• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Sziasztok,
Találkozott más is olyan problémával, hogy androidos mobilon játszva eltűntek épületek? Manufaktúrák nem látszódnak, ha ráklikkelek az üresnek tűnő helyre, feljön a gyártás menü, és tudok is gyártani, tehát ott van, de csak a füvet látom... Play áruházban nincs frissítés hozzá... Mit tegyek? (szedjem le és telepítsem újra?)
Köszi a segítséget!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok,
Találkozott más is olyan problémával, hogy androidos mobilon játszva eltűntek épületek? Manufaktúrák nem látszódnak, ha ráklikkelek az üresnek tűnő helyre, feljön a gyártás menü, és tudok is gyártani, tehát ott van, de csak a füvet látom... Play áruházban nincs frissítés hozzá... Mit tegyek? (szedjem le és telepítsem újra?)
Köszi a segítséget!

Szia!

Igen, ez a legjobb és leggyorsabb megoldás.
Ha még mindig megjelenne a probléma, akkor kérlek írd le a készülék nevét, milyen frissítéssel települt a játék, illetve egy képet erről, hogy ez hogyan néz ki pontosan.
 
Kedves @mamoka!
Hoztam egy képet a Harmónia-liget fejlesztéséről és talán itt jobban átlátod, hogy mire is van szükséged.
Ha az utolsó szintre szeretnéd fejleszteni a Harmónia-ligetet (négyes szint) akkor 7-7-7 együttes kell, mert a számok a fejlesztési lépésnél összeadódnak.
Kedves @Cyklon,
Jól gondolom, hogy azért nem tudom én sem fejleszteni a harmónia ligetemet 3as szintre, mert nem 2-2-2 együttes kell, hanem 3-3-3?
 

martisa

Újonc
Szia.

A kérdéses oldal nem az InnoGames tulajdona, egy (vagy több) magánszemély üzemelteti és frissíti az ott lévő adatokat. A játékkal kapocslatos hivatalos információkat ITT találod. A 15. fejezettel kapcsolatod tudnivalókat pedig ITT. :)

További jó játékot kívánunk. :)
Szia ,köszönöm válaszod! Esetleg olyan oldal,ami abban segít,hogy ,hogy célszerű lerakni a vendégépületeket?
 

Mihaszna

Veterán
Szia ,köszönöm válaszod! Esetleg olyan oldal,ami abban segít,hogy ,hogy célszerű lerakni a vendégépületeket?

A vendégépületeket csatlakozási követelményét játékon belül is megtalálod. :) Kattints a kalapács ikonra, majd válaszd a Vendégek fület.

Segítség 2.jpg

Ha ráviszed az egeret például az Akadémiára, minden fontos tudnivalót kiír. Méret, építési idő (ez változó), és a lényeget, hogy mi szükséges hozzá: Csatlakozás szükséges. Jelen esetben a Tanácsterem mellé kell elhelyezni közvetlenül. Vedd figyelembe a Költésegeket is, mert anélkül nem fogja engedélyezni az építést. :)

Segítség.jpg
 

Emilcc

Újonc
Sziasztok!
Nem mostanában kezdtem játszani, de egyre nehezebben tudom az etehető àllatok fejlődését értelmezni.
Régóta van egy Pandám 3.szinten. 4szintre fejleszteném, ahol állítólag ezt tudja etetés után.
Etetés hatásának ideje. Ok!
511 tartomány ? Na ez már kicsit érdekesebb.
1órára "ad" ennyi tartományt? Nem valószínű.
Vagy minimum ennyi kéne legyen? Már a XVII. fejezetben
járok, de még 500 tartományom sincs.
"20 Fázisszorzó" Na ez már ráz is! Tippem ennyiszer lehet
egymásután megetetni? Az első volt az aktiválás és utána
etetésenként mindhárom alapvető áruból adott ugyanannyi
mennyiséget (3x6900-at). Nem tudom értelmezni.
10,2k áru összesen. ??. Egyszere csak ennyit ad? És ha igen miből, milyen arányban? Választható, ez kizárt.
Régebben ez nem így volt leírva.
Szóval ez érdekelne, ha valaki tud segítsen!
köszi
 

Susanh

Erős harcos
Sziasztok!
Nem mostanában kezdtem játszani, de egyre nehezebben tudom az etehető àllatok fejlődését értelmezni.
Régóta van egy Pandám 3.szinten. 4szintre fejleszteném, ahol állítólag ezt tudja etetés után.
Etetés hatásának ideje. Ok!
511 tartomány ? Na ez már kicsit érdekesebb.
1órára "ad" ennyi tartományt? Nem valószínű.
Vagy minimum ennyi kéne legyen? Már a XVII. fejezetben
járok, de még 500 tartományom sincs.
"20 Fázisszorzó" Na ez már ráz is! Tippem ennyiszer lehet
egymásután megetetni? Az első volt az aktiválás és utána
etetésenként mindhárom alapvető áruból adott ugyanannyi
mennyiséget (3x6900-at). Nem tudom értelmezni.
10,2k áru összesen. ??. Egyszere csak ennyit ad? És ha igen miből, milyen arányban? Választható, ez kizárt.
Régebben ez nem így volt leírva.
Szóval ez érdekelne, ha valaki tud segítsen!
köszi
Ha megeteted a pandát és utána etetetsz még állatot akkor annyi nyersanyagot fogsz kapni amennyi a tartományaid és a fázisszorzód összege(megszorzod logikusan)
IMG_1997.jpegIMG_1998.jpeg
 

Putyika

Veterán
már csak azt nem találom, hogy a hozzávalókat hol lehet beszerezni. Tengerikigyó-pikkejek, gyíkpikkejek, sárkányüveg.
Tengerikígyó-pikkelyt, gyíkpikkelyt és sárkányüveget a Vallorián műhelyben tudsz csinálni.
Esetleges következő kérdésedet megelőzendő: Az ezekhez szükséges cuccokat (Törött csontok, Megsemmisült bútorok, Szilánkos üveg) a Diabhal hordájának műhelyében készítheted el.
 

kovigyu

Felderítő
Tengerikígyó-pikkelyt, gyíkpikkelyt és sárkányüveget a Vallorián műhelyben tudsz csinálni.
Esetleges következő kérdésedet megelőzendő: Az ezekhez szükséges cuccokat (Törött csontok, Megsemmisült bútorok, Szilánkos üveg) a Diabhal hordájának műhelyében készítheted el.
Köszi szépen
 

Csillagos

Tapasztalt építő
E

Elnézést,hogy ide írok,de Én 2-es színtre sem tudom fejleszteni a harmónia-ligetet,pedig leraktam az épület együtteseket,mindenböl 2x,de a liget csak 1-1-1-et mutat,pedig csatlakoznak egymáshoz.
összesen 3 kell mindenből, amit leraktál, még kettő, majd még 3
 
Ma reggel egy "gyönyörű" üzenet fogadott. Értesítettek, hogy átköltöztették a városomat egy jobb helyre és ez nekem semmilyen hátrányt nem jelent.
A kérdésem az lenne, hogy mi lesz a már felfedezett játékostársaimmal, akikkel naponta látogattuk egymást oda-vissza. Mert ugye ők is mentek a levesbe. Szóval akkor hogy is van ez a semmiféle hátrány kérdése???
Honnan a fenéből lehet tudni, merre indítsam el a e, hogy az a játék üzemeltetőinek jó legyen. Én már nem számítok, és nyilván más sem, ez csakis az üzemeltetők egyéni szórakozását biztosítja. Szóval a kérdésem továbbra is az, hogy MIÉRT???
 
Fent