• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

bere007

Veterán
Úgy beváltani, mint ahogy most is lehet?

Most nem lehet beváltani, hanem direkt a rúnakörbe betenni ha megvan a 10. Ha nincsen olyan csodád, ami rúnát kér, akkor nem tudod hova tenni és ha megvan a 10, akkor azután amit kapnál egyszerre megy a levesbe. Nem számoltam, mert nem akartam felhúzni magam, de már kb 400 szilánkot tuti buktam, ha nem többet...
Ezért lenne jó, ha megvan a 10, akkor betudnánk váltani egy általunk választott rúnára, ami hozzáadódna annak a csodának a rúnáihoz, így újra lehetne gyűjteni a 10et és így tovább... De amikor megjelent a szilánk volt róla szó, hogy a nagyobb mennyiségű tárolás meg lesz oldva, csak túl nagy lett a csend erről, ezért kérdeztem rá. De a reakciód alapján úgy értelmezem, hogy veszett fejsze nyele.
 

DeletedUser3

Vendég
De a reakciód alapján úgy értelmezem, hogy veszett fejsze nyele.
Nem az, de köszönöm, hogy minden válaszomat sikerül így értelmezni. Azt is köszönöm, hogy kifejtetted pontosabban mire és kérdeztél rá, valóban volt ilyenről szó, csak sajnos nem tud az ember mindent fejben tartani, néha kell a segítség. ;)
Jelen pillanatban ezen nem dolgoznak a fejlesztők, más dolgok nagyobb prioritást élveznek.
Azt nem tartom jó ötletnek, hogy a 10 törött szilánkot bármikor bármilyen rúnára be lehessen cserélni, hiszen akkor szintén van esélye, hogy eltörjön, és így effektíve a 10 törött szilánkot becserélted egy újabb törött szilánkra.

Mindenesetre jó hogy felhoztad, ez is továbbítva lesz újra, hogy problémát jelent, jó lenne vele foglalkozni.
 

bere007

Veterán
Nem az, de köszönöm, hogy minden válaszomat sikerül így értelmezni.

Nem minden válaszodat, csak azt amire finoman utalva azt írod. :D Félre ne érts. A megvalósításra írtam, hogy veszett fejsze nyele. Mivel ha tervbe lenne, akkor azt írtad volna, hogy "jelenleg csak így lehet felhasználni, de kidolgozás alatt van egy másik felhasználási lehetőség is, csak sok időt vesz igénybe és a türelmeteket kérjük" :D Arra nem is gondoltam, hogy ez elévült és el kell küldeni nekik megint, mivel egyszer már szó volt róla itt is és gondolom más fórumokon is és el lett küldve, ha jól emlékszek.

Azt nem tartom jó ötletnek, hogy a 10 törött szilánkot bármikor bármilyen rúnára be lehessen cserélni, hiszen akkor szintén van esélye, hogy eltörjön, és így effektíve a 10 törött szilánkot becserélted egy újabb törött szilánkra.

Igen, ez igaz. Azért is írtam azt, hogy ez is jobb lenne, mint a semmi. De abba biztos vagyok, hogy nem mennének bele a fejlesztők, hogy 10esével el tudjuk tárolni és ha kell, akkor használhassuk, mert akkor a rúnaköröket hamar ki lehetne rakni a ritka csodáknál is és aki eddig gyémántért megvette, mert nem akart várni, az most nem venne. Azért is javasoltam ezt a megoldást, mert legalább nem veszne el teljesen és aki nagyon türelmetlen az ezek után is vesz gyémántért. ;)

Mindenesetre jó hogy felhoztad, ez is továbbítva lesz újra, hogy problémát jelent, jó lenne vele foglalkozni.

Ha gondolod, összeszedem minden "kínomat" és hetente bemásolom. :D:D
 

DeletedUser3

Vendég
1236 bővítmény megtekintése 1237 bővítmény megtekintése
Fel van cserélve:
- 44. Városbővítés és a Pálmakert
- Robosztus Műhelyek 2 és A tisztelet temploma
- Robosztus Lakóépületek 2 és A fenntarthatóság temploma

Köszi, továbbítom :)

Ha gondolod, összeszedem minden "kínomat" és hetente bemásolom. :D:D
Én szeretek fordítani, a Lead Community Manager pedig szeret olvasni, úgyhogy tőlem oké ;)
 

DeletedUser4287

Vendég
Sziasztok!
Pár napja kezdtem a játékot, az első fejezet vége felé tartok. A haladás borzasztóan nehéz.
Szeretném kérdezni, hogy a baloldalon mindig vagy csak valameddig fog egyetlen egy feladat feljönni, ami kizárólag a kutatási fához tartozó feladatokat tartalmazza, és el nem utasítható? A másik, ami segítette az előrehaladást és választható volt, az pár feladat után eltűnt és most csak egy van. A második, ami nagyon nagy segítség a fejlődésben mivel ott lehetett szerezni haladáshoz szükséges plusz dolgokat - nálam nem jeleneik meg. Ez így helyben járáshoz fog vezetni, a játék élvezhetősége romlik.
A konkrét választ előre is köszönöm.
 

Erica

Veterán
Sziasztok,Kedves @Hoshi !
Van egy picike bibi,ami nagyon nem tetszik az Amuni faj feladatai közt.Miszerint ha teljesítek egy feladatok,kapok egy szuper Rúnát,,de könyörgöm,miért nem olyat ami az Amuni fajhoz tartozik?Miért egy Naplemente tornyok rúna??
KÉPECSKE
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok!
Pár napja kezdtem a játékot, az első fejezet vége felé tartok. A haladás borzasztóan nehéz.
Szeretném kérdezni, hogy a baloldalon mindig vagy csak valameddig fog egyetlen egy feladat feljönni, ami kizárólag a kutatási fához tartozó feladatokat tartalmazza, és el nem utasítható? A másik, ami segítette az előrehaladást és választható volt, az pár feladat után eltűnt és most csak egy van. A második, ami nagyon nagy segítség a fejlődésben mivel ott lehetett szerezni haladáshoz szükséges plusz dolgokat - nálam nem jeleneik meg. Ez így helyben járáshoz fog vezetni, a játék élvezhetősége romlik.
A konkrét választ előre is köszönöm.

Mindig minimum két feladatnak kellene baloldalt látszódnia.
Próbálj egy cache és cooki törlést, és ha ez se vezet eredményre, írj a supportnak a játékból.

jobb alsó sarok, nagy fogaskerék, majd kérdőjel
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok,Kedves @Hoshi !
Van egy picike bibi,ami nagyon nem tetszik az Amuni faj feladatai közt.Miszerint ha teljesítek egy feladatok,kapok egy szuper Rúnát,,de könyörgöm,miért nem olyat ami az Amuni fajhoz tartozik?Miért egy Naplemente tornyok rúna??
KÉPECSKE
Azért, mert Az Amuni rúnát majd csak akkor fogod tudni használni, ha a fejezet végére érsz, és akkor pedig arra a kérdésre keresnénk a választ, hogy miért olyan nyeremény van, amit majd csak hónapok múlva lehet használni.

Mindig minimum két feladatnak kellene baloldalt látszódnia.
Ez nem igaz, előfordulhat olyan helyzet, hogy csak egy van, vannak küldetések, amik a fejlődéshez vannak kötve, és majd csak akkor fognak előjönni, amikor azt a szintet az ember elérte. Pl ha az el nem utasítható és vissza nem térő küldetésekből mindet megcsinálta az ember, akkor csak egy küldetése lesz, mint pl. ebben a helyzetben is.
 

DeletedUser4287

Vendég
Köszönöm a válaszokat - de sajnos a fejlődésben nagyon nagy hátrány, hogy két napja csak egy feladat jelenik meg baloldalon kettő helyett, úgy, hogy a feljövő el nem utasíthatóakat elvégzem, de a válaszható feladat nem jelenik meg, nincs, az nagyon hátráltat. A másik világon és korábban ezt nem tapasztaltam, két feladat volt egymás alatt.
 

DeletedUser3

Vendég
Igen így van,és szeretném addigra bele is pakolni mind a 9 rúnát,és felépíteni.Mivel az Új csodákba nem igen szórja"csak úgy"a rúnákat.A régiekbe meg van elég.
Viszont amíg nem kutatod ki, addig nem oldod fel, nem tudod úgysem belepakolni, tehát csak "ülsz" rajta. Ez a lényege annak, hogy egy technológiához van kötve.
(Egyébként bajnokságból már így is van rúnád, az is majd csak akkor lesz hasznos, ha feloldottad az Amuni csodák technológiáját.)
 

bere007

Veterán
Miszerint ha teljesítek egy feladatok,kapok egy szuper Rúnát,,de könyörgöm,miért nem olyat ami az Amuni fajhoz tartozik?

Bár még nem tartok ennél a feladatnál, de jobb annál, amikor rúnaszilánkot adott és a gép kiírta, hogy a nyereményed 0 rúnaszilánk... erre a reakciómat inkább le sem írnám.
 
Fent