• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

Xenia

Veterán
Témanyitás: Ide kerülnek azok a hozzászólások, amik nem tartoznak az eredeti témához, de egy átfogó beszélgetést alkotnak. - Hoshi

...
5. Már említettem, hogy ha bejön az 1.0-s frissítés (vélhetően jövő héten), akkor jönnek a 'jutalom'-ládák - ezt látni a márciusi InnoTV adásában is a fejlesztési fánál (igen, a kor elején az ott a bónusz ládikó, amit kinyitva lehet pár bűbájra szert tenni teljesen ingyen).
....
Szia Vanek!

Ezzel az InnoTV adással az bajom nekem, hogy se magyar nyelvű alámondás, se magyar nyelvű kiírást nem látok sehol pedig nagyon szeretném tudni, hogy mit is várhatok a közeljövőben.
 

Vanek

Veterán
Szia Vanek!

Ezzel az InnoTV adással az bajom nekem, hogy se magyar nyelvű alámondás, se magyar nyelvű kiírást nem látok sehol pedig nagyon szeretném tudni, hogy mit is várhatok a közeljövőben.

Ez a kérdés már felmerült az adott (a márciusi InnoTV adással kapcsolatos) témában is, és lett is rá válasz. A lényeg elolvasható az adott kérdéstől kezdve innen. ;) Ha ezek után még lesz kérdés, akkor jöhet (akár oda, akár ide). :)
 

Xenia

Veterán
Ez a kérdés már felmerült az adott (a márciusi InnoTV adással kapcsolatos) témában is, és lett is rá válasz. A lényeg elolvasható az adott kérdéstől kezdve innen. ;) Ha ezek után még lesz kérdés, akkor jöhet (akár oda, akár ide). :)
Köszi Vanek, ezeket olvastam. Remélem mire játékba kerülnek az újítások addigra lesz róla valami normális leírás is. Bocsika, nem a Te hozzáértésedet akarom megkérdőjelezni, de nekem az nem hiteles csak némi segítség.
Én csak itt az Elvenarban játszom.
"Érkeznek a Tündérek! Emlékeztek, amikor 2015-ben az Elvenar csapat egy új faj érkezéséről beszélt? Végre itt vannak. Timon elmondja, mire számíthattok. "
Ehhez szeretnék a videónál úgymond magyar alámondást vagy magyar nyelvű feliratot. Nem is értem, hogy ezt miért nem érthető.

Az, hogy az Inno többi játékában milyen újítás lesz az nem érdekel, majd akik azzal játszanak ott megtudják.
"Ezután a Forge of Empires csapata mutatja be a Húsvéti eseményüket. Thi és Kai megmutat mindent, amit tudnotok kell, az új épületektől az új Oltárokig. A Tribal Wars 2 csapata is mutat egy kis összefoglalót, valamint a Klánháború részéről is hallhatunk híreket az új küldetésekről, valamint a Nemesi vásár eseményről. Végül, de nem utolsó sorban a The West is visszatért az Erődharc bajnoksággal, illetve a Grepolis csapata is megmutatja az új fórumot a mobil alkalmazásban."
 

Vanek

Veterán
[...]
"Érkeznek a Tündérek! Emlékeztek, amikor 2015-ben az Elvenar csapat egy új faj érkezéséről beszélt? Végre itt vannak. Timon elmondja, mire számíthattok. "
Ehhez szeretnék a videónál úgymond magyar alámondást vagy magyar nyelvű feliratot. Nem is értem, hogy ezt miért nem érthető.
[...]

Érthető, de szinte semmi pluszt nem mondtak azon kívül, amit leírtunk. Az egyedüli talán csak annyi, hogy a két új farm (a nappali és az éjjeli) termeléseinek egymáshoz is van köze, mert az egyik új nyersanyagához kell majd a másik termelése is - illetve a termelés is más lesz, mint a műhelyekben vagy manufaktúrákban, mert nyersanyagok is kellenek majd hozzá. Ezen kívül csak arról beszéltek, amit le is írtunk. Vagyis semmi olyasmi, amit 'pluszként' említenének (még 'hangulatjavító' elemekre sem emlékszem; de majd most újra megnézem).

Szerk.: egyébként a magyar feliratért esetleg Hoshi-ékat lehetne rugdosni, mert nem csak a fordítást kell megejteni, hanem még be is kellene rakni a videó alá, amit 'egyszerű halandó' nem fog tudni megtenni.
 

DeletedUser166

Vendég
Ez a kérdés már felmerült az adott (a márciusi InnoTV adással kapcsolatos) témában is, és lett is rá válasz. A lényeg elolvasható az adott kérdéstől kezdve innen. ;) Ha ezek után még lesz kérdés, akkor jöhet (akár oda, akár ide). :)
Te miért nem jelentkezel moderátornak? Úgyis mindig mindenkinek Te válaszolgatsz, sokszor elég lekezelő stílusban. Jelentkezz moderátornak és akkor legalább, lesz is miért válaszolgatnod!
 

DeletedUser3

Vendég
Tehát a moderátorok lekezelően beszélnek veled. Ezt sajnálattal hallom, de kérlek, ha ilyet tapasztalsz, azt jelezd nekem, és elintézem. ;)

Feliratok: Többször jeleztem már az illetékeseknek, hogy szívesen lefordítanám a szöveget a videóhoz, ha megkapnám előre, de sajnos nem kapom meg. Utólag is lehetne fordítani, viszont nekem nincs lehetőségem berakni közvetlenül a youtube-ra a feliratot. De igyekszem.
(Egyébként tényleg összefoglalták a lényegét a videónak. ;))
 

Xenia

Veterán
Tehát a moderátorok lekezelően beszélnek veled. Ezt sajnálattal hallom, de kérlek, ha ilyet tapasztalsz, azt jelezd nekem, és elintézem. ;)

Feliratok: Többször jeleztem már az illetékeseknek, hogy szívesen lefordítanám a szöveget a videóhoz, ha megkapnám előre, de sajnos nem kapom meg. Utólag is lehetne fordítani, viszont nekem nincs lehetőségem berakni közvetlenül a youtube-ra a feliratot. De igyekszem.
(Egyébként tényleg összefoglalták a lényegét a videónak. ;))
Szia Hoshi!
Oppá-oppá. Lehet, hogy valamit félreértettél Judit1962 írásánál. Ő nem a moderátorokat kritizálta az én olvasatomban csak Vaneknek javasolta, hogy jelentkezzen moderátornak, mert úgy is mindig ő válaszolgat. Mondjuk én sem sok segítséget láttam még a moderátorainktól. :(
Sajnálattal olvasom, hogy annyira sem méltatnak, hogy legalább előre megkapd a szöveget a videóhoz, viszont amikor itt megjelenik a video, jó lenne, ha összefoglalnád, ami a játékra vonatkozik. Nekem az hitelesebb lenne, mint a többi "találgatás".Köszi :)
 

DeletedUser166

Vendég
Tehát a moderátorok lekezelően beszélnek veled. Ezt sajnálattal hallom, de kérlek, ha ilyet tapasztalsz, azt jelezd nekem, és elintézem. ;)

Feliratok: Többször jeleztem már az illetékeseknek, hogy szívesen lefordítanám a szöveget a videóhoz, ha megkapnám előre, de sajnos nem kapom meg. Utólag is lehetne fordítani, viszont nekem nincs lehetőségem berakni közvetlenül a youtube-ra a feliratot. De igyekszem.
(Egyébként tényleg összefoglalták a lényegét a videónak. ;))
Szia:)
Nem értelek! Hol írtam én olyant, hogy a moderátorok lekezelően beszélnek nekem? Én ilyent sehol, sosem írtam. Vanek stílusát kritizáltam, engedtessék már meg nekem, de Vanek nem moderátor és még ha ezért szankció is jár, tenyérbemászó a modora, a folytonos nyüzsgése meg idegesítő már!
 

Vanek

Veterán
[...]Oppá-oppá. Lehet, hogy valamit félreértettél Judit1962 írásánál. Ő nem a moderátorokat kritizálta az én olvasatomban csak Vaneknek javasolta, hogy jelentkezzen moderátornak, mert úgy is mindig ő válaszolgat. [...]

Szerintem nem értette félre. Ugyanis abban az írásban az is benne van, amire utalt: "Te miért nem jelentkezel moderátornak? Úgyis mindig mindenkinek Te válaszolgatsz, sokszor elég lekezelő stílusban. Jelentkezz moderátornak és akkor legalább, lesz is miért válaszolgatnod!"
Vagyis logikailag a hozzászólás arról szól, hogy ha már ilyen lekezelő stílusban válaszolgatok, akkor ennyi erővel lehetnék modi is - innentől logikusan az következik, hogy a modik is ilyenek: lekezelőek. Lehet, hogy Judit nem ezt akarta leírni, de ezt írta le.
 

Vanek

Veterán
Szia:)
Nem értelek! Hol írtam én olyant, hogy a moderátorok lekezelően beszélnek nekem? Én ilyent sehol, sosem írtam. Vanek stílusát kritizáltam, engedtessék már meg nekem, de Vanek nem moderátor és még ha ezért szankció is jár, tenyérbemászó a modora, a folytonos nyüzsgése meg idegesítő már!

Ez egy fórum. Bocsi, ha úgy érzem, válaszolnom kell; pláne ha meg is szólítanak. Azon kívül nem volt lekezelő a hozzászólásom, amit Xenia-nak adtam, egyszerűen adtam egy 'egyszerű és gyors' megoldást a felmerülő problémájára. Mint ahogy sok embernél is ezt teszem. Persze vannak olyanok, ahol direkt átváltok "amilyen az 'adjonisten', olyan a 'fogadjisten' " jellegre; de ez a kisebbség.
De rendben, innentől magasról teszek a segítségekre. Ha valakinek gondja van, akkor majd jól megvárhatja, hogy nem kap választ.
Ja, és bocsi azért is, hogy élek...
 

DeletedUser3

Vendég
Én nem találtam lekezelőnek a hozzászólást, de lehet, hogy bennem van a probléma. És konkréten leírva tényleg nincs, de az, amit Judit leírt, burkoltan erre utal.
Nem válaszolnak a moderátorok, miért más válaszol: Ez egy fórum, és minden fórumfelhasználó egy közösség része. Én csak pozitív dologként tudom értékelni azt, ha valaki önszántából válaszol egy kérdésre, nem pedig azért, mert "muszáj" neki. Ettől függetlenül mi is olvassuk a témákat, de ha már kifejtették előttünk a választ, miért kellene újra leírnunk?

De erről beszélni nincs értelme (főleg nem itt). A következő videónál megpróbálok egy összefoglalót írni az elhangzottakról, ami minket érint.
 

DeletedUser725

Vendég
Kedves Vanek !! Az ha valaki nem veszi magára amit írnak , hanem inkább hárít és kifordítja amit írnak, vagy jeleznek neki az azt jelenti ,hogy nem képes magával szembe nézni !
 

DeletedUser166

Vendég
Én nem találtam lekezelőnek a hozzászólást, de lehet, hogy bennem van a probléma. És konkréten leírva tényleg nincs, de az, amit Judit leírt, burkoltan erre utal.
Nem válaszolnak a moderátorok, miért más válaszol: Ez egy fórum, és minden fórumfelhasználó egy közösség része. Én csak pozitív dologként tudom értékelni azt, ha valaki önszántából válaszol egy kérdésre, nem pedig azért, mert "muszáj" neki. Ettől függetlenül mi is olvassuk a témákat, de ha már kifejtették előttünk a választ, miért kellene újra leírnunk?

De erről beszélni nincs értelme (főleg nem itt). A következő videónál megpróbálok egy összefoglalót írni az elhangzottakról, ami minket érint.
Egy árva utalás sem volt bennem, elhiheted. Semmi problémám nem volt sosem a moderátorok megnyilvánulásaival eddig sem!
Amit írtam, legfőképpen azért szaladt ki belőlem, mert én úgy tudtam a moderátorok, egyik feladata a játékosok kérdéseinek megválaszolása.
Hisz Ők azok az emberek, akik biztosan tudják a kérdéseinkre a helyes választ, s nem pedig egy másik játékos, aki esetleg pontatlan választ adhat.
Lehet nem jól tudom, de eddigelé bárhol is játszottam a fórumokon, egy másik játékosnak feltett kérdésekre a játékkal kapcsolatban válaszolni nem csak, hogy nem volt szokás, de kimondottan tilos is volt.
Ha itt nem így van, akkor én tévedtem elnézést! Mindazonáltal a véleményem fenntartom, de ezentúl meg is tartom magamnak:)
További szép napot!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
Csatlakozom, aztán részemről off a történet. :) Pontatlanságot, vagy félretájékoztatást soha nem tapasztaltam. :) Kis irigységet, mert sokkal előbb tudja a dolgokat, mint mi.... nah azt magamban tapasztaltam. :D Néha lehet, hogy Vanek "hogyismondjam" nyers, de mindig korrekt. Remélhetőleg a modik egészséges lelkű emberek és nem lesik a monitort a nap 24 órájában, hogy 10 000x ugyanazt a kérdést megválaszolják mondjuk egy új játékosnak. :D Én is segítettem már újnak, igaz üzenetben. Ettől jó a fórum. :D Mivel a forumozók közül akik aktívak, előbbre vannak mint én :p az akadályaik és a megoldás megkímélnek nagyon sok mindenkit, hogy az én kérdéseimre kelljen válaszolni. :D
Ezt a hozzászólásomat valószínűleg amúgy törlik, mert nem az eredeti témához kapcsolódik (ezért modik a modik :p ), de majd ha eljutok a bűbájokig, majd szólok. :D
 

DeletedUser434

Vendég
De rendben, innentől magasról teszek a segítségekre. Ha valakinek gondja van, akkor majd jól megvárhatja, hogy nem kap választ.
Ja, és bocsi azért is, hogy élek...

Kedves @Vanek ! :)

Remélem, ezt Te sem gondoltad komolyan!!! Rád itt szükség van ♥ , el ne menj az 'Istenért!!! :)
A stílusod?!?! Nos...., hát igen..., amikor legutóbb "összeakasztottuk a bajuszunkat", esküszöm, ha éppen mellettem lettél volna, megpróbáltalak volna belefojtani, egy mokkáskanálnyi vízbe is.... :p:p:p Hja, "nincsen rózsa tövis nélkül"!! De, hogy maradjak a "virágnyelvnél", a hozzászólásaidból, néha nem csak az "illatos virágot", de a "gyökeret" is megkaphattuk! :D:D:D
És, mindezek ellenére, vagy éppen ezért, azt mondom Neked, hogy Én, és még sokan Mások itt, nagyon kedvelünk!!! :):oops: Napra-; és segítőkész Vagy, azonnal ugrasz minden kérdésre, a kevésbé "értelemmel teliekre" is... :D:D:D
Már nem az a csapat van itt, akik mondjuk decemberben, amikor volt pezsgés, és élet a Fórumon, hogy ez miért alakult így, jobb, ha nem firtatjuk, viszont, ha Te is "dobbantasz", akkor bajok lesznek, "nem kicsik, hanem nagyok"... :(:(
Már Én is, zömében csak infóért járok fel, és tudod mit?!!? Az első, amit mindig megnézek, a Te topikod, a "Bétás tapasztalatok..."
Szóval, szeretnélek megkérni - hiszem, hogy több ember nevében mondhatom ezt - hogy, maradj Velünk/Nekünk, a Mi "mindentudó Vanekünk"!!! ♥

Ölellek: Macipiri
 

DeletedUser

Vendég
Lehet nem jól tudom, de eddigelé bárhol is játszottam a fórumokon, egy másik játékosnak feltett kérdésekre a játékkal kapcsolatban válaszolni nem csak, hogy nem volt szokás, de kimondottan tilos is volt.
Jó pár éve játszom már online játékokkal, jó pár fórumot olvasgattam már, de eddig ilyet még nem tapasztaltam. Sőt éppen hogy az ellenkezője jellemző. Persze ettől, nem állítom, hogy ilyen nincs, csak annyit, hogy szerintem azért az ellenkezője jóval gyakoribb. :) Személy szerint örülök, hogy itt nem tilos a játékosoknak válaszolni más játékosok által feltett kérdésekre, mert a modik is csak emberek, nekik is van magánéletük, és így nem őszül bele az ember, mire hozzá jut a kellő információhoz.
 

DeletedUser60

Vendég
attol még a moderátor lefordithatná az adott részt ami nekünk számit !!
gondolom nem kell hozá két hét ?
 
Fent