• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser1400

Vendég
Sziasztok!
Nekem is lenne egy észrevételem. Amikor a Testvériségemen belül a taglistában sorba megyek a támogatásokkal, a 2-3 oldalon lévő tagok támogatása után , a lista mindig visszaugrik az 1 oldalra. Vissza kell lépkednem a soron következő tag nevéhez. Ez így elég sok időt vesz igénybe, és bosszantó is egyben. Talán megoldható lenne, hogy maradjon a lista az aktuális oldalon, ahol éppen tartok a listában?
Köszönöm , ha válaszoltok :)
 

DeletedUser1701

Vendég
Sziasztok!
Nekem is lenne egy észrevételem. Amikor a Testvériségemen belül a taglistában sorba megyek a támogatásokkal, a 2-3 oldalon lévő tagok támogatása után , a lista mindig visszaugrik az 1 oldalra. Vissza kell lépkednem a soron következő tag nevéhez. Ez így elég sok időt vesz igénybe, és bosszantó is egyben. Talán megoldható lenne, hogy maradjon a lista az aktuális oldalon, ahol éppen tartok a listában?
Köszönöm , ha válaszoltok :)
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez csupán 1db plusz kattintás.... nem tudom ez miért vesz sok időt el tőled, illetve miért bosszant...:eek:
 

DeletedUser1400

Vendég
Sajnos , nem csak 1 plusz kattintás, mert emberenként értendő a plusz, tehát az teljes tag létszámnál, az akár plusz 36 felesleges kattintás, napi szinten. :(
 

DeletedUser296

Vendég
Sajnos , nem csak 1 plusz kattintás, mert emberenként értendő a plusz, tehát az teljes tag létszámnál, az akár plusz 36 felesleges kattintás, napi szinten. :(
Fárasztó lehet... de míg leírtad a problémád szerintem sokkal többet kattintottál...:D
 

DeletedUser1400

Vendég
Látom nem érdemes itt jelen lenni, mert a gúnyolódás és a lekezelés az nagyon megy nektek!!! Évek óta játszom ezzel a játékkal, de pont ezért nem jártam a fórumokra.
Sajnálom, hogy most még is megszólaltam.....
 

DeletedUser296

Vendég
Látom nem érdemes itt jelen lenni, mert a gúnyolódás és a lekezelés az nagyon megy nektek!!! Évek óta játszom ezzel a játékkal, de pont ezért nem jártam a fórumokra.
Sajnálom, hogy most még is megszólaltam.....
Nem gúnyolódom, csak nem értem a problémád, szerintem ez a legkisebb gond a játékban. Itt amúgy is elég sokat kell kattingatni, ha most 36-tal több naponta az nem hiszem, hogy a világ vége... Én is évek óta játszom ezzel a játékkal és érdekes, de még egy nap sem fáradt el az ujjam a kattingatások miatt..:p
 

DeletedUser1400

Vendég
Az én problémámat nem is Neked kell meg érteni, hiszen nem neked írtam.
A supporterek segítségét vártam volna, vagy legalább egy kicsit megértőbb válaszra számítottam. Ez a fórum pont az észrevételek miatt van megnyitva, ezért gondoltam, hogy megemlítem az enyémet, ahogy mások is teszik. De ha mindenkinek " haszontalan, vagy felesleges " az észrevétele, vagy panasza, akkor mi értelmi itt írogatni ? A sértegetésekre, vagy leszólásokra senkinek nincs szüksége.
A illemről már ne is beszéljek, a köszönés sajnos manapság már nem divat.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Az én problémámat nem is Neked kell meg érteni, hiszen nem neked írtam.
A supporterek segítségét vártam volna, vagy legalább egy kicsit megértőbb válaszra számítottam. Ez a fórum pont az észrevételek miatt van megnyitva, ezért gondoltam, hogy megemlítem az enyémet, ahogy mások is teszik. De ha mindenkinek " haszontalan, vagy felesleges " az észrevétele, vagy panasza, akkor mi értelmi itt írogatni ? A sértegetésekre, vagy leszólásokra senkinek nincs szüksége.
A illemről már ne is beszéljek, a köszönés sajnos manapság már nem divat.
Pont ilyesmiről írtam az ötletelős topicban.
Valamitől az utóbbi hetekben sok ingerült, megsértődős reagálás történt még a régen itt levőktől is. Jogos - jogtalan megsértődés, trollodás, lekezelő válaszok stb. Biztosan meleg van meg jönnek a frontok, na de akkor sem kéne főleg itt, ahol ez nem volt eddig szokás.
 

DeletedUser7

Vendég
Kedves Thera!
Köszönjük hogy megosztottad tapasztalatiadat. Habár nem mindig válaszolunk, elovassuk az üzeneteiteket, és továbbítjuk a fejlesztők felé. Sajnos nem minden kerülhet be a játékba, és nem is rajtunk múlik, hogy mire jut és mire nem jut idő.
Megfontolandó hogy az ötleteket esetleg az Ötletek és Javaslatok témában vesd fel legközelebb, ellenőrzive hogy korábban nem vetették még fel.

Dyane, Thera, megkérném hogy a továbbiakban a vitát ne itt folytassátok, habár a visszajelzésre való ez a téma, úgy érzem további lényeges információt egyikőtök se tud a témában felmutatni.
 

DeletedUser2643

Vendég
sziasztok!
van a felfedezett területemen 2 szomszédom akitöl több mint 1 hónapja nem tudok aranyat beszedni. lehet ez ellen tenni valamit? előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
van a felfedezett területemen 2 szomszédom akitöl több mint 1 hónapja nem tudok aranyat beszedni. lehet ez ellen tenni valamit? előre is köszönöm.
Vélhetően azért nem tudod látogatni őket, mert a főépületük épül, és nincs más kulturális épületük, esetleg ha van, már jelelték.. Az építőt ugyan ezen okból nem tudod jelelni.
Ha ennyi ideje épül a főépület, akkor vélhetően már nem léptek be huzamosabb ideje a játékba. Ugyanis az építések mindig akkor "készülnek el", amikor belépsz a játékba. Ők vélhetően hetek óta nem léptek be, így nem fejezték be a főép építését. Ha kicsi a város, és még a fa elején vannak, hamarosan törlődnek, már amennyiben nem fektettek bele prémium valutát. Sajnos, ilyen városok mindenfelé vannak.
 

GreenKnight

Veterán
Érdeklődöm, hogy várható-e változás a chat működésében? Ugyanis egy viszonylag szigorú tűzfal mögött ücsörgök, amivel korábban ment a chat, de most már jó ideje a "Chat kapcsolat nem létesíthető" üzenet jelenik csak meg. Adtatok megnyitandó portokat, de sajna azokkal se működik (vagy én nem értettem, hogy mi is a pontosan beállítandó érték) Elég kínos a nap nagy részét a társak nélkül tölteni és ez még kellemetlenebb lesz, ha jön a Szövetségi kaland.
 

DeletedUser2643

Vendég
Vélhetően azért nem tudod látogatni őket, mert a főépületük épül, és nincs más kulturális épületük, esetleg ha van, már jelelték.. Az építőt ugyan ezen okból nem tudod jelelni.
Ha ennyi ideje épül a főépület, akkor vélhetően már nem léptek be huzamosabb ideje a játékba. Ugyanis az építések mindig akkor "készülnek el", amikor belépsz a játékba. Ők vélhetően hetek óta nem léptek be, így nem fejezték be a főép építését. Ha kicsi a város, és még a fa elején vannak, hamarosan törlődnek, már amennyiben nem fektettek bele prémium valutát. Sajnos, ilyen városok mindenfelé vannak.
köszönöm a választ, remélem gyorsan átveszi a helyüket egy "fizetős" szomszéd. :)
 

Katsa

Újonc
Siasztok! Katsa vagyok a StarWars testvériségből. Kb. máfél éve játszom a játékkal és nagyon megszerettem. Láttuk a többiekkel, hogy indul az új játék. Hatalmas gondunk lett. Nincs mágusunk, a főmágus nem tudjuk ,hogy hova lett, a prefektusok sem válaszolnak. Kérdésünk, hogy lehet mágusokat csinálnunk, mert így nem tudunk játszani, pedig nagyon tetszik a játék. Az egyetlen megoldás az , ha kilépünk és újat alapítunk? Vagy tudtok segíteni.
 

DeletedUser1519

Vendég
Siasztok! Katsa vagyok a StarWars testvériségből. Kb. máfél éve játszom a játékkal és nagyon megszerettem. Láttuk a többiekkel, hogy indul az új játék. Hatalmas gondunk lett. Nincs mágusunk, a főmágus nem tudjuk ,hogy hova lett, a prefektusok sem válaszolnak. Kérdésünk, hogy lehet mágusokat csinálnunk, mert így nem tudunk játszani, pedig nagyon tetszik a játék. Az egyetlen megoldás az , ha kilépünk és újat alapítunk? Vagy tudtok segíteni.

Szia!

Bizony ebben az esetben az egyetlen járható út egy új testvériség alapítása.
Egyébként mióta tűnt el a főmágus meg a prefektusok? Nem lehet, hogy csak nyári szabin vannak? (Bár ebben az esetben azért normális testvériségben szólnak a csapatnak.)
 

DeletedUser1637

Vendég
Siasztok! Katsa vagyok a StarWars testvériségből. Kb. máfél éve játszom a játékkal és nagyon megszerettem. Láttuk a többiekkel, hogy indul az új játék. Hatalmas gondunk lett. Nincs mágusunk, a főmágus nem tudjuk ,hogy hova lett, a prefektusok sem válaszolnak. Kérdésünk, hogy lehet mágusokat csinálnunk, mert így nem tudunk játszani, pedig nagyon tetszik a játék. Az egyetlen megoldás az , ha kilépünk és újat alapítunk? Vagy tudtok segíteni.
Nem kell új testvériséget alapítanotok. Nyisson valamelyikőtök egy hibajegyet, írjátok meg, hogy vélhetően a főmágusotok inaktívvá vált, ezt mi ellenőrizzük, és ha tényleg így van, kérhetitek új főmágus kinevezését, amit mi megteszünk.;)
Fontos, hogy már úgy írjatok, hogy megszavaztátok az új főmágus kilétét, és küldjétek el a nevét, és ha mindent rendben találunk, akkor kinevezzük, ő pedig már nevezhet ki mágusokat. :)
 

DeletedUser1519

Vendég
Nem kell új testvériséget alapítanotok. Nyisson valamelyikőtök egy hibajegyet, írjátok meg, hogy vélhetően a főmágusotok inaktívvá vált, ezt mi ellenőrizzük, és ha tényleg így van, kérhetitek új főmágus kinevezését, amit mi megteszünk.;)
Fontos, hogy már úgy írjatok, hogy megszavaztátok az új főmágus kilétét, és küldjétek el a nevét, és ha mindent rendben találunk, akkor kinevezzük, ő pedig már nevezhet ki mágusokat. :)

Hja.. Tényleg, van olyan is, hogy isteni segítség. Ezt kihagytam a számításból! ;) :D
 

DeletedUser2650

Vendég
Sziasztok.

Nekem még bent vannak az event küldetések, ez normális? Vagy hiba?
 
Fent