• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

DeletedUser3

Vendég
És ez így van ugyan az csak szemetebb módon
Ezt tapasztalatra építetted, vagy csak úgy jött, hogy legyen valami?

Hoshi ezek az épületek többször megszerezhetőek lesznek , pl ha nem sikerül utánna is lesz valamikor rá lehetőség vagy lesznek olyan épületek amiket csak 1x ajánl fel a rendszer ?
Szinte biztos, hogy egy épület többször megszerezhető lesz. :)
 

DeletedUser4915

Vendég
Ezt tapasztalatra építetted, vagy csak úgy jött, hogy legyen valami?


Szinte biztos, hogy egy épület többször megszerezhető lesz. :)
Amúgy tudom mert a forge of empirers el is játszom és ugyan ez van ott is unalmasak az épületek minden héten ugyan az van benne olyan épületek kellenek ami valami termelő bónuszt adnak nem olyanok amik termelnek ez senkinek nem jutott eszébe
 

bere007

Veterán
Amúgy tudom mert a forge of empirers el is játszom és ugyan ez van ott is unalmasak az épületek minden héten ugyan az van benne olyan épületek kellenek ami valami termelő bónuszt adnak nem olyanok amik termelnek ez senkinek nem jutott eszébe

Tehát azt tudod, hogy ott milyen. De azt honnan tudod, hogy itt milyen lesz? Ezt a fejlesztőkön, meg a tesztelőkön kívül más nem tudja, mivel a nyeremények mások lesznek mint a bétán, így ezt még a bétások sem tudhatják. Vagy ismét egy látnokhoz van szerencsénk? :D

Ha már úgyis a varázsgömbödet nézed, engem az új faj érdekelne, meg, hogy az új területbővítések majd milyen arányba lesznek megosztva. Ebben tudnál segíteni? :D
 

ElfSusa

Erős harcos
Kedves Hoshi!
Azt írod, nem lehet többet elárulni a Toronyban nyerhető épület együttesről. Egy külföldi Elvenar fórumon mégis ott van a részletes leírása. Most akkor szabad vagy nem? Sajnos mini képek vannak arról, hogy mit ad, így nem lehet megnézni csak úgy ha regisztrál az ember, de mivel nem azon a szerveren játszom, így ez lehetetlen.
 

DeletedUser4520

Vendég
Kedves Hoshi!
Azt írod, nem lehet többet elárulni a Toronyban nyerhető épület együttesről. Egy külföldi Elvenar fórumon mégis ott van a részletes leírása. Most akkor szabad vagy nem? Sajnos mini képek vannak arról, hogy mit ad, így nem lehet megnézni csak úgy ha regisztrál az ember, de mivel nem azon a szerveren játszom, így ez lehetetlen.
A Béta, az Béta, azaz kísérleti alany / próbababa, stb. Az ott megjelenő dolgok változhatnak és ezért nincs publikált infó. Ha már fix lesz, akkor már meg is kapjuk - sztem hamarosan. Ha valahol közöltek is részletes leírást, az csak a Béta szerveren található változat részletes leírása.
Az is hasznos, de elsősorban a béta szerveren játszó játékosok részére.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Én úgy tudom, hogy ezt lehet nyerni a toronyban, jelenleg ezekkel a paraméterekkel:
https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/neoficiÁlnÍ-setové-budovy.4709/#post-95297
Természetesen változhat, amíg az éles szerveren megjelenik, sőt akár azután is (lásd sakk-készlet, Stonehedge, stb.)
Amúgy meg önmagában ez az infó nem igazán jelentős, mert anélkül, hogy tudnád, hogy milyen befektetés árán, milyen valószínűséggel nyerheted meg, úgy sem tudod eldönteni, hogy érdemes-e megküzdeni érte, illetve kirakni vagy sem.
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves Hoshi!
Azt írod, nem lehet többet elárulni a Toronyban nyerhető épület együttesről. Egy külföldi Elvenar fórumon mégis ott van a részletes leírása. Most akkor szabad vagy nem? Sajnos mini képek vannak arról, hogy mit ad, így nem lehet megnézni csak úgy ha regisztrál az ember, de mivel nem azon a szerveren játszom, így ez lehetetlen.
Azt, hogy máshol, egyes játékosok, adathalászok mit osztanak meg, nem tudjuk kontrollálni. Sem pedig megerősíteni az ott megosztottakat. Amit egy játékos oszt meg, az nem hivatalos, tehát nem garantált. Amit én tudok, az az, hogy nincs végleges adat az éles szervereken elérhető nyereményekről, és végleges indulási idő sem. (Csak hozzávetőleges)
 

bere007

Veterán
Szerintem a biztonság kedvéért a rendszergazdákat rendeljétek be az indítás napjára. Elég kellemetlen lenne, ha megismétlődne a múltkori eset. A jövő hét keddtől pedig nagyon félek, amikor egyszerre 3 esemény fut majd. Bár reméljük a legjobbakat és remélem jó lesz és nem olyan nyelőgép, mint ahogy azt hallani. :)
 

DeletedUser

Vendég
Pont ezért nem a normál indítási napon, vasárnap indul az első, hanem hétfőn délelőtt (fix idő nincs, ahogy a rendszergazdák készenlétbe állnak)
Izgi napjuk lesz :D
Amikor Timon keze nyúl a piros start gomb felé, egy el nem kapott izzadtságcsepp szakad millió darabra a csillogó linóleumon, miközben az adrenalin dübörgése elnyomja a muslicák szárnycsapásait a pulton felejtett félig megharapott barack felett.
 

DeletedUser3

Vendég
Izgi napjuk lesz :D
Amikor Timon keze nyúl a piros start gomb felé, egy el nem kapott izzadtságcsepp szakad millió darabra a csillogó linóleumon, miközben az adrenalin dübörgése elnyomja a muslicák szárnycsapásait a pulton felejtett félig megharapott barack felett.
Milyen költői :D
Kár, hogy Timon átpártolt egy másik játékhoz, ha ezt olvasta volna, lehet beleszövi Elvenar történetébe :D
 

DeletedUser4184

Vendég
Sziasztok, azt lehet tudni, hogy diplomáciai megközelítést mért nem lehet aktiválni?

Ott a lehetőség, de nem lehet rá kattintani még az ötödik pontnál sem.

Köszönöm válaszotok.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, azt lehet tudni, hogy diplomáciai megközelítést mért nem lehet aktiválni?

Ott a lehetőség, de nem lehet rá kattintani még az ötödik pontnál sem.

Köszönöm válaszotok.
Van annyi árud, ami kellene hozzá?
 
Fent