• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4331

Vendég
sziasztok!
az aratási fesztiválon nyertem 20 napkitörést... ez micsoda és hol tudom használni? sehol nem találok erre semmi utalást...
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
az aratási fesztiválon nyertem 20 napkitörést... ez micsoda és hol tudom használni? sehol nem találok erre semmi utalást...
Szia! Ahol nyerted, ott az ablak jobb felső sarkában ha a ?-re kattintasz, megtalálod.
 

DeletedUser4332

Vendég
A tervrajz felhasználása eventes épületek fejlesztésére kb mikorra várható? Ebben az évben? Vagy csak jövőre?

Ezzel kapcsolatban nem (sem) ígérhetek semmit. Sem módot, sem időt.

Tehát már látják a fejlesztők is, hogy így ebben a formában nem jó, változtatni akarnak, de még nem tudják, hogy hogyan? Ha ez a helyzet, segítünk nekik. ;) :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser362

Vendég
Egy 2x2-es kis épület, ad egy minimális kultúrát. De a lényege: az első 5 fejezetben 10%-os pénzesőt termel 48 óránként, ahol pedig már vendégfajok is vannak (azaz a 6. fejezettől kezdve) ott 48 óránként létrehoz egy Portálprofit bűbájt (amúgy búbájnak írja :)) ami a vendégfajok által termelt spéci termékek 5%-át tölti vissza. Mindezt 50 napon keresztül végzi, azaz ideális esetben 25 pénzesőt vagy bűbájt termel. Gondolom, aztán már csak a kultúrát adja vagy elbontjuk.
Én kettőt raktam le a városomban, el is kezdte a termelést. Két nap múlva aratok...
Köszönöm!!!
 

DeletedUser683

Vendég
Kedves @Hoshi ! Egy kérdésem lenne, amit már minden bizonnyal mindenki észlelt, aki a Google Chrome böngészőt használja a játékhoz. Ha emlékeim nem csalnak, a legutóbbi frissítés óta a Chrome minden belépéskor rákérdez a flash futtatására, és hiányzik az az opció, amivel megjegyeztethetnénk a böngészővel ezt a lépést. Természetesen nem megterhelő minden alkalommal rányomni az igenre, de kérdezném, hogy ez a böngésző hibája-e, vagy tényleg az új verzió hozta-e magával? Ha utóbbi, akkor várható, hogy a fejlesztők ezt kikalapálják? Előre is köszönöm a választ. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Ez a Chrome oldalán fellépő jelenség (szándékosan nem hívom hibának, mert az ő oldalukról végülis nem az). A 69-es verziójú Chrome biztonsági okok miatt kérdez rá, hogy tudja, tényleg te akarod futtatni a flash tartalmat, vagy sem.

Az más kérdés, hogy ugyanebben a Chrome verzióban a HTML5 verzió sem úgy működik, mint kellene, ezért annak a tervezett elérhetővé tétele is csúszik picit...
 

DeletedUser683

Vendég
Ez a Chrome oldalán fellépő jelenség (szándékosan nem hívom hibának, mert az ő oldalukról végülis nem az). A 69-es verziójú Chrome biztonsági okok miatt kérdez rá, hogy tudja, tényleg te akarod futtatni a flash tartalmat, vagy sem.

Az más kérdés, hogy ugyanebben a Chrome verzióban a HTML5 verzió sem úgy működik, mint kellene, ezért annak a tervezett elérhetővé tétele is csúszik picit...
Köszönöm a választ. Sejtettem, hogy inkább a Chrome a ludas. :)
 

GreenKnight

Veterán
Mi van a chat-tel??? Reggel óta állandóan frissítenem kell, ha látni akarom, hogy ki mit ír. Még az se jelenik meg frissítés nélkül, amit én írtam. Ez így használhatatlan. :(
 
Sziasztok :)
Ma reggel óta nem tudok belépni :(
Azt sem tudom jó helyre írom e. :(
" Ebbe a világba nem tudd belépni. Később próbálja újra."
Légysziiii segítsetek mi a szösz van :(
Pusz Pac :)
 
Nem néhány perces a leállás. :(
Reggel óta nem tudok belépni !
Most sem tudok :( " Ebbe a világba nem tudd belépni. Később próbálja újra."
Lassan 10 hónap munkája van szeretett városomban. <3
Nem igazán szeretném ha csak úgy eltűnne! :(((((
Ötlet hogy mi lehet?
Vagy mit kel tegyek ahhoz be tudjak lépni :(
Azóta már 2xarahattam volna nem is beszélve a bajnokiról :(
Kezdek hisztisedni :(
 

DeletedUser3108

Vendég
Nem néhány perces a leállás. :(
Reggel óta nem tudok belépni !
Most sem tudok :( " Ebbe a világba nem tudd belépni. Később próbálja újra."
Lassan 10 hónap munkája van szeretett városomban. <3
Nem igazán szeretném ha csak úgy eltűnne! :(((((
Ötlet hogy mi lehet?
Vagy mit kel tegyek ahhoz be tudjak lépni :(
Azóta már 2xarahattam volna nem is beszélve a bajnokiról :(
Kezdek hisztisedni :(
Szia,
Én sem tudtam belépni egy ideig, de most már rendben működik, Chrome alatt.
Próbáltad esetleg a gépedet újraindítani? Egy próbát megér... :)
 

DeletedUser4345

Vendég
Sziasztok,
Lehet tudni, hogy lesz-e új világ indítva és ha igen, kb. mikor?
 

creatin

Erős harcos
Sziasztok,
Lehet tudni, hogy lesz-e új világ indítva és ha igen, kb. mikor?

Szia!
Szó sincs új világról. A béta fórumon sem emlegetik. Nemrég indították itt a második világot, ezzel évekre elleszünk.
Amúgy ezt most komolyan kérdezted vagy csak meg szerettél volna szólalni, mielőtt számolsz egyet-kettőt a társalgóban Myr Trainiel ;)?
 

DeletedUser4345

Vendég
Szia!
Szó sincs új világról. A béta fórumon sem emlegetik. Nemrég indították itt a második világot, ezzel évekre elleszünk.
Amúgy ezt most komolyan kérdezted vagy csak meg szerettél volna szólalni, mielőtt számolsz egyet-kettőt a társalgóban Myr Trainiel ;)?

Az Myr Tariniel: "Myr Tariniel, the shining city, was the greatest of the eight cities that remained during the close of the Creation War." Know your facts. :p
A választ köszönöm, viszont a kérdéseddel nem tudok mit kezdeni, ezért azt passzolom.
 

DeletedUser4332

Vendég
A választ köszönöm, viszont a kérdéseddel nem tudok mit kezdeni, ezért azt passzolom.

Most kezdődött egy új világ nemrég. Az első világ elég sok évig futott egyedül, amire annyian lettünk, hogy értelme lett indítani egy másikat is. Bár csak sima mezei játékos vagyok és nincsen semmi háttérinfóm, de szerintem még pár évig ne számíts új világra. Ez alapján a kis infó alapján creatin kérdést már értened kell.

Ja és egy kérdés.
A cset szinte naponta törlődik, régebben legalább a 100 bejegyzés mindig látható volt. Mobilon nincsen üzenet, csak a cset van kommunikálásra, de az meg eléggé defektes. Tervbe van, hogy megint lesz jó csetünk, ami az utolsó 100 bejegyzést megjegyzi és nem törlődik belőle az üzenet, amikor gondol egyet? Ez a csapatjátékot nehezíti.
 

DeletedUser4345

Vendég
Most kezdődött egy új világ nemrég. Az első világ elég sok évig futott egyedül, amire annyian lettünk, hogy értelme lett indítani egy másikat is. Bár csak sima mezei játékos vagyok és nincsen semmi háttérinfóm, de szerintem még pár évig ne számíts új világra. Ez alapján a kis infó alapján creatin kérdést már értened kell.

Ja és egy kérdés.
A cset szinte naponta törlődik, régebben legalább a 100 bejegyzés mindig látható volt. Mobilon nincsen üzenet, csak a cset van kommunikálásra, de az meg eléggé defektes. Tervbe van, hogy megint lesz jó csetünk, ami az utolsó 100 bejegyzést megjegyzi és nem törlődik belőle az üzenet, amikor gondol egyet? Ez a csapatjátékot nehezíti.

A nem rég az már fél éve. Tekintve, hogy végre használható a mobilos verzió és ez egyre több játékost vonz, ezért logikus, hogy felmerül bennem, hogy a következő szerverre lehet, hogy nem kell majd annyit várni, mint a mostanira.
 
Fent