• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bajnoksági változások

liliputy

Veterán
Tudtok a heti bajnokság mellett normálisan fejlődni is és bírjátok nyersanyaggal és katonával?
Személy szerint én bajnokoskodok, és ezzel párhuzamosan játszom a meglévő nyersanyaggal stb., bár elég nehéz így, főleg ugye hétről hétre, folyamatosan. Nagyon kevés az idő a "regenerálódásra". Pedig van hajtóerő a bajnokságban, csak azt kell eldönteni, hogy megéri-e annyi mindent beleinvesztálni. Mert ha végiggondoljuk, akkor ez egy ördögi mókuskerék: a bajnokságban sok olyan jutalmat kapunk még +ban is, amiért egyébként napokig, hetekig tipródunk. Csak mint írtam, a kaszárnyák és nyersanyagládikák feltöltésére nem áll elég idő rendelkezésre.
Egyébként meg nem tartom valószínűnek, hogy ha valaki nem vesz részt a bajnokságban, az hangsebességgel haladna előre.

Természetesen ez csak az én véleményem, annak ellenére, hogy mennyire ódzkodtam ettől az új bajnokságtól. :rolleyes:
Én úgy érzem, hogy elég normálisan fejlődök :p:D
 

DeletedUser1766

Vendég
Vicc akart lenni. Bocs, ha személyeskedésnek tűnt volna.
Nem lett senki kitéve még azért, ha nem harcolt a bajnokságban. Erről szól a "lehetőségeihez mérten" kitétel.
Még egyszer elnézést kérek mindenkitől, aki a legkisebb mértékben magára vette volna vagy provokációnak értelmezte volna a bejegyzésemet.
Köszi, már márciusban is végigdicsekedted a fórumot. Valóban hihető, hogy csak viccelődni jársz ide. :p
 

DeletedUser902

Vendég
Sokszor nem tudom eldönteni, hogy nevessek, vagy szörnyülködjek, amikor ilyen vitáitok támadnak.... :) :D :(
Mi ketten vagyunk egy testvériségben, különböző okokból nem csatlakozunk más nagyobb csapatokhoz.
A legtöbbször 2, de ha bónuszos a bajnokság valamelyikünknek, még a 3 láda is össze szokott jönni. :p
Ez nem vérre megy! :) Ez egy játék! :)
Örülni kell mások sikerének, mert ez a "társas"-játék egyik fő mozgató rugója.... a sikert bizony mindenki másként éli meg! :p :) Nekem olykor a 3 láda, másnak a folyamatos 10. Nincs sok különbség : pár ereklye, bűbáj, TP vagy tervrajz, és esetleg egy jó nagy adag adrenalin... semmi több! :)
Nem feltétlenül hencegés a siker fitogtatása (én is büszke vagyok magamra, ha a két munkahely mellett idő előtt végzek egy event-tel), az már más kérdés, hogy ki hogyan adja elő és ki hogyan éli ezt meg. ;)

Mindenesetre gratulálok MINDENKINEK a 10 ládához, akinek sikerült (még akkor is, ha pontosan erre a célra jött létre a társaságuk)!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Amszeth

Erős harcos
Én kérek elnézést, nem hencegni akartam azzal, hogy két melóhelyem van és amellett általában 8 láda sikerül. Inkább az érdekelt volna, hogy ki hogyan tud egyensúlyt tartani a heti bajnokság és a fejlődés között, mivel nekem éppen a meló miatt csak a hosszú termelések a jók, de mint tudjuk, azok nem annyira érik meg. Szóval sajnálom, ha bármi, amit írtam hencegésnek jött le. Magam részéről a fejlődés a fontos mivel a tervrajzon kívül nem ad olyat a bajnokság, amit a nélkül nem lehetne elérni.
 

Erica

Veterán
a tervrajzon kívül nem ad olyat a bajnokság, amit a nélkül nem lehetne elérni.
......viszont a csapatomban fontos lenne a tervrajz is,hiszen sokan vásároltak Varázslatos épületeket,ami igen hasznos,és megéri a "befektetést".Most gyúrunk a tervrajzok megszerzésére,hogy ne gyémántért fejlesszük azokat tovább,hanem a tervrajz segítségével.Ha adott egy ilyen lehetőség miért is ne éljünk vele...és persze,,nem lehet tudni mire lesz jó a tervrajz a jövőben.....ami akár igen fontos is lehet.....
 

liliputy

Veterán
nem lehet tudni mire lesz jó a tervrajz a jövőben.....ami akár igen fontos is lehet.....
Ez igencsak sejtelmesen hangzik...:rolleyes:, Te már tudsz valamit!!! :eek: netán jönnek az új fajok?:D:D:D:D
Egyébként tényleg.... ez már egy idő óta motoszkál bennem, hogy vajh mivel fog előrukkolni a fejlesztő csapat, milyen új fajjal árasztják el városainkat. Mert szerintem nem lehet, hogy itt legyen vége (mármint a sárkányoknál).
Ugyeeee?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Erica

Veterán
Ez igencsak sejtelmesen hangzik...:rolleyes:, Te már tudsz valamit!!! :eek: netán jönnek az új fajok?:D:D:D:D
Egyébként tényleg.... ez már egy idő óta motoszkál bennem, hogy vajh mivel fog előrukkolni a fejlesztő csapat, milyen új fajjal árasztják el városainkat. Mert szerintem nem lehet, hogy itt legyen vége (mármint a sárkányoknál).
Ugyeeee?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Teljesen igazad van...most valószinü,még keményebb,lehet harcosabb faj fog érkezni....persze a Moderátoraink biztosan többet tudnak már róla;););)..és ezért is írtam,hogy sosem lehet tudni,mire is kellhet majd a Tervrajz. Nincs vége,folyamatosan fejlesztik,csak mint mindenre erre is idő kell,amit nem is bánok,kicsi szusszanás.;);)
 

DeletedUser3

Vendég
Nem hinném, hogy a tervrajzok bármikor is kötelező elemei lennének a jövőben érkező fajoknak. Már csak azért sem, mert csak a bajnokságokból elérhetők ezek, és ugye nem kötelező bennük a részvétel. Ütné egymást a kettő.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy másra nem lennének jók a tervrajzok egyszer, de erről nincs több infónk. (Egyelőre)
 

DeletedUser902

Vendég
Én kérek elnézést, nem hencegni akartam azzal, hogy két melóhelyem van és amellett általában 8 láda sikerül. Inkább az érdekelt volna, hogy ki hogyan tud egyensúlyt tartani a heti bajnokság és a fejlődés között, mivel nekem éppen a meló miatt csak a hosszú termelések a jók, de mint tudjuk, azok nem annyira érik meg. Szóval sajnálom, ha bármi, amit írtam hencegésnek jött le. Magam részéről a fejlődés a fontos mivel a tervrajzon kívül nem ad olyat a bajnokság, amit a nélkül nem lehetne elérni.

Félreértettél munkahely kérdésben..... :) De részemről itt véget is ér ez a történet, mielőtt még nagyobb kavarás lesz belőle. :)
 

liliputy

Veterán
Nem hinném, hogy a tervrajzok bármikor is kötelező elemei lennének a jövőben érkező fajoknak. Már csak azért sem, mert csak a bajnokságokból elérhetők ezek, és ugye nem kötelező bennük a részvétel. Ütné egymást a kettő.
Annál is inkább, mert ha jól tudom csak a gyémántért vásárolt épületek fejlesztésénél hasznos, márpedig a játékosok zöme ilyen épületek nélkül játszik.... és remélem nem is lesz máshoz kötve, mert akkor tényleg a "harciasság" felé megy el a játék az építkezés helyett. És ez itt-ott konfliktust, szópárbajt okoz a játékosok között. Ez a játék nem erről szól, hanem arról, hogy jól érezzük magunkat egymás között. :):):)
 

DeletedUser1646

Vendég
Annál is inkább, mert ha jól tudom csak a gyémántért vásárolt épületek fejlesztésénél hasznos, márpedig a játékosok zöme ilyen épületek nélkül játszik.... és remélem nem is lesz máshoz kötve, mert akkor tényleg a "harciasság" felé megy el a játék az építkezés helyett. És ez itt-ott konfliktust, szópárbajt okoz a játékosok között. Ez a játék nem erről szól, hanem arról, hogy jól érezzük magunkat egymás között. :):):)

SZÍVEMBŐL SZÓLTÁL.
 

liliputy

Veterán
Pár sorral feljebb "agyon magasztaltam" ezt az új bajnoksági formát, ma viszont azt vettem észre, hogy [nagyon] megdrágult.:eek: Az első 5 tartományban nem ment 1000 fölé az alapanyagigény, most meg már szinte úgy kezdődik, hogy 1900 elixir, 1200 márvány, stb.stb. :(:( Arról nem is beszélve, hogy orkokat is kér (szerintem eddig ez nem volt). :(
Ez nem csak nekem tűnt fel, a testók is hasonló véleményen vannak, őket is eléggé megrázta a dolog.
Szóval nem tudom mi történt, volt-e valami változás (nézegettem de nem találtam), de ha igen, akkor ebbe megint jól belepancsoltak.
Ha valaki többet tud a témáról, légyszi homályosítson már fel.;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1637

Vendég
Pár sorral feljebb "agyon magasztaltam" ezt az új bajnoksági formát, ma viszont azt vettem észre, hogy [nagyon] megdrágult.
Valószínűleg közben fejezetet léptél, és/vagy osztagméret-növelést kutattál ki. ;)
Ahogy haladsz előre, drágul. Furcsa is lenne, ha a 10. fejezetben játszónak ugyanannyiba kerülne, mint aki a 3. fejezetben jár. :)
 
Fent