• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser1701

Vendég
Talán volt már erről szó többször is, de az esemènyeken nyerhető kultúrális èpületek raktározásának hosszútávon nem sok èrtelme van. Ezek az èpületek ugyanis a megszerzèsük pillanatában èppen aktuális fejlettsègi szintünknek megfelelő jutalmakat adják. Az èrtèkük állandó ès nem fejlődik velünk együtt, így egy kèt fejezet múlva már èrtèktelennè válik. A különböző esemènyek ès eventek elèg gyakran követik egymást mostanában. Így a règebbi esemènyek èpületeit nem èrdemes sokáig tárolni, sokkal jobban megèri inkább lecserèlni őket az újakra. ;) Ez persze az èn vèlemènyem ès ettől függetlenül megeshet, hogy egyszer bekerül a játèkba egy hasonló raktározási lehetősèg. :)
 

Putyika

Veterán
Másnál is lefagy a Varázsakadémia és a Kaszárnya időjelzése?
Ha megnyitom akkor jó, de amikor ráhúzom az egeret annyit mutat hátralévő időnek amennyi belépéskor volt! :rolleyes:
 

DeletedUser1205

Vendég
Tíz elért láda esetén a mágikus tervrajzokat , csak azok kapják akiknek van mágikus épülete?
 

DeletedUser2211

Vendég
Sziasztok, párnapja kezdtem a játékot, a terület szerzési csatáknál hol láthatók az egységeim hol nem, időnként a taktikai rács is eltűnik, miért?

Kösz a választ.
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok! Lehet hogy buta a kérdésem de nem tudok teljesíteni egy feladatot ,mert nem tudom hogy mit szeretne! Szereznem kell 2db 1bónuszos és 2db 2bónuszos ereklyét! A rendes ereklyéket nem fogadja el! Mik ezek? A segítséget ekőre is köszönöm!
Szia!Van 3 különböző bónuszos manufaktúrád mint pl nekem a fát,selymet és varázsport gyártó.Mindegyikhez tartozik ereklye fás varázsporos,és selyem.Értelemszerűen amelyiket először építed ki az lesz az első bónuszos épületed és így tovább.Ha nekem kellene megcsinálnom ezt a feladatot akkor szereznem kellene 2db fás ereklyét és 2db selyem ereklyét.Remélem nem fogalmaztam bonyolultan.? ;)
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok, párnapja kezdtem a játékot, a terület szerzési csatáknál hol láthatók az egységeim hol nem, időnként a taktikai rács is eltűnik, miért?

Kösz a választ.

Szia. :)
Ezek a problémák nálam is (meg szerintem mindenkinél) előfordulnak, ha több csatát és több tartományt nyomok le egymás után.
Az oka ismeretlen (számomra).
Egy frissítés az oldalra megoldja a problémádat. :)
 

DeletedUser1637

Vendég
Sziasztok, párnapja kezdtem a játékot, a terület szerzési csatáknál hol láthatók az egységeim hol nem, időnként a taktikai rács is eltűnik, miért?

Kösz a választ.
Ez ritkán ugyan, de még előforduló megjelenítési hiba. Ahogyan előttem írta @Thykwa , egy oldalfrissítés megoldja, és nem szükséges újra kiválasztanod az egységeidet a találkozóhoz, hanem a frissítés után felkínált csata folytatásának választásával folytatható a csata. ;)
 

DeletedUser1923

Vendég
Sziasztok,
a bajnokságokban, hogy milyen rúnát oszt a gép az véletlenszerű vagy próbáljak meg rendszert felfedezni benne (eddig nem figyeltem)??? o_O
 

DeletedUser1432

Vendég
Volt ma már frissítés?
Értesítések betöltése.....
Mindegyik böngészőben így áll az ablak a harangra kattintva. A felkiáltójel megjön, de üzenet nincs.
 

DeletedUser2390

Vendég
Sziasztok! Köszönjük a frissítéseket.
Nekem a legnagyobb problémám, hogy a kiképzőpályán és a kaszárnyában nem lehet egyszerre katonákat képezni. Nem lehetne ezen változtatni?
Köszi a választ :)
 

DeletedUser1476

Vendég
Én csak azt kérdezném,hogy miért nem lehet bizonyos épületeket raktárba tenni ?!
Sokkal könnyebb lenne a fejlesztés,mert ugye az épületek egyre csak nőnek, egyre nagyobbak lesznek,és körülményes a fejlesztésük ! Van rá terv,vagy nem is gondolkodnak rajta ?
 
Fent