• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Rikari

Veterán
@Rikari ! Esetleg a kutatási fáról is lehetne pár képet kapni? Elsősorban az érdekelne, hogy miből fog most a "sok" kelleni. :D
Köszi
Tudok a kérdésedre egy techfaösszesítőt adni a kutatási irányokkal. Kellő nagyításban (mentsd le a gépedre, nagyítsd fel magadnak) és némi angol tudással ki tudod matekolni azt, hogy miből mennyi kell. Gondoltam nem lenne jó neked az, ha azt írnám válaszként, hogy érzőből és a váltott kereskedővel (át lehet majd a kereskedőt váltani, te döntöd el mit termeljen Unurt, vagy magot) Unurból, magból, orkból és manából is sok kell. :)Ec17-R000-1-1.png
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Jól értem, hogy a felfejlesztett kereskedőnél választani kell és nem termeli a magot és az Unurt (gondolom az arany tappancs) egyszerre?
Sajnos igen, legalábbis a bétás fórum bejelentőjében ezt olvastam.
Engem az érdekelne, hogy ha a magot választom, akkor honnét szerzek unurt vagy unuriumot vagy mit tudom én, hogy hívják.
 

GreenKnight

Veterán
Sajnos igen, legalábbis a bétás fórum bejelentőjében ezt olvastam.
Engem az érdekelne, hogy ha a magot választom, akkor honnét szerzek unurt vagy unuriumot vagy mit tudom én, hogy hívják.
Akkor úgy nagyjából sehonnan, ha jól gondolom. Ezért érdemes a magot előtte felhalmozni vagy magot termelő eventes épületeket letenni/megtartani.
 

GreenKnight

Veterán
nincs választásod, döntéskényszerben vagy.
Van választásod, hiszen ha magra van szükséged, akkor termelhetsz azt is, de addig nem termeled az arany tappancsot. Stratégiai játék, a megfelelő arányokat, stratégiát neked kell megtalálnod és ehhez meghozni a döntéseket. Mivel magot tudsz máshol is termelni, viszont unuriumot csak a kereskedőnél, ezért a mag termelést kell felfuttatni. Vagy számolni azzal a kieső idővel, amíg magot kell termelned. Ez a te döntésed!
 

Putyika

Veterán
Van választásod, hiszen ha magra van szükséged, akkor termelhetsz azt is, de addig nem termeled az arany tappancsot.
Ha úgy működik, hogy minden beszedés után választhatsz, hogy melyiket akarod termelni akkor igen. De nekem ez eszembe sem jutott, pedig logikus. Én úgy értelmeztem, hogy a fejlesztéskor választani kell, és utána már csak azt termeli amit választottál.
 

GreenKnight

Veterán
Ha úgy működik, hogy minden beszedés után választhatsz, hogy melyiket akarod termelni akkor igen.
Másképp nem nagyon tudom elképzelni, hiszen akkor megszűnik a legfontosabb mag forrás, ami ellehetetleníti a játékot.
Nekem az nem jutott eszembe, hogy fejlesztés után már nem fog magot termelni. Ennyire nem gondolom elvetemültnek a fejlesztőket. :D
 

Rikari

Veterán
Most pedig hozok valami olyat, aminek biztosan mindenki örül, aki várost tervez és szeretné tudni, hogy ebben az új fejezetben melyik épületek, hogyan változtatják meg a méreteiket. A fejlesztésük mit ad majd nekünk.:)
Lehet előregondolni az átépítéseket e téren is. A főépület és a kereskedő mérete jó hír, hogy nem változik.

épület méretek 17.fejezet.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Templar alapból 1-es szinten kettő katalizátort ad, és ha fejleszted a csodát akkor többet is ad később. Miután még nem építettem fel ilyen épületet, azt meg nem mondom neked, hogy hol a plafon. :)
 

Rikari

Veterán
Kicsit bővebben a várható kalandozásunkról, ami most kezdődött a Bétán, így ez még változhat. Említettem már, hogy átalakították a kalandot ami érintette a jelvényeket és az ajándékokat is. Ajándékból 2 Boszorkány ereklye nyerhető ki a térképek teljesítésével. A Holdmedve játékhiba.
Jelvények: A manutriókat lehet elfelejteni!
Régi jelvények:
-sör (50 ital)
-ács (10 db 3 órás műhely termelése)
-gazdás (10 db 9 órás műhely termelése)
-kovács (5 db 1 napos műhely termelése)
-karkötő (mennyiségben számolt T1 manubegyűjtés)
-nyaklánc (3 db egyforma 1 napos T1 manu)
-szobor (2 db egyforma 2 napos T1 manu)
-kalap (2 bármilyen bűbáj, kivéve katalizátort)
-segítő (10 tp. csodába)
-őr (mennyiségben számolt seregbegyűjtés)
-zsákarany (mennyiségben számolt aranybegyűjtés)
Új jelvények:
-Arcan (10 Víziópor)
-Druida (1 komb. katalizátor)
-Elemental (8 ereklye)
-Tiara (3 bűbáj használata)
-Ghost (3 toronytalálkozó-vagy-3 bajnoki találkozó)

Jelmagyarázat: T1 (deszka-acél-márvány manufaktúrák)

2020-11-02 13 30 53.jpg
Jutalmaink:
2020-11-02 16 29 16.jpg
Térképek-Utak-Örvény (a teljesség igénye nélkül):
fa6.JPG
 
Utoljára szerkesztve:
Fent