• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

GreenKnight

Veterán
Érdeklődöm, hogy várható-e változás a chat működésében? Ugyanis egy viszonylag szigorú tűzfal mögött ücsörgök, amivel korábban ment a chat, de most már jó ideje a "Chat kapcsolat nem létesíthető" üzenet jelenik csak meg. Adtatok megnyitandó portokat, de sajna azokkal se működik (vagy én nem értettem, hogy mi is a pontosan beállítandó érték) Elég kínos a nap nagy részét a társak nélkül tölteni és ez még kellemetlenebb lesz, ha jön a Szövetségi kaland.
Továbbra se tapasztalok ezzel kapcsolatban változást, illetve visszajelzést vagy megoldási javaslatot se kaptam. :( Korábban ment és kellett/kellene is a chat a csapatmunkához. :(
 

DeletedUser3

Vendég
Továbbra se tapasztalok ezzel kapcsolatban változást, illetve visszajelzést vagy megoldási javaslatot se kaptam. :( Korábban ment és kellett/kellene is a chat a csapatmunkához. :(
Azt hiszem korában erről már volt szó: Ha egy munkahelyi tűzfal mögött ülsz, ami blokkolja/monitorozza az internethasználatot, azzal mi nem tudunk mit tenni.

Ettől függetlenül tudjuk, hogy másnál is előfordul ez, és dolgozunk a helyzet javításán. Ez viszont igencsak munkaigényes, így türelmeteket kérjük.
 

GreenKnight

Veterán
Azt hiszem korában erről már volt szó: Ha egy munkahelyi tűzfal mögött ülsz, ami blokkolja/monitorozza az internethasználatot, azzal mi nem tudunk mit tenni.

Ettől függetlenül tudjuk, hogy másnál is előfordul ez, és dolgozunk a helyzet javításán. Ez viszont igencsak munkaigényes, így türelmeteket kérjük.
Csak azért bátorkodom érdeklődni, mert ugyanezen tűzfalbeállításokkal korábban volt chat.
 

DeletedUser7

Vendég
A hiba forrását már keressük, sajnos nem tudok semmi biztosat mondani.
Amennyiben több információt kapunk megosztjuk.
 

DeletedUser2650

Vendég
Javaslom az előzmények törlését és a flash frissítését..
Utána semmi gond.. :)
 

DeletedUser2742

Vendég
Sziasztok. :)

Elnézést kérek, új vagyok. Hol lehet beszélgetni, testvériséget keresni?
Köszönöm megtisztelő válaszotok.
" Bocs az off-ért "
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser992

Vendég
Szívesen. :) Nem meglepődni, ha csak este 8 kor kezdődik az élet nálunk, mint a kocsmában. :D

Szerdán mikor volt gond, hogy meghosszabbítják az eventet?
 
Fent