• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser5121

Vendég
Sziasztok. 2020.02.22 délelőtt óta nem tudok belépni a játékba a számítógépen. Csak telefonon tudok játszani. Azt irja ki,hogy szerver hiba. Légyszíves nézzetek utána. Köszönöm.
 

Jozso3

Újonc
Hali hali hogy mint lesz Ork -om ? Keresem kutatom már de lehet el kerüli a figyelmem..
Ork portál áll, Ork gyülekező áll, Gombafarm már terem... De kellen Ork ill ork trágya...
 

Csatolmányok

  • Névtelen.jpg
    Névtelen.jpg
    344,9 KB · Megtekintések: 7

DeletedUser5383

Vendég
van orkfészked ami orkot ad kereskedéshez ? ha nincs , a varázsakadémián készíts . nem tudom másutt kapható-e valamilyen ork .ami trágyát termel ..
 

Lupuj

Erős harcos
Hali hali hogy mint lesz Ork -om ? Keresem kutatom már de lehet el kerüli a figyelmem..
Ork portál áll, Ork gyülekező áll, Gombafarm már terem... De kellen Ork ill ork trágya...

Szia!

Orkokat a fegyvertár 20. szintjétől tudsz "gyártani".
Ezekkel már termelhetsz trágyát a Gyülekezőhely 5 órás műveletében (Vad buli).
A többi módszer csak "hab a tortán".
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok
A barkácsolással lenne 1 kis problémám, értem én hogy véletlen ad be dolgokat... de kb 1-1,5 hónapja nem ad értelmes dolgokat, csak apróságok vannak mindig 1-3 pontosak... Nagyon kellene fesztiválkereskedő, felkelek éjjel is, belépek 5 óránként mindig megnézni az új ajánlatokat és 1 hónapja biztos nem adott fesztiválkereskedőt, se boost +25-50% épületeket se. Régebben meg kb 3 naponta ajánlott ilyeneket, nem értem ezt, mintha valami történt volna a városommal, vagy legalábbis érzetre nem kapok sehol se épületeket... (a toronyba is ez van, ott 1,5 hónapja csak gyémántot kapok ahol lehet, épületet nem) Régebben gyorsítóval kellett gyártanom a katalizátorokat mert mindig kifogytam belőlük, mindig volt valami a barkácsolásnál amire kellett, most meg van 51db kombináló katalizátorom, semmire nem tudom elhasználni őket... :( Normális ez ? Vagy azért nem kapok fesztiválkereskedőt mert van már 6db?
 

DeletedUser262

Vendég
Sziasztok
A barkácsolással lenne 1 kis problémám, értem én hogy véletlen ad be dolgokat... de kb 1-1,5 hónapja nem ad értelmes dolgokat, csak apróságok vannak mindig 1-3 pontosak... Nagyon kellene fesztiválkereskedő, felkelek éjjel is, belépek 5 óránként mindig megnézni az új ajánlatokat és 1 hónapja biztos nem adott fesztiválkereskedőt, se boost +25-50% épületeket se. Régebben meg kb 3 naponta ajánlott ilyeneket, nem értem ezt, mintha valami történt volna a városommal, vagy legalábbis érzetre nem kapok sehol se épületeket... (a toronyba is ez van, ott 1,5 hónapja csak gyémántot kapok ahol lehet, épületet nem) Régebben gyorsítóval kellett gyártanom a katalizátorokat mert mindig kifogytam belőlük, mindig volt valami a barkácsolásnál amire kellett, most meg van 51db kombináló katalizátorom, semmire nem tudom elhasználni őket... :( Normális ez ? Vagy azért nem kapok fesztiválkereskedőt mert van már 6db?

szia szerintem nincs szerencséd nekem ma is bedobott egy jegesmedvét, utazó kereskedőt , fesztivál kereskedőt ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok !
Szerintetek lesz még olyan event mint amikor a tűzfőnixet lehetett nyerni vagy most már csak jóval gyengébb eventek lesznek .
Lesz még valaha olyan kiemelkedően különleges vagy csak kapunk egy kombinált épületet ami tök jó , de még se váóóó ?
Kiváncsi vagyok hogyan látjátok , esetleg ezt mi is befolyásolhatjuk vagy rájöttek , hogy a jóból is megárt a sok :)
 

DeletedUser5427

Vendég
Hát... szerintem, 3. éve megy a Főnix, először csak Tojás volt, majd kultusz, majd felemelkedés. Most már csak reprodukálni fogják, szerintem. Főnix - csak új neve van. És kicsit körbe értek.
1 év:
febr - Március: Valentin - Farsangi event ( hol egybe, hol külön)
Áprilisban: Főnix
Június: Nyári napforduló ( Stonehenge) - valami új néven persze, de szerintem ugyan úgy csak reprodukálva lesz ( új név, új kalibráció)
Augusztus: Tengerpartok, meleg nyarak: oda teszik a Sellőt majd, gondolom, vagy valami tengeri mit tudom én, leviatánt: vagy egy szirént; új név, új kalibráció
Október fest-re medve
Decemberre Télapu vagy Karácsony ha úgy tetszik

És persze mindezek alatt havonta megtűzdelve Tesókalandok
Hetente Tornyok, Bajnoki

Hát hogy évről évre folyamatos az ismétlődés.

A Főnix azért volt egykor egyedi, mert az volt az első Tamagocsi, ami befutott.
Bármi jön is ezután, mint szintezhető nyeremény ( 10-ig felfejlesztgetve) , már nem lesz átütő, mivel a tűzkeresztségen már átestek.
A medve event csak azért volt kiemelkedő mert franya nehéz volt , illetve ott tűnt fel csak igazán a végtelen generátorok, generátorának, generátora ... onnanstól éberek csak igazán a játékosok.
Azt gondolom, a tamagocsikkal most már majd, nem lehet igazán nagyot ütni, mert a játékosok most már csak ilyet kapnak. Ami etethető - van / lesz - számít majd kiemelkedőnek.

Amivel itt nagyot lehet majd alkotni, ha kiemelik a Testvériségi kalandot, és megpörgetik a tengelye körül tisztességesen.
( A Testvériségeket szétrobbantani, mert kiégtek meg besültek, jöjjenek az egyen portálra felépített, Mester szakaszban ( Level 3 - a gyárts 10 rézkesztyűt meg 15 Ambróziát) fajta specifikusan kiemelném a fajok extra áruit, egészen a félszerzetekig. Ha egy testvériség sikeres akarna lenni, kénytelen lenne, újra és újra alkotni saját magát - keresni a törp kori játékost aki majd gránitot gyárt, de a félszerzet korit is, egy egy tesó kaland erejéig) Kell a változás. Mert a játékosok előbb-utóbb nagyon észre fogják venni az éves ütem tervet )
Illetve ugye Tesókaland Level 2 - jöjjenek a T2-ek , nem aranykarkötő néven , hanem selyem legyező vagy bánom is én mi néven.
Egyedül a Level 1-et hagynám érintetlen - hogy a kis játékosok is labdába rúghassanak.
Újra kell alkotni a Tesó kalandokat mert a Tamagocsik nem fogják önmagukban sokáig fenntartani az érdeklődést.

Vagy ahogy szóba került egy új szerver gondolata: minden népcsoportnak: ahol beiktatnám Ember - Elf és valami

Na a 3. vagy 8. szerveren tuteee mindenki a vagy valamit választaná :) meee olyan még nem volt :) A játékosok kíváncsiak.


Ha rajtam múlna, az Öröklét tornyát meghagynám jövőre. Jövőre emelném piedesztánra. Idén csak a Tesót.
Minden évre egy nagy mese.

A Tesókalandokat kiemelném, és úgy tenném vissza az asztalra, hogy minden játékos besírna. :)
Van elképzelésem :)

De hát, szerintem, nem engem fognak megkérdezni :D

Egy szó mint száz : én vagyok az arizonai álmodozó, tudom.
De erősen fonnyadnak a népek. :-((((

De persze ha ez elég a fejlesztői szektornak, és nem álmodnak nagyobbat, mozgalmasabbat, akkor maradunk az ötletek szintjén: " legyen kereső funkció a piacon" - - óó igen.
Ennél tovább kell álmodni, ha már ilyen jó alapokra helyezték, hogy masszív lábakon áll. Akkor jöhetnek csak az igazi kanyarok.
Ha ebben nem partnerek, mennek az orruk után ( lásd kufár és piac - gyakorlatilag mindkettő omlik mint a kártyavár) , előbb-utóbb kell a változás. De nem jó felé megy az irányzék. Szóval, lesz e még??? kiemelkedő?? .... előbb utóbb biztos :) mert ha csak a kufár meg a piac van terítéken csak, és jönnek a további egyformaságok, egyforma tesó kalandok, egyforma eventek, medvék - főnixek, mint most, akkor úgy látszik ennyi a kapacitás. Ami nem baj, de ennél is van fentebb.
:)

Ennyi

by
Kami
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok
A barkácsolással lenne 1 kis problémám, értem én hogy véletlen ad be dolgokat... de kb 1-1,5 hónapja nem ad értelmes dolgokat, csak apróságok vannak mindig 1-3 pontosak... Nagyon kellene fesztiválkereskedő, felkelek éjjel is, belépek 5 óránként mindig megnézni az új ajánlatokat és 1 hónapja biztos nem adott fesztiválkereskedőt, se boost +25-50% épületeket se. Régebben meg kb 3 naponta ajánlott ilyeneket, nem értem ezt, mintha valami történt volna a városommal, vagy legalábbis érzetre nem kapok sehol se épületeket... (a toronyba is ez van, ott 1,5 hónapja csak gyémántot kapok ahol lehet, épületet nem) Régebben gyorsítóval kellett gyártanom a katalizátorokat mert mindig kifogytam belőlük, mindig volt valami a barkácsolásnál amire kellett, most meg van 51db kombináló katalizátorom, semmire nem tudom elhasználni őket... :( Normális ez ? Vagy azért nem kapok fesztiválkereskedőt mert van már 6db?

Szia! Nekem a héten lett 2 fesztiválkereskedőm is barkácsolásból.

Vagy nincs szerencséd vagy én olyanra is gondolok, hogy ha már valakinek van x fesztiválkereskedője, akkor nem adja be, hogy ne juss velük aránytalanul nagy előnyhöz más játékosokhoz képest.
 

Putyika

Veterán
Amivel itt nagyot lehet majd alkotni, ha kiemelik a Testvériségi kalandot, és megpörgetik a tengelye körül tisztességesen.
( A Testvériségeket szétrobbantani, mert kiégtek meg besültek, jöjjenek az egyen portálra felépített, Mester szakaszban ( Level 3 - a gyárts 10 rézkesztyűt meg 15 Ambróziát) fajta specifikusan kiemelném a fajok extra áruit, egészen a félszerzetekig. Ha egy testvériség sikeres akarna lenni, kénytelen lenne, újra és újra alkotni saját magát - keresni a törp kori játékost aki majd gránitot gyárt, de a félszerzet korit is, egy egy tesó kaland erejéig) Kell a változás. Mert a játékosok előbb-utóbb nagyon észre fogják venni az éves ütem tervet )
Illetve ugye Tesókaland Level 2 - jöjjenek a T2-ek , nem aranykarkötő néven , hanem selyem legyező vagy bánom is én mi néven.
Egyedül a Level 1-et hagynám érintetlen - hogy a kis játékosok is labdába rúghassanak.
Újra kell alkotni a Tesó kalandokat mert a Tamagocsik nem fogják önmagukban sokáig fenntartani az érdeklődést.
Nagyon remélem, hogy ezt a zagyvaságot csak egy előrehozott áprilisi tréfának szántad.
Attól, hogy a te testvériséged unalmassá vált, még mások szerethetik a sajátjukat. Mi éppen ezért nem foglalkozunk már vele komolyan, mert nem szeretnénk azt csinálni amit sokan, hogy a kaland idejére kiteszik a csapat felét és behozzák a "push" városokat, vagy éppen fordítva csinálják és az eredeti csapatból páran átmennek az erre a célra tartott testvériségbe, ahol egyébként csak a kalandvárosokat pihentetik. A kaland már így is teljesen tönkre lett téve azzal, hogy engedik ezt a vándorlást. Szerintem semmi szükség arra, hogy teljesen játszhatatlan legyen azoknak akik nem szeretnék szétrobbantani a csapatukat. Egy normális testvériségnek már így sincs esélye nyerni.
 
Szép napot :)
Lenne egy olyan kérdésem, hogy mit jelent az, mostantól tagja vagyok a gyémánt nélküli testvériségnek? :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5383

Vendég
szerintem a testvériséged neve . jeentkeztél és elfogadták . vagy te alapítottál .:cool::)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5427

Vendég
Nagyon remélem, hogy ezt a zagyvaságot csak egy előrehozott áprilisi tréfának szántad.
Attól, hogy a te testvériséged unalmassá vált, még mások szerethetik a sajátjukat. Mi éppen ezért nem foglalkozunk már vele komolyan, mert nem szeretnénk azt csinálni amit sokan, hogy a kaland idejére kiteszik a csapat felét és behozzák a "push" városokat, vagy éppen fordítva csinálják és az eredeti csapatból páran átmennek az erre a célra tartott testvériségbe, ahol egyébként csak a kalandvárosokat pihentetik. A kaland már így is teljesen tönkre lett téve azzal, hogy engedik ezt a vándorlást. Szerintem semmi szükség arra, hogy teljesen játszhatatlan legyen azoknak akik nem szeretnék szétrobbantani a csapatukat. Egy normális testvériségnek már így sincs esélye nyerni.

A Testvériségi kalandok egyformasága - teszi. A játékosok 70% , már semmit sem csinál.
A Top 5 esetleg.
A Top 10 már csak " aktívakat keres - aktívakat keres"
Top 10-től - Top 20 ig tallabille, 25 játékosból játszik 10 ( napi szinten)
a Top 20 -fölött végképp sarkallatos. ( naponta - vagy 3 naponta összetalálkoztok egymással)
Hozzáteszem kivételek, minden kategóriában vannak. De elenyésző.

Azt hiszem, az egyformaság, ennyi év után, már nem hoz lázba lassan senkit.
Minden különbség abból áll, hogy A- B-C-D-E féle Tesó kaland van. Ez már csak tűzoltás.
A Top 5-nek meg minden jó, mert ott a versengés viszi a prímet. Ki a jobb - ki a jobb. Nem a játék élményről szól, hanem a versenyszellemről. De izggiii ....
Na mindegy. Két ásítás közt legyártok egy péket.
Az meg hogy "engedik a vándorlást" ??? na próbálnál meg valakit ott tartani, bármelyik Tesóságba - vagy kicsikarni egy törpöt, mert hát "mindenki üljön nyugton a fenekén és tesózzon. " - még inkább nem fognak.
Aztán ennyi. Ennyi év után eléggé kifakult.

Kami
 
Fent