• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser5650

Vendég
Lesz oly kedves valaki és tesz fel valamilyen statisztikát a tegnap kezdődött Tesókalanddal kapcsolatban? :) Konkrétan mire számíthatunk a második és a harmadik térképen?
 

liliputy

Veterán
Sziasztok! Nem tudom másnak is van-e olyan gondja, hogy állandóan folyamat hibára hivatkozik a játék és "órákig" nem tölt vissza? Most már kb 5ödször fordul elő, már nagyon idegesítő.
 

Deleted User - 242797

Vendég
Sziasztok! Nem tudom másnak is van-e olyan gondja, hogy állandóan folyamat hibára hivatkozik a játék és "órákig" nem tölt vissza? Most már kb 5ödször fordul elő, már nagyon idegesítő.


Igen...Nálam is...Folyamat hiba...Folyamat hiba...Folyamat hiba...Folyamat hiba...Folyamat hiba...Hogy miért nem lehet legalább ilyenkor kihagyni a bajnokságot,nem is értem...Mióta elkezdődött a bajnoki azóta csinálja nálam...Élvezhetetlen a játék és felettébb dühítő...:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Jó reggelt!
Azt gondoltam reggel korán nem hivatkozhatnak arra, hogy túlterhelt a szerver, azért lassú a játék és dobál ki állandóan! Ez egy agyrém:mad: A minimum más játékoknál az, hogy ilyenkor meghosszabbítják az event idejét és apró ajándékkal kárpótolják a játékosokat a kellemetlenségért!!!!!
 

liliputy

Veterán
Katasztrófa!!!! Állandóan folyamat hibát jelez! :mad: Nem lehetne ezt a problémát már kiküszöbölni, hogy élvezhető legyen a játék? Vagy hova, kinek kell még írni, hogy történjen valami?!!
 

Tomi 90

Újonc
Sziasztok! Nemrégiben kezdtem a játékot. Olyan feladatot kaptam, hogy Szerezz 2 ereklyét a 2. bónuszos manufaktúrádhoz. Szeretném kérdezni, melyek ezek a 2 bónuszos manufaktúrák?? Köszönöm a segítséget!
 

Deleted User - 242797

Vendég
Sziasztok! Nemrégiben kezdtem a játékot. Olyan feladatot kaptam, hogy Szerezz 2 ereklyét a 2. bónuszos manufaktúrádhoz. Szeretném kérdezni, melyek ezek a 2 bónuszos manufaktúrák?? Köszönöm a segítséget!

Szia Tomi...A bónuszos manufaktúráid márvány,selyem és drágakő amit meg tudsz nézni a főépületnél is...A 2-es bónuszos manufaktúrád a selyem...
 

Siorna

Veterán
Pont ezért nem enged: nincs több bővítési lehetőséged, azaz épp a legfontosabb hiányzik hozzá: az elhelyezhető terjeszkedések. Marad a prémium bővítés.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! Az lenne a kérdésem:rolleyes:, hogy ha van egy megbűvült manum:márvány::acél::deszka:, mondjuk fennséges fabrikálással vagy műhelynél használok erőteljes ellátást.
Ottvan, hogy még x óráig aktív a bűbáj. No de nekem hirtelen kellene belőle nyersanyag:acél::márvány::deszka:/alapanyag:alapanyag: és gyorsítót használok, akkor kevesebb ideig fog élni a bűbáj hatása is vagy az nem rövidül le? Ez már többszőr bennem felmerült a játék során. :rolleyes:
 

Calyr

Veterán
Sziasztok! Az lenne a kérdésem:rolleyes:, hogy ha van egy megbűvült manum:márvány::acél::deszka:, mondjuk fennséges fabrikálással vagy műhelynél használok erőteljes ellátást.
Ottvan, hogy még x óráig aktív a bűbáj. No de nekem hirtelen kellene belőle nyersanyag:acél::márvány::deszka:/alapanyag:alapanyag: és gyorsítót használok, akkor kevesebb ideig fog élni a bűbáj hatása is vagy az nem rövidül le? Ez már többszőr bennem felmerült a játék során. :rolleyes:
A bűbáj hatása mindig él, és tök pontosan, másodpercenkénti számlálóval megy, szóval ha bármi módon előbb beszeded/félbeszakítod a termelést, az a bűbáj időtartamát sosem érinti.
 

DeletedUser5650

Vendég
Kérdezem, hogy a mostani nyitóképet honnan lehet letölteni? Nagyon eltaláltátok, szuper, nekem tetszik :)
 
Fent