• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Chat parancsok visszahozatala

DeletedUser

Vendég
Nem volt támogatva, nem volt fejlesztve. Most az új chatrendszerbe nem került bele, mert tulajdonképpen nem sok funkciója volt. Az, hogy visszakerül-e, az még kérdéses, nem szerepel a funkciók prioritási listáján.
És mit tehetnénk azért, hogy szerepeljen? Nem volt sok funkciója? Nagyon szerettük, nagyon hasznos és jó volt. Szeretnénk ilyeneket az új chatben is.
 

Dizel1

Veterán
Akkor eljött a pillanat, most szeretnélek megkérni, hogy vegyél vissza.

A chat egy régebbi rendszert használt, eredetileg sem kellett volna ezeknek a funkcióknak benne lenniük, mégis megmaradtak. Nem volt támogatva, nem volt fejlesztve. Most az új chatrendszerbe nem került bele, mert tulajdonképpen nem sok funkciója volt. Az, hogy visszakerül-e, az még kérdéses, nem szerepel a funkciók prioritási listáján.

Lehet hőbörögni, meg piszkálódni kedves @Dizel1, de nem biztos, hogy célravezető. Meg lehet ezt a dolgot anélkül is beszélni, hogy visszafejlesztésekről beszélnél meg egyebek...
Kedves Hoshi!

Semmiképpen sem piszkálódásnak szántam az írásaimat. Az lehet, hogy nem kellett volna ennek a funkciónak eredetileg benne lennie, de benne volt. És ahogy látod, egyre többen keresik, és jelzik a hiányát. Úgy gondolom, hogy ami egyszer már működött, azt inkább tökéletesíteni kellene, mint megszűntetni. Többen már itt valami hyper felújított chat panelról álmodoztak. Hogy abból nem lett semmi, azt értem. A hiányt, vagy annak pótlását már nem.
Lehet, hogy eggyel többször írtam le a véleményemet, mint ahányszor kellett volna. Elnézést kérek érte. De ettől az még nem változik.

És mit tehetnénk azért, hogy szerepeljen? Nem volt sok funkciója? Nagyon szerettük, nagyon hasznos és jó volt. Szeretnénk ilyeneket az új chatben is.
Igaza van Hoshinak. Tényleg hőbörögtem. Nem tudtam megfogalmazni a gondolatot, ami nálad meglett:
"...nagyon hasznos és jó volt".
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Folytassuk itt a beszélgetést.
Nem volt sok funkciója?
Nem.
Két parancsról volt szó, amiből az egyik privát üzenetváltásra szolgál - erre most is ugyanúgy elérhető a privát üzenet a játékban. A chat a testvériség közösségi beszélgetőcsatornája, a privát üzenet pont ezt a funkciót teszi semmissé.

A /who parancs megmutatta ki volt online az adott pillanatban (illetve pár perccel azelőtt, nem volt teljesen pontos, volt pár perc késleltetés benne). Teljesen komolyan és őszintén kérdezem, ez játékosként miért fontos? Komolyan meg szeretném érteni, ennek mi volt szerintetek a funkciója? Meg lehetett nézni, hogy fent van-e valaki, de hogyan tovább? Erre egy "Van itt valaki?" üzenet is képes, bár igen, többet kell hozzá gépelni, és nem biztos hogy visszaírnak a többiek, lehet, hogy valaki épp csak fél percre felnézett az nem épp úgy elérhető, mint aki fél-egy órát tervez ott lenni.

És mit tehetnénk azért, hogy szerepeljen?
Ha találtok ténylegesen olyan okot, ami a játékot befolyásolja, könnyebbé teszi az életeteket a játékban, akkor meg fogom írni a fejlesztőknek, hogy ezek miatt volt fontos.

Többen már itt valami hyper felújított chat panelról álmodoztak
Ha ez lett volna tervben, ez lett volna beharangozva.

Lehet, hogy eggyel többször írtam le a véleményemet, mint ahányszor kellett volna.
Nem azzal van a gond, hogy leírod, vagy leírod ötször, hatszor. Azzal van gond, hogy egyre vehemensebben írod, és már átléptél egy határt. Saját magadat hergeled.

Elnézést kérek érte.
Semmi gond :)
 

Dizel1

Veterán
"A /who parancs megmutatta ki volt online az adott pillanatban (illetve pár perccel azelőtt, nem volt teljesen pontos, volt pár perc késleltetés benne). Teljesen komolyan és őszintén kérdezem, ez játékosként miért fontos? Komolyan meg szeretném érteni, ennek mi volt szerintetek a funkciója? Meg lehetett nézni, hogy fent van-e valaki, de hogyan tovább? Erre egy "Van itt valaki?" üzenet is képes, bár igen, többet kell hozzá gépelni, és nem biztos hogy visszaírnak a többiek, lehet, hogy valaki épp csak fél percre felnézett az nem épp úgy elérhető, mint aki fél-egy órát tervez ott lenni."

Elég sokat kiabáltam. Megpróbálom most nem csak fél szavakkal kifejteni.

Aki használ nap mint nap chat panelt bármilyen okból, az szereti tudni, hogy van-e kivel kommunikálnia. A "Van itt valaki?" nem helyettesíti az online státusz kijelzését. Ha nem válaszol senki, az még nem jelenti azt, hogy nem fogok tudni valakivel kommunikálni belátható időn belül. Még mielőtt bezárná valaki a játékot, úgyis belenéz, és látni fogja, hogy van üzenet, amiből még lehet egy fontos beszélgetés zárás előtt. (És itt most nem arról van szó, hogy mi készült vacsorára, hanem a játékkal kapcsolatos megbeszélésről.) Ennek szellemében tehát, ha látok online tagokat, beírok, és várom a válaszokat. Ha nem válaszol a "Van itt valaki?" kérdésre senki, az jelentheti azt is, hogy nincs a játékban senki, de jelentheti azt is, hogy a gépnél nincs senki. És ha az előbbit jelenti, akkor várhatok választ reggelig, akkor sem fog jönni. Egy Testvériségi kalandnál (amiről külön vitát lehetne/kellene nyitni) is nagyon sokat segít a tájékozódásban, ha tudom, kik vannak éppen játékban. Elég jól kitapasztaltam a játékot, és igyekszem segíteni minden tagomnak több, kevesebb sikerrel. Reggeltól éjszakáig nyitva van nálam a játék. Ha van közlendőm, vagy piacolnivalóm, vagy segítség kell valakinek, akkor a legjobb, leggyorsabb tájékozódást a chat panel lekérdezése adta. Tudtam, kinek, mikor meddig írhatok, hogy legyen az egésznek értelme. Nálunk általában 4-5 tag szokott egyszerre online lenni. Adott esetben a levelezést használom, viszont ha tudod, kivel kerülhetsz kapcsolatba, akkor felesleges szaporítani a leveleket, mert akkor ott lesz nagy a káosz.
Nem tudom, mit egyszerűbb megoldani, a parancs visszaállítását, vagy valami más megoldást, de a vélemények alapján mindenképpen látható a szükségessége. Az is lehetne egy megoldás, hogy a panel mellett függőlegesen lenne beszámozva 25 pont, ami a testvériség ranglistáját tükrözné, és annak a játékosnak a száma világítana, aki be van jelentkezve. Vagy még ez sem kellene. Green Knight írta, hogy akár a Testvériség "névsorában" kaphatna egy jelzést a bejelentkezett játékos. De már elkalandoztam a magyarázattól az ötletelés irányába.
 

Rikari

Veterán
Kifejezetten nagy segítség volt az online láthatóság. Többször végez a testvériség közös munkát, mint pl. a bajnokságban a kalandban. Előfordul, hogy keresgéljük egymást, pl. a kalandokban ha az adott jelvénnyel csak az a társunk rendelkezik és be kellene tennie. Nyilván nem hívogatjuk és írogatunk neki, nem szólítgatjuk a chatfalon sem, ha láthatóan nem online és így azonnal tudjuk, hogy más megoldást kell keresnünk a problémánkra. Nem kell várnunk arra, hogy válaszoljon, mert a következő percben már úgyis más a gondunk a közös csapatjátékban, ha nélküle is megoldottuk az adott helyzetet. Nagyon sok olyan játékos van, aki nem beszélget, de így legalább amikor látjuk hogy online, direktben meg lehet őt szólítani, ha nem válaszol, az is egy válasz. Mint főmágus többször néztem rá az online láthatóságra a társaim aktivitását nézve, számomra ez is adalék volt a csapat mozgásához. Egy csodazáráskor is lényeges, hogy minden betöltőhelyre legyen emberünk a testvériségből, de ezt első kézből az online lét támasztja alá. Ha láthatóan vagyunk elegen, akkor már érdemes ebbe belevágni és nem kell keresgélni egymást. Előfordul persze, hogy valakinél csak nyitva maradt a játék és a háttérben fut, de nagyjából látni, hogy kikre lehet számítani, mekkora létszámmal tudunk egy csodát zárni, egyáltalán van-e értelme nekifutni? Több téren is használtuk ennek az előnyét, mert egyszerű és gyors infót adott a tagokról, így amennyiben lehetséges szeretnénk visszakapni. Én inkább a suttogást hanyagoltam volna (sosem kedveltem). :confused:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Még mielőtt bezárná valaki a játékot, úgyis belenéz, és látni fogja, hogy van üzenet, amiből még lehet egy fontos beszélgetés zárás előtt. (És itt most nem arról van szó, hogy mi készült vacsorára, hanem a játékkal kapcsolatos megbeszélésről.) Ennek szellemében tehát, ha látok online tagokat, beírok, és várom a válaszokat.

Igen, beírsz, és várod a válaszokat. Pontosan ezt írtam én is a "Van itt valaki?"-vel. Hiszen ha beírod ezt, vagy azt, hogy "Tettem ki márványt a piacra, aki tudja vigye el. Köszi", az sokkal effektívebb, mintha lekérdezed a /who-val, hogy akkor éppen ki van fent. Látod, hogy Jancsika fent van. Oké, megkérdezed tőle, hogy "Jancsi, nem vinnéd el a piacomat?". Persze, elviheti, de ha pont nem figyeli a chatet, mert siet, akkor teljesen mindegy, hogy tudod-e fent volt-e a játékban, vagy sem. Viszont ugyanúgy kiírhatod, hogy bárki vigye el. Nem kell tudnod, épp ki van fent a csapatból.

Ha nem válaszol a "Van itt valaki?" kérdésre senki, az jelentheti azt is, hogy nincs a játékban senki, de jelentheti azt is, hogy a gépnél nincs senki.
A /who meg ennek pont a fordítottja. Ha kiírja a nevet, az vagy a játékban van, vagy úgyhagyta a gépet, tehát nincs.

Egy Testvériségi kalandnál (amiről külön vitát lehetne/kellene nyitni) is nagyon sokat segít a tájékozódásban, ha tudom, kik vannak éppen játékban.
Miért? - Ismét komoly a kérdés.
Meglátásom szerint egy kaland során fellendül a chatben az aktivitás, minden játékos, aki ténylegesen részt is vesz a kalandban, írkálja, hogy épp hogy áll a termelésekkel. Ilyen szempontból a /who nemhogy nem ad elég információt, de félrevezető is lehet. Kiír mindenkit, aki online, azokat is, akik nem szándékoznak a kalandban részt venni. (Persze, lehet hogy a te csapatodban mindenki résztvesz bennük, de ez korántsem biztos a többi testvériségre.)

a kalandokban ha az adott jelvénnyel csak az a társunk rendelkezik és be kellene tennie
Épp ezért érdemes többféle jelvényt termelni. Ami megmarad, az jó lesz később is. ;)

Ha láthatóan vagyunk elegen, akkor már érdemes ebbe belevágni és nem kell keresgélni egymást. Előfordul persze, hogy valakinél csak nyitva maradt a játék és a háttérben fut, de nagyjából látni, hogy kikre lehet számítani, mekkora létszámmal tudunk egy csodát zárni, egyáltalán van-e értelme nekifutni?
Lásd amit fentebb írtam. A /who nem adott megbízható információt erről. Nem alapozhattad csak erre a stratégiát, hiszen tudnod kellett, hogy X és Y mit termel, ehhez pedig muszáj volt beszélni velük. Ekkor pedig értelmét veszti a /who parancs, hiszen tudod, hogy az az adott ember épp elérhető. Sőt, azt is megtudhatod, hogy meddig lesz az. Csak kérdezni kell.
+ Kérlek, ne használj pirosat.

Még mindig nem győztetek meg arról, hogy a /who olyan funkciót töltött volna be, amit egyszerű kommunikációval nem lehetne megoldani.
 

DeletedUser2066

Vendég
Chatfelület online státusz kijelzés nélkül? Vicc.. ha ez meg lenne oldva, nem szeretnénk visszakapni a /who funkciót.

Jelenleg a chatfelület irreleváns sorokkal van tele, mint például "xy itt vagy?" vagy "/who", vagy "mikor állítják már vissza ezt a funkciót?"

Számomra chatfelület= gyors információ csere lehetősége. Kritérium az online státusz. Nem írkálok oda, ha nincs senki ott.
 

DeletedUser

Vendég
Le kellene kérni, hogy amíg volt, mennyiszer kértek a játékosok ezzel a paranccsal adatot. És már nem is kellene semmit magyarázni, a statisztika kidobja a választ.

Amióta eltörölték tele a fal ki van itt? gipszjakab itt vagy? kérdésekkel. Röhejes.
Eggyel vissza lépve a suttogásra: hogy miért cset, miért nem levelezés? Amiért pl. telefonhívás és nem SMS
 

Rikari

Veterán
Igazán sajnálom, hogy volt valamink ami nekünk segítség volt és most arról kell téged győzködnünk, amint látom teljesen hasztalan, hogy mennyire, hol, mikor tudtuk ezt a lehetőséget használni. Részemről, miután mindenre van visszavágásod a téma lezárva. Nem szítok és nem is támogatok vitát, de olyan embereket sem győzök meg, akik azt nem hagyják. Írtam én cáfolhatatlan érvet is, de azt figyelmen kívül hagytad. Ha most ez egy központi utasítás, hogy nem lehet visszaállítani akkor megértem a lecövekelt és kitartó álláspontodat, de egyébként nem. Egy kicsit sem nézed azt, hogy egyszerűen szeretnénk ha visszaadnák, mert szerettük, használtuk, nekünk hasznos volt....és ennyi nem elég neked? Piros kiemelés nélkül is kérnénk vissza, azt amivel eddig is beértük, ha már azt nem tudják megoldani, hogy a játékosok neve mellett látható legyen az on/offline állapot, akkor legalább ezt tegyék újra lehetővé. Vakon írogatunk, és várunk...sok értelmét nem látom.o_O
 
Utoljára szerkesztve:

Dizel1

Veterán
OK kedves Hoshi. Csatlakozom Rikarihoz. Én is kiszállok ebből a vitából azzal a végszóval, hogy a néhány válasz a kérdésedre elég széleskörűen írta le a problémát. Bármennyire is ellenállsz, akkor sem győzöl meg senkit arról, hogy jó nekünk az, ami nem jó.
A chat panel online státusz kijelzése nélkül félkarú óriás. Még egy "/who" is többet ért a semminél.
 

creatin

Erős harcos
Egy sötét szobába belépve először felkapcsoljuk a világítást és azután kezdünk el beszélni, hiszen ekkor látjuk, hogy ki van ott. Nem pedig a sötétben vakon beszélünk, miközben lehet nincs is bent senki.
Ennyi, minek ez ellen az alapvető tény ellen kézzel-lábbal tiltakozni és a személyes zseblámpát erőltetni a "Ki van itt?", a "Jancsi itt vagy?" kérdésekkel. Ezt a parancsot szerettük, a testvériségemben is sokat használtuk. Senki sem szeret vakon kérdezősködni, amikor lehet, hogy nincs is ott a keresett személy.
Nekünk hiányzik ez a parancs. Hiszen a chat alapvető működésének helyreállításával (ami szerintem amúgy nem fejlesztés...) ez megszűnt.
 

Dizel1

Veterán
Le kellene kérni, hogy amíg volt, mennyiszer kértek a játékosok ezzel a paranccsal adatot. És már nem is kellene semmit magyarázni, a statisztika kidobja a választ.
Azért korrigálnék. A statisztikát ne állítsuk be etalonnak! Rengetegen nem ismerték a "/who" parancsot. Aki ismerte, használta többször, kevesebbszer. A statisztika sok esetben félrevezető.
 

DeletedUser3

Vendég
Írtam én cáfolhatatlan érvet is, de azt figyelmen kívül hagytad. Ha most ez egy központi utasítás, hogy nem lehet visszaállítani akkor megértem a lecövekelt és kitartó álláspontodat, de egyébként nem.
Melyik érved volt cáfolhatatlan? Lehet elsiklottam felette, kérlek írd meg.
Nem vitázni akarok én sem, mindössze megérteni, miért olyan fontos ez a parancs.
Már leírtam, hogy a parancs visszahozatala, vagy más megoldás erre nincs a prioritási listán, ugyanis közvetlenül nem befolyásolja a játék többi részét. Ez nem azt jelenti, hogy központilag ki lett adva, hogy nem lehet. Pont hogy arra próbálunk választ találni, hogy miért kellene hamarabb. De amíg nem adtok erre választ, nem tudunk mit tenni.

A példákat csak szemléltetésként hoztam fel, nem várjuk el, hogy irogasd be a chatbe hogy XY itt vagy? Csak egy példa volt. Talán így jobban átjön: Ha valaki aktív, azt úgyis észreveszed, hiszen beszélhet a chaten, elviszi az ajánlataidat, támogat, stb. A /who-val csak azt láttad, megy-e nála a játék, vagy sem, de azt nem tudhattad, hogy épp foglalkozik-e a játékkal.

Egy sötét szobába belépve először felkapcsoljuk a világítást és azután kezdünk el beszélni, hiszen ekkor látjuk, hogy ki van ott. Nem pedig a sötétben vakon beszélünk, miközben lehet nincs is bent senki.
Tetszik a hasonlat, de ez így nem tükrözi a chatet. Állsz egy panel előtt és nézed hol ég a villany. Ahol ég, ott otthon vannak. Vagy úgyfelejtették a lámpát. Eddig se tudtuk megmondani, egy online jelzővel se fogjuk tudni megmondani.

Senki sem szeret vakon kérdezősködni, amikor lehet, hogy nincs is ott a keresett személy.
De a személyes beszélgetésre miért nem használod a privát üzeneteket? A chat inkább egy közös megbeszélde.

Azért korrigálnék. A statisztikát ne állítsuk be etalonnak! Rengetegen nem ismerték a "/who" parancsot. Aki ismerte, használta többször, kevesebbszer. A statisztika sok esetben félrevezető.
Ezzel egyetértek, tényleg nem adna megbízható infót a dologról.

Offtopik hsz-eket töröltem.
 

creatin

Erős harcos
Tetszik a hasonlat, de ez így nem tükrözi a chatet. Állsz egy panel előtt és nézed hol ég a villany. Ahol ég, ott otthon vannak. Vagy úgyfelejtették a lámpát. Eddig se tudtuk megmondani, egy online jelzővel se fogjuk tudni megmondani.

Akkor továbbgondolva az analógiát: nem csöngetek be olyan házba, ahol nem ég a villany.

De a személyes beszélgetésre miért nem használod a privát üzeneteket? A chat inkább egy közös megbeszélde.

Senki nem beszélt személyes üzenetekről. A chat lényege az azonnali kérdés-válasz, azaz a gyors kommunikáció. Ezt segítette a /who parancs. Tudtuk, hogy van-e értelme használni a chat-et. Nem azt kellett figyelni, hogy vajon az elmúlt percben piacolt-e, vagy pacsizott-e nálam. Ez amúgy sem életszerű.
Ez a parancs a chat mindennapos használatát könnyítette meg, nem kell ezt túlragozni. Az érveimet ezzel én is elmondtam, ehhez már nem tudok mit tenni.
 

DeletedUser

Vendég
Ha egy játékban nem érv az, hogy szerettük, használtuk és azonnal feltűnt mindenkinek a hiánya, továbbá nagyobb fórum aktivitást generált, mint hosszú hetek óta bármi, akkor nem tudom mi lenne az.

A statisztikára visszatérve, ha már ennyire cinikusan álltok hozzá:
Aki egyszer is beütötte a /who parancsot, az ismeri. Ezt le lehet kérdezni, ad egy felhasználói adat halmazt (aki bárhonnan hallott róla, ki is próbálta nagyon-nagyon-nagy valószínűség szerint, ebben egyet értünk remélem).
Ezek után le kell kérdezni, hogy ez a játékos halmaz közül mennyien használták mindössze 1-2 alkalommal és ki használta ennél többször.
Ennél szofisztikáltabb, hogy az első használattól eltelt időt osztjuk a használat számával és már a gyakoriság is megvan.

Megbízható a statisztika, kérdezni kell tudni (persze ha van az adattáblában rekord hozzá)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

gilingalang

Veterán
Sziasztok! Nem olvastam végig minden érvet és nem is fogok hosszan érvelni. @Hoshi, kérlek hidd el nekünk, hogy nagyon hasznos volt a /who funkció és nálunk is a teljes csapat hiányolja folyamatosan. Tekintve, hogy a játék egyik legnagyobb megtartó ereje (ha nem a legnagyobb) a közösség élménye, egy ilyen apróságnak tűnő dolgon nagyon sok múlhat. Kérlek, továbbítsd a fejlesztők felé, hogy Elvenar népe visszakönyörgi a /who-t... Köszönjük! :(
Szeretném a rend kedvéért hozzátenni, hogy az elmúlt hetek mobilos fejlesztései (a bajnokság és a csodák kutatási lehetősége) előtt viszont le a kalappal és köszönet ugyanezen fejlesztőknek! :rolleyes:
 

Rikari

Veterán
Ami elkerülte a figyelmedet: Ha van "/who", akkor a kalandban nem kell arra várnunk aki nincsen itt és ezt kérdezgetnünk sem kell, akkor amikor sokszor minden perc számít. Viszont ha látom, hogy online, akkor legalább van értelme megkérdeznem is, hogy tesz-e jelvényt. Így meg kérdezek és csak várok, az idő meg közben megy, mert azt sem tudom, hogy egyáltalán van-e esélyem arra hogy válaszolna. Más: A csapatom aktivitásának a legjobb visszajelzése az, amikor látom mennyi online tag van és itt most az az érved is megdőlt, hogy csúszásban van a "/who" a valósággal, mert engem az is érdekel ez esetben hogy ha pár perccel, vagy akár 1 órával ezelőtt volt és játszott és az is számít, ha fut a háttérben a játék, mert akkor tudom, hogy bármikor beléphet, mert kéznél van amikor kell. Így sem szolgál ki bennünket minden téren a játék, mert ahhoz, hogy szélesebb körben tájékoztassuk a tagjainkat fotókkal, linkekkel facebook csoportot használunk, saját belső chatszobával, de hogy e miatt kilépkedjünk most azért is, hogy ki játszik éppen bent a játékban, és messengeren kérdezgessük egymást, mert egyszerűen nem engeditek látni.... Én inkább megfordítanám a kérdést! Miért is nem lehet "/who" a játékban, mi akadályozza a használatát? Mi indokolta azt, hogy megszüntessék?
 
Utoljára szerkesztve:
Ami elkerülte a figyelmedet: Ha van "/who", akkor a kalandban nem kell arra várnunk aki nincsen itt és ezt kérdezgetnünk sem kell, akkor amikor sokszor minden perc számít. Viszont ha látom, hogy online, akkor legalább van értelme megkérdeznem is, hogy tesz-e jelvényt. Így meg kérdezek és csak várok, az idő meg közben megy, mert azt sem tudom, hogy egyáltalán van-e esélyem arra hogy válaszolna. Más: A csapatom aktivitásának a legjobb visszajelzése az, amikor látom mennyi online tag van és itt most az az érved is megdőlt, hogy csúszásban van a "/who" a valósággal, mert engem az is érdekel ez esetben hogy ha pár perccel, vagy akár 1 órával ezelőtt volt és játszott és az is számít, ha fut a háttérben a játék, mert akkor tudom, hogy bármikor beléphet, mert kéznél van amikor kell. Így sem szolgál ki bennünket minden téren a játék, mert ahhoz, hogy szélesebb körben tájékoztassuk a tagjainkat fotókkal, linkekkel facebook csoportot használunk, saját belső chatszobával, de hogy e miatt kilépkedjünk most azért is, hogy ki játszik éppen bent a játékban, és messengeren kérdezgessük egymást, mert egyszerűen nem engeditek látni.... Én inkább megfordítanám a kérdést! Miért is nem lehet "/who" a játékban, mi akadályozza a használatát? Mi indokolta azt, hogy megszüntessék?
Ne használj élénk szint,ez Moderátorok dolga nagyon figyelem felkeltő.Kérlek ne nehezísd meg a munkájukat.
 
Fent