• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser136

Vendég
Szia Dj !
De jó újra látni ! :p Remélem nem rövid kirándulás lesz ! Nagyon hiányzol mindenkinek ! :)
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Most egy nagyon kényes témát fogok feszegetni,de leírom mert már nagyon birizgálja a csőrömet.
Nos tudom,tudjuk,hogy sok játékosnak nem csak egy városa van.LEGYEN,jó a játék,ki kell élnie az embernek valahol magát....de amikor van 3,4,5,6 vagy több és pakolja magának tele TP-vel a csodáit,na az engem már kiborít.Miért nem lehet ez ellen tenni semmit?Játszom 3 éve,nincs másik városom csak egy a bétán,és még véletlen sem járok ott fejlettségi szintben egyes Csodáknál,mint azok akik később jöttek.Felháborító,Pofátlanság,és Csalás.Miért nem lehet kiszűrni az ilyen játékosokat?
Persze most ne avval gyertek,hogy miért fáj ez nekem...nem erről van szó.A játék tisztaságáról....amire nagy ívben sz@rnak egyesek!!!
 

DeletedUser3766

Vendég
Sziasztok!Sajnos csak ide tudok írni,még új nekem ez a fórum.Szóval,én személy szerint szívesen venném,ha az épületeket lehetne forgatni,nem csak áthelyezni.
 

GreenKnight

Veterán
Többször felvetették már ezt az ötletet, de mindannyiszor elutasításra került. Ez van, ebből kell gazdálkodni, tervezni.
 
Sziasztok! Szeretnék elmondani nektek, hogy milyen élmény egy testvériségnek új tagokat keresni. Én most azt teszem, egy szisztéma szerint. A legnagyobbaktól indulok lefelé. :) Küldök meghívót, írok levelet és megkérem őket,hogy mindenképpen válaszoljanak "légyszi", mert akkor tudok tovább haladni. Láss csodát! A nagyok, vagy ahogy én hívom őket "óriások" legtöbbször válaszolnak is. Ez nagyon jól esik. Úgy tűnik a nagyságuk nem csak a városuk méretében nyilvánul meg. :)
Jó érzés!
 

DeletedUser1759

Vendég
Egyetértek az árboc tetejéről, viharfelhők mögül is a tiszta láthatárt kereső csillaghajós társammal! :rolleyes: Én is szeretek Elvenaron lenni, szeretek Veletek játszani!:)
 

DeletedUser683

Vendég
ha te is excelben kiszámoltad volna az orkoknál a termelők szintjének költségét, hozamát, osztottál-szoroztál volna, láthattad volna, hogy a kevesebb több...
Erre már csak itt reagálok, mert nem vág a témába. Értem, hogy mire utalsz, némi élcelődést is vélek felfedezni benne (de lehet, hogy tévedek). A változással kapcsolatos véleményedet tiszteletben tartom, csak próbáltam rávilágítani egy másik szemszögből. Annak az osztásnak- szorzásnak volt némi előfeltétele: 1. Valaki eleve számszaki beállítottságú, és van olyan (jó értelemben vett) őrült, hogy excellben kiszámol. 2. Hely is kell hozzá nem kevés, majd megtapasztalod, ha így akarod vinni. 3. (és ez a legfontosabb) Azoknak a játékosoknak a tapasztalatai, akik már korábban végigvitték, rohanni akartak, mert ott volt az új faj (ahogyan te is szeretnél haladni). Nem mindig hoz az ember jó döntést, esetleg kapkod is, a lényeg, hogy ha tud, tanul belőle. :)
 

Wiccara

Veterán
de lehet, hogy tévedek
Szia, igen, tévedsz :)
Arra próbáltam utalni, hogy inkább szívvel, mint ésszel játszunk. A korlátozás (mostantól nem azt kapod amit eddig, és még örüljél is neki...)
túl diktatórikus, és nem örül a szívem annak, hogy ésszel próbálják belém magyarázni, hogy jó lesz az majd 5 év múlva, meglátod... igenis, ki akarom tapasztalni, arra akarok menni, amerre jól esik, anélkül, hogy belekényszerítenének.
Az ötlet, hogy áldásba kapjuk, nagyon jó; de ha nem használhatom kedvem szerint, akkor nem.
Remélem, megértesz!
 

DeletedUser683

Vendég
Megértelek. :) Azt nem tudom, hogy áldásként lesz-e megoldás arra, hogy techfába is pakolható legyen, nyilván annak mindenki örülne, de hát tudod, sokan vagyunk sokfélék, nincs olyan változás, ami mindenkinek jó lenne. Viszont nagyon sok embernek segít az áldásként kapott tp, mivel nem kell vigyázzban állni szombat este 7-kor, hogy kiüríthesd a tp tárat. Ez sokaknak előnyös, mert már olyankor a gyerekkel lenne, vannak akik dolgozni indulnak éjszakába (nálunk is van olyan), vagy épp nekem is jó, mert elmehetek csajozni vén fejjel. :D
 
Fent