• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

creatin

Erős harcos
A kérdésem még aktuális: Lesz-e fejlesztés a kaland feladatainak pörgetésével kapcsolatban? Mert az hogy tél óta tudnak róla, olyan nesze semmi, fogd meg jól érzetet kelt.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Lesz.
A következő kérdésre a válasz: Nem tudjuk mikor. Egyelőre nem ez a legfontosabb pont a listán.
 

creatin

Erős harcos
Lesz.
A következő kérdésre a válasz: Nem tudjuk mikor. Egyelőre nem ez a legfontosabb pont a listán.

Értem. Az érzet akkor megvan. Várunk türelmesen. Miközben a kalandok egymás sarkát tapossák. Azaz ott fent számítanak a játékosok aktív részvételére. A miként meg ugye nem "a legfontosabb pont a listán".
 
Utoljára szerkesztve:

nlstemplar

Veterán
Egyelőre nem ez a legfontosabb pont a listán.
A fejlesztőknek nem. Nekik nem.

Nekem fontosabb lenne, mint egy új faj, vagy egy új event.
Egy játékban nagyon fontos a játékélmény, az hogy élvezzük a játékot. Már pedig ez a pörgetés minden csak nem élvezhető. Ha a fejlesztőknek mindegy , hogy belefájdul e a felhasználó keze a programjuk használatába, akkor a ne csodálkozzanak ha oda kívánják őket, ahol jó meleg kondérokba rakják őket.
 

DeletedUser3

Vendég
A fejlesztőknek pedig fontosabb, hogy a játék stabilan fusson, a hibák javítva legyenek, és még sorolhatnám.
Többször leírtuk, hogy nem lehet mindent egyszerre megoldani, ebbe ez is beletartozik.
Ezen kívül ennek megoldása nem annyi, hogy egy kapcsolót átkapcsolnak, hanem a teljes küldetésrendszert kell hozzá átírni.

Nagyon szívesen leírom ezt annyiszor, amennyiszer megkérdezitek és felháborodtok rajta, a tényeken ez nem fog változtatni.
 

creatin

Erős harcos
Ötletelünk itt mindenféle jó dolgokról, érkeznek a javítások, fejlesztik a mobilos részt, miközben magának az eredeti böngészős játéknak az egyik fontos összetevője technikailag a béka feneke alatt van. És előreláthatólag ott is marad. Ez már a kalandok bevezetése óta neuralgikus pont. Mert nem a játszhatóság a legfontosabb a listán, hanem az újabbnál újabb fejlesztések. Az vonzza az új játékosokat. A játszhatóság meg már aztán nem érdekes.
Értem én, türelem. Ez jutott nekünk. No meg a sokszor 100 feletti kattintgatás. Vegetatív állapotban. Ez a kalandozás élményébe tartozó plusz.
 

DeletedUser3

Vendég
Természetesen megértjük ezt, de nyilván elgondolkodtat bennünket, hogy mobilon sikerült a kérdéses problémát kiküszöbölni... :)
Teljesen más rendszer, teljesen máshogy működik, nem utolsó sorban már eleve úgy lett megépítve a mobilos verzió, hogy a már meglévő kalandok jól működjenek. A böngészős verzió pedig a kalandok ötletének felvetése előtt évekkel lett megalapozva, ezért nem olyan egyszerű a megoldása.

Továbbítottuk a problémát, többet nem tudunk tenni. Részemről lezártam a témát.
 

Wiccara

Veterán
Továbbítottuk a problémát, többet nem tudunk tenni.
Köszönjük szépen!
Remélhetőleg ez a probléma is megkapta a /who által megtapasztalt "nagyon fontos azoknak, akik játszanak!" minősítést.
Nem baj, ha időre van szükség valaminek a megoldásához; addig azonban nem kéne erőltetni piti nyereményekkel, körülményes kivitelezhetőséggel ezt a fajta kalandozást. Inkább az eventek, és várunk természetesen türelemmel. ;):rolleyes:
 

creatin

Erős harcos
Továbbítottuk a problémát.

Újonnan lett továbbítva?
Igen.
Wiccara "Nagyon fontos azoknak, akik játszanak!" pecsétjével?
Igen.

Biztos nem maradt rajta a címke, hogy a télen úgyis el lett küldve, tudnak róla, dolgoznak rajta?
Igen.

Mi itt bízunk. És várunk.
Mert ahányszor kaland van/lesz, ez annyiszor fog égető technikai hiányosságként felmerülni.
 
Utoljára szerkesztve:

bere007

Veterán
Értem. Az érzet akkor megvan. Várunk türelmesen. Miközben a kalandok egymás sarkát tapossák. Azaz ott fent számítanak a játékosok aktív részvételére. A miként meg ugye nem "a legfontosabb pont a listán".

Amíg ennyien csinálják így is, addig nem is lesz a legfontosabb a listán.
Külsősként nézve (mivel mi nem kalandozunk, nem részletezném a miértjét...) azt látni, hogy háborognak érte, de csinálják.
Nekik az a fontos, hogy csináljátok.
És csinálod?
Csinálod.
Ami nekik fontos, az teljesül.
Miért feccöljön bele időt és pénzt (Hoshi elmondása szerint elég nagy meló lenne...) olyanba, ami az elvárásuk szerint működik.
Ha üzleti szemszögből néznéd, te megtennéd?
Dehogy tennéd...

Röviden ennyi.
 

DeletedUser3

Vendég
De azért érezzék már, hogy ez így nagyon nem kerek.
Érzik.
Senki nem azt mondta, hogy így tökéletes a dolog, hanem azt, hogy majd ha lesz rá idő, akkor meg lesz csinálva. Mivel ez egy nagyobb kaliberű változást igényel, ezért értelemszerűen nem lesz kész hamarabb, teljesen mindegy ki és hányszor és meddig emlegeti.
Neked sem tesz jót, ha állandóan ezen pörögsz.
 

Siorna

Veterán
Akkor fogjuk meg a könnyebbik végét: nem lehetne legalább a nyereményeket kicsit vonzóbbakra cserélni? Szerintem kalandozni sokkal nehezebb, mint eventezni: az előbbi csapatmunkát, szervezést, együttes akaratot igényel, az utóbbi csak rajtam múlik. Mégis az eventeken klassz kis nyeremények vannak, itt meg... (Csak nehogy az jöjjön ki belőle, hogy akkor az eventes nyeremények színvonala esik :D)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Eddig a puffin browserrel is el lehetett érni a játékot nem csak az app-al!!! Nagyon szomorú vagyok hogy ez megszűnt, mivel ha valaki írt nekem addig nem látom amíg a Pc-n nem lépek!! Ha már elvették ezt a lehetőséget miért nem teszik be a app-is??? mérges vagyok nagyon emiatt!!! Eddig is miért nem tették bele??? nem csak a chat-el lehet beszélgetni!
Köszönöm: Mircipirci
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves @mircipirci ,
A puffin böngésző eddig sem volt támogatott, az, hogy ott miért nem működik, azt tőlük kell megkérdezned, nem mi "kapcsoltuk ki".
Az üzenetek és a mobilon hiányzó játékrészek később érkeznek, az applikáció eddig is és még jó ideig folyamatos fejlesztés alatt áll.
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Egy kérdésem lenne!Csak engem idegesít az,hogy a kaland térképes feladatoknál le-fel váltogatnak a feladatok?Össze-vissza ugrálnak és ez miatt már nem egyszer lapoztam el a darabban maradt begyűjtött cuccaimat.Nem lehetne erre valami jobb módszert kitalálni,hogy ne kelljen váltogatni állandóan?!Köszi!
 

creatin

Erős harcos
Csak engem idegesít az,hogy a kaland térképes feladatoknál le-fel váltogatnak a feladatok?Össze-vissza ugrálnak...

Ha a boszorkánykalap van alul VAGY a törpe sörfőzde felül, akkor nem fog ugrálni, ez a kettő mindig fixen marad. Egyelőre ennyi az összes lehetséges megoldás erre a lapozgatós technikai hiányosságra.
 
Fent