• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bajnoksági változások

DeletedUser

Vendég
Örömmel olvastam a változtatásokat!
Köszönöm, hogy igazítottatok a feltételeken, és így több játékosnak esélyt adtatok a jutalmak elérésére. Ez által nagyobb kedvet is a játékhoz!

Vélhetően lesznek, akik találnak még kifogásolni valót, ám én már ezeknek a változásoknak is nagyon örülök! Tudom, sokaknak megnő a részvételi kedve így!
 

DeletedUser1411

Vendég
Az újításokat üdvözlöm, csak egy pontosítást kérnék:

"Az egyszerre tárolható szilánkok maximális száma egyelőre 10 marad, így figyeljetek arra, legyen elég hely a tárolóban, hogy minden nyereményt megkapjatok."


Azt az egyet nem tudom, hogyan lehet figyelni erre? Amíg nincs meg a 10, addig ha bele szakadok sem tudok helyet csinálni. ;-)
Például tök jó lenne, ha már teli rúnakörökhöz is lehetne adni új rúnaszilánkot, ami -- értelem szerűen -- mindig törött szilánkká alakulna. (Ez arra is jó lenne, hogy a fölösleges rúnaszilánkokat, rossz, 1:10 váltással, más rúnaszilánkokká alakítsa az ember. Nem hiszem, hogy őrülten felborítaná az egyensúlyt, mivel így 90 rúnaszilánk kellene egyetlen körhöz. Viszont a bosszúságot tompítaná, hogy már megint használhatatlan szilánkot kaptam.)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Az újításokat üdvözlöm, csak egy pontosítást kérnék:

"Az egyszerre tárolható szilánkok maximális száma egyelőre 10 marad, így figyeljetek arra, legyen elég hely a tárolóban, hogy minden nyereményt megkapjatok."


Azt az egyet nem tudom, hogyan lehet figyelni erre? Amíg nincs meg a 10, addig ha bele szakadok sem tudok helyet csinálni. ;-)
Például tök jó lenne, ha már teli rúnakörökhöz is lehetne adni új rúnaszilánkot, ami -- értelem szerűen -- mindig törött szilánkká alakulna. (Ez arra is jó lenne, hogy a fölösleges rúnaszilánkokat, rossz, 1:10 váltással, más rúnaszilánkokká alakítsa az ember. Nem hiszem, hogy őrülten felborítaná az egyensúlyt, mivel így 90 rúnaszilánk kellene egyetlen körhöz. Viszont a bosszúságot tompítaná, hogy már megint használhatatlan szilánkot kaptam.)
Azok akkor perpillanat használhatatlan ,de minden 5 körnél újra kell a rúna,majd a fejlesztéshez.
 

DeletedUser1411

Vendég
Azok akkor perpillanat használhatatlan ,de minden 5 körnél újra kell a rúna,majd a fejlesztéshez.
Tudom, de az öt kör elérése (TP igény miatt is) elég hosszadalmas, ez viszont lehetőséget adna, hogy más taktikát válassz. Igaz, mérlegelned kell a költségeket. Ezen felül, mindenkinek lehetnek olyan csodái, amiket nem akar egyhamar felépíteni, mert nem passzol a játékstílusához, vagy mert nincs rá területe. Ez a javaslat egy új taktikai elemet adna a játékhoz, egy új döntési pontot, anélkül, hogy alapjaiban forgatná fel a játékegyensúlyt.
(Megnéztem, jelenleg úgy 40-50 rúnaszilánkot áldoznék fel, ami 4-5 új rúnaszilánk. Nem olyan sok.)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Tudom, de az öt kör elérése (TP igény miatt is) elég hosszadalmas, ez viszont lehetőséget adna, hogy más taktikát válassz. Igaz, mérlegelned kell a költségeket. Ezen felül, mindenkinek lehetnek olyan csodái, amiket nem akar egyhamar felépíteni, mert nem passzol a játékstílusához, vagy mert nincs rá területe. Ez a javaslat egy új taktikai elemet adna a játékhoz, egy új döntési pontot, anélkül, hogy alapjaiban forgatná fel a játékegyensúlyt.
(Megnéztem, jelenleg úgy 40-50 rúnaszilánkot áldoznék fel, ami 4-5 új rúnaszilánk. Nem olyan sok.)
Igen van benne reláció,nekem is van éppen kész csodám csak ,helyem nincs hozzá,és van olyan is amit annyira nem fejlesztenék,mert jó ahogy van,elbontani nem szeretném,mert többet vesztek mint amennyit nyerek rajta.Annyi biztos lenne nekem is.:)
 

DeletedUser256

Vendég
Várom az újításokat, igen-igen "teccetősek" :p :D
Kérésednek eleget téve az elgépelést javítottam, köszönöm, hogy jelezted. :) - Hoshi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1766

Vendég
Például tök jó lenne, ha már teli rúnakörökhöz is lehetne adni új rúnaszilánkot, ami -- értelem szerűen -- mindig törött szilánkká alakulna. (Ez arra is jó lenne, hogy a fölösleges rúnaszilánkokat, rossz, 1:10 váltással, más rúnaszilánkokká alakítsa az ember. Nem hiszem, hogy őrülten felborítaná az egyensúlyt, mivel így 90 rúnaszilánk kellene egyetlen körhöz. Viszont a bosszúságot tompítaná, hogy már megint használhatatlan szilánkot kaptam.)
Ez egész jól hangzik, add be ötletnek, hátha elfogadják. upsz, látom már meg is tetted... :D
 

DeletedUser

Vendég
Az újításokat üdvözlöm, csak egy pontosítást kérnék:

"Az egyszerre tárolható szilánkok maximális száma egyelőre 10 marad, így figyeljetek arra, legyen elég hely a tárolóban, hogy minden nyereményt megkapjatok."
Csak tipp, de vélhetően nem a végén egyben kapjuk meg, hanem a tartományok befejezésekor kapunk majd darabokat a tp. és az ereklyék mellé. Így lesz mód rá, hogy amikor a sor kigyűlik, be lehessen váltani 2 tartomány között.
 

DeletedUser1637

Vendég
Csak tipp, de vélhetően nem a végén egyben kapjuk meg, hanem a tartományok befejezésekor kapunk majd darabokat a tp. és az ereklyék mellé. Így lesz mód rá, hogy amikor a sor kigyűlik, be lehessen váltani 2 tartomány között.

Ez így van, egy-egy tartomány befejezése után azonnal megkapjátok a törött szilánkot, így könnyebb rá figyelni. ;)
 

DeletedUser1766

Vendég
én azt csináltam, hogy megépítettem majd ha elkészült akkor eladtam így újra ki kellett rakni a kört és ha szerencsém volt, akkor sok összetört, ami jól jött máshova
Valóban nem rossz ötlet, de azért ez milyen már, hogy egy csomó nyersanyag felhasználásával kell trükközni és bízni a szerencsében, hogy törjenek az "értéktelen" runák szilánkokká. :cool:
 

DeletedUser1637

Vendég
én azt csináltam, hogy megépítettem majd ha elkészült akkor eladtam így újra ki kellett rakni a kört és ha szerencsém volt, akkor sok összetört, ami jól jött máshova
Nekem annyi volt már hozzá, hogy háromszor építettem meg, és adtam el, csak hogy kezdjek valamit a rúnaszilánkokkal! Egyébként Királynő vetette fel egyszer, az ő ötletére figyeltem fel, és alkalmaztam. :)
Valóban nem rossz ötlet, de azért ez milyen már, hogy egy csomó nyersanyag felhasználásával kell trükközni és bízni a szerencsében, hogy törjenek az "értéktelen" runák szilánkokká. :cool:
Nem muszáj megtenned, én a saját haladásom érdekében megtettem, nem olyan egetverő befektetés. ;)
 

DeletedUser722

Vendég
Szerintem jók lesznek az új bajnoki változások, egyedül persze a kevesebb TP az ami fáj, hiszen ez a fő ok hogy bajnokizzunk, de talán már túl sokat adott ezért is veszik vissza.

-Az hogy kevesebb csata van egy tartományban nagyon jó ötlet, hiszen így aki kézzel, vagy vegyesen harcol annak nem kell annyit csatáznia, ez mindenképpen előrelépés. 10+ tartomány csak kézzel 5-6 órát is elvihet egy nap ami iszonyúan sok.

-Törött rúna sem rossz ötlet, még jobb lenne ha lennének még érdekesebb varázslatok amiket szintén lehetne nyerni de mintha erről már írtak volna a bétán hogy tervben van. A sok ereklye egy idő után teljesen feleslegessé fog válni, hiszen aki bajnokizik annak hamar meglesz a maximum bónusza, utána meg a csodákon kívül másra nem használható, de újabb varázslatokkal ezen is lehetne javítani. Mondjuk így azzal nem értek egyet, hogy a varázsakadémia 2-es után már csak fizetősen megy tovább.

-Egy nagy gondom van csak a bjnoksággal amit már a béta fórumon jeleztek, hogy az ellenfél mérete függ a saját osztagméretünktől. Nos a valóság az hogy aki már elöl jár az nem harcol a sima tartományokban hanem csak a bajnokikon, a térképen meg áruval fizet. Viszont így nem éri meg feloldani a nem kötelező osztagméret növelést, sőt a kötelezőekkel is nehezítem a bajnokságot azokkal szemben akik lassabban haladnak. Miért nem lehet itt is simán korhoz kötni az ellenfél osztagméretét? Így nem büntetjük aki kikutat mindent, viszont a kicsiknek ugyanúgy nem kell akkora ellenfelekkel harcolniuk. Nem is értem ez miért nem így van.
Ti hogy látjátok ezt?

Üdv,
Szilike
 

liliputy

Veterán
én azt csináltam, hogy megépítettem majd ha elkészült akkor eladtam így újra ki kellett rakni a kört és ha szerencsém volt, akkor sok összetört, ami jól jött máshova
Dettó :))

-Az hogy kevesebb csata van egy tartományban nagyon jó ötlet,
Ha a bajnoksági csatákra gondolsz, szerintem nem jó ötlet, mert azokat a játékosokat, akik nem akarnak árut ölni a bajnokságba, hanem csak csatával (ki auto, ki kézi) akarnak tartományt szerezni, ez fájdalmasan érinti. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Ha a bajnoksági csatákra gondolsz, szerintem nem jó ötlet, mert azokat a játékosokat, akik nem akarnak árut ölni a bajnokságba, hanem csak csatával (ki auto, ki kézi) akarnak tartományt szerezni, ez fájdalmasan érinti. :(
Ezt nem értem, kifejtenéd bővebben, kérlek?
Feleannyit kell csak harcolni, miért rossz ez? :)
 
Fent