• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bajnoksági változások

bere007

Veterán
Na szép lassan azért elérünk oda, amit írtam, hogy már a légköri páratartalom is befolyásolni fogja a védekező fél nagyságát és a kivásárlási árát... :D

Csak félve merem megkérdezni, van még valami, ami befolyásolja? Esetleg, hogy hány betűből/számból áll az accom, milyen képet állítottam be magamnak a játékba? :D
 

Xenia

Veterán
Sziasztok:)
Határtalanul büszke vagyok! Megcsináltuk a 10 ládát:) Le a kalappal a csapat előtt!!!
Borzasztóan kíváncsi vagyok rá, hogy mit is nyertünk összességében, de arra vagyok a legjobban kíváncsi, hogy a térképpel mit lehet majd kezdeni. Lehet, hogy volt már szó róla valahol, de én biztos átsiklottam felette. "Illetékestől" kaphatnék rá választ, hogy mire is számíthatunk? Mit is tud a térkép?
 

DeletedUser1637

Vendég
Borzasztóan kíváncsi vagyok rá, hogy mit is nyertünk összességében, de arra vagyok a legjobban kíváncsi, hogy a térképpel mit lehet majd kezdeni. Lehet, hogy volt már szó róla valahol, de én biztos átsiklottam felette. "Illetékestől" kaphatnék rá választ, hogy mire is számíthatunk?
Természetesen. :) A Varázslatos épületeket (műhely és lakóépület) lehet vele gyémánt nélkül fejleszteni. ;)
 

DeletedUser1637

Vendég
Egy térkép csak egy épület fejlesztésére elegendő?
Igen, az csak egy épületnél használható.
Amit fontosnak tartok megjegyezni, mert szokták keresni. A tervrajznak jelenleg nincsen külön tárolója. A meglétét csak a varázslatos épületek fejlesztés fülénél lehet megnézni, ott, ahol fel lehet használni. :)
 

Kobra

Felderítő
Igen, az csak egy épületnél használható.
Amit fontosnak tartok megjegyezni, mert szokták keresni. A tervrajznak jelenleg nincsen külön tárolója. A meglétét csak a varázslatos épületek fejlesztés fülénél lehet megnézni, ott, ahol fel lehet használni. :)

Akkor csak a rend kedvéért: akinek (még) nincs csodálatos épülete, az nem tudja megtekinteni a varázslatos térképét, nem látja, csak tudja, hogy van neki olyanja (is).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent