• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Susanh

Erős harcos
Kíváncsiságból kérdem..megmondaná valaki,hogy honnan vannak màr megint új profilképek..?Vagy mi után járnak??
 

peltar

Felderítő
A következő fajhoz tartoznak. A bétán is megjelentek egy időre egy hiba miatt, ezek szerint mi is megkaptuk ugyanazt a bugos verziót.
És ha alaposan megnézitek, elég nyilvánvaló hogy nem druidák...
 

Rikari

Veterán
A következő fajhoz tartoznak. A bétán is megjelentek egy időre egy hiba miatt, ezek szerint mi is megkaptuk ugyanazt a bugos verziót.
És ha alaposan megnézitek, elég nyilvánvaló hogy nem druidák...
Valóban ők nem Druidák, de hol van az előírva, hogy az új fajban olyannak kell kinézni a profilképeknek, amiről a faj a nevét kapta? Ebben a fajban nagy szerepet kap majd a repülés akár ejtőernyővel, akár léghajóval, de minden a levegőről szól. Itt a két pasi olyan szerelésben van, ami akár lehet repüléshez is tervezett. Ők szerintem beöltözött törp Törppilóta.jpg /elf 2020-09-29 16 30 43.jpg /ember 2020-09-29 16 33 05.jpg fajokat képviselnek. Persze lehet hogy az én elméletem is csak egy fellegvárban létező kósza gondolat.... :D
 

peltar

Felderítő
Na, a repüléssel már közelebb vagy a jó megoldáshoz.
A második mondatomnak pont az lett volna a jelentése, hogy nem druidáknak fogják hívni őket. Nem tudom ezt ki kezdte terjeszteni, és miből következtetett rá, de nagyon benézte a dolgot.
 

Rikari

Veterán
Én voltam a bűnös, aki talált erre vonatkozóan információt, hogy a Druidák jönnek. Vállalom ám simán, ahogyan azt is hogy tévedtem. Nálam úgyis az játszik mindig, hogy "Hiszem ha látom." Ami addig van, az csak találgatás és hírmorzsák felkapkodása. Ha itt lesz meglátjuk és akkor együtt repülünk Peltar kolléga. Leszek a másodpilótád! :D
 

peltar

Felderítő
Valószínüleg ugyanazt találtad, mint én néhány hete, és ott valóban druidáknak hívta őket az oldal készítője, de az már akkor sem tűnt logikus névnek, hisz a sok kép közül egyetlen épület sem hordozott magán olyan stílusjegyeket, amiket én a druidákkal kapcsolatban reálisnak gondolok.

Ami pedig a repülést illeti, nem hiszem, hogy túl izgalmasnak találnál egy utat az általam irányított bármilyen repülő járművön. Szerintem ugyanis teljesen elment mindenkinek az esze. aki több mint egy méterre eltávolodik a sík talajtól. :)
 

Rikari

Veterán
Ami pedig a repülést illeti, nem hiszem, hogy túl izgalmasnak találnál egy utat az általam irányított bármilyen repülő járművön. Szerintem ugyanis teljesen elment mindenkinek az esze. aki több mint egy méterre eltávolodik a sík talajtól.
Ebből is látszik mennyire jó páros lennénk. Hasonló a gondolkodásunk a talaj-repülés-realitás konstellációban. ;)
 

Rikari

Veterán
Ezt a képet egy nem magyar facebookos csoportból loptam :p na és ez...?2431 bővítmény megtekintése
Ez a profilkép már inkább hajazhat Druidára a törpöktől. Együtt jelent meg a többiekkel és tűnt is el, amint deaktiválták őket. Ezzel teljes a 4 profilfotó, köszi, hogy betetted ezt a kis förmedvényt. Nekem kifejezetten taszító, de lehet, hogy valaki pont ezért szeret majd bele. :p
 
Utoljára szerkesztve:

Szano

Tag
Sziasztok! :)
Van egy jó kis csapatom bétán. Kb. 15-en aktívan jatszunk, 3 néha, s 7 tag hiányzik. Mindenféle eseményben, kalandban, toronyban stb. benne vagyunk a top 20 és 50 között... mêgse jönnek új aktív tagok. Szerintetek mit tegyek, hogy új tagok jöjjenek hozzánk?
Hálával várja ötleteiteket, ;)
Szano
 

Mihaszna

Veterán
Event a láthatáron!

Csak még egy TK (Testvériség Kaland) előttünk áll. Isten látja lelkemet, én szeretem az Eventeket, de kezdem úgy érzeni, hogy kicsit sok/sűrű. Az utóbbi időkben annyira lefoglaltak, hogy elhanyagoltam az eredeti játékot. Nyilván ez a cél (mármint, hogy minél változatosabb legyen a játék), aminek örülök, csak.. na.. :D Optimistán kell hozzá állni. Ami jön fogadd el, ami megy engedd el. Annyi, hogy a kettő között lehetne egy pici szünet. :) De ez csak az én gondolatom. Ezért ne kövezzen meg senki. :)
 
Fent