• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Az Alap Küldetés "rendszer" elcsúszva

Mihaszna

Veterán
Bug, vagy hiba.jpg A képen jól látni, hogy a Start Menüben elvész az Alap Küldetés sorozatot adó emberkénk feje Ez nincs hatással magára a játékra, (kipróbáltam (PC-n), csak gondoltam jelzem : )
 

DeletedUser3

Vendég
Az egész képernyőről tudnál képet küldeni? Felbontással, képernyőmérettel.
 

GreenKnight

Veterán
Csak tanács, nem a probléma megoldása: tedd el az alsó sávot (Tálca) oldalra. Én a nyújtott képernyőkön balra szoktam, de ízlés kérdése.
1581079824740.png
 

DeletedUser4742

Vendég
Jómagam is tapasztaltam ezt az elcsúszást, laptop, opera, és a Torch-on is.
 

DeletedUser4742

Vendég
elvenar-crop.pngA játékot nem zavarja, csak egy kis grafikai hiba.
 

GreenKnight

Veterán
Szia, ez melyik böngésző?
Szia! Ez nem a böngészőtől függ, hanem Windows beállítás. Egyébként Windows XP+Mozilla Firefox egy 1920*1080-as felbontású monitoron. :D
Menete:
- tálca jobb egér klikk
- "Tálca zárolásának feloldása"
- megfogod a tálcát és elhúzod (bal egérgomb lenyomva tartásával) a kívánt oldalra vagy akár felülre (ízlés kérdése)
- tálca jobb egér klikk
- "Tálca zárolása" (ez utóbbi 2 lépés csak azért kell, hogy véletlenül ne dobáld össze-vissza a tálcát a képernyő szélein vagy változtasd meg a méretét)

Másik alternatívaként az jutott eszembe, hogy minden böngészőben lehet kicsinyíteni.
 

DeletedUser4742

Vendég
XP? Win 10-en ezt nem lehet megcsinálni, nekem nagyon tetszik. Firefoxom van.
 
Fent