• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Chat parancsok visszahozatala

Jajj drága csillagom, te el vagyol tévedve...senki nem bántja Hoshit és ezt Ő is tudja, meg mi is. Egyszerűen pro és kontra van, amire neki is szüksége van, ha visszaolvasol figyelmesen akkor megtudod miért. Ha megnézed a csatlakozásainkat mi már itthon vagyunk, egyenlőre te vagy a friss vendég és no para, nem fog vér folyni, Hoshit nem kell megvédelmezned, mert minden tehetsége megvan önmaga védelméhez. Nem támadja őt senki, így nem kell kardot rántani senkinek, ahogyan neked sem.;)
egyél meg :p
tetszik a csípős nyelved :D még a végén megkedvellek :)
 

DeletedUser2066

Vendég
MoonlightZsolt nem tudom használtad-e a /who parancsot a játék chat ablakában. De ez kilistázta az éppen elérhető tagokat. Na most ez egy fejlesztéssel kikerült a játékból, így most nem elérhető. Nagyon fontos ez számunkra, mert hasznosnak találtuk. Valamilyen ész érvre lenne szükségünk, hogy alá tudjuk támasztani a nélkülözhetetlenségét. Az ötletekből kifogytunk, így abban tudnál nagy segítségünkre lenni, ha valamilyen jó érved lenne, hogy miért nem tudunk nélküle létezni.
 

Wiccara

Veterán
Ez nem azt jelenti, hogy központilag ki lett adva, hogy nem lehet. Pont hogy arra próbálunk választ találni, hogy miért kellene hamarabb. De amíg nem adtok erre választ, nem tudunk mit tenni.
Kedves @Hoshi !

Többen, több szempontból leírtuk, kinek miért fontos a "/who" .
Végig tűrtük, vártuk, hogy az új chatszerver végre élhetőbb kommunikációt hozzon a játékélményhez.
Sokszor, sok probléma volt a chattel, ezt is tudjuk. Sokáig volt a válasz" dolgoznak rajta.."
Megvan, megszületett! Szuper! Addig, amíg a fejlesztők kerekei nem hozzák le a futószalagról a valós online jelenlét gyors csekkolását, addig maradjon ez a - ti oldalatokról felesleges-; nekünk pedig fontos dolog a játék része.
Amíg nincs jobb, ne legyen kevesebb!
Testvériségek vezetői, tagjai vázolták neked a napi rutin szerves részeként használt funkció fontosságát, ne akarj erről a szokásról ennyi embert lebeszélni!
Lehet, nem kell megérteni, elég, ha elfogadod!
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Én nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem a társadalom nagy része hamarabb reagál egy gyors messenger/discord/skype/whatsapp/viber/bármi üzenetre, mint egy játék chatjére.
De hát pont nem az lenne a cél, hogy berobogok a játékba a nagy terveimmel és szabadidőmmel, no meg a bankkártyámat sem felejtem a kocsiban...és beletemetkezem Arendyllbe, meg az Esszencia testvériségembe, mindaddig amíg a testi szükségleteim el nem szólítanak? Tehetném ezt, ha minden téren kiszolgálna a játék, többek közt a nyamvadt kis /who-val is. Mindent a játékon belül akár a 3 az 1-ben, bár az nekem túl édes.:D
 
MoonlightZsolt nem tudom használtad-e a /who parancsot a játék chat ablakában. De ez kilistázta az éppen elérhető tagokat. Na most ez egy fejlesztéssel kikerült a játékból, így most nem elérhető. Nagyon fontos ez számunkra, mert hasznosnak találtuk. Valamilyen ész érvre lenne szükségünk, hogy alá tudjuk támasztani a nélkülözhetetlenségét. Az ötletekből kifogytunk, így abban tudnál nagy segítségünkre lenni, ha valamilyen jó érved lenne, hogy miért nem tudunk nélküle létezni.
például el kezd írni valaki chat-en és nem válaszol senki mert magában beszélget
már ötletet felvetettem 1 hete
 

creatin

Erős harcos
Valamilyen ész érvre lenne szükségünk, hogy alá tudjuk támasztani a nélkülözhetetlenségét. Az ötletekből kifogytunk, így abban tudnál nagy segítségünkre lenni, ha valamilyen jó érved lenne, hogy miért nem tudunk nélküle létezni.

Már fel lettek sorolva, csak egyik sem lett elfogadva. Egyszerűbb lenne kijelenteni, hogy az új chat elkészítésekor erre nem gondoltak, utólag pedig már nem lesz belerakva, mert így jó, ahogy van (anyagi megfontolások és időhiány miatt). Ehelyett várunk itt az aranygólra, ami úgysem lesz.
Továbbra is fenntartom, hogy ez az egész ötletfórum csak dísz, kell, hogy legyen, de más haszna hosszútávon úgy sincs. (talán egy kis feszültség levezetés) Az eddig bevezetett ötletek mind olyanok, amik amúgy szerves részei kell hogy legyenek egy játéknak, az általunk felvetett kényelmi, ésszerűsítési, stb. célú ötletek tovább lettek ugyan küldve, de nem fognak megvalósulni.
Komolyan vesszük ezt a fórumot, de minek....
 
MoonlightZsolt nem tudom használtad-e a /who parancsot a játék chat ablakában. De ez kilistázta az éppen elérhető tagokat. Na most ez egy fejlesztéssel kikerült a játékból, így most nem elérhető. Nagyon fontos ez számunkra, mert hasznosnak találtuk. Valamilyen ész érvre lenne szükségünk, hogy alá tudjuk támasztani a nélkülözhetetlenségét. Az ötletekből kifogytunk, így abban tudnál nagy segítségünkre lenni, ha valamilyen jó érved lenne, hogy miért nem tudunk nélküle létezni.
Használtam tegyük hozzá nem egészen 2 hete játszok ebben a játékban.
Már Who megszünése előtt felvetettem az ötletet saját avatar felcsukása, valamint szomszédok láthatósága alsó sorban.Kicsit gondolkozol biztos eszedbe is fog jutni,még képet is szerkesztettem hozzá.
 

Wiccara

Veterán
Kicsit gondolkozol
Relax! A cél a kultúrált érvelés, nem a kakaskodás.
Kedves Zsolt! Lelkes újoncként már neked az elején is hiányérzeted volt az online szűrésre!
Emlékszem az ötletedre, tőlem tudtad meg a /who-t akkor.
Remélem, legalább volt alkalmad kipróbálni, amíg el nem vették! Így tudod, mi az, amit vissza akarunk kapni ;)
A "miért"ek pedig nem lehetnek ennél többféleképpen leírva.
 

unseen

Veterán
Úgy csináltok mint ha Hoshi tehetne róla.

Persze hogy nem Hoshi tehet róla és ezt rajtad kívül, nem is gondolja így senki. A kérdés minek még külön meddő fórumtémát indítani, ha semmit sem tehet érte.
Egyszerűbb lett volna hírbe kirakni: Van faxán működő zsír új chat, de a fejlesztők a kényelmi funkciókat (pl. /who) megszüntették. Kérem a tisztelt játékos közösséget ne indítsanak érte kampányt, vagy küldjék el javaslatként, mert jelenleg a fejlesztők ezt nem tudják figyelembe venni.

Ehelyett most van beakadt lemezünk, és mindenki mondhatja a magáét.

Szerintetek az övé az egész szerver?ő dönt egyedül mindenről?
Drága lélek, ugye ezt még te sem gondoltad komolyan mikor leírtad. Persze itt mindenki nyeretlen kétéves, tegnap kezdtünk játszani és fogalmunk sincs az online játékokról és a fórumokról. :)
 
Utoljára szerkesztve:

unseen

Veterán
Hoshi végigolvasva a kommunikációdat tényleg olyannak tűnik, mintha azt közvetítenéd: - Gyerekek, ha nem tudtok meggyőzni, miért kell a /who, akkor nem is vagyok hajlandó ezzel a kéréssel foglalkozni. Biztos, hogy nem ez volt a célod, mert nem ilyennek ismerlek, de lehet a vita hevében ez kicsit félrecsúszott.

PS: 24 IGEN voks, a kérjük visszaállítani és/vagy belefejleszteni az új chat funkciói közé a /who parancs lehetőségét. Köszönettel: GENESYS testvériség
 

DeletedUser

Vendég
Záró akkordnak mára friss élmény:
Végre megépült a monostorom.
2 héten át úgy üzleteltünk tp-t, hogy én odaadtam és fel lett írva, hogy majd a monostorba megy vissza, ha megépült.

Most egy élmény volt /who nélkül összeszedni a fejlesztésre valót úgy, hogy vakon ment a kiabálás a csetfalon, ki van itt és ki nincs a cserepartnerek közül. Mindennek rendezésére is kiváló lett volna a /who és a suttogás, ráadásul lehetett volna diszkréten is, nem zavarva azokat, akik nem érintettek (az külön szerencse, hogy fegyelmezett a csapat és nincs kamikáze köztük)
A levelezés kizárva, mert több, mint 10 fő érintett és a harmaduk se fért a csodába az első körben
 

Dizel1

Veterán
Nem, csupán témánál maradtunk, mert erről szól ez az ötlet:D

ui: Lehet alternatív javaslatokkal új ötletet nyitni, Biztosan pozitívan fogják fogadni a fejlesztők!
ja, már nyitottunk párat.. bocsi:oops:
Csak azért írtam, mert akkora ellenállásba ütköztünk, hogy szerintem bármilyen megoldásnak örülne mindenki, ha egyszerűbb megvalósítani, mint a bepötyögős parancsot visszaállítani.
 

unseen

Veterán
Csak azért írtam, mert akkora ellenállásba ütköztünk, hogy szerintem bármilyen megoldásnak örülne mindenki, ha egyszerűbb megvalósítani, mint a bepötyögős parancsot visszaállítani.
Látod-látod milyen jó is a kifárasztásos technika?! Most már magadat beszéled le, hogy tulajdonképpen jó lenne valami tök más is helyette. A végére eljutsz oda, hogy csak adjanak 15 aranyat a játékon belül és inkább mész haza, nem lopod itt az éjszakát :)
 

Dizel1

Veterán
Látod-látod milyen jó is a kifárasztásos technika?! Most már magadat beszéled le, hogy tulajdonképpen jó lenne valami tök más is helyette. A végére eljutsz oda, hogy csak adjanak 15 aranyat a játékon belül és inkább mész haza, nem lopod itt az éjszakát :)
Ez azért nem így van, mert másképp van. A kezdettől fogva átfogóan az online státusz kijelzéséről beszélek, sőt több ötlettel is sziporkáztam.:)

Egyébként meg teljesen nem értem ezt az egészet. Itt, a fórumon az online játékosoknál világít egy zöld pötty. Ezt a megoldást valóban annyira körülményes lehet átmásolni a játékba, hogy valóságos harcot kell érte vívni? Mert szerintem meg nem.
 

unseen

Veterán
Ez azért nem így van, mert másképp van. A kezdettől fogva átfogóan az online státusz kijelzéséről beszélek, sőt több ötlettel is sziporkáztam.:)

Egyébként meg teljesen nem értem ezt az egészet. Itt, a fórumon az online játékosoknál világít egy zöld pötty. Ezt a megoldást valóban annyira körülményes lehet átmásolni a játékba, hogy valóságos harcot kell érte vívni? Mert szerintem meg nem.
Természetesen értem és látom hogy nem így van, csak ironizáltam, mert már régóta megy a küzdelem a online kijelzésre....:confused:
 

nlstemplar

Veterán
Ezt a megoldást valóban annyira körülményes lehet átmásolni a játékba, hogy valóságos harcot kell érte vívni?
Az Elvenar egy Flash játék, a fórum nem Flash-t használ, ráadásul a játék az InnoGames fejlesztése, a fórum viszont (ha jól emlékszem ) egy másik cégtől beszerzett.
Szóval egy sima copy-paste szerintem nem müködne, se programozási, se jogi oldalról.
 

DeletedUser3

Vendég
Hoshi végigolvasva a kommunikációdat tényleg olyannak tűnik, mintha azt közvetítenéd: - Gyerekek, ha nem tudtok meggyőzni, miért kell a /who, akkor nem is vagyok hajlandó ezzel a kéréssel foglalkozni.
Amúgy elolvastad amit írtam eddig? Ha nem lennék hajlandó foglalkozni ezzel, nem lenne itt a téma. Viszont értsd meg, hogy ha én sen tudom meggyőzni a fejlesztőket erről az egészről, akkor ők tényleg nem fognak vele foglalkozni. Az, hogy "kell, mert eddig volt es használtuk" nem elég. Miért olyan fontos, hogy ez elengedhetetlen része a játéknak?
 
Fent