• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

DeletedUser4967

Vendég
Elnézést mindenkitől, hogy csak most válaszolok, nyaralni voltam.

Valóban a kisebbik városommal regisztráltam, mert a nagyobbikkal valamiért nem tudtam, nem engedte a rendszer. (Ez is egy olyan probléma, amit már többen említettek nekem.) A harcokkal személy szerint nincsen problémám, nekem is van néhány évnyi rutin az egeremben, de az újaknak, kicsiknek és a visszatérőknek bizony nehéz, és ha minden segítség ellenére még hosszú hetek után sem értik, elveszítik a kedvüket. Winyandorban ráadásul folyamatos a termékhiány, részben mert viszonylag új szerver és sok az új játékos (a bónuszrendszert is nehezen értik meg), részben a bajnoki és az egyéni fejlődések miatt. A torony a többszintű harcrendszerével és/vagy a sok termékigényével ezeket a bajokat csak fokozza. Az nem vigasztal, hogy nem kötelező elem, mert játszani sem kötelező, abba is lehet hagyni az egészet. (Bár ezt nem tervezem, majd csak akkor, ha ide is átkerül a városok kifosztása és a testvériségek egymás elleni harca.)
Én is itteni játékos vagyok kb. három éve, és igenis vágyom az új dolgokat, de amikor végignéztem a beharangozó videót azt éreztem, hogy egy hatalmas, csilli-villi díszdobozban egy pár zoknit kapok, és mint írtam, már nem először. De hogy pozitívat is írjak, a torony kinézete kifejezetten tetszik, a grafikusok tényleg kitettek magukért és történetesen tudom, hogy mi meló egy ilyet összehozni. De kérdezem, hogy azért, mert az Inno egy másik játékával is játszottam évekig, nekem már nem jár igazi újdonság és valóban friss játékelem? Ne csak a kinézete, de a tartalma is legyen olyan, amit még nem ismerek és a teljesítése az olyanoknak is öröm legyen, mint én és a hozzám hasonlók. A kalandok pl. ilyen, mert változatos, ötletes, szórakoztató, és annak ellenére, hogy kisebb testvériségekkel néha lehetetlen végigvinni és a jutik sem mindig érik meg, mégis mindenki lelkesen készül rá. Mert játszani szeretünk, nem rutinból böködni meg kattintgatni.
A célom pedig egyáltalán nem a lehúzás, csak leírtam az észrevételeimet, a tapasztalataimat és a véleményem. Ja, és egyetlen bejegyzést én nem neveznék ráizgulásnak, bár ez már a második, úgyhogy lehet, hogy előbb-utóbb mégiscsak izgalomba jövök :)
 

DeletedUser4520

Vendég
... De kérdezem, hogy azért, mert az Inno egy másik játékával is játszottam évekig, nekem már nem jár igazi újdonság és valóban friss játékelem? Ne csak a kinézete, de a tartalma is legyen olyan, amit még nem ismerek és a teljesítése az olyanoknak is öröm legyen, mint én és a hozzám hasonlók. ... :)

...
Az egy dolog, hogy neked nem tetszik valami, de akkor írd le, hogy miért nem tetszik, milyennek kéne lennie szerinted.
...

Mivel Hoshi válasza nem neked íródott, ezért én kicsit átfogalmaznám:
Az Inno örülne minden építő jellegű ötletnek, ami előreviszi a játékélményt, ami izgalmasabbá, érdekesebbé teheti ezt a játékot. A jelenlegi fejlesztő csapat - úgy tűnik - MA ennyire képes.

Tudom, hogy ha te javasolnál valamit, akkor az számodra már nem lenne újdonság, de más számára igen, illetve hátha mások is bátorkodnának ötletelni hozzád hasonlóan, ha te elkezdenéd a sort.
Nekem így is kihívás és érdekes ez a játék. Nekem megfelelő a legtöbb részletével és ha nem változna (csak 1-2 új néppel bővülne), akkor is játszanék vele még kb. 2 évet legalább. Szóval nekem nem nagyon fontos, hogy rendszeresen új játékelem jelenjen meg.
 

DeletedUser4281

Vendég
Hogy ne csak vita legyen! :D
Lát valaki esélyt arra hogy vasárnap elkezdődik? :)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Úgy látszik, nem csak nálam verte ki a biztosítékot ez a rengeteg szerencsére alapú funkció. A béta fórumon most bedobta valaki, hogy csinálhatnának mindjárt egy kaszinót is a térkép szélén. :D Remélhetőleg ez elég jelzés lesz, hogy nagyon rossz irányban haladnak a fejlesztők.
 

DeletedUser

Vendég
Úgy látszik, nem csak nálam verte ki a biztosítékot ez a rengeteg szerencsére alapú funkció. A béta fórumon most bedobta valaki, hogy csinálhatnának mindjárt egy kaszinót is a térkép szélén. :D Remélhetőleg ez elég jelzés lesz, hogy nagyon rossz irányban haladnak a fejlesztők.
Szerinted

Szerintem meg jó egy kis szerencse faktor. És én sem vagyok egyedül, van olyan, aki így gondolja a bétán is. :D
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
jó egy kis szerencse faktor.
Érdekelne, hogy számodra mi a "kis" szerencse. Mert nekem az volt a régi ládás rendszer. Ott sem volt fix a napi díj vagy a plusz napsugár, de arányos volt az esély. Ehhez képest az új félkarú rablós láda pörgetés már messze nem kis szerencsét kíván!
Ugyanígy az autó harc számomra a kis szerencse kategória, főleg, hogy a nyeremény fix. Ezzel szemben a torony több hullámban támadó ellensége kombinálva az érte kapott láda lutri szerű nyereményével már messze nem a kis szerencse kategória, hanem a kedvrontó szint. Persze lehet, hogy Te játszol a bétán már a toronnyal - ez esetben a személyes tapasztalatod örömmel várnánk.
De bármi legyen is az, azért az beszédes, hogy egyik eseményt a másik után, egyik nyereményt a másik után kell menet közben, utólag átszabniuk a fejlesztőknek, ami erősen azt mutatja, hogy nem hozzák a bevételi számokat ezek a túlzott szerencsére alapozott változások.

És én sem vagyok egyedül, van olyan, aki így gondolja a bétán is. :D
Esetleg valami konkrét hivatkozást hozhatnál, ahogy én, mert enélkül ez csak a szokásos, hiteltelen trollkodás.
 

Tejinashi

Erős harcos
Egy kérdés: Ez a bizonyos torony hol érhető el?

Ja, már látom, csak a béta szerveren, szóval nincs még játékban...
 
Utoljára szerkesztve:

Bildiko

Felderítő
Pár napos várossal nyilván nem, de gyanítom, hogy nem a nagyobbik városod accountjával írsz. A harcokat lehet tanulgatni, aki szeretné. Egyrészt vannak itt a fórumon is tanácsok, másrészt lehet kérdezni is, biztosan lesz, aki segít. ;)
Van egy topik, ezt érdemes megnéznie azoknak, akik még az alapharcokat se értik. Vadkörtének vannak videói, ő el is magyarázza, hogy mit miért tesz. :)
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/harci-tanácsok-kezdőknek.1628/
Nekem is vannak videóim, de haladóknak, csak még nem vettem rá magamat, hogy ennek nyissak egy csatornát, de majd egyszer hátha. :p :D
Jó lennne , ha minél hamarabb megnyitnád azt a csatornát .
Kérlek:rolleyes:
 

DeletedUser3513

Vendég
rengeteg szerencsére alapú funkció
Nem játszom bétán, nem láttam még a tornyot - de izgatottan várom és itt figyelem a fejleményeket.
Ebben a játékban azt szeretem, hogy sok fejtöréssel, tervezéssel, számolgatással, stb. remekül lehet haladni, szépíteni a várost. Kicsit aggódom, hogy valóban "szerencse alapú" irányba megy el a játék. Továbbra is szívesen töröm a fejem, tervezek és számolgatok - ha kell még többet és még keményebben. Lutrinak bőven elég a ládapörgetős event, az akadémia fődíja.

Szóval szerintem inkább legyenek nehezebbek a feladatok, de kiszámítható a díj.

ui: nekem az is nyeremény, ha tuti megnyerem a végén o_O
 

DeletedUser683

Vendég
Egy cseppnyi betekintés
OwKDmgn.png
 

Bildiko

Felderítő
Nem játszom bétán, nem láttam még a tornyot - de izgatottan várom és itt figyelem a fejleményeket.
Ebben a játékban azt szeretem, hogy sok fejtöréssel, tervezéssel, számolgatással, stb. remekül lehet haladni, szépíteni a várost. Kicsit aggódom, hogy valóban "szerencse alapú" irányba megy el a játék. Továbbra is szívesen töröm a fejem, tervezek és számolgatok - ha kell még többet és még keményebben. Lutrinak bőven elég a ládapörgetős event, az akadémia fődíja.

Szóval szerintem inkább legyenek nehezebbek a feladatok, de kiszámítható a díj.

ui: nekem az is nyeremény, ha tuti megnyerem a végén o_O

A láda pörgetés az akadémia végén, nekem már az is sok. Játszom, számolok, kalkulálok, itt vagyok a gép előtt, szeretnék ezért fix nyereményt. Mint a mostani kis eventben :) Szép, és jó mindkét épület :)
 

DeletedUser3

Vendég
Esetleg a nyereményekbe is kaphatnánk egy kis betekintést? :)

Tudom, hogy változhat és valószínűleg változni is fog. De egy sacc/kb irány látszódna belőle, hogy menyire gondolják ezt komolyan.

Olyannyira fog változni, hogy amikor idekerül, teljesen más, eddig még nem látott nyeremények lesznek a toronyban (új, csak innen szerezhető épületek, egyéb finomságok) ;)
Szóval csak óvatosan a bétáról származó adatokkal. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Olyannyira fog változni, hogy amikor idekerül, teljesen más, eddig még nem látott nyeremények lesznek a toronyban (új, csak innen szerezhető épületek, egyéb finomságok) ;)
Szóval csak óvatosan a bétáról származó adatokkal. :)
Hoshi ezek az épületek többször megszerezhetőek lesznek , pl ha nem sikerül utánna is lesz valamikor rá lehetőség vagy lesznek olyan épületek amiket csak 1x ajánl fel a rendszer ?
( annyira várom már a végtelenség tornyát mint versenyautó a zöld lámpát amikor egy helyben kipörögnek a kerekei , de még piros van és nagyon nem érdekel ha tényleg nagy a szerencse faktor előbb utóbb biztos mindenki nyer olyan épületet belőle aminek nagyon fog örülni)
Joccakát Elvenar játékosai :)
 

DeletedUser683

Vendég
Esetleg a nyereményekbe is kaphatnánk egy kis betekintést? :)

Tudom, hogy változhat és valószínűleg változni is fog. De egy sacc/kb irány látszódna belőle, hogy menyire gondolják ezt komolyan.
Azért is nem írtam, mert változhat. Annyit mondhatok, hogy kétszer kaptam gyémántot is. :)
Feltöltöttem a YouTube-ra egy videót egy 2 hullámos harcról. Abban bele lehet nézni kicsit jobban a végtelenség tornya egy részébe, a jutalmak is láthatóak annál az állomásnál. Nagyon szép a belső tér, és fokozatosan haladunk felfelé.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent