• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser113

Vendég
Segítségeteket kérném! Technikai hibám lehet. Nem tudok ajándékozni, mert lefagy a gépem.
Behomályosodik, leáll, hiába csapkodom, idővel mozdul csak meg.
Több játékon vagyok fenn, de csak ez makrancoskodik.
Ha központilag lehet hiba, kérlek simítsátok ki a vonalam!
Szeretettel: Szamanta
 

DeletedUser1432

Vendég
Segítségeteket kérném! Technikai hibám lehet. Nem tudok ajándékozni, mert lefagy a gépem.
Behomályosodik, leáll, hiába csapkodom, idővel mozdul csak meg.
Több játékon vagyok fenn, de csak ez makrancoskodik.
Ha központilag lehet hiba, kérlek simítsátok ki a vonalam!
Szeretettel: Szamanta
Javasolnék egy számítógép szervizt, a hiba jellege alapján "elfogy/lefagy" a géped.
Ez a játék az erőforrás-igényesebb játékok közé tartozik, valószínűleg ezért veszed észre csak ennél a játéknál.
Lehet memória hiba, esetleg kicsit viseltes kora miatt kapacitáshiány (kis processzor, kevés memória, videokártya...)

Az mindenesetre szinte biztos, hogy a távolról ráolvasás, vasalóval történő vonal egyenesítés és az erőteljes rázás-csapkodás nem nagyon fog segíteni a megoldásban, még ha néha éppen úgy is tűnik.
 
a fenébe....próbálj meg egy kis "takaritást"végezni,olykor használ.Nálam az Ashampoo program bevált.

Takarítás is megvolt,... :-(
Mindenesetre köszi a türelmed és a segítséged :)

Takarítás is megvolt,... :-(
Mindenesetre köszi a türelmed és a segítséged :)

Nos, bétán is jelezték a problémát, megoldották, nálam más böngészővel sikerült belépni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Shapira

Tapasztalt építő
Sziasztok,biztos volt már valószínűleg válasz is csak én nem találkoztam vele.Lesz javítva a motivációs vissza jelző,már mit az ha volt nálam valaki meg jelenik az aranykéz a színes,vagy a házikó helyett.Remélem érthető?
 

DeletedUser1701

Vendég
Sziasztok,biztos volt már valószínűleg válasz is csak én nem találkoztam vele.Lesz javítva a motivációs vissza jelző,már mit az ha volt nálam valaki meg jelenik az aranykéz a színes,vagy a házikó helyett.Remélem érthető?
A hiba már továbbítva lett a fejlesztő csapat felé, javítása folyamatban van. A javítás megtörténéséig a türelmeteket, az ebből adódó kellemetlenségekért pedig az elnézéseteket kérjük.
 

DeletedUser2019

Vendég
Sziasztok!

Egy ismerősöm nem tud belépni, azt írja neki az oldal hogy nincs ilyen felhasználó, de a Testvériségben pedig látom. Mi lehet a baj? A nick: ATTILA THE HUN
 

Jutka50

Újonc
Sziasztok!
Elég új vagyok a játékba és szeretném kérdezni, hogy hogyan tudok 1 és 2 Bónuszos Manufaktúra ereklyét szerezni mivel ez az egyik feladatom.
Válaszotokat előre is köszönöm: Jutka50
 

DeletedUser1322

Vendég
Sziasztok!
Elég új vagyok a játékba és szeretném kérdezni, hogy hogyan tudok 1 és 2 Bónuszos Manufaktúra ereklyét szerezni mivel ez az egyik feladatom.
Válaszotokat előre is köszönöm: Jutka50
Szia!
Legegyszerűbben a tartományokból szerezhetsz ereklyéket,de inkább olvasgass itt egy kicsit.
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Ereklyék
Az hogy melyik az 1-es és 2-es bónuszos manufaktúrád,azt meg a főépületben az ereklye fülnél tudod megnézni.
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
Elég új vagyok a játékba és szeretném kérdezni, hogy hogyan tudok 1 és 2 Bónuszos Manufaktúra ereklyét szerezni mivel ez az egyik feladatom.
Válaszotokat előre is köszönöm: Jutka50
Szia Jutka50
Neked 3 bónuszod van:acél,tekercs,varázspor.Éppen ezért csak ezeket a manufaktúrákat érdemes megépítened.A Kristály és a Márvány helyére is jobb ha ezt teszel,hiszen jobban fogsz haladni.Sok sikert!!
Erica
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1322

Vendég
Fent