• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser262

Vendég
sziasztok!

olyan kérdésem lenne hogy mér a régészet kifejlesztéséhez termelem az árút, és a fő küldetéseknél már olyanokat kapok hogy legyen 5 műhely 28-as szintű készíts 20 szerszámos dobozt, várható még olyan küldetés ami a manifesztációkkal kapcsolatos vagy már eladhatom őket ?
 

DeletedUser362

Vendég
Ismét van egy kérdésem :)
Miért nem lehet egy új tartomány felfedezését is ugyanúgy törölni vagyis leállítani mint a manuknál a termelést? Talán fura kérdés, de nekem pl. most épp erre lett volna szükségem.
 

Wiccara

Veterán
Miért nem lehet egy új tartomány felfedezését is ugyanúgy törölni vagyis leállítani mint a manuknál a termelést?
Szia,

ez jó kérdés! Igen, a felderítés tervezésénél, hogy passzoljon az event feladatokba, nem könnyű 40-50 órákkal előbbre kalkulálni.
Nálam ilyenkor a kis gyorsítók segítettek, mert inkább mögé indítottam, és levágtam az időből a gyorsítókkal, amikor kellett.
A sok 7-10-45 percesek ilyenkor jól jönnek ;)
 

DeletedUser362

Vendég
Szia,

ez jó kérdés! Igen, a felderítés tervezésénél, hogy passzoljon az event feladatokba, nem könnyű 40-50 órákkal előbbre kalkulálni.
Nálam ilyenkor a kis gyorsítók segítettek, mert inkább mögé indítottam, és levágtam az időből a gyorsítókkal, amikor kellett.
A sok 7-10-45 percesek ilyenkor jól jönnek ;)
Nekem sajna már elfogytak a gyorsítóim, de csak magam okolhatom a hülyeségemért :) Egy egy felderítés 70-80 óra között mozog... most éppen belefutottam abba, hogy 2 kell :( Jó lett volna leállítani, mert hát a lakóház fejlesztése mégiscsak gyorsabb és egyszerre mehet kettő.
De hátha egyszer megfontolják a játékkészítők ezt az opciót. Köszi a választ.
 

DeletedUser683

Vendég
Jó lett volna leállítani, mert hát a lakóház fejlesztése mégiscsak gyorsabb
Szia! :) Ha a küldetésben a lakóházfejlesztés is opció, és hamarabb készen lesz, akkor azt fogja elfogadni a játék, ami hamarabb készen lesz. ;)
Sajnos a felderítőt nem lehet visszahívni, ha már elindult.
 

Hera

Tapasztalt építő
Sziasztok.Egy kérdés ha egy mailon két acc van ,akkor a fórumra csak egy accal lehet regisztrálni?Ha az egyikkel már regisztrált a fórumra a másikkal nem lehet?
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok.Egy kérdés ha egy mailon két acc van ,akkor a fórumra csak egy accal lehet regisztrálni?Ha az egyikkel már regisztrált a fórumra a másikkal nem lehet?
Szia! :) Mindkettővel lehetne regisztrálni, de amúgy biztosan nem egy mail címen van 2 account regisztrálva, mert nem engedi a játék.:)
 

DeletedUser4314

Vendég
Szia,

mintha felszedted volna a járdát tőle. Útkapcsolat szükséges hozzá, és varázsport 24 óránként ad. ( ha jól emlékszem)

Üdv.,
W.


Van járdája. Ha elveszem tőle akkor nem termel. Most mutatja, hogy termel, de betakarításnál nem ad semmit. Más tipp?
 

DeletedUser683

Vendég
Van járdája. Ha elveszem tőle akkor nem termel. Most mutatja, hogy termel, de betakarításnál nem ad semmit. Más tipp?
Szia! :) Szerintem vedd fel a kapcsolatot a support csapattal, ők utánanéznek. :)
Valószínűbb amúgy, hogy ha be tudod takarítani, akkor meg is kapod az árut, csak talán késve jelenik meg (több oka lehet, böngésző is akár) ,de mindez csak találgatás.
 

Hera

Tapasztalt építő
Szia! :) Mindkettővel lehetne regisztrálni, de amúgy biztosan nem egy mail címen van 2 account regisztrálva, mert nem engedi a játék.:)
Köszi,de rosszul tettem fel a kérdést ,a következő a probléma:

A játékba regisztráláskor nem kér mail címet. Csak felhasználónevet és jelszót kér, a mail címet be sem lehet írni sehova. Ha rámegyek a beállítások fülön az email cím és jelszóra, csak azt engedi, email újraküldése. Ezt el is küldi, pedig nem adtam meg semmit, így nem is kaphatok semmit és a fórumra meg nem enged regisztrálni, amíg nem erősítem meg a címet. Hol lehet megadni, beállítani a címemet? A supportnak írni kell, vagy van egyszerűbb módja is?
 

DeletedUser683

Vendég
Köszi,de rosszul tettem fel a kérdést ,a következő a probléma:

A játékba regisztráláskor nem kér mail címet. Csak felhasználónevet és jelszót kér, a mail címet be sem lehet írni sehova. Ha rámegyek a beállítások fülön az email cím és jelszóra, csak azt engedi, email újraküldése. Ezt el is küldi, pedig nem adtam meg semmit, így nem is kaphatok semmit és a fórumra meg nem enged regisztrálni, amíg nem erősítem meg a címet. Hol lehet megadni, beállítani a címemet? A supportnak írni kell, vagy van egyszerűbb módja is?
Szia! :) Akkor érdemes lenne egy jegyet nyitnod erre, és a support csapat segíthet. :)
Igen, a hírlevél így elmarad, és a kis plusz jutalmak (mint most az eventes) is jól jönnek. :)
Úgy tudom, hogy játék közben fel kéne ajánlania az email cím megadását, és megerősítését, ami neked elképzelhető, hogy elmaradhatott valamiért.
 

Hera

Tapasztalt építő
Szia! :) Akkor érdemes lenne egy jegyet nyitnod erre, és a support csapat segíthet. :)
Igen, a hírlevél így elmarad, és a kis plusz jutalmak (mint most az eventes) is jól jönnek. :)
Úgy tudom, hogy játék közben fel kéne ajánlania az email cím megadását, és megerősítését, ami neked elképzelhető, hogy elmaradhatott valamiért.
Köszi!
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, lehet nem jó helyről:( Kb 3 hete a gépem újra lett telepítve. Van(volt) egy kisebb városom, amit nem találok meg a játékosnév és a jelszó alapján. Illetve most nyitott egy ugyanolyan nevű várost, ami a legelejéről indul. Hogyan tudnék utána járni hogy hová lehetett a régebbi városkám?
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, lehet nem jó helyről:( Kb 3 hete a gépem újra lett telepítve. Van(volt) egy kisebb városom, amit nem találok meg a játékosnév és a jelszó alapján. Illetve most nyitott egy ugyanolyan nevű várost, ami a legelejéről indul. Hogyan tudnék utána járni hogy hová lehetett a régebbi városkám?
Szia! :) Ha még viszonylag kezdő város volt, és régóta nem léptél be, akkor elképzelhető, hogy törölték, annál is inkább, mivel ugyanolyan névvel létre tudtál hozni egy új várost. Az a város sajnos elveszett.
 

DeletedUser362

Vendég
Szia! :) Ha a küldetésben a lakóházfejlesztés is opció, és hamarabb készen lesz, akkor azt fogja elfogadni a játék, ami hamarabb készen lesz. ;)
Sajnos a felderítőt nem lehet visszahívni, ha már elindult.
Tudom, köszönöm. Ezért is voltam gondban :)
 

DeletedUser362

Vendég
Segítség kellene..., a Kereskedelmi bástya pontosan mit is csinál??? Nekem nem egészen tiszta. Ha tudna valaki segíteni, megköszönném.
 

creatin

Erős harcos
a Kereskedelmi bástya pontosan mit is csinál???

Egy 2x2-es kis épület, ad egy minimális kultúrát. De a lényege: az első 5 fejezetben 10%-os pénzesőt termel 48 óránként, ahol pedig már vendégfajok is vannak (azaz a 6. fejezettől kezdve) ott 48 óránként létrehoz egy Portálprofit bűbájt (amúgy búbájnak írja :)) ami a vendégfajok által termelt spéci termékek 5%-át tölti vissza. Mindezt 50 napon keresztül végzi, azaz ideális esetben 25 pénzesőt vagy bűbájt termel. Gondolom, aztán már csak a kultúrát adja vagy elbontjuk.
Én kettőt raktam le a városomban, el is kezdte a termelést. Két nap múlva aratok...
 
Utoljára szerkesztve:
Fent