• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

Corvo

Veterán
Ma ezt olvastam Foéban."Eközben a fejlesztőcsapatunk a következő történelmi küldetéssorozaton és a játék HTML5 verzióján dolgozik."
Remélem már itt is elkezdtek rajt gondolkodni.
 

DeletedUser3

Vendég
Ma ezt olvastam Foéban."Eközben a fejlesztőcsapatunk a következő történelmi küldetéssorozaton és a játék HTML5 verzióján dolgozik."
Remélem már itt is elkezdtek rajt gondolkodni.

El kell hogy keserítselek, nem.
Már jó ideje dolgoznak rajta a fejlesztők, elég jól haladnak vele.

Mielőtt jönne a kérdés: nem tudjuk mikor lesz elérhető.
 

Putyika

Veterán
z az igazság, hogy nincs sok kedvem felnézni, hacsak nem akarok depressziós lenni
Áthoztam ide a válaszom, mert úgyis átrakná valaki. ;)
Teljesen megértelek. Elég sok itt mostanában a negatív hatás, nagy a pesszimizmus. :rolleyes:
Köszi a támogatást az ötletre. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser683

Vendég
Áthoztam ide a válaszom, mert úgyis átrakná valaki. ;)
Teljesen megértelek. Elég sok itt mostanában a negatív hatás, nagy a pesszimizmus. :rolleyes:
Köszi a támogatást az ötletre. :)
Örömmel tettem, mert jónak tartom az ötletet. ;)
A többire meg no comment. o_O
 

Erica

Veterán
. Elég sok itt mostanában a negatív hatás, nagy a pesszimizmus.
Kedves Putyika
Mint ahogy a sok entyempenytem jajdeszupiminden hozzászólás is fontos,ugyan úgy érdekes lehet egy negatív hozzászólás is.El kell fogadni,nem sopánkodni.Minden vélemény csapat építő lehet.
 

Putyika

Veterán
El kell fogadni,nem sopánkodni.
Kedves Erica!
Én nem sopánkodtam, csak válaszolva Dj-nek megállapítottam, hogy nincs itt mostanság sok móka és kacagás. Nem tudom, hogy te ebben hol láttad azt, hogy én panaszkodom vagy esetleg nem fogadom el mások véleményét, legyen az akár negatív, akár pozitív.
@Putyika kedvéért egy optimista póni:
Köszi, nagyon cuki kis póni. :) Teljesen megértem, hogy optimista....szerintem szívott valamit. :D:p
 

DeletedUser683

Vendég
Kedves Putyika
Mint ahogy a sok entyempenytem jajdeszupiminden hozzászólás is fontos,ugyan úgy érdekes lehet egy negatív hozzászólás is.El kell fogadni,nem sopánkodni.Minden vélemény csapat építő lehet.
Szia Era! :) Igaz Putyikának címezted, de úgy érzem némileg nekem is szól. A válaszom nem csak neked szól, hanem mindekinek, és elmagyaráznám, hogy én miért reagáltam úgy, ahogyan.Te is jól tudod, hogy nem azzal van a baj, hogy valaki elmondja, hogy valami nem tetszik, hanem a tálalással, illetve azzal, hogy ha valami újdonságot bevezetnek, akkor nem az van, hogy bárki is megkérdezné, miért lett ez bevezetve, hanem kapásból megy a találgatás, és az "összeesküvés-elméletek". Te láttál már olyan hozzászólást, ami egy újdonság bevezetésénél kérdez, és nem megállapít? Mert én nem sokat. Azt annál inkább, hogy "persze mert megint a pénzről szól", meg "megint jól kiszúrtak velünk", meg "sose hallgatják meg a kéréseinket, ötleteinket", és lehetne sorolni. Ezek mind megállapítások, anélkül, hogy megkérdeznék Hoshi-t, hogy miért volt erre szükség, és kitárgyalni normálisan, találgatások nélkül, mert azért valljuk be, akármit mond Hoshi, vannak, akiknek az nem elég. Csak az új világ bejelentésénél már többször le lett írva, hogy nem kell oda regisztrálni annak, aki nem akar, de még utána is jöttek a hozzászólások, aminek az volt a lényege, hogy itt most mindennek vége, mert az új szerver itt megöli a játékot, és különben is, két s@ggel egy lovat... Nincs megfelelő párbeszéd néhány tag részéről, csak a saját beidegződött fejlesztő, és játékkészítő-ellenes megnyilatkozások. Mert azok biztosan nagyon gonosz emberek, és csakis a rosszat akarják nekünk. Meg hogy terelnek.Valamilyen irány kell, mert behatárolhatja a további fejlesztéseket. Aztán ott volt a tp áldás. Sokan nehezményezték, hogy nem tudják szabadon felhasználni, mert ők a techfába raknák. Oda is kell, tudom, de nem az egész lett ilyen módon "elszedve". A csodaépületek is szerves részei a játéknak, mint bármely épület. Úgy lett tervezve, és a jövőben is úgy fogják a fejlesztéseket csinálni, hogy ezt is figyelembeveszik. Az ötletekről: nyilván nem lehet minden ötletet bevezetni, hiszen több millió játékos játszik ezzel a játékkal világszerte, és ahol több az ember, több az ötlet is. Vannak, akik rendre belecsempészik a mondandójukba, hogy a fejlesztők nem veszik figyelembe a játékosok akaratát, pedig ezt régi játékosok tudják, hogy nem így van, Több itteni ötlet is be lett vezetve, igaz nem sok, de volt. De mint írtam, nagyon sokan játsszák világszerte, így minden ötlet nem tud átmenni.Egyébként meg egy játék miatt ilyen mérvű vitákat lenyomni talán nem érdemes, mert akkor megint csak bosszankodás, nem játék. Sokszor azt érzem, hogy a való életbeli negatív élmények a fórumon csapódnak le, de lehet, hogy tévedek. Sokan rohannak, mert szeretnék utólérni az elsőket, de közben megfeledkeznek a csodákról, amik plusszokat adnak a városának, és még valamiről: kiélvezni egy-egy fejezet szépségeit, és így félő, hogy csak gépies rohanássá válik a játék, elveszik a lényege: a játék élménye...
Itt a végére beidéznék egy @GreenKnight hozzászólást:
A dinoszauruszok és a mamutok is kihaltak, mert képtelenek voltak alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
Értem én, hogy bojkott, meg számítottam is rá. Nem zavar a kislányos durcás feeling. ;)
Szép hétvégét mindenkinek! :)
 

DeletedUser2062

Vendég
Halló-halló figyelem!

Keresem azt a moderátort,akinek a profilképén csak egy -?- szerepel...:cool:
 

ladyhawks

Újonc
Sziasztok, nem nagyon vagyok jártas itt a fórumon, így nem tudom hol is tegyem fel a kérdésemet.
Ami az lenne: meg lehet valahonnan tudni a soron következő Testvériségi kaland feladatsorát?
Válaszotokat köszönöm előre is.
ladyhawks
 
Fent