• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser

Vendég
Érdekes felvetés... valaki elmagyarázná, aki megfejtette és érti..? ;):cool::rolleyes:
Egyébként nem teljesen hülyeség, hogy egy helyen összeszedjük az eventekhez kapcsolódó tippeket. Ahogy fajonként is van. Esetleg régi fontos ötletet tartalmazó hsz-eket is be lehetne oda linkelni.... Már akinek van kedve ehhez, én nem hiszem, hogy vállalom, az ötlet felvetőjét pedig nem javaslom kivitelezőnek. ;) :p Ez személyeskedés, tudom.
 
Egyébként nem teljesen hülyeség, hogy egy helyen összeszedjük az eventekhez kapcsolódó tippeket. Ahogy fajonként is van. Esetleg régi fontos ötletet tartalmazó hsz-eket is be lehetne oda linkelni.... Már akinek van kedve ehhez, én nem hiszem, hogy vállalom, az ötlet felvetőjét pedig nem javaslom kivitelezőnek. ;) :p Ez személyeskedés, tudom.
át látok ám a rostán :p
nyugodtan meg nevezhetsz ha akarod
 

DeletedUser683

Vendég
Ha épületegyüttesként lenne, akkor a gép megoldja ezt a problémát. Ha odateszed mellé, vagy elveszed mellőle az egyik elemét, újra kezdi a számolást, feltételezem, hogy akkor az efektekkel is ugyan ez a helyzet.
Nem oldja meg a gép (a rendszer), mert ha elveszel egy elemét egy épületegyüttesnek, akkor igen, újra kezdi a számolást, de csak annál az épületnél, amit elmozdítottál. ;) Egyszer kipróbálhatod.
XX6OjA0.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Nem oldja meg a gép (a rendszer), mert ha elveszel egy elemét egy épületegyüttesnek, akkor igen, újra kezdi a számolást, de csak annál az épületnél, amit elmozdítottál. ;) Egyszer kipróbálhatod.

De ha egyet hozzáteszel ami módosítja a többi jutalmát is, akkor újra kezdi az összesét, ha jól tudom. :)
 

DeletedUser683

Vendég
De ha egyet hozzáteszel ami módosítja a többi jutalmát is, akkor újra kezdi az összesét, ha jól tudom. :)
Ebben nem vagyok biztos, de lehetséges. :) Az a baj, hogy maga az ötletelő se tudja hogy mit akar, vagy csak nem tudja elmagyarázni, miközben én vagyok a hülye. Több darabból álló tó (most ennél ragadok le, mert a folyó több szakaszból megoldható, kérdés, hogy több híddal hogy fog kinézni-mert ugye csak simán az út nem mehet köztük el, az elég furán nézne ki, nem volna széle-tehát az oké, megvalósítható, és nem mondom, hogy nem tetszene, de ha kanyargós lenne-szerintem csak akkor lenne szép, de nem vagyunk egyformák-akkor nagy helyet foglalna el, mert ugye szögletes darabokban kellene gondolkodni, lenne széle, partja a folyónak). Feltűnhetett mindenkinek az egyes szám. Egy tó, ami több darabból áll. Na már most- ahogyan @Hoshi is leírta, a tónak van széle, partja is, tehát csak úgy lehet 1 db tó több darabból, hogy egy széleket is tartalmazó tavat több darabra vágunk, és feltételeztem, hogy az ötletelő megfelelően írta le az ötletét, ezért is írogattam amoda, hogy ez nem lehetséges, nem működnének együtt. Azt is hangsúlyozta az ötletelő, hogy nem épületegyüttes, hanem több darabból álló tó, ami összerakva egybefüggő vízfelületet alkot. De ez nem lehetséges, csak ahogyan írtam, hogy egy tó, többfelé szétvágva, mert másként a tó széleivel mi lenne? Nem tűnnének el, ha összerakjuk ezeket, az épület kialakítása maradna olyan, mint ha egyedül lenne lerakva. És talán itt lehet a bibi, hogy az ötletelő valószínűleg így gondolta, hogy eltűnnének a szélek (ami nem lehetséges), mert másként hogyan alkotnának egybefüggő vízfelületet? Amoda már nincs kedvem írni, ezért ezt még ide írtam le. De tudom, én vagyok a hülye, mert kötözködtem, pedig nem, csak figyelembe vettem a játék adottságait, ebben próbáltam segíteni...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Siorna

Veterán
Jó, akkor legyen mocsár - de ne ronda barna, hanem szép zöld zsombékokkal - és akkor lehet egy darab is meg több darab is :D
 

DeletedUser2853

Vendég
Kérlek, töröljétek ezt a hozzászólásomat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2853

Vendég
Ezt komolyan gondoltad? :eek:o_O

Igen

Ebben nem vagyok biztos, de lehetséges. :) Az a baj, hogy maga az ötletelő se tudja hogy mit akar, vagy csak nem tudja elmagyarázni, miközben én vagyok a hülye. Több darabból álló tó (most ennél ragadok le, mert a folyó több szakaszból megoldható, kérdés, hogy több híddal hogy fog kinézni-mert ugye csak simán az út nem mehet köztük el, az elég furán nézne ki, nem volna széle-tehát az oké, megvalósítható, és nem mondom, hogy nem tetszene, de ha kanyargós lenne-szerintem csak akkor lenne szép, de nem vagyunk egyformák-akkor nagy helyet foglalna el, mert ugye szögletes darabokban kellene gondolkodni, lenne széle, partja a folyónak). Feltűnhetett mindenkinek az egyes szám. Egy tó, ami több darabból áll. Na már most- ahogyan @Hoshi is leírta, a tónak van széle, partja is, tehát csak úgy lehet 1 db tó több darabból, hogy egy széleket is tartalmazó tavat több darabra vágunk, és feltételeztem, hogy az ötletelő megfelelően írta le az ötletét, ezért is írogattam amoda, hogy ez nem lehetséges, nem működnének együtt. Azt is hangsúlyozta az ötletelő, hogy nem épületegyüttes, hanem több darabból álló tó, ami összerakva egybefüggő vízfelületet alkot. De ez nem lehetséges, csak ahogyan írtam, hogy egy tó, többfelé szétvágva, mert másként a tó széleivel mi lenne? Nem tűnnének el, ha összerakjuk ezeket, az épület kialakítása maradna olyan, mint ha egyedül lenne lerakva. És talán itt lehet a bibi, hogy az ötletelő valószínűleg így gondolta, hogy eltűnnének a szélek (ami nem lehetséges), mert másként hogyan alkotnának egybefüggő vízfelületet? Amoda már nincs kedvem írni, ezért ezt még ide írtam le. De tudom, én vagyok a hülye, mert kötözködtem, pedig nem, csak figyelembe vettem a játék adottságait, ebben próbáltam segíteni...

Meggyőztél.

Kérlek, találj magadnak más témát.
 

DeletedUser3

Vendég
@Fekete Mandula kérlek szokj le arról, hogy beírsz egy hozzászólást, majd később egy pontot írsz a helyére. Vagy eleve már ne írd le, ha úgy gondolod, mégsem kell ide, vagy vállald fel a kommented. Elég zavaró tud lenni a sok üres hozzászólás.
 

Vicacica1

Erős harcos
Az a baj, hogy maga az ötletelő se tudja hogy mit akar,

Maga az ötletelő nagyon is tudja hogy mit szeretne,megadta az alapötletet ami több is egy kicsit az alapnál...Az ötlet megvalósítására pedig megvannak a megfelelő emberkék akik tudni fogják mit hogyan lehet és hogyan nem megoldani...Ezért felesleges elméleteket gyártani arról hogy mit miért nem lehet...Egyébként meg tipikus hozzáállás,hogyan nem lehet valamit megcsinálni,ahelyett hogy inkább azt néznéd hogyan lehetne...Avval többet segítenél hidd el ha már segíteni szeretnél...

De tudom, én vagyok a hülye

Nem én mondtam...:D Bocsi ezt nem bírtam kihagyni...:D
 

DeletedUser683

Vendég
Maga az ötletelő nagyon is tudja hogy mit szeretne,megadta az alapötletet ami több is egy kicsit az alapnál
Elovastad, amit fentebb írtam, és amit Hoshi is? Nem hiszem, vagy nem értetted meg, de mindegy is,. emiatt kár volt hozzászólnod, mert nem látsz bele a fejébe az ötletelőnek, te is arra hagyatkozhatsz, amit írt. Amit pedig írt, azzal szembesítettem a fenti írásomban.
Az ötlet megvalósítására pedig megvannak a megfelelő emberkék akik tudni fogják mit hogyan lehet és hogyan nem megoldani...Ezért felesleges elméleteket gyártani arról hogy mit miért nem lehet...Egyébként meg tipikus hozzáállás,hogyan nem lehet valamit megcsinálni,ahelyett hogy inkább azt néznéd hogyan lehetne...Avval többet segítenél hidd el ha már segíteni szeretnél...



Nem én mondtam...:D Bocsi ezt nem bírtam kihagyni...:D
Ez most biztosan örömet okozott...
Tipikus női hozzáállás, hogy ha valamit kitalál, és nem lehet megvalósítani, akkor azt kell csesztetni, aki nem tudja megcsinálni, vagy aki azt mondja, hogy szerinte nem lehet. Mi a lótúróért nem tudjátok elviselni, ha valaki másként vélekedik, és nem bólogat gondolkodás nélkül, hogy "igen, ez egy jó ötlet"? Képtelenek vagytok rá. több témában is bebizonyosodott. Amiatt felesleges a témát megnyitni, ha csak azon játékosok véleményét várjátok, aki bólogat, és támogatja. Ugyanezt csináltátok az egyéni profilképes ötletnél is. Páran megsértődtek, gúnyolódtak (ahogyan most te is teszed), majd elvárták, hogy a másik fél (jelen esetben, és annál az ötletnél is én) virágba kötve írjam meg a hozzászólásomat,. mert amúgy (szerintetek) én egy mumus vagyok, mert másképp látok pár dolgot, és nem támogatom. Minek a poszt, ha nem érdekel a vélemény? Mert nem érdekel, az tuti. Hagyjatok már a hülyeségetekkel, és inkább nézzetek magatokba, mint hogy rajtam/velem gúnyolódjatok!
 

DeletedUser3108

Vendég
Tipikus női hozzáállás
És ez most miért kellett?
Minek a poszt, ha nem érdekel a vélemény?
Szerintem Ő is csak a véleményét írta le, ahogy Te is...
Hagyjatok már a hülyeségetekkel, és inkább nézzetek magatokba, mint hogy rajtam/velem gúnyolódjatok!
Véleményem szerint nem gúnyolódott Veled senki... Ha mégis így érzed, megkövetlek a nők nevében... :)
 

DeletedUser902

Vendég
Még nem.... de én hoztam inkább absinthot! :D :cool:
Azt jobban bírom.... :oops:
De, szívesen koccintok veletek..... :D:rolleyes:;):elf:
 

DeletedUser3108

Vendég
Köszönet a gyönyörű őszi háttérért a fejlesztőknek! Nagyon örülök neki! :)
 
Fent