• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Pl ha az el nem utasítható és vissza nem térő küldetésekből mindet megcsinálta az ember, akkor csak egy küldetése lesz, mint pl. ebben a helyzetben is.
Pont azt írta, hogy csak el nem utasítható küldetése van:
Szeretném kérdezni, hogy a baloldalon mindig vagy csak valameddig fog egyetlen egy feladat feljönni, ami kizárólag a kutatási fához tartozó feladatokat tartalmazza, és el NEM utasítható?
Ez így rendben van?
 

DeletedUser4287

Vendég
Elvenar.jpg Csak okézható, el nem utasítható feladatok jönnek fel. Ez a város Winyandorban van.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1582

Vendég
Sziasztok!
Lehet elkerülte a figyelmemet ,miért nem tudok tartományi bővítéssel területet szerezni ,máskor kiírta még mennyi tartományt kell teljesítenem és most 0 van. Amúgy 473 befejezett tartományom van .Köszönöm ha valaki válaszol.

Időközben megtaláltam a választ,már meg van a 60 megszerezhető bővítés,szomorú vagyok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

nlstemplar

Veterán
Ez nem igaz, előfordulhat olyan helyzet, hogy csak egy van, vannak küldetések, amik a fejlődéshez vannak kötve, és majd csak akkor fognak előjönni, amikor azt a szintet az ember elérte. Pl ha az el nem utasítható és vissza nem térő küldetésekből mindet megcsinálta az ember, akkor csak egy küldetése lesz, mint pl. ebben a helyzetben is.

Ilyenkor nekem eddig mindig két visszatérő (fejlődéshez nem kötött, pörgethető) küldetést adott. Sose láttam olyant, hogy csak egy lett volna.
 

DeletedUser683

Vendég
Pedig korai fejezetekben van ilyen, hogy ideiglenesen csak egy küldetés látható, de amint teljesít néhányat (az általában 1-2), akkor visszatér a folyamatos feladatsor is. :)
Az, hogy ti esetleg nem tapasztaltátok (mert mondjuk már készen volt az adott feladat),. az még nem jelenti azt, hogy nincs ilyen, de mint írtam a korai fejezeteknél. ;)
 

DeletedUser3

Vendég
Mivel mindenki máshogy halad, máshogy teljesíti a küldetéseket, ezért előfordulhat. A küldetéseknek nem csak az lehet az előfeltétele, hogy "Teljesítsd az X küldetést, ha az kész, akkor kapod ezt", hanem az is, hogy "Legyen az X technológia kikutatva". Ez nem hiba, nagyon sokszor előfordul, csak kevesen írnak róla, így furcsának hat.
 

DeletedUser

Vendég
A törpök elején a techfán van egy vakvágány, amely 2 technológiából áll: egy osztagméret növelésből és egy városbővítésből. Ezt a vakvágányt én nem csináltam meg.
Már a tündérek közepén járok, de a techfára belépve az asztali böngészőben még mindig ehhez a vakvágányhoz léptet, nem az aktuális haladásomhoz. Az ezelőtt kihagyott technológiáknál ezt nem tapasztaltam és a telefonos appon jelenleg sem tapasztalom ugyanezt, ott az aktuális haladásomnál nyílik ki a kutatás.

Lehet ezzel kezdeni valamit?
 

Corvo

Veterán
A törpök elején a techfán van egy vakvágány, amely 2 technológiából áll: egy osztagméret növelésből és egy városbővítésből. Ezt a vakvágányt én nem csináltam meg.
Már a tündérek közepén járok, de a techfára belépve az asztali böngészőben még mindig ehhez a vakvágányhoz léptet, nem az aktuális haladásomhoz. Az ezelőtt kihagyott technológiáknál ezt nem tapasztaltam és a telefonos appon jelenleg sem tapasztalom ugyanezt, ott az aktuális haladásomnál nyílik ki a kutatás.

Lehet ezzel kezdeni valamit?
csináld meg azokat is azt nincs probléma
 

DeletedUser683

Vendég
A törpök elején a techfán van egy vakvágány, amely 2 technológiából áll: egy osztagméret növelésből és egy városbővítésből. Ezt a vakvágányt én nem csináltam meg.
Már a tündérek közepén járok, de a techfára belépve az asztali böngészőben még mindig ehhez a vakvágányhoz léptet, nem az aktuális haladásomhoz. Az ezelőtt kihagyott technológiáknál ezt nem tapasztaltam és a telefonos appon jelenleg sem tapasztalom ugyanezt, ott az aktuális haladásomnál nyílik ki a kutatás.

Lehet ezzel kezdeni valamit?
Az osztagméret-növelés azt eredményezi, hogy könyebb lesz a tartományi harc, a bővítés meg mindenkinek jól jön. Szerintem csináld meg, kutasd ki! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Nem taktikai kérdést tettem fel, de ha nincs más, elélek vele így is. Köszi
 

DeletedUser683

Vendég
Nem taktikai kérdést tettem fel, de ha nincs más, elélek vele így is. Köszi
Akkor legyen nem taktikai válasz: amíg lesz a techfádon teljesítetlen kutatás, addig előfordulhat, hogy néha odadob a játék, hogy figyelmeztessen, hogy elmaradtál kutatásokkal. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Akkor legyen nem taktikai válasz: amíg lesz a techfádon teljesítetlen kutatás, addig előfordulhat, hogy néha odadob a játék, hogy figyelmeztessen, hogy elmaradtál kutatásokkal. ;)
Ez ebben a formában nem igaz, tele van a techfám ki nem kutatottakkal és ez az első, ahol ez előjött.
Azzal én is tisztában vagyok, hogy ha kikutatom, nem oda fog ugrani, de azzal kezdtem a játékkal kapcsolatos kérdésemet, hogy nem kutattam ki (gondolom, mert más taktikán vagyok) ;)
 

Erica

Veterán
tele van a techfám ki nem kutatottakkal
Szia
No ez nem annyira "sportszerű"hiszen,a Techfa kutatási sora fontos,nem hiába rakták be a fejlesztők.Volt már olyan,ha pár kutatás kimarad és új fajhoz lépsz át,a rendszer visszadob,és olyan is,hogy nem enged tovább,amíg kész nincs a hiányzó feladatod.No akkor van az a jóféle "szívás",hiszen ahol kimaradt a Techfa,ujra fel kell építened a faji termelőket.
Másrészt pedig egy városbővítést kihagyni hatalmas vétek!
Sok sikert!
 
Fent