• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Mihaszna

Veterán
(Varázslók zarándoklata)

Nem nyitok neki új jegyet, de mivel élő világon még nincs, ezért (gondoltam)t itt kérdek rá..

789.jpg

A jobb oldalon látható egyik Napi Exkluzív Díj paraméterei valahogy nem úgy látszik realizálódni, ahogy ki van írva. 3X3-nak van beállítva, de ha kinyitom, akkor 3X2-es van írva, viszont ránézésre meg olyan, mintha 4X3-as lenne. Most akkor hogy is van ez? :rolleyes: (a bal oldali kép, csak az összehasonlítás tárgyát képezi) Aláírom, lehet, hogy a bal oldali kép jobban fel van nagyítva, s e miatt tűnik másabbnak az összehasonlítás, de a meghatározott értékek akkor se stimmelnek, s már csak azért se mindegy, mert pont az épületek méretei határozzák meg, hogy miből mennyi jut a játékosnak.
 

Deleted User - 373998

Vendég
(Varázslók zarándoklata)

Nem nyitok neki új jegyet, de mivel élő világon még nincs, ezért (gondoltam)t itt kérdek rá..

2252 bővítmény megtekintése

A jobb oldalon látható egyik Napi Exkluzív Díj paraméterei valahogy nem úgy látszik realizálódni, ahogy ki van írva. 3X3-nak van beállítva, de ha kinyitom, akkor 3X2-es van írva, viszont ránézésre meg olyan, mintha 4X3-as lenne. Most akkor hogy is van ez? :rolleyes: (a bal oldali kép, csak az összehasonlítás tárgyát képezi) Aláírom, lehet, hogy a bal oldali kép jobban fel van nagyítva, s e miatt tűnik másabbnak az összehasonlítás, de a meghatározott értékek akkor se stimmelnek, s már csak azért se mindegy, mert pont az épületek méretei határozzák meg, hogy miből mennyi jut a játékosnak.
Kedves @Mihaszna
Kérlek, hogy a Béta szerveren felmerülő hibákra ,( eseteleges észrevételeket amit hibáknak lehet feltüntetni) ne itt kérdezz rá, hiszen nekünk erre pillanatnyilag rálátásunk sincs még. A Béta szerver egy teszt szerver, sok hiba jelentkezhet, kérlek szépen jelezd ott a fórumon, vagy a Supporton ezt a kellemetlenséget.
Köszönöm szépen a megértésed.
 

Rikari

Veterán
Csak azt nem értem ha ez egy Fantázia Városépítős játék ( az ? ) akkor miért kell fegyvertárakat felhúzni a tárgyaláshoz , miért nem csak aranyat , alapanyagot , normál árut , isteni magot manát és érző árut kér , nekem ez lenne a logikus , nem a harcászat fejlesztése egy városépítős játékban , vagy legalább az , hogy a város által termelt dolgokkal jobban lehet haladni , mint a harcokkal .
Nem ez a logikus ? Mert ha ezt nem sikerül letárgyalni , kiharcolni a fejlesztőkkel akkor mégis mi az amiben hatni lehet rájuk , a lényeget tekintve ?
Ezekkel az Orkokkal amit a fegyvertárak adnak, soha nem harcolsz. A játékban nyersanyagként szerepelnek és ezért kerülnek be a tárgyalási alapba. Az más kérdés, hogy ami adja ezt az katonai épületnek számít és emiatt tartozik a hadászathoz.
 

DeletedUser4917

Vendég
Köszi :)
Még 1 kérdés , ha pl 5 bónuszos manut építek mindenből , akkor mennyi az ideális fegyvertár az új bajnokihoz ha csak tárgyalok ?
Szóval : X mennyiségű manuhoz kb. hogyan aránylik a fegyvertár ?
Feltételezve , hogy a torony csak harccal megy és a fejlesztésekre meg a hősök kohója folyamatosan növekszik , tehát csak a bajnokihoz milyen az arány ?
Tudom erre nehéz válaszolni mert éles szerveren még semmi támpont , de azért valószínűleg a betan már látszódik egy arányszám .
 

Rikari

Veterán
Köszi :)
Még 1 kérdés , ha pl 5 bónuszos manut építek mindenből , akkor mennyi az ideális fegyvertár az új bajnokihoz ha csak tárgyalok ?
Szóval : X mennyiségű manuhoz kb. hogyan aránylik a fegyvertár ?
Feltételezve , hogy a torony csak harccal megy és a fejlesztésekre meg a hősök kohója folyamatosan növekszik , tehát csak a bajnokihoz milyen az arány ?
Tudom erre nehéz válaszolni mert éles szerveren még semmi támpont , de azért valószínűleg a betan már látszódik egy arányszám .
Nem vagyok matekzseni és nem is töltöm ilyen hiábavalóságokkal az időmet, hogy arányosítsak, számolgassak, egyenleteket állítsak fel épületteljesítmények között. Ilyen mélységekig soha nem merültem el Elvenarban. Lehet, hogy ez hiba, de nálam simán belefér a játékomba, ha ilyeneken nem agyalok. Egyértelműen adja a kapacitásod, ha valamiből hiány jelentkezik, akkor azt pótolni kell. Én ez alapján játszom. Kevés az orkom, és hiába termelek vészesen fogyatkozik, akkor húzok hozzá még fegyvertárat. Ennyi amit tehetek és én ilyen egyszerűen gondolkodok. Nem tudom milyen korban játszol, így csak javasolni tudom, hogy 5-8 fegyvertár kelleni fog, ha jól akarod érezni magad az orktermeléssel. Csak mellesleg jegyzem meg, hogy az 5 bónuszos manu sem elég. Az a tapasztalatom, hogy legalább 6-6-6 bónuszos manu kell, és érzőből pedig 2-2-2. Ezzel már ha nem is rohamléptekben, de lehet haladni. Ehhez mérten, bár nem tudom, hogyan lehet összehasonlítani a fegyvertárakat a manukkal, mindenképpen kell 5 vagy annál több fegyvertár is.
 
sziasztok
Olvasva itt a hszket, egyre inkább elszomorodom:S A játék indulásától itt vagyok, sok mindent megéltem itt, jót és rosszat is. Miért kerülök én hátrányba ? Mert már régóta itt vagyok ? Amit építettem, sok munkával, idővel és helyenként pénzzel, az nem ér semmit ?
Hogy lehet azt mondani a katonai csodákra: " Nem vesszük figyelembe ? "Sőt, büntetlek, elég volt belőled, majd a kicsik !!
Akkor, amit pénzért vásároltam csodás épületet, egyszer csak azt mondjuk, ááá, csak sima lakót ér !!
Adjunk több esélyt a kezdőknek, de NE büntessük már a régieket!! Játszanak itt pár évet és majd eljutnak oda, mint a több éve itt játszok !!
Nem értek egyet az új bajnoki több részével, bár valszeg nem ér semmit. Azért drukkolok a bétásoknak és biztatom is Őket, ha lehet mondják csak..
Mondjuk egy megoldás mindig létezik... Keresünk más játékot.. és akkor a nagyoknak már nem kell új faj, nem kell megoldani a térkép problémát sem, az event problémát sem, az újak amugy sem tudják.. ennyi
 

bere007

Veterán
Sőt, büntetlek, elég volt belőled, majd a kicsik !!

Erre van egy pofon egyszerű magyarázat (ez az én képzeletem szüleménye, bármiféle egyezés a valósággal csak a véletlen műve lehet).
Egy olyan játékos aki mindent aktívan csinál (torony maxolásból sok gyémánt és egyéb kiegészítők, aktív bajnokiból rengeteg tp és bűbáj) és már sokat költött rá (maxos építő, akadémia, prémium terület megvéve, varázs épületekkel tele) már nem fog rá költeni, vagy ha költ is, nem sokat. Miközben egy újonnan érkezőnek ezek a költekezések még hátra vannak, persze ha akarja. Most akkor ez alapján látni lehet, hogy ki jelenti a nagyobb vásárló erőt. És persze a nagy városok lassítják a szervert. Arendyllen sokszor egy örökkévalóság amire végzek a dolgaimmal, főleg bajnoki kezdéskor, míg winyandoron sokkal gyorsabban megy minden, mindent sokkal hamarabb tölt be. Az más kérdés, hogy ezt a legkevésbé nevezném gerinces hozzáállásnak, de ez van. Ez nem egy nonprofit szervezet, hanem egy kft és pénzből él. A németek erkölcsösségét meg inkább nem is jellemezném, de senki sem vak... Bár van ennek egy nagy buktatója. Az újak azt látják, hogy ha költenek rá, akkor kicsesznek majd velük, mert minden nehezebb lesz... és talán elgondolkoznak azon, hogy ilyen feltételek mellett nem éri meg rá áldozni. Szerintem már csak ebben bízhatunk, mert ezt le fogják nyomni a torkunkon. De ha a statisztikájuk olyan gyér lesz, mint ami a toronynál volt a kezdéskor, akkor lépniük kell majd.
 

DeletedUser3684

Vendég
Sziasztok!
Csak ritkán fórumozok, írni most először. Gyanítom, hogy csak szócséplés ez a mostani topic, és ahogy bere007 írja, valamilyen formában letuszkolják a torkunkon, azért leírom a véleményem.
Ezeket az agyament váloztatásokat a bajnokin semmilyen formában nem tudom elfogadni. Semmilyen módosítással, enyhítéssel, nem, nem és nem. Hatalmas bakit lőttek a fejlesztők a főnix-szel és a barna macival ezt kellene elismerniük. Az új jétékosok nem jutnak hozzá, nagyon nagy hátrány. Az hogy lebutítják 20%-ra, még akkor is 2 macival marad 40% előnyöm, az is rengeteg.
Erre 2 megoldást látok, valahogy elérhetővé, fejleszthetővé tenni, akinek nincs, bár szerintem kivitelezhetetlen, de hátha van vkinek ehhez ötlete.
A másik egyszerűbb és számomra tökéletesen elfodható lenne, törölni minden barnamacit és tűzfőnixet. Nem lebutítani, törölni. Persze valamilyen fájdalom díj kompenzálásként. Amikor kapott mindenki egy varázslatos lakót valami hasonló lehetett.
Csak egy megjegyzés még. Azokat büntetni, akik éveken keresztűl keményen dolgoztak, mert sokszor meló, azok számára ellehetleníteni a bajnokit, nonszensz. Ja igen, és jól csinálták, amit csináltak.
 

DeletedUser5427

Vendég
Sziasztok!
Csak ritkán fórumozok, írni most először. Gyanítom, hogy csak szócséplés ez a mostani topic, és ahogy bere007 írja, valamilyen formában letuszkolják a torkunkon, azért leírom a véleményem.
Ezeket az agyament váloztatásokat a bajnokin semmilyen formában nem tudom elfogadni. Semmilyen módosítással, enyhítéssel, nem, nem és nem. Hatalmas bakit lőttek a fejlesztők a főnix-szel és a barna macival ezt kellene elismerniük. Az új jétékosok nem jutnak hozzá, nagyon nagy hátrány. Az hogy lebutítják 20%-ra, még akkor is 2 macival marad 40% előnyöm, az is rengeteg.
Erre 2 megoldást látok, valahogy elérhetővé, fejleszthetővé tenni, akinek nincs, bár szerintem kivitelezhetetlen, de hátha van vkinek ehhez ötlete.
A másik egyszerűbb és számomra tökéletesen elfodható lenne, törölni minden barnamacit és tűzfőnixet. Nem lebutítani, törölni. Persze valamilyen fájdalom díj kompenzálásként. Amikor kapott mindenki egy varázslatos lakót valami hasonló lehetett.
Csak egy megjegyzés még. Azokat büntetni, akik éveken keresztűl keményen dolgoztak, mert sokszor meló, azok számára ellehetleníteni a bajnokit, nonszensz. Ja igen, és jól csinálták, amit csináltak.
Trtok tőle ezeket az elemeket eltörölni, - háborúhoz vezetne. Nem hogy a magyar szerveren, ahol lassan alig van játékos, de az amerikai 8 világgal, angol, francia, német, szerverekkel.
Ha meg itt hungaricse törlik, ott meg nem, úgy gondolom, annak hírét viszik a magyarok és kő kövön nem marad.
Az eltörlés, kivitelezhetetlen.
Azonban ha már Bajnoki ennyire gixi csixi, sírni kell. Minél többek - minél hangosak, és maghallják.
Tudom, hogy meg.
A Bajnoki-t kell újra alkotni. Ez egyszerű.
Tudom is, hogy hogyan. Én sajnos újító vagyok. Nem azon morfondírozom, hogy 4 tartomány helyett, 1. Azért ennél radikálisabb a dolog. Alapjaiban alkotnám újra :)
Kami, mindig mindenre lát megoldást. De ezt a mostanit, nem észszerűen dolgozták ki.
Na ilyen ez show biznisz. Ez így nem jó, ahogy van. S ha elég zajosak vagytok, akkor formálják tovább. Csak nem kell mindenbe belenyugodni.
(Az újításaim velem szállnak, melegebb éghajlatra. Nyugi, nyugi )

Puszó nyuszók

Kami
 

bere007

Veterán
A másik egyszerűbb és számomra tökéletesen elfodható lenne, törölni minden barnamacit és tűzfőnixet. Nem lebutítani, törölni. Persze valamilyen fájdalom díj kompenzálásként. Amikor kapott mindenki egy varázslatos lakót valami hasonló lehetett.

Ezt remélem csak viccnek szántad. Egy varázslatos épület távolról sincs köszönő viszonyba egy 10es barna medvével, vagy egy tűzfőnixel. Főleg most, hogy a toronyból is csurran, cseppen. Anno azért kaptunk azt, mert az eventes épületek lettek visszafogva, amik lakost adtak. Ennél valami nagyon horror kártalanítás kellene, még a lebutításhoz is, nem hogy a törléshez. Én még azt sem tartom elfogadhatónak, hogy lebutítsák ezeket. Ezért mindenki megdolgozott és ez volt a jutalom. Azért voltak azok az eventek ilyen népszerűek, mivel ilyen fődíj volt, semmi másért. Biztosan látják, hogy ezek alatt mennyien vettek/költöttek gyémántot, mennyivel ugrott meg az aktivitás. És ennek tükrében az összes olyan játékost, aki ezekért dolgozott simán arcon köpik. Arra kíváncsi lennék, hogy ha ez ebben a formában bekerül és nem lesz semmi kártalanítás, hány embert tiltanak a fórumokról a teljesen jogos kiakadásuk miatt és hogy ezentúl ki fog költeni eventre. Ha utólag valamit visszavesznek, amiért megdolgoztunk (vagy fizettünk), akkor teljes bizalomvesztés lesz és segget csinálnak a szájukból. Az viszont meg fogja bélyegezni az egészet innentől kezdve. Ne minket szívassanak azért, mert ész nélkül csinálták és túl jókat adtak.
 

DeletedUser4917

Vendég
Van aki sokat költött a 2. Főnix madarakra és azért tette mert azt ad amit ! Igazából ez már perelhető szerződés szegésnek minősül , mármint az ha a játékosok kárára változtatnak .
Ha egy ilyet megcsinálna egy cég onnantól hitelét veszti .
 

DeletedUser5427

Vendég
Sziasztok Bétások
Kezdetben 90 feladatos volt az event (PILGRIMAG - Gólem event)
Most már utólag béta szerveren is meg élesen is csak 89 feladatról szól a fáma.
( Mellékelt ábrák mutatják. )
Imádás van.
Hol - mikor, nyúltak bele? Melyik feladat hiányzik vaj'?
(38-as feladatig minden stimmel. )

by
Kami
 

Csatolmányok

  • Pilgrimag3.jpg
    Pilgrimag3.jpg
    127,7 KB · Megtekintések: 17
  • Pil feladatok.jpg
    Pil feladatok.jpg
    323,3 KB · Megtekintések: 15
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5427

Vendég
Sziasztok

Illetve, aki netán kopcsizta a feladatsort, 4 oldallal visszább, javítottam én magam is - kimaradt a 72es feladat - Bocsánat érte.

1. Gyárts 4 italt ( Műhely 5 perces termelés) - 40 Tudás tekercs
2. Költs el 4 Tudáspontot - 40 Tudás tekercs
3. Gyárts eszközt a kereskedőid számára - 40 Tudás tekercs
4. Gyűjts nagy mennyiségű aranyat - 41 Tudás tekercs
5. Teljesíts 2 Találkozót vagy 8 Bajnoki találkozót - 41 Tudás tekercs
6. Gyárts eszközt a városod kézművesei és munkásai számára vagy képezz ki egy halom egységet - 41 Tudás tekercs
7. Gyárts 2 X 3 órás Első bónuszos termelést ÉS Gyűjts mellé 4 ereklyét - 41 Tudás tekercs
8. Gyárts 10 kenyeret (Műhely 1 órás termelés) - 41 Tudás tekercs
9. Gyűjts 2 ereklyét - 42 Tudás tekercs
10. Gyárts eszközt a városod lakosai számára vagy képezz ki egy nagy halom egységet - 42 Tudás tekercs
11. Teljesíts 2 Találkozót vagy 8 Bajnoki találkozót ÉS Költs el 4 Tudáspontot- 42 Tudás tekercs
12. Gyárts eszközt a kereskedőid számára - 42 Tudás tekercs
13. Gyűjts 2 ereklyét - 42 Tudás tekercs
14. Gyárts 9 kenyeret (Műhely 1 órás termelés) - 42 Tudás tekercs
15. Teljesíts 2 Találkozót vagy 8 Bajnoki találkozót ÉS Gyárts eszközt a városod kézművesei és munkásai számára - 42 Tudás tekercs
16. Gyárts nagyobb mennyiségű T1-es termelést ( Márvány, Acél, Deszka) - 43 Tudás tekercs
17. Gyűjts 6 ereklyét ÉS költs el 6 Tudáspontot - 43 Tudás tekercs
18. Gyárts eszközt a városod kézművesei és munkásai számára vagy képezz ki egy halom egységet - 43 Tudás tekercs
19. Szerezz 600 Bűbájtöredéket vagy fejlessz egy épületet legalább 4-es szintre - 43 Tudás tekercs
20. Gyűjts nagy mennyiségű aranyat - 43 Tudás tekercs
21. Fedezz fel egy tartományt vagy gyűjts 10 Vízió port - 43 Tudás tekercs
22. Gyárts 3 X 3 órás Első bónuszos termelést - 44 Tudás tekercs
23. Gyárts 7 Egyszerű szerszámot( Műhely 15 perces termelés) ÉS gyűjts 2 Bűbájt - 44 Tudás tekercs
24. Gyűjts 4 ereklyét ÉS Teljesíts mellé 2 Torony Találkozót vagy 2 Sima találkozót - 44 Tudás tekercs
25. Gyárts nagyobb mennyiségű T1-es termelést ( Márvány, Acél, Deszka) - 44 Tudás tekercs
26. Fogadj el 2 ajánlatot a Kufártól - 44 Tudás tekercs
27. Gyárts 12 italt ( Műhely 5 perces termelés) - 44 Tudás tekercs
28. Gyárts 3 X 9 órás Első bónuszos termelést - 44 Tudás tekercs
29. Gyárts eszközt a városod kézművesei és munkásai számára vagy képezz ki egy halom egységet - 45 Tudás tekercs
30. Teljesíts 4 Találkozót vagy 16 Bajnoki találkozót ÉS Gyárts eszközt a kereskedőid számára - 45 Tudás tekercs
31. Gyűjts nagy mennyiségű aranyat - 45 Tudás tekercs
32. Gyárts 9 kenyeret (Műhely 1 órás termelés) - 45 Tudás tekercs
33. Gyárts nagyobb mennyiségű T1-es termelést ( Márvány, Acél, Deszka) - 45 Tudás tekercs
34. Kutass ki egy Technológiát vagy Szerezz 20 Vízióport ÉS szerezz nagyobb mennyiségű aranyat - 45 Tudás tekercs
35. Gyárts nagyobb mennyiségű T1-es, T2-es, T3-as termelést (Márvány, Acél, Deszka, Kristály, Tekercs, Selyem, Elixír, Varázspor, Drágakő) ÉS Költs el 8 Tudáspontot- 46 Tudás tekercs
36. Gyárts eszközt a városod lakosai számára - 46 Tudás tekercs
37. Gyűjts 3 Bűbájt - 46 Tudás tekercs
38. Gyűjts 12 ereklyét ÉS Gyárts eszközt a városod kézművesei és munkásai számára - 46 Tudás tekercs
39. Költs el 12 Tudáspontot ÉS Gyárts eszközt- 46 Tudás tekercs
40. Gyárts 4 X Fejlett szerszámot (Műhely 3 órás termelés) - - 46 Tudás tekercs
41. Gyűjts 4 Bűbájt - 47 Tudás tekercs
42. Gyárts eszközt a kereskedőid számára vagy képezz ki egy halom egységet - 47 Tudás tekercs
43. Gyárts 6 X 3 órás Első bónuszos termelést ÉS gyűjts mellé 12 ereklyét - 47 Tudás tekercs
44. Szerezz 600 Bűbájtöredéket vagy fejlessz egy épületet legalább 4-es szintre - 47 Tudás tekercs
45. Gyárts 8 X Fejlett szerszámot (Műhely 3 órás termelés) - - 47 Tudás tekercs
46. Gyárts 4 X 9 órás Első bónuszos termelést - 47 Tudás tekercs
47. Gyűjts nagy mennyiségű aranyat - 47 Tudás tekercs
48. Nyújts 7 szomszédi segítséget vagy teljesíts 4 Találkozót ÉS gyűjts 10 Vízió port vagy fedezz fel egy tartományt - 48 Tudás tekercs
49. Gyárts eszközt a városod kézművesei és munkásai számára - 48 Tudás tekercs
50. Fogadj el 3 ajánlatot a Kufártól - 48 Tudás tekercs
51. Gyárts 14 Egyszerű szerszámot( Műhely 15 perces termelés) - 48 Tudás tekercs
52. Gyűjts 12 ereklyét vagy gyárts/szerezz 2 Kombináló katalizátor bűbájt - 48 Tudás tekercs
53. Tegyél ki 6 kereskedelmi ajánlatot vagy vásárolj 16 Tudáspontot - 48 Tudás tekercs
54. Fedezz fel egy tartományt vagy gyűjts 10 Vízióport - 49 Tudás tekercs
55. Gyárts 6 X Fejlett szerszámot (Műhely 3 órás termelés) - 49 Tudás tekercs - 49 Tudás tekercs
56. Gyárts nagyobb mennyiségű Első bónuszos termelést ( Márvány, Acél, Deszka) - 49 Tudás tekercs
57. Kutass ki egy Technológiát vagy gyűjts 20 Vízióport ÉS fogadj el 4 ajánlatot a kufártól - 49 Tudás tekercs
58. Gyárts 7 Egyszerű szerszámot( Műhely 15 perces termelés) - 49 Tudás tekercs
59. Képezz ki nagy halom egységet - 49 Tudás tekercs
60. Gyárts eszközt - 49 Tudás tekercs
61. Gyűjts nagy mennyiségű aranyat ÉS fejlessz 2 épületet legalább 6-os szintre - 50 Tudás tekercs
62. Teljesíts 4 találkozót vagy képezz ki nagy halom egységet - 50 Tudás tekercs
63. Gyárts 8 X 3 órás Első bónuszos termelést És gyárts mellé eszközt - 50 Tudás tekercs
64. Gyűjts 6 ereklyét vagy teljesíts 3 Torony találkozót - 50 Tudás tekercs
65. Gyűjts 2 Bűbájt - 50 Tudás tekercs
66. Gyárts 12 kenyeret (Műhely 1 órás termelés) - 50 Tudás tekercs
67. Gyárts nagyobb mennyiségű T1-es, T2-es, T3-as termelést (Márvány, Acél, Deszka, Kristály, Tekercs, Selyem, Elixír, Varázspor, Drágakő) - 51 Tudás tekercs
68. Gyárts 1 X Kosár élelmiszert (Műhely 9 órás termelés) - 51 Tudás tekercs
69. Kutass ki egy technológiát vagy gyűjts 15 Vízióport ÉS költs el 8 Tudáspontot - 51 Tudás tekercs
70. Gyárts eszközt - 51 Tudás tekercs
71. Gyűjts nagy mennyiségű aranyat - 51 Tudás tekercs
72. Használj fel 16 Tudáspontot - - 51 Tudás tekercs
73. Gyűjts 8 ereklyét ÉS Gyűjts nagy mennyiségű aranyat - 51 Tudás tekercs
74. Gyárts 9 kenyeret (Műhely 1 órás termelés) - 52 Tudás tekercs
75. Gyárts nagyobb mennyiségű T1-es termelést (Márvány, Acél, Deszka) - 52 Tudás tekercs
76. Teljesíts 6 találkozót vagy 6 Bajnoki találkozót - 52 Tudás tekercs
77. Gyárts eszközt a városod kézművesei és munkásai számára - 52 Tudás tekercs
78. Kutass ki egy Technológiát vagy gyűjts 20 Vízióport ÉS gyűjts nagyobb mennyiségű aranyat - 52 Tudás tekercs
79. Gyárts 8 Fejlett szerszámot (Műhely 3 órás termelés) ÉS vásárolj 8 Tudáspontot - 52 Tudás tekercs
80. Gyárts 6 X 9 órás Első bónuszos termelést - 53 Tudás tekercs
81. Gyűjts nagy mennyiségű aranyat - 53 Tudás tekercs
82. Fedezz fel egy tartományt vagy gyűjts 10 Vízióport - 53 Tudás tekercs
83. Gyárts eszközt a kereskedőid számára - 53 Tudás tekercs
84. Gyűjts 12 ereklyét - 53 Tudás tekercs
85. Teljesíts 6 Találkozót vagy 6 Bajnoki találkozót ÉS gyűjts eszközt - 53 Tudás tekercs
86. Gyárts nagyobb mennyiségű T1-es termelést (Márvány, Acél, Deszka) - 54 Tudás tekercs
87. Képezz ki nagyobb halom egységet - 54 Tudás tekercs
88. Gyárts eszközt a városod lakosai számára - 54 Tudás tekercs
89. Gyűjts 20 ereklyét - 54 Tudás tekercs


by
Kami
 
Fent