• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

pucccka

Újonc
Sziasztok! Ereklyékre lenne szükségem. Eddig működött a dolog. Világtérkép, tartomány,megold... és semmi. Nem jelenik meg a varázsakadémiánál az ereklye. Frissítés, semmi. Tudtok valamit segíteni? :D
 

DeletedUser1637

Vendég
Kedves @pucccka
Néhány ereklyéd nullás. A bónuszos áruidhoz vannak, illetve deszka és acél ereklyéid, így amiatt nem jelenik meg, mert a bűbájok készítéséhez nincsenek meg a második összetevők (második, harmadik szintű ereklyéd nincsen, csak a bónuszosak). :)
A Főépületedben át tudod tekinteni az ereklyéid számát az Ereklyék fül alatt. ;)
 

pucccka

Újonc
Kedves @pucccka
Néhány ereklyéd nullás. A bónuszos áruidhoz vannak, illetve deszka és acél ereklyéid, így amiatt nem jelenik meg, mert a bűbájok készítéséhez nincsenek meg a második összetevők (második, harmadik szintű ereklyéd nincsen, csak a bónuszosak). :)
A Főépületedben át tudod tekinteni az ereklyéid számát az Ereklyék fül alatt. ;)

Köszi a választ. Tudom, hogy nullás is van, látom :D De nullásnak jelzi az acélt, mert az kellett volna és mikor teljesítettem a találkozót akkor is, tehát nem jelent meg. Illetve nekem a főépületben azt jelzi, hogy van acélereklyém, de a varázsakadémián nullát ír... Jobban nem tudom leírni :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 77927

Vendég
Eh, lehet, hogy csak béna vagyok, és nem tudok megfelelően szűrni a régi kérdések közt, de vállalom, legfeljebb én leszek a tizenkettedik, aki megkérdezi...
Szóval csodákkal és eladásukkal kapcsolatban amire nem találtam választ:
1) A ha eladok egy csodát, akkor a rúnakört is bukom, és mindent kezdhetek elölről, vagy az teljes marad?
2) A csodák által feloldott portrék/profilképek megmaradnak, ha eladom a csodát? Vagyis ha pl portrékat gyűjtenék, és valamilyen rejtélyes oknál fogva fürdenék a nyersanyagban, érdemes volna első szintű csodákat építeni/törölni sorban?

Előre is köszönöm a választ!
 

DeletedUser

Vendég
1) A ha eladok egy csodát, akkor a rúnakört is bukom, és mindent kezdhetek elölről, vagy az teljes marad?
Elölről kell kezdeni. Így játszunk zúzdásat a csodákkal.
2) A csodák által feloldott portrék/profilképek megmaradnak, ha eladom a csodát? Vagyis ha pl portrékat gyűjtenék, és valamilyen rejtélyes oknál fogva fürdenék a nyersanyagban, érdemes volna első szintű csodákat építeni/törölni sorban?
Megmaradnak, tapasztalatból mondom. :)
 

DeletedUser1923

Vendég
Sziasztok,
valaki megtudná-e mondani, hogy a "vihar tűi" és a "szentély" hatásai a bajnokságra is kihatnak (könnyű távolsági egységek sebzése, életerő)? o_O
lala
 

DeletedUser1923

Vendég
Természetesen igen, a bajnokságok csatáiban is érvényesítik a bónuszaikat :)
Köszi! :)
(Azért nem volt tiszta, mert az egységek, osztagok száma limitált)

Sziasztok,
ha valaki térképet kap egy tartomány teljesítésénél az hova kerül? Kerestem de sehol nem találtam! o_O
lala
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Az rúnát ad, frissíts egyet és látni fogod, csak előtte nézd meg, hogy melyikből mennyid volt, mert nem fogod tudni, hogy mihez adott. :D
 

DeletedUser1923

Vendég
Az rúnát ad, frissíts egyet és látni fogod, csak előtte nézd meg, hogy melyikből mennyid volt, mert nem fogod tudni, hogy mihez adott. :D
Köszi,
pedig tényleg úgy tűnt hogy valami térképet adott, de utána csináltam még egy tartományt ott már egy kérdőjel volt, gondolom az már rúna volt... :confused:
 

DeletedUser183

Vendég
Sziasztok!

Az értesítéseknél a játékosok nevei mellett mikor javul meg a kijelzés azzal kapcsolatban, hogy kell-e látogatnom, bónuszos időben megyek, stb?? Mert nálam még most sem jó a kijelzés, és elég régi hiba már. o_Oo_Oo_Oo_O
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megkérdezni mért van az,hogy nagyon sok nyersanyaggal kikutattam több kultúrát is,de sajnos alkalmazni nem tudom őket,mert rengeteg gyémántot kérnek érte :(
Nem lehetne arannyal vagy esetleg nyersanyaggal kiváltani? Sajnos nem mindenki tud olyan sokat költeni a játékra.
Én is vettem több alkalommal is gyémántot,de mindenre nem futja :(
 

DeletedUser1637

Vendég
Azt szeretném megkérdezni mért van az,hogy nagyon sok nyersanyaggal kikutattam több kultúrát is,de sajnos alkalmazni nem tudom őket,mert rengeteg gyémántot kérnek érte :(
Nem lehetne arannyal vagy esetleg nyersanyaggal kiváltani? Sajnos nem mindenki tud olyan sokat költeni a játékra.
Én is vettem több alkalommal is gyémántot,de mindenre nem futja :(
A épp aktuális fejlettségi szintedhez képest csak néhány prémium kultúrépület érhető el, mellettük mindig ott van több gyémánt nélkül is elérhető épület, Olyan kutatás nem létezik, ami kizárólag csak gyémánt igénybevételével szerezhető épületeket adna, így olyanokra nem kell külön árút, aranyat és alapanyagot költened. A kutatások általában mindig több "ingyenes" kultúrépületeket oldanak fel, így aki nem akar rá pénzt költeni, azok is találnak maguknak megfelelő szintű kultúrépületeket. :)
 

DeletedUser

Vendég
A épp aktuális fejlettségi szintedhez képest csak néhány prémium kultúrépület érhető el, mellettük mindig ott van több gyémánt nélkül is elérhető épület, Olyan kutatás nem létezik, ami kizárólag csak gyémánt igénybevételével szerezhető épületeket adna, így olyanokra nem kell külön árút, aranyat és alapanyagot költened. A kutatások általában mindig több "ingyenes" kultúrépületeket oldanak fel, így aki nem akar rá pénzt költeni, azok is találnak maguknak megfelelő szintű kultúrépületeket. :)
Tudom,hogy vannak elérhető kultúr épületek,de nagyon szerettem volna az Apafa mellé az Anyafát is kirakni de ott van a szél lépcsője,Vallorián tengeri kígyó,Fák védelmezője,Lebegő szigetek kútja ezek mind csak gyémánttal válthatók ki :( Mi akik kevés pénzzel vagyunk kénytelenek beérni így soha nem jutunk hozzá :( Nem a kutatás kerül gyémántba hanem amit ki szerettem volna helyezni. ez csak a gazdagok játéka ha mindent szeretne megszerezni ami másnak megvan és ez elszomorít :( Ha ki lehetne váltani arannyal,nyersanyaggal akkor többen hozzájutnánk :)
A régi játékosoktól hallottam volt idő amikor a rendszer adott ajándék gyémántot,már ez sincs :(
 

DeletedUser1637

Vendég
A régi játékosoktól hallottam volt idő amikor a rendszer adott ajándék gyémántot,már ez sincs
Én ilyenről nem tudok, kivéve amikor valaki megerősíti az email címét, játékok viszont időnként szoktak lenni, amiken gyémántot lehet nyerni. Cáfolnám, hogy csak a gazdagok játéka lenne, mindenkinek meg van a lehetősége, és léteznek prémium opciók is, amiket, ha valaki szeretne, igénybe vesz!
,hogy nagyon sok nyersanyaggal kikutattam több kultúrát is,
Te írtad. hogy sok nyersanyaggal kell kikutatnod ezeket, és erre volt az a válaszom, hogy ezeket külön nem kell kikutatnod, erre plusz árút nem kell áldoznod, mert amikor kikutatsz egy újabb kulturépület-csomagot, akkor több épület gyémánt nélkül is igénybevehető, azok számára, akik nem szeretnének pénzt áldozni a játékra, és van néhány közöttük, ami prémium épület, meg van a lehetősége azoknak is, akik szeretnének költeni a játékra. :)
 

bere007

Veterán
ez csak a gazdagok játéka

Gyémánt nélkül is lehet azért boldogulni a játékba.

ha mindent szeretne megszerezni ami másnak megvan

Ő azért gyémántot adott, ha más meg tudná szerezni gyémánt nélkül azt, amiért ő fizetett, szerinted mit szólna hozzá? Minden online játékba van ilyen funkció, hogy aki fizet, az előnyhöz jut a többivel szembe.

Itt fórumon volt olyan játék amiért lehetett nyerni, ha jól emlékszem.

Parkosításos játék volt, ott nyertem én is. Volt szöveg keresgélős is, ott is lehetett. És volt lottó, amin szintúgy lehetett szerezni. Én ezekre emlékszek, bár nem vagyok itt olyan régóta.
 

DeletedUser1637

Vendég
Meg képkereső játék is, segítő emberek játéka, Holdszilánk játék, és még lehetne sorolni. ;)
Kedves @ronibaba ! Azt kell megérteni, hogy azon sok ember dolgozik, hogy ez a játék létezzen. Vannak költségei, és ezt valamiből fedezni kell. :)
 

Deleted User - 77927

Vendég
A kultúrsegédletemmel kapcsolatban merült fel a kérdés, de én magam nem mertem kipróbálni, és nem találtam rá egyértelmű, megerősített választ: mi történik, ha le próbálsz bontani egy épületet, ami nélkül a lakosság, a kultúra, vagy mindkettő a lekötött szint alá csökkenne?
1) Nem engedi törölni?
2) Törli, és addig nem építhető olyasmi, amihez a mínuszos erőforrás kell, amíg vissza nem kapaszkodik minden pozitívba (vagyis minden működik, csak stoptábla az építkezésen)?
3) Törli, és valaminek/mindennek a működése leáll, amíg vissza nem kapaszkodik minden pozitívba (mintha utat törölne az ember)?
4) Törli, utána pedig eladási módban maradsz és addig kell bontani, amíg pluszba nem kerülsz vissza?

Előre is köszönöm! A.
 
Fent