• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser183

Vendég
Sziasztok!

Egy kicsit mazsola leszek.. Szóval isteni magot mivel lehet termelni a piacon és egyéb eventes épületen kívül? Mert nem találtam meg a kultúrális épületek között, vagy csak balfék vagyok :)

Köszi
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!

Egy kicsit mazsola leszek.. Szóval isteni magot mivel lehet termelni a piacon és egyéb eventes épületen kívül? Mert nem találtam meg a kultúrális épületek között, vagy csak balfék vagyok :)

Köszi
Szia,
Az Elvenari kereskedelmi központ is termel magokat, és a Naplemente tornyok is adnak magot, segítőládánkénti jutalomként, valamint a tornyok a magok bomlását is csökkentik. (Illetve, ha fejleszted a csodáidat, akkor növekszik a magtermelése a Kereskedőnek.) Én másról nem tudok... :)
 

DeletedUser3108

Vendég
ezek csak napi egyszer beszedhetők
Igen, ahogy némelyik Event-es épület magtermelése is... :)
Amúgy az elvenari ker.kp. termelési ideje 12 óra... Ha jól időzíted, kétszer is beszedheted egy nap, illetve a tornyok mindhárom ládikódba adnak magot. ;)
 

DeletedUser183

Vendég
Igen, ahogy némelyik Event-es épület magtermelése is... :)
Amúgy az elvenari ker.kp. termelési ideje 12 óra... Ha jól időzíted, kétszer is beszedheted egy nap, illetve a tornyok mindhárom ládikódba adnak magot. ;)

Ez tök jó, csak ugye a hely így is szükös, nem hogy még letegyek egy csodát (2?) plusszba, főleg, hogy az érzékeny áruk termeléséhez egyébként meg nem kevés mag kell.... Ez most kicsit elszomorít... Annyi mana termelő kultúrális épület van. Ha már behozták ezt a hülye magot, legalább termelőt is adhatnának hozzá. Vagy eddig nem volt ezzel senkinek gondja, csak én vagyok megint jobban elkeseredve a kelleténél? :confused::confused::confused:
 

DeletedUser183

Vendég
ja értem, tehát akkor már megint ez a "Ne rohanj!" dolog... Hát jó, de így akkor le beszéljünk az egyensúlyról ha nem lehet valamit teljesíteni... Na mindegy, ezt a témát megint kiveséztük, változás nem lesz... Köszi az infókat mindenkinek :)
 

zozo7501

Újonc
Sziasztok!
Meg szeretném kérdezni a Testvériségi kalandról hol találok infókat ? Például ,hogy az örvénybe milyen cuccok kellenek majd ?
 

bere007

Veterán
jHát jó, de így akkor le beszéljünk az egyensúlyról ha nem lehet valamit teljesíteni.

Lehet teljesíteni, nem kérnek olyat, amit ne tudnál megoldani. Csak türelmesnek kell lenni. De úgyis felesleges rohanni, az idén már úgysem jön új faj. Meg ilyenkor bejön a B-terv, amit a tervezők gondolom nagyon szeretnének, ha rohanni akarsz, akkor fizess.
 

DeletedUser183

Vendég
Lehet teljesíteni, nem kérnek olyat, amit ne tudnál megoldani.
Igen, lehet teljesíteni, csak kicsit le van korlátozva. Van egy csomó manás kultúrépület, van orkos termelő (azaz adott, hogy annyit tegyél le amennyit akarsz), de a magokra csak a piac van, vagy valami csoda. én azt gondolnám, hogy erre is kéne valami termelő mint a többire... De ez persze csak az én véleményem...
 

DeletedUser3108

Vendég
az érzékeny áruk termeléséhez egyébként meg nem kevés mag kell.... Ez most kicsit elszomorít... Annyi mana termelő kultúrális épület van. Ha már behozták ezt a hülye magot, legalább termelőt is adhatnának hozzá.
Igen, valóban kell jócskán mag az érzékeny árukhoz, de én személy szerint nem szűkölködöm vele. 200e fölött van még mindig a raktáram, pedig már az amuni kutatások felén túl vagyok. Talán mégis megéri a csodákba (is) invesztálni... :)
 

creatin

Erős harcos
Sziasztok!
Itt szeretném megkérdezni - elsősorban Hoshit - hogy van-e valami fejlemény a kaland feladatai pörgetésének javításával, könnyebb kezelhetőségével kapcsolatban? Láttam az ötletekben, hogy ez év márciusában volt erről szó, az le is lett zárva, hogy " fel van véve a listára, hogy ezen javítani kell, de vannak ennél fontosabb javítanivalók is".

Mert azért ez a pörgetéses kattintgatásdömping a termelt cuccok begyűjtése során (bőven 100 fölé is mehet egy-egy begyűjtés során) a játék élvezhetőségét nagy mértékben rontja. Gondolom, ez másokat is zavar (sőt inkább idegesít, dühít vagy taszít kómába és vegetatív állapotba), nem csak engem. A játékostársak elmondása alapján mobilon ezt jól megoldották, de böngészős játék esetén borzasztó fárasztó. Pláne, ha 15-16 kis küldetés is van a kalandban.
 
Fent