• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser3

Vendég
Igen... a félszerzeteknek sajnos csak tökföldje volt, és a dinnyék kimaradtak, de szerintem hamarosan jönnek.
 

GreenKnight

Veterán
Azt hiszem, félreérthető voltam. A kérdésem az volt, hogy az elementár korban hova tesszük a nagy kiterjedésű kultúrális épületeket, ha a szükséges épületek kitöltik a rendelkezésre álló helyet?
Egyrészt ezt a z "elementáR" szót nem tudom, hogy ki és honnan szedte, de nekem bántja a szememet. Ha megnézed a videót, akkor ott egyértelműen elementáL van írva. Az "R" betűs változatot nekem a helyesírás vizsgálóm alá is húzza.

upload_2018-2-7_15-28-44.png


A kulturális épületek pedig, ha kell akkor a lomtárba kerülnek. Amit vissza lehet építeni azt majd visszaépíti az ember a fejezet végén. Amit meg nem az elveszett. Illetve még lehetőség természetesen a gyémántért terület(ek) vagy varázslatos épület(ek) vásárlása. Ha pedig tudsz még felfedezni, akkor hajrá.
 

Xenia

Veterán
Egyrészt ezt a z "elementáR" szót nem tudom, hogy ki és honnan szedte, de nekem bántja a szememet. Ha megnézed a videót, akkor ott egyértelműen elementáL van írva. Az "R" betűs változatot nekem a helyesírás vizsgálóm alá is húzza.

1002 bővítmény megtekintése

A kulturális épületek pedig, ha kell akkor a lomtárba kerülnek. Amit vissza lehet építeni azt majd visszaépíti az ember a fejezet végén. Amit meg nem az elveszett. Illetve még lehetőség természetesen a gyémántért terület(ek) vagy varázslatos épület(ek) vásárlása. Ha pedig tudsz még felfedezni, akkor hajrá.

Kicsit benézted, mert a képen, amit betettél ott ELVENAR van írva, tehát oda kell az "R" a végére és nem "L".

A másik: a lomtárból vissza lehet állítani bármikor bármit, amíg onnan nem törlöd, de ha itt törölsz bármilyen kultúrális épületet, amit eventeken nyertél, akkor az most még/már véglegesen kuka és nem lelsz többet.
 

Xenia

Veterán
Ööööö... izé... azt hiszem te nézted el. Kiemelem amiről írtam:
1003 bővítmény megtekintése

A másikban igazad van. A helyes kifejezés nem lomtár (ami ugye nem is értelmezhető a játékban, mert nincs), hanem kuka (bár az sincs). ;)
Nem akarok vitatkozni ;) csak beszélgetünk, de az Elementals szóban nincs "R" betű :) , és ahogy most (a képen) látom Te ezek szerint arról írtál most :) . Előzőleg viszont ott volt az ELVENAR kép.
 

Dizel1

Veterán
Nem akarok vitatkozni ;) csak beszélgetünk, de az Elementals szóban nincs "R" betű :) , és ahogy most (a képen) látom Te ezek szerint arról írtál most :) . Előzőleg viszont ott volt az ELVENAR kép.
Nem voltál elég figyelmes. GreenKnight helyesbített egy hozzászólást. Rossz helyre címezted az írásodat.
 

Siorna

Veterán
Nálam ez picit hangulat függő! Ha éppen nagyon jó kedvem van, akkor nem sajnálom tőlük....de hosszútávon bosszantó, hogy nulla befektetéssel megkapják ugyanazt a jutalmat, mint az aki lenullázza a seregét vagy a raktárkészletét!
Nekem ez ugyanolyan, mint például egy munkahelyen, az egyik ember dolgozik rendesen, a másik pedig csak lébecol és ugyanannyi fizetést kapnak.
Azért nem ugyanaz: a munkahelyeden, ha a másik nem dolgozik, arra Te ráfaragsz: dolgozhatsz duplán. Az tényleg bosszantó, azon én is morgok, nem is keveset!
 

DeletedUser

Vendég
Engem nem az zavar, h megkapják a jutalmat. Hanem az, hogy nem segítenek, pedig együtt könnyebb lenne. Valamint foglalják azok elől a helyet a csapatban, akik jobban megérdemelnék és többet segítenének a ládák elérésében is. :)
 

Putyika

Veterán
ha a másik nem dolgozik, arra Te ráfaragsz: dolgozhatsz duplán
Itt is ez a helyzet....ha ők is odatennék magukat kicsit jobban, akkor lehet, hogy senkinek sem kellene az erején felül teljesíteni. Én pont ezért lazítottam le a bajnoki részvételem. Volt olyan az elején, hogy szó szerint lenulláztam a seregem is és az áruimat is, hogy meglegyen még egy láda, de beleuntam.
Hanem az, hogy nem segítenek, pedig együtt könnyebb lenne.
Pontosan ez a lényeg.
 

Siorna

Veterán
Hát ez az! Ha zavaró, rakják ki a lustákat. Ha nem rakják ki, akkor ezek szerint annyira nem zavaró, akkor viszont... és innentől az előbbi véleményem következik.
 

DeletedUser683

Vendég
Sziaaaa Dj!!
Örömmel "LÁTLAK"újra itt!!Remélem maradsz!!♥♥

...már elküldtem a meghívót is.....remélem ott is látunk....Hiányoztál!!!♥
Szia! :) Nem léptem még be oda. Mivel még nem döntöttem véglegesen, ezért csak fokozatosan, de köszönöm! :)
 
Fent