• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Siorna

Veterán
Szia Nicole!
Az álarcos bárónő adja a küldetéseket, vagy mindenféle egyéb szerzet? Ha az álarcos, akkor hiba, írj a supportnak, ha mindenféle egyéb szerzet, akkor ők a játék részei, folyamatosan ellátnak plusz feladatokkal, hogy ne unatkozz.
Jó játékot!
 

DeletedUser3

Vendég
Ezen fejlesztőcsapatunk már dolgozik, remélhetőleg még ma, a délutáni órák folyamán sikerül javítani. :)
 

Katsa

Újonc
Köszönöm a segítséget, szólok a többieknek. Még ha annyit leírnátok, hogy mit jelent a hibajegy nyitása. /Nem a mai csirkék közül való vagyok :) /
 

DeletedUser1432

Vendég
Köszönöm a segítséget, szólok a többieknek. Még ha annyit leírnátok, hogy mit jelent a hibajegy nyitása. /Nem a mai csirkék közül való vagyok :) /
Szia
A játékban a jobb alsó sarokban van egy fogaskerék ikon. Arra rákattintva a felugró menüben katints a kérdőjelre, ami eljuttat a support oldalára.
Ott kattints rá a "Lépj kapcsolatba velünk" részre és a megnyíló felületen tudsz hibajegyet készíteni.
 

DeletedUser1545

Vendég
Sziasztok.Próbáltam volna irni az Őtletek és Javaslatok forumba,lett volna kérdésem,de azt látom a lap legalján (amit épp hogy észre vettem,mert elég kicsi betüvel van irva ) hogy nincs jogosultságom ebbe a topikba irni.....LOL,bevagyok jelentkezve,különben ide sem tudok irni...Mi kell,hogy oda esetlegesen tudjak irni?VIP tagság,lol,meghivó?vagy mi???
 

DeletedUser2650

Vendég
Sziasztok.Próbáltam volna irni az Őtletek és Javaslatok forumba,lett volna kérdésem,de azt látom a lap legalján (amit épp hogy észre vettem,mert elég kicsi betüvel van irva ) hogy nincs jogosultságom ebbe a topikba irni.....LOL,bevagyok jelentkezve,különben ide sem tudok irni...Mi kell,hogy oda esetlegesen tudjak irni?VIP tagság,lol,meghivó?vagy mi???

Amint látod csak sikerült :)
 

Siorna

Veterán
Jobb oldalt, a lap legszélén látsz egy nagy zöld "+"-t, azzal tudsz új ötletet írni. Az "ötletek archívuma" és egyéb című kiemelt altémákat a modik gondozzák, oda csak ők írhatnak. Szóval ahhoz moderátornak kell lenni.
 

DeletedUser1432

Vendég
Volt ma valamiféle frissítés?
Nem tölt be az értesítések ablak. Próbáltam több böngészőben (FF/Chrome/IE/Opera)
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Kezdő játékosként nézegetem mások lapjait is. Eljutottam odáig, hogy nincs lehetőségem területet bővíteni, de kellene fejlesztenem, ahhoz meg emberek kellenek. Nos, ha eladok épületet, akkor nem tudok annyit termelni, hogy elég legyen a bajnokságokon. Láttam tőlem kisebb fejlettségű tartományokban, hogy építettek, varázslatos lakóépületeket és műhelyeket.Egyszerűen nem tudok rájönni, honnan tudott annyi gyémántot szerezni. Annyit keresgéltem!!:( A lebegő szigetek kútját engedélyezné elméletileg, de ahhoz is gyémánt kellene. Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet gyémántot szerezni???? Vagy ha elég aranyat gyűjtenék, az kiváltaná a gyémántot?? Köszönöm ha válaszol valaki :)
 

DeletedUser

Vendég
Volt ma valamiféle frissítés?
Nem tölt be az értesítések ablak. Próbáltam több böngészőben (FF/Chrome/IE/Opera)
Nekem ez időnként előjön csütörtök óta, aztán rendre elmúlik. Nagytakarítás segített ma pl rajta.
 

DeletedUser1432

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet gyémántot szerezni???? Vagy ha elég aranyat gyűjtenék, az kiváltaná a gyémántot?? Köszönöm ha válaszol valaki :)
Szia

A játékban az ablak tetején jobb oldalon van egy zöld + jel. Oda kattintva tudsz vásárolni. Akiknek varázslatos épületeik vannak, vásárolták az ehhez szükséges gyémánt mennyiséget.

Továbbá kisebb mértékben lehet nyerni játékokban is pl. itt a fórumon, illetve a játék is fog adni valamennyit korszak átlépésekor.
 

DeletedUser2650

Vendég
Kedves Rooland.

Ha más nem akkor ez:
Hoshi írta:
Ezen fejlesztőcsapatunk már dolgozik, remélhetőleg még ma, a délutáni órák folyamán sikerül javítani.
 

DeletedUser1432

Vendég
Kedves Rooland.

Ha más nem akkor ez:
Hoshi írta:
Ezen fejlesztőcsapatunk már dolgozik, remélhetőleg még ma, a délutáni órák folyamán sikerül javítani.
Kedves @Nicole

Az az event beragadt ablakaira íródott ;)

Az építők is tétlent jeleznek a kunyhóban látható jelenléti ív szerint, pedig mindegyik kőműves brigád bevetésen van.
Csak nehogy most jöjjön a munkaügyi felügyelet... :D
 

DeletedUser2182

Vendég
Szia

A játékban az ablak tetején jobb oldalon van egy zöld + jel. Oda kattintva tudsz vásárolni. Akiknek varázslatos épületeik vannak, vásárolták az ehhez szükséges gyémánt mennyiséget.

Továbbá kisebb mértékben lehet nyerni játékokban is pl. itt a fórumon, illetve a játék is fog adni valamennyit korszak átlépésekor.
Nagyon köszönöm! Én szeretem a kihívást, pénzért biztos nem fogok venni :) :)
 
Fent