

Én szeretem a határaimat feszegetni, kihozni a többet magamból, de csak a realitások talaján maradva. Mondhatni óvatos duhaj vagyok, aki kivesz mindent a játékból ami kell neki, amire a testvérisége lehetőséget ad, de ész nélkül nem hozok áldozatokat csak hogy valamiben is elől lifegjek, mint szélvédőn a dobókockák. Még a végén elszédülök és elfelejtem azt is hogy játszani jöttem, nem dolgozni. :p
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
A te mottódat használva, "Ha minden szabályt betartasz, minden jóból kimaradsz!". Szegjétek meg a biztonságot adó korlátok határait, merjetek jobbak és többek lenni. Legyenek céljaitok a városokban. Fejlődjetek és haladjatok előre. Néha ez a kevés, aztán az, de ne adjátok fel! Az utatokba kerülő csodákat építsétek és fejlesszétek. Ha csak egyirányban gondolkoztok nem biztos hogy az eredményes lesz hosszú távon.
Nagyon jól kifejtetted a lényeget, de ha megengedsz egy pontosítást, az a térkép az tervrajz. :)
 

Wiccara

Veterán
A katonák önkéntes sorrend változása még mindig fent áll. Fórumon jelezve, augusztus 26. A válasz, hogy továbbításra került augusztus 29. Több mint 2 hónap kevés egy hibát kijavítani? Nem fogok minősíteni senkit, de ez azért elgondolkoztató és már felmerült bennem, hogy szándékosan hagyják ki, vagy pedig hagyják a végére. Eddig az volt a válasz az ötleteknél, hogy a bug javítás a legfontosabb, a fejlesztés a következő és a kényelmi funkció bevezetése a sor végén áll, ami normális is. Most megkaptuk a műhely indítást, ami kényelmi funkció, voltak fejlesztések, de ez a bug még mindig bent van és ráadásul a kezdetek óta... Az osztagméretet meg kéri mint a barom. A második szint közepe körül 15ezres osztagméreteket kér. Az elején vittem 3 szintet, pár hete már csak 2 szintet, de már azon is gondolkozok és számolgatom, mert lehet még azt sem éri meg ilyen feltételek, elvárások és díjazások mellett.
Kedves @Syntex!

Kérésedre egy idézet, a közel egy éves problémánkra. Többen, többféleképpen kifejtettük egy évvel ezelőtt, hogy a több fordulós toronytalálkozóknál random felcserélődnek az egységek.

Akkor a válasz ez volt:
" Ha egyszerű lenne a hiba javítása, már javításra került volna. Bármilyen hihetetlen, de a hibajavítás nem annyiból áll, hogy beíjuk a kódba hogy
order != random
A hiba javítása folyamatban van."
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,

Elnézést, hogy csak most válaszolok. Az információim szerint ez csak egy kijelzési hiba, amely valóban a megfigyelő számára megtévesztő lehet, a valós játékmenetet nem befolyásolja. Ennek az orvoslása tervben van, viszont azt nem tudom sajnos megmondani, mikor lesz pontosan ez bevezetve. Természetesen, ha úgy gondoljátok, mégis probléma van, bármikor forduljatok bizalommal a supporton hozzánk, képernyőmentéseket mellékelve, és örömmel kivizsgáljuk részletesebben is az ügyet. Köszönjük az együttműködésetek!
 

bere007

Veterán
Az információim szerint ez csak egy kijelzési hiba, amely valóban a megfigyelő számára megtévesztő lehet, a valós játékmenetet nem befolyásolja.

Nem tudom, hogy ki az informátorod, de ne hallgass többet rá. :D Kézi harcban szemmel látható, hogy ez nem kijelzési hiba, hanem ez a szomorú valóság. És a papjaim sem kijelzési hibának gondolták, akiket a dryadok így elsőre elértek és elhullottak. A következő toronynál majd fényképezgetek, ha tényleg ilyen hihetetlen. És nem hinném, hogy ez egyéni hiba lenne, mivel ez mindenkinél megvan.
 

Deleted User - 848869411

Vendég
Nem tudom, hogy ki az informátorod, de ne hallgass többet rá. :D Kézi harcban szemmel látható, hogy ez nem kijelzési hiba, hanem ez a szomorú valóság. És a papjaim sem kijelzési hibának gondolták, akiket a dryadok így elsőre elértek és elhullottak. A következő toronynál majd fényképezgetek, ha tényleg ilyen hihetetlen. És nem hinném, hogy ez egyéni hiba lenne, mivel ez mindenkinél megvan.
Kedves @bere007
Kérlek szépen ahogy Syntex is írta képekkel mellékelve írjatok a supportra: https://innogam.es/ElvenarSupport
Köszönjük együttműködéseteket.
Üdvözlettel,
Elvenar Csapat
 

nlstemplar

Veterán
" Ezután mindig vasárnap 16:00-tól péntek 22:00-ig lesz játszható a torony. "

Eddig ez volt a szabály a toronyban, de ma nem nyílt meg 16:00-kor a torony. A kijelzés szerint 17 órakor fog nyílni.
Ez most szándékos? Eddig az óra állítások se változtattak a torony nyításon.
 
Fent