• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deleted User - 204368

Vendég
Szia Hoshi!
Ha az a feladat: "Szerezz x Vízióport!", akkor a toronyban
szerzett ... miért nem jó?
Azt is én szereztem! Harcoltam érte, hogy megkapjam, még akkor is, ha ezt egy véletlen generátor jelölte ki.
Ha nem egyértelmű a feladat kiírása, akkor talán nem kellene erőltetni! :rolleyes:
Talán azt is oda kellene írhi, hogy: "A toronyban szerzett ki van zárva!"
tudtommal nem lehet nyerni vízióport a toronyban
 

DeletedUser5383

Vendég
terüet Bővítés
csak kérdés . ha tartományi kereskedéssel vagy harccal telljesítek egy egy tartományt , de nem tudom mind teljesíteni az 1 terület lehelyezéshez . marad hátra 1 taromány . és aranyért veszem meg a terülletet . ekkor ellveszik a kereskedéssell és harccall telljesítető MÉG KÉRT TARTOMÁNY érték ? vagyis Max-ra áll vissza ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
terüet Bővítés
csak kérdés . ha tartományi kereskedéssel vagy harccal telljesítek egy egy tartományt , de nem tudom mind teljesíteni az 1 terület lehelyezéshez . marad hátra 1 taromány . és aranyért veszem meg a terülletet . ekkor ellveszik a kereskedéssell és harccall telljesítető MÉG KÉRT TARTOMÁNY érték ? vagyis Max-ra áll vissza ?
3x olvastam el de egyszerűen nem értem a kérdést... a tartományi bővítést h veszed meg aranyért? azt csak a techfán kikutatottat tudod megvásárolni érte. a techfa a gyémánt és a tartományi bővítések függetlenek egymástól és ha jól tudom nem befolyásolják egymást. de annyira zavaros h nem tudok mit írni erre többet
 

DeletedUser1023

Vendég
Sziasztok!

Két napja nem tudok belépni Elvenstats-ba. (Ha a "Me" gombra kattintok csak fut körbe-körbe a betöltő kék jel, de nem történik semmi.)
Csak nálam nem működik, vagy tudtok róla?
(Ha már volt róla szó, elég egy link is, hogy mi a válasz!)

Köszönöm! Nitu
 

DeletedUser5383

Vendég
3x olvastam el de egyszerűen nem értem a kérdést... a tartományi bővítést h veszed meg aranyért? azt csak a techfán kikutatottat tudod megvásárolni érte. a techfa a gyémánt és a tartományi bővítések függetlenek egymástól és ha jól tudom nem befolyásolják egymást. de annyira zavaros h nem tudok mit írni erre többet
igen igy lett lletéve ahogy mondod . és mégis elveszett a tartományi kereskedési érték . a még 1 tartományt kell teljesítened . fuzettell játszom . orkos kereskedelemnél tarok a tartományokban ezért akadtam el hónapokkall ezelött
. a napokban léptem át az orkok konyre . és most kaptam ork fészket ami orkot ad . teljesííteetem a tartományt és ki van max- olva a még ennyi kelll
 

DeletedUser5383

Vendég
Sziasztok!

Két napja nem tudok belépni Elvenstats-ba. (Ha a "Me" gombra kattintok csak fut körbe-körbe a betöltő kék jel, de nem történik semmi.)
Csak nálam nem működik, vagy tudtok róla?
(Ha már volt róla szó, elég egy link is, hogy mi a válasz!)

Köszönöm! Nitu
PC- n 502 hiba = hibás kérés
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Nitu az elvenstat nem tartozik az elvenarhoz a játéktól független oldalígy nem lepődnék meg ha törlődne. és nekem se töltődik be hiba jelzés van
 

Deleted User - 204368

Vendég
igen igy lett lletéve ahogy mondod . és mégis elveszett a tartományi kereskedési érték . a még 1 tartományt kell teljesítened . fuzettell játszom . orkos kereskedelemnél tarok a tartományokban ezért akadtam el hónapokkall ezelött
. a napokban léptem át az orkok konyre . és most kaptam ork fészket ami orkot ad . teljesííteetem a tartományt és ki van max- olva a még ennyi kelll
fótozd le és ábrával mutasdd meg h mi aprobléma mert nem értem mi alenne h mi hova tűnt el mi hiányzik
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1047

Vendég
igen igy lett lletéve ahogy mondod . és mégis elveszett a tartományi kereskedési érték . a még 1 tartományt kell teljesítened . fuzettell játszom . orkos kereskedelemnél tarok a tartományokban ezért akadtam el hónapokkall ezelött
. a napokban léptem át az orkok konyre . és most kaptam ork fészket ami orkot ad . teljesííteetem a tartományt és ki van max- olva a még ennyi kelll
Nem vész el semelyik tartományi teljesítés sem. Az építés menüben folyamatosan nyomon követheted, hogy mennyit kell teljesíteni a következő bővítéshez és a wiki-n is megnézheted, hogy hány tartományhoz hány bővítés tartozik. Mindegy, hogy kivásárlással vagy csatázással szerezted. Ha megvan a tartománybővítés, akkor a számláló már a következőhöz szükséges tartományok számát fogja mutatni, te pedig az építés menüből leteheted a bővítést a városodhoz.
https://hu.wiki.elvenar.com/index.p....A1nyi_Terjeszked.C3.A9s_.C3.A1ttekint.C3.A9s
 

DeletedUser5383

Vendég
Mindegy, hogy kivásárlással vagy csatázással szerezted. Ha megvan a tartománybővítés, akkor a számláló már a következőhöz szükséges tartományok számát fogja mutatni, te pedig az építés menüből leteheted a bővítést a városodhoz.
7 kereskedés 1 kelllet vona még . bellefutottam az ork kereskedelembe . kivásárotam arannal a területet mert nagyon kellet letettem . erre volltam kíváncsi amit írtál . köszi igy nincs probllémám . csak tartományi kereskedéssel bővítettem ez volt az ellsö hogy aranyért tettem lle terülletet .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lupuj

Erős harcos
Vízióport a barkácsolási receptek készítéséért kapsz.

Lásd a hibajelentést: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/víziópor-elszámolási-hiba.2957/#post-88325

Szia Hoshi!
Én kérek elnézést! Ezt már másodjára néztem be. :eek:

Más ...
Végre én is tudok gyorsítva motizni, de csak a csapaton belül, vagy azokat, akik az Értesítés listában szerepelnek.
Ha átmegyek a térképre, akkor ugyan úgy be kell lépnem a városokba.
Ezek szerint még mindig tart a teszt-mód az éles játékban?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Más ...
Végre én is tudok gyorsítva motizni, de csak a csapaton belül, vagy azokat, akik az Értesítés listában szerepelnek.
Ha átmegyek a térképre, akkor ugyan úgy be kell lépnem a városokba.
Ezek szerint még mindig tart a teszt-mód az éles játékban?
Nem, idéznék a változásjegyzékből:

A Szomszédi segítséget immáron sokkal gyorsabban tudod elérni mind az Értesítések, mind pedig a Testvériség gyorsikonokból! Nem kell ugyanis betölteni a másik játékos városát, hanem egyfajta gyorsmenüből közvetlenül ki tudod választani azt a segítséget, amire a játékosnak szüksége van. Ha a Térképről lépsz be egy másik játékos városába, akkor természetesen körbenézhetsz, mielőtt kiválasztod, hogy hogyan akarod segíteni a másik játékost.
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok !
Prémium bővítést csak akkor lehet megvenni az összeset ha a főépület eléri a maximális szintet , vagy előbb is meg lehet venni mind a 35 öt ?
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok !
Prémium bővítést csak akkor lehet megvenni az összeset ha a főépület eléri a maximális szintet , vagy előbb is meg lehet venni mind a 35 öt ?
Csak akkor éred el mindet, ha a Főépületed elért a maximális szintre.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok

Lenne egy olyan problémám, hogy:

Testvériségen belül tárgyalást folytatunk 3-an (Főmágus + 2 Mágus). A minap megválasztásra került egyik tagunk, így ő is Mágus lett, azonban ő eddig nem volt bevonva a hármunk levelezésbe. Kérdés: Van rá valami mód, hogy már egy zárt körű levelezésbe belevonhassunk + személyt?
 
Fent