• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Wiccara

Veterán
bérelj fel egy kereskedőt,
Szia,
megnéztem a városod, a kereskedőd már van azon a szinten, ha belemész, az 5. fül, egy fekete cilinder a jele. Ha a 3 alapból aktív, akkor gyémiért tudsz, vagy megvárod, míg lejár a háromból valamelyik szolgálati ideje, és újból felbérelheted.

W.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Elakadtam egy feladatnál: bérelj fel egy kereskedőt, vagy használd őket 10 alkalommal. Nos én már mindent kipróbáltam, de semmi eredmény. Adtam-vettem, kufárkodtam, más ötletem nincs, kérnék egy kis segítséget.
Előre is köszi
liliputy
Ha már 8. szintű a kereskedőd, akkor a "kalap" - kereskedők fülön lehet felbérelni kereskedőt, és velük azonnal felemelkedett árukkal kereskedni - ott keresd
 

Abab

Újonc
Sziasztok!
Amikor a Kereskedő Unuriumot termel a mennyiség kiszámításában jelentős szerepe van a Kereskedőerőnek.
Ez az érték fix, vagy növelhető, ha igen mivel?
Köszi!
 

Kira7

Veterán
Sziasztok!
Amikor a Kereskedő Unuriumot termel a mennyiség kiszámításában jelentős szerepe van a Kereskedőerőnek.
Ez az érték fix, vagy növelhető, ha igen mivel?
Köszi!
szia!
Itt elégé ki lett beszélve:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/unur-kereskedői.3947/

Röviden meg annyi a dolgozó lakosság és a szükséges kultúrától függ. Amennyiben növeled a dolgozó lakosságot és a szükséges kultúrát akkor nő a termelt unurium mennyiséged is. Pl. + manut teszel le, fejleszted magasabb szintre stb.
 

BLERO

Felderítő
sziasztok!

Az amuniknál járok és nem termelődik a presztízs, napok óta ugyan az az érték jelenik meg, nem tudom fejleszteni az aranyművest. hogyan termelődik, mi lehet a gond? Wikin nem találtam infot róla...
köszi a segítséget
Bleró
 

Pepe47

Újonc
Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy a Kereskedőben nem látom az Ajánlatokat. Az én ajánlataimat mások látják, de én senkiét sem. Miért? :confused::confused:
A Kereskedőt meg nem tudom fejleszteni, mert nincs ilyen lehetőség. Miért? :(:(
Köszi, ha kapok választ.
 

Siorna

Veterán
sziasztok!

Az amuniknál járok és nem termelődik a presztízs, napok óta ugyan az az érték jelenik meg, nem tudom fejleszteni az aranyművest. hogyan termelődik, mi lehet a gond? Wikin nem találtam infot róla...
köszi a segítséget
Bleró
A presztízs nem termelődik, hanem "van", ahogy a kultúra is van a kultúrát adó épületeknél. A Dűnék Temploma, a templom pillérei, a pálmakert, a Tisztelet és a Fenntarthatóság Temploma adják. Ahogy szépen építgeted őket, úgy nő a presztízs is. Ld. itt: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Az_Amunik_Emlékművei
 

Pepe47

Újonc
A kereskedőt majd csak a 11. fejezetnél fogod tudni fejleszteni, Te pedig - ha jól látom - még nem tartasz ott. (Ld. a wiki erre vonatkozó fejezetét is.)
Az ajánlatokat pedig itt látnád (a 2., a pénzeszacskót tartó kezet ábrázoló ikonra kattintva) - ha nem látod, akkor az baj, írj a supportnak szerintem.
3375 bővítmény megtekintése

Köszönöm a választ. Valóban nem tartok még a 11. fejezetnél. Küldöm a képet, hogy nálam mi látható a Kereskedő-nél.
 

Csatolmányok

  • Kereskedő.PNG
    Kereskedő.PNG
    115,9 KB · Megtekintések: 14

Siorna

Veterán
Háááát, horribile dictu az is előfordulhat, hogy olyan vacak környéken vagy, hogy éppen senki nem ajánl fel semmit. Bár ez elég valószerűtlen...
Kérd meg a tesókat, hogy valaki tegyen ki valamilyen ajánlatot, Te pöttyözd be a "testvériségi ajánlatokat" - és ha akkor sem látsz semmit, akkor tényleg support.
 

Siorna

Veterán
Atyám!!! Most megnéztem: a nagy büdös sivatagban laksz. Hát így tényleg lehet, hogy nincs a kereskedőnél semmilyen ajánlat. Csak a tesókban reménykedhetsz.
 

BLERO

Felderítő
A presztízs nem termelődik, hanem "van", ahogy a kultúra is van a kultúrát adó épületeknél. A Dűnék Temploma, a templom pillérei, a pálmakert, a Tisztelet és a Fenntarthatóság Temploma adják. Ahogy szépen építgeted őket, úgy nő a presztízs is. Ld. itt: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Az_Amunik_Emlékművei
Szia!
Köszi a választ, közben megoldódott a gondom.
Azért nem "termelődött" presztízs, mert az egyik épület nem kapcsolódott. egyébként minden meg van építve, kimaxolva 1 aranyművest kellett 4-re húzni a feladat szerint. A wikit, mint írtam átnéztem, nem találtam infot, de köszi.

B.
 

Pepe47

Újonc
Atyám!!! Most megnéztem: a nagy büdös sivatagban laksz. Hát így tényleg lehet, hogy nincs a kereskedőnél semmilyen ajánlat. Csak a tesókban reménykedhetsz.

Köszönöm, hogy foglalkoztál a problémámmal. Egyszer talán majd áttesznek egy jobb környékre.
 

Abab

Újonc
szia!
Itt elégé ki lett beszélve:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/unur-kereskedői.3947/

Röviden meg annyi a dolgozó lakosság és a szükséges kultúrától függ. Amennyiben növeled a dolgozó lakosságot és a szükséges kultúrát akkor nő a termelt unurium mennyiséged is. Pl. + manut teszel le, fejleszted magasabb szintre stb.
Köszönöm, hogy írtál és imádom az oktatást! De a kérdésemre nem kaptam választ! Lehet-e a KERESKEDŐERŐt növelni? Köszi! :)
 
Fent