• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Rikari

Veterán
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. A Varázsakadémiában barkácsolható Orkfészek, ami Orkokat képez, azt oda számolja, amit a Fegyvertár (Párzóhely) is csinál, vagy ezeknek kifejezetten csak a harcban (pl Bajnokságban) tudom hasznát venni?
Pontosan olyan orkot ad, mint a fegyvertárad, vagy a Hősök Kohója.
 
mobilon látogatsz akkor nem kell keresgélned hanem magától beadja a ládát . gondolom tableten hasonló módon van de tuti h ott is kapsz ládát. pc-n akkor keresheted a ládát ha motiváltál vmit és kiírja h "rejtélyes ládát találtál" v vmi hasonlót mert nálam már nincs ilyen pc-n se lehet gyors látogatásnál már eltűnt. a város körül keresd ahol az eventes szalagokat. 3at kaphatsz maximum az első ládát rögtön az első látogatásnál megkapod a többbit pedig véletlenszerűen kapod. nekem volt h csak 13. látogatásra adta be a 3.at


Hello, RED1,
ez a gyors motiválási lehetőség miért nincs mindenkinél?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Hello, RED1,
ez a gyors motiválási lehetőség miért nincs mindenkinél?
hát én azt mondom h csak a kiválasztottak használhatják :D én úgy gondolom h ez a gyors motiválás csak "teszt" üzemben van ezért érhető el csak pár/sok embernek, h ne terheljék le a szervert túlzott mértékben. de ezt a supporttól kell megkérdezni h mi is a pontos oka ennek.
 
Sziasztok!
A korábbi fajoknál elhagytam 1-1 osztagméretnövelés kikutatását. Az orkoknál is sikerült helyrehoznom nagy sokára ezt az elmaradást. Elérkeztem az elementáloknál lévő elmaradt kutatáshoz. Ha a wikit nézem, akkor elegendő a portált, némi csatornát és 1 fajta(mondjuk levegőmanifesztációt) felhúznom, mert az értelmezésem szerint 1-es szinten érző áruval termelhet elvenári eszenciát anélkül, hogy mind a 4 fajta manifesztációt fel kellene húznom. Jól gondolom? Portálprofittal nem tudom megoldani, mert fehúztam már 2-es szintűre az utolsó faj portálját, így csak azt növeli, az alacsonyabb szintű portált már nem.
 

SirSmithy

Veterán
Sziasztok!
A korábbi fajoknál elhagytam 1-1 osztagméretnövelés kikutatását. Az orkoknál is sikerült helyrehoznom nagy sokára ezt az elmaradást. Elérkeztem az elementáloknál lévő elmaradt kutatáshoz. Ha a wikit nézem, akkor elegendő a portált, némi csatornát és 1 fajta(mondjuk levegőmanifesztációt) felhúznom, mert az értelmezésem szerint 1-es szinten érző áruval termelhet elvenári eszenciát anélkül, hogy mind a 4 fajta manifesztációt fel kellene húznom. Jól gondolom? Portálprofittal nem tudom megoldani, mert fehúztam már 2-es szintűre az utolsó faj portálját, így csak azt növeli, az alacsonyabb szintű portált már nem.
Miért kell neked az az osztag méret növelés?
 
Sziasztok!
A korábbi fajoknál elhagytam 1-1 osztagméretnövelés kikutatását. Az orkoknál is sikerült helyrehoznom nagy sokára ezt az elmaradást. Elérkeztem az elementáloknál lévő elmaradt kutatáshoz. Ha a wikit nézem, akkor elegendő a portált, némi csatornát és 1 fajta(mondjuk levegőmanifesztációt) felhúznom, mert az értelmezésem szerint 1-es szinten érző áruval termelhet elvenári eszenciát anélkül, hogy mind a 4 fajta manifesztációt fel kellene húznom. Jól gondolom? Portálprofittal nem tudom megoldani, mert fehúztam már 2-es szintűre az utolsó faj portálját, így csak azt növeli, az alacsonyabb szintű portált már nem.
Szia! Igen elegendő a portál meg egy levegőmanifesztáció, de a portált fel kell húznod 2-es szintre mivel 1-es szinten csak 1000 eszenciát tárol és neked 1100-ra lesz szükséged az osztagméret kikutatásához.
 

DeletedUser5243

Vendég
Sziasztok. Egyik pillanatról a másikra átváltott angolra a karnevállal kapcsolatos feladat és nem értem hogy mi lenne a feladat. Segitséget kérnék ha lehet
 

Csatolmányok

  • 20200204_202304.jpg
    20200204_202304.jpg
    634 KB · Megtekintések: 5

Lupuj

Erős harcos
Szia Hoshi!

Egy hiba bejelentéséhez szólnék hozzá.

Szerintem ez nem biztos, hogy hiba. Lehetséges, hogy csak a böngésző megjelenítése van felnagyítva.

IE11-ben pl. 150%-osan így néz ki a játék:
Nagyítva.jpg

A hiba jelentésénél látható teljes képernyős kép ilyen.

Valószínű, hogy csak fel van nagyítva a böngészben a megjelenítés. A Nézet menü Nagyítás értéke 100%-nál nagyobb.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4617

Vendég
Sziasztok!

Direkt nem kezdtem még el az Elvenari karnevált, mert most tudtam elkezdeni a 10. szintet (a Varázslók és Sárkányok-at). Azt reméltem, hogy a Valentinnapi kocsi fődíj így 10. szintű lesz, de továbbra is 9. szinten akarja ideadni. Van valami mód, hogy már az új, 10. szintemen juthassak hozzá?
 

DeletedUser4520

Vendég
Indítok egy érzékeny áru termelést. Be is fejeződik, de nem gyűjtöm be. Ekkor még nincs raktáron, tehát nem bomlik.
Jól gondolom ?
 

Lupuj

Erős harcos
Szia Hoshi!
Ha az a feladat: "Szerezz x Vízióport!", akkor a toronyban
szerzett ... miért nem jó?
Azt is én szereztem! Harcoltam érte, hogy megkapjam, még akkor is, ha ezt egy véletlen generátor jelölte ki.
Ha nem egyértelmű a feladat kiírása, akkor talán nem kellene erőltetni! :rolleyes:
Talán azt is oda kellene írhi, hogy: "A toronyban szerzett ki van zárva!"
 
Fent