• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Szép estét!

Szeretném megköszönni az ajándék portál raktár feltöltési áldást, amit a napokban kaptam. A testvériségünkben van akinek még nincsen vendégfaj portálja...ő kérdezteti, hogy ő is kap-e ha majd lesz neki. Tehát, hogy egységes-e ez az ajándék. :)

Előre is köszönöm:
Georgina
 

DeletedUser3

Vendég
Aki nincs olyan szinten még, hogy lenne portálja (tehát a Törp fejezet előtt), az most nem kapott, hiszen nem tudná használni.

Ettől függetlenül a hamarosan érkező őszi eventen ők is nyerhetnek majd ilyeneket, és megtarthatják, amíg el nem érnek olyan szintre, ahol használható lesz.
 

Hera

Tapasztalt építő
Köszönjük mi is az ajándékot,és meg is kaptuk a választ hogy hol fogunk tudni szerezni még ;)
Még azt szeretném megkérdezni ha már burkoltan de előre vetítetted kedves Hoshi hogy az Enar ráncfelvarrása tervben van,számíthatunk-e rá még ebben az évben?;)
 

DeletedUser3541

Vendég
Azt jelenti, hogy az nem megoldás, hogy áttesszük a problémát máshová, ahol majd egy hónap, fél év, egy év múlva úgyis megint foglalkozni kell vele. A probléma nem az, hogy ad törött szilánkot a csoda, és nem az a megoldás, hogy növeljük a tárolóhelyet (mennyire növeljük? Mert teljesen mindegy mennyi lenne az új felső határ, mindig lesz valaki, akinek többre lenne szüksége), a megoldás az lenne, hogy gyorsabban, könnyebben, több mindenre el lehessen használni a szilánkokat.
Az eredeti ötlet sem, és a pluszban hozzáírtak sem reális ötletek, korlátlanul, de túl nagy léptékben sem lehet egy csodát fejleszteni.

Valójában elegendő lenne, ha a szilánkok kigyűjtésekor lehetne tetszőleges rúnát kovácsolni, a meglévő funkció mellett, így el lehetne dönteni, hogy várjuk a jolly joker funkciót vagy előrelátóan kovácsolunk egy hiánycikk rúnát.. (de ezt már biztos felvetette valaki)
 

DeletedUser3

Vendég
Igen, és ez azt is jelenti, hogy egy hónap* alatt minden rúnát megszerez mindenki, tehát a szilánkoknak újra nincs haszna.

*Csak egy tetszőleges idő, a lényeg, hogy elég hamar elértéktelenedne a funkció.
 

gilingalang

Veterán
túl van pörögve ez a dolog, hogy pónikultusz van a játékban. (A Főnix-kultusz tagjai sem nagyon örülnek ennek...)
Isten őrizz, hogy eretnek tanokat hirdessek, ma valahogy nincs kedvem a máglyához.

Egyébként a csillagos menyét is megérne egy misét a borítóképen, csodaszép lett. :)

Csak a rend kedvéért: az ötlet maga arról szólt, hogy legyen néhány újfajta egyszarvú az elkövetkezendő eventek nyereményei között. A Póni Kultusz pedig valóban túltolás volt, ami a humor egyfajta válfaja. Nem olyan könnyen befogadható, mint pl. a szóviccek, ezért felfogtam és elfogadom, hogy ezen a fórumon az ötletek rovatba ez nem fér bele. Igyekszem a jövőben rettenetes komolysággal ötletelni.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Igyekszem a jövőben rettenetes komolysággal ötletelni.
Nem erről szólt a hozzászólásom. :)
Nincs baj a túltolással, de az inkább az offtopik része már. Ha már ötletelünk, akkor persze, legyen kicsit elrugaszkodott, de ne túlzottan. Ennyi. Kicsit sok volt már az ötletekhez. Ettől függetlenül egy külön topikban az offtopikok helyén aztán annyit póniztok, eccavúztok meg azt csináltok, amit akartok. Még lehet más is kedvet kap ott hozzá. ;)
 

gilingalang

Veterán
Kicsit sok volt már az ötletekhez. Ettől függetlenül egy külön topikban az offtopikok helyén aztán annyit póniztok, eccavúztok meg azt csináltok, amit akartok.
Ez esetben külön köszönet jár érte, hogy hagytad az első felvonást meglehetősen hosszú és a másodikat is viszonylag gyümölcsöző karriert befutni, mielőtt süllyesztetted/offoltad az ötletet, mint egyáltalán nem odavalót.

Mit szólsz, kiegyezünk egy döntetlenben? :D
THM_0009693216.jpg

(@Wiccara ezt természetesen a Fekete Lovag kérdezi, másra gondolni sem mernék, esküszöm! Máglya lesz ebből... Azért köszi a támogatást! ♥)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4154

Vendég
Email-ban kaptam értesítést, hogy kapok 100 db holdszilánkot, de nem tudom átvenni. Az email-en keresztül sem adja meg a játék.
 

gilingalang

Veterán
Email-ban kaptam értesítést, hogy kapok 100 db holdszilánkot, de nem tudom átvenni. Az email-en keresztül sem adja meg a játék.
Hogy valami hasznom is legyen: Ha korábban megerősítetted már az email címedet és működött, akkor írj a supportnak. Ha még nem erősítetted meg az email címed, akkor a játékban a Beállítások/További beállítások alatt az Email és jelszó menüpontban tedd meg. Én anno így jártam és utólag már nem küldték ki még egyszer sajnos az emailt, így buktam az akkori 100 bigyót. Remélem, neked több szerencséd lesz!
 

DeletedUser4165

Vendég
Van egy városbővítésem.
A kiszemelt területen vagy egy fa.Ha *rábővítek* eltünik a fa?
 

DeletedUser4312

Vendég
Sziasztok
kérdésem lenne
a törpöknél a gránitbányát és a rézöntödét érdemes - e megtartani ha már átléptem a tündérekhez ? kell - e késöbb valamelyiket használnom ???
üdv Róbert
 

DeletedUser4314

Vendég
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.
A táncterem azt mutatja, hogy varázsport termel alapanyag helyett. Betakarításnál pedig semmit sem kapok.
Mi lehet a gond?

Fadery
 
Fent