• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Redblond 2

Újonc
Hali,nekem tetszik a béta verzió is,nem lassú mert kikapcsoltam a HTML5 verziót. Már kezdem érteni hogy a feladatoknál mit kér. :);):D:D
 

Rikari

Veterán
Egy kis használati útmutató a várható Eventhez.
A játékot most sem lehet túltolni lezár, ha a kiszámított végéhez közel vagy és csak naponta oldódik fel a lakat. Van alul a már megszokott teljesítő csík. Van a megszokott gyűjtés de ez most amiben eltér, hogy a begyűjtött "boszitáskát" un. felfedő (gyertya 1 kocka-lámpás teljes függőleges sor-varázsital 3x3 mező) tárgyakra költheted el. Ezekkel tudod felfedni a folttal takart részeket és megszerezni a cicákat, melyek gyűjtögetésével megy előre a fődíj megszerzése. A felfedéseket akadályok teszik nehezebbé pl. farönk, kövek stb. Miért is akadályok ezek? Veszítesz a felfedési képeségeddel ha olyannal nyitsz pl. lámpás ami teljes sort takar ki de betettek egy követ a sorba, amit kitakar, így csak a kőig lévő részt tudja neked kitakarni. Ha okosan csinálod, akkor ide pl. gyertyát használj, mert az is elég és így tovább. Kicsit stratégia is a homályos területek felfedése. Ahogyan haladsz előre a területek kitakarásával a teljes mezőben, dobja fel majd az újabb homályos pályákat is, amit fel kell még fedezned. Kitakarni ezzel a 3 eszközzel tudsz csak és ahhoz, hogy legyen neked gyertyád, lámpásod és italod kell a "boszitáska", mert ezzel vásárolhatod meg őket. "Boszitáskát" gyűjthetsz a feladatok elvégzésével (plusz 24 óránként bónuszbuksza a belépéskor) és a város körül. Így teljes a kör. Az egyik kell ahhoz, hogy a másikat megvehesd, hogy aztán amit megvettél azzal dolgozhass, hogy a munkáddal és a szerencse segítségével egyéb jutalmakhoz juthass (arany-itemek-kalapács-rúnák- felfedők stb.), melyek rejtve vannak előtted, avagy cicát találj. Miaúúúú! :)2020-10-10 19 14 33.jpg.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser992

Vendég
Egy kis használati útmutató a várható Eventhez.
A játékot most sem lehet túltolni lezár, ha a kiszámított végéhez közel vagy és csak naponta oldódik fel a lakat. Van alul a már megszokott teljesítő csík. Van a megszokott gyűjtés de ez most amiben eltér, hogy a begyűjtött "boszitáskát" un. felfedő (gyertya 1 kocka-lámpás teljes függőleges sor-varázsital 3x3 mező) tárgyakra költheted el. Ezekkel tudod felfedni a folttal takart részeket és megszerezni a cicákat, melyek gyűjtögetésével megy előre a fődíj megszerzése. A felfedéseket akadályok teszik nehezebbé pl. farönk, kövek stb. Miért is akadályok ezek? Veszítesz a felfedési képeségeddel ha olyannal nyitsz pl. lámpás ami teljes sort takar ki de betettek egy követ a sorba, amit kitakar, így csak a kőig lévő részt tudja neked kitakarni. Ha okosan csinálod, akkor ide pl. gyertyát használj, mert az is elég és így tovább. Kicsit stratégia is a homályos területek felfedése. Ahogyan haladsz előre a területek kitakarásával a teljes mezőben, dobja fel majd az újabb homályos pályákat is, amit fel kell még fedezned. Kitakarni ezzel a 3 eszközzel tudsz csak és ahhoz, hogy legyen neked gyertyád, lámpásod és italod kell a "boszitáska", mert ezzel vásárolhatod meg őket. "Boszitáskát" gyűjthetsz a feladatok elvégzésével (plusz 24 óránként bónuszbuksza a belépéskor) és a város körül. Így teljes a kör. Az egyik kell ahhoz, hogy a másikat megvehesd, hogy aztán amit megvettél azzal dolgozhass, hogy a munkáddal és a szerencse segítségével egyéb jutalmakhoz juthass (arany-itemek-kalapács-rúnák- felfedők stb.), melyek rejtve vannak előtted, avagy cicát találj. Miaúúúú! :)2457 bővítmény megtekintése.
Most kicsit elszomorodtam. Ez megint egy forge-s koppintás. Nem szeretem ezt a fajta eventet. :(
 

Rikari

Veterán
Most kicsit elszomorodtam. Ez megint egy forge-s koppintás. Nem szeretem ezt a fajta eventet. :(
VikingEzredes!
Amikor ezt írjátok, (mert már többször olvastam különböző játékosok tollából), hogy Forge koppintás. Én úgy tekintek ezekre az Inno-s játékokra hogy mindegyik egy anya gyermeke. Ha van 5 gyereked te is szívesen ráadod a kicsire azt a ruhát, amit a nagyobb kinőtt, de még nem kuka. Ettől még a kicsi semmiben sem lesz koppintottja a nagyobbnak.
Az Inno Games játékai közül részletkérdés melyikben kerül bevezetésre előbb valami és ugyanaz vagy hasonló hol követi azt egy másik játékában. Ezek mind összetartoznak, mert egy cég termékei és azt természetesnek tartom, ha valamit bevezettek és az jól működik már valahol, akkor élnek a lehetőséggel és egy másik termékükben is felhasználják.
Sajnálom, hogy nem kedvelted meg az ilyen tipusú eventet és én is érzem, hogy sokkal nehézkesebb, több időt igényelnek a több funció miatt, ráadásul nem is vagyok benne olyan sikeres ahogyan azt megszoktam magamtól. Ilyenkor mondom magamnak, hogy ugyanmár ne brünnyögjééé annyit, hiszen ez egy játék. Túléljük ezt is! :D
 

DeletedUser992

Vendég
VikingEzredes!
Amikor ezt írjátok, (mert már többször olvastam különböző játékosok tollából), hogy Forge koppintás. Én úgy tekintek ezekre az Inno-s játékokra hogy mindegyik egy anya gyermeke. Ha van 5 gyereked te is szívesen ráadod a kicsire azt a ruhát, amit a nagyobb kinőtt, de még nem kuka. Ettől még a kicsi semmiben sem lesz koppintottja a nagyobbnak.
Nem erről van szó. Ezt teljesen logikus, hogy felhasználják. Én is így csinálnám.
De ha ikrek akkor picit nehézkes. :D
Az Inno Games játékai közül részletkérdés melyikben kerül bevezetésre előbb valami és ugyanaz vagy hasonló hol követi azt egy másik játékában. Ezek mind összetartoznak, mert egy cég termékei és azt természetesnek tartom, ha valamit bevezettek és az jól működik már valahol, akkor élnek a lehetőséggel és egy másik termékükben is felhasználják.
Nem tudom, hogy sikeres-e. Ott a céhben nálunk, annyira nem nyert. De szerver szinten nem tudom.
Sajnálom, hogy nem kedvelted meg az ilyen tipusú eventet és én is érzem, hogy sokkal nehézkesebb, több időt igényelnek a több funció miatt, ráadásul nem is vagyok benne olyan sikeres ahogyan azt megszoktam magamtól. Ilyenkor mondom magamnak, hogy ugyanmár ne brünnyögjééé annyit, hiszen ez egy játék. Túléljük ezt is! :D
Szetintem nem nehezebb. Nekem a kaland sem tetszik, de ez van.
Összeségében csak az első csalódotságomat írtem le, de majd meglátjuk. :D
Az új bajnoksággal kapcsolatban is ez volt a véleményem, de annyira nem rossz. Sok tp-t lehet szerezni, amit lehet hamarosan megváltoztatnak.
 

DeletedUser5848

Vendég
VikingEzredes!
Amikor ezt írjátok, (mert már többször olvastam különböző játékosok tollából), hogy Forge koppintás. Én úgy tekintek ezekre az Inno-s játékokra hogy mindegyik egy anya gyermeke. Ha van 5 gyereked te is szívesen ráadod a kicsire azt a ruhát, amit a nagyobb kinőtt, de még nem kuka. Ettől még a kicsi semmiben sem lesz koppintottja a nagyobbnak.
Az Inno Games játékai közül részletkérdés melyikben kerül bevezetésre előbb valami és ugyanaz vagy hasonló hol követi azt egy másik játékában. Ezek mind összetartoznak, mert egy cég termékei és azt természetesnek tartom, ha valamit bevezettek és az jól működik már valahol, akkor élnek a lehetőséggel és egy másik termékükben is felhasználják.
Sajnálom, hogy nem kedvelted meg az ilyen tipusú eventet és én is érzem, hogy sokkal nehézkesebb, több időt igényelnek a több funció miatt, ráadásul nem is vagyok benne olyan sikeres ahogyan azt megszoktam magamtól. Ilyenkor mondom magamnak, hogy ugyanmár ne brünnyögjééé annyit, hiszen ez egy játék. Túléljük ezt is! :D
Kedves Rikari ! :)

Anno nagyon szerettem odaát a halloweeni eventket. Sokat evenetet kihagytam se az ottani régészkedést sosem. Itt Elvenarban ez lesz az első. Nagy reményeket fűzök hozzá, hiszem az Inno egy mesevilág köntösébe bújtatta. Biztos hogy nem a riogatás a fő témája. A cicavadászat nem tűnik annak. :)
Gondolom kicsit komplexebb lesz, és nem tudom hogy a gyűjtögetés a jobb módszer vagy a folyamatos haladás. Szeretném ha tudnád, folyton a régiek szavain csüngök. Rengeteg segítséget adnak az élménybeszámolók és a kibeszélők. :)
Tudom még korai de ha bétán feltűnik a karácsonyi event, szépen kérlek, tudasd velem hogy lesz e benne Téli Csillag. :)
Előre is köszönöm szépen.
 

Rikari

Veterán
Kedves Rikari ! :)

Anno nagyon szerettem odaát a halloweeni eventket. Sokat evenetet kihagytam se az ottani régészkedést sosem. Itt Elvenarban ez lesz az első. Nagy reményeket fűzök hozzá, hiszem az Inno egy mesevilág köntösébe bújtatta. Biztos hogy nem a riogatás a fő témája. A cicavadászat nem tűnik annak. :)
Gondolom kicsit komplexebb lesz, és nem tudom hogy a gyűjtögetés a jobb módszer vagy a folyamatos haladás. Szeretném ha tudnád, folyton a régiek szavain csüngök. Rengeteg segítséget adnak az élménybeszámolók és a kibeszélők. :)
Tudom még korai de ha bétán feltűnik a karácsonyi event, szépen kérlek, tudasd velem hogy lesz e benne Téli Csillag. :)
Előre is köszönöm szépen.
Kedves Venom!
Megígérem, amint látom a Téli Csillagot azonnal szólok neked. ;) (Magamban már úgy hívlak, hogy Csillaglány)
 

SirSmithy

Veterán
Kedves Rikari ! :)
Előre is nagyon szépem megköszönöm. Nem tehetek róla, a Csillagom az egyik kincsem. :)
Csillaglány ? Ez igazán kedves. Erre mindig emlékezni fogok. :)
Általában az elvengems.com oldalra felkerülnek a béta szerveren megjelent napi ajándékok. Én onnan szoktam kuksizni, h várjak-e meg vagy ne....
 

Rikari

Veterán
Bétán elindult a XVII. fejezet. Unur-i Kereskedők.
Miután segítettünk a Törpéknek és Tündéreknek rendezni ősrégi különbségeiket, újra kapcsolatba lép velünk Elvenar és az Elfekhez, Emberekhez fordul. Az Elvenárok nagyon elégedettek azzal, hogy utódaik végül a saját ügyeikre összpontosítanak. A fejlesztésed támogatása érdekében felhívták a Konstruktumokat, és frissítést kértek a kereskedőtől az Unurium importálásához. Ez az értékes erőforrás közvetlenül az Unur-ból származik, ahol a Konstruktusok ezt a találmányt inspiráló anyagként állítják elő fő településükön.

Amire az Elvenar nem számított, az az volt, hogy egy másik repülő hajó csendesen követte a Konstruktumokat az Unur felől induló útjukon, egészen az óceán felett - kalózhajó! A kalózkapitány behatol a nagyterembe, túszul ejti tanácsadóját, és követeli, hogy haladéktalanul állítsák le az otthona tönkretételét.

Feladatunk, hogy tisztázzuk a zavart és fedjük fel, hogy a kalózok miért utaztak Unur még mindig elhagyatott részéről a városodba, hogy követeléseikkel zaklassanak? Megtudjuk, hogy miért látják a konstrukciókat fenyegetésnek otthonukra és életmódjukra? És ami a legfontosabb: tetszenek-e a döntéseik Elvenárnak?

Fedezzük fel Elvenar történetének legújabb fejezetét, építsünk kereskedelmi kikötőt, és tudjunk meg többet az Unur kereskedőinek három frakciójáról, motívumaikról, életmódjukról és értékes árucikkeikről! És ki tudja, talán még egy értékes tanulságot is megtanulhatunk a bajtársiasságról!

Mindezek mellett a 17. fejezet számos új városbővítést egészít ki a számunkra. 2 új prémium bővítést szerezhetünk, 2 új bővítést fedezhetünk fel fel a kutatás révén, és kinyithatunk 1 új bővítést, ha legalább 525 tartományt teljesítettünk a világtérképen. Azok számára, akik már meghaladták az előírt tartományoknál többet, ez a városbővítés természetesen elérhetővé válik a városban anélkül is, hogy további teljesítésre lenne szükségük.

2020-10-12 18 02 23.jpg
A faj épületei:
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg9.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5848

Vendég
Bétán elindult a XVII. fejezet. Unur-i Kereskedők.
Miután segítettünk a Törpéknek és Tündéreknek rendezni ősrégi különbségeiket, újra kapcsolatba lép velünk Elvenar és az Elfekhez, Emberekhez fordul. Az Elvenárok nagyon elégedettek azzal, hogy utódaik végül a saját ügyeikre összpontosítanak. A fejlesztésed támogatása érdekében felhívják a Konstruktumokat, és frissítést kérnek a kereskedőtől az Unurium importálásához. Ez az értékes erőforrás közvetlenül az Unur-ból származik, ahol a Konstruktusok ezt a találmány inspiráló anyagként állítják elő fő településükön.

Amire az Elvenar nem számított, az az volt, hogy egy másik repülő hajó csendesen követte a Konstruktumokat az Unur felől induló útjukon, egészen az óceán felett - kalózhajó! A kalózkapitány behatol a nagyterembe, túszul ejti tanácsadóját, és követeli, hogy haladéktalanul állítsák le az otthona tönkretételét.

Feladatunk, hogy tisztázzuk a zavart és fedjük fel, hogy a kalózok miért utaztak Unur még mindig elhagyatott részéről a városodba, hogy követeléseikkel zaklassanak? Megtudjuk, hogy miért látják a konstrukciókat fenyegetésnek otthonukra és életmódjukra? És ami a legfontosabb: tetszenek-e a döntései az Elvenárnak?

Fedezzük fel Elvenar történetének legújabb fejezetét, építsünk kereskedelmi kikötőt, és tudjunk meg többet az Unur kereskedőinek három frakciójáról, motívumaikról, életmódjukról és értékes árucikkeikről! És ki tudja, talán még egy értékes tanulságot is megtanulhatunk a bajtársiasságról!

Mindezek mellett a 17. fejezet számos új városbővítést egészít ki a számunkra. 2 új prémium bővítést szerezhetünk, 2 új bővítést fedezhetünk fel fel a kutatás révén, és kinyithatunk 1 új bővítést, ha legalább 525 tartományt teljesítettünk a világtérképen. Azok számára, akik már meghaladták az előírt tartományoknál többet, ez a városbővítés természetesen elérhetővé válik a városban anélkül is, hogy további teljesítésre lenne szükségük.

2462 bővítmény megtekintése
Köszönjük szépen kedves Rikari ! :) Ez nagyon izgalmasan hangzik. :)
 

DeletedUser5848

Vendég
Általában az elvengems.com oldalra felkerülnek a béta szerveren megjelent napi ajándékok. Én onnan szoktam kuksizni, h várjak-e meg vagy ne....
Kedves sirsmithy ! :)
Kérlek ne haragudj rám, de jobban esik egy játékostásunk beszámolóját olvasni, mind egy külsős weboldalon. De azért köszönöm szépen a tippedet és a segítőkészséged. :)
 

DeletedUser5644

Vendég
Sziasztok! :)
Van egy jó kis csapatom bétán. Kb. 15-en aktívan jatszunk, 3 néha, s 7 tag hiányzik. Mindenféle eseményben, kalandban, toronyban stb. benne vagyunk a top 20 és 50 között... mêgse jönnek új aktív tagok. Szerintetek mit tegyek, hogy új tagok jöjjenek hozzánk?
Hálával várja ötleteiteket, ;)
Szano
Szia. Mi 7en vagyunk most csináltunk új testvériséget nagyon aktív a csapat. Ha gondolod gyertek át hozzánk szívesen látunk. Winyandor Tűzmadár Mesèje a testvériség neve.
 

Rikari

Veterán
A Bétán megjelenő frissítések és játékba kerülő újdonságok mindig változhatnak. A Béta egy tesztszerver, így az ott bevezetett dolgok mire az éles szerverekre kerülnek, részeiben, vagy akár alapjaiban is megváltozhatnak. Ez olyan mint a moziműsor, ahol a műsorváltoztatás jogát mindig fenntartja az üzemeltető. Fontos része ez a szerver a játéknak, mert annak is kell egy hely, hogy a fejlesztők kipróbálják az új termékeiket. A Bétás közösség egy igen aktív csapat és széles skálán mozog a nemzetek összefogásában a vele kapcsolatos fórum is, ahol mennek a visszajelzések, mintegy előremozdítva a fejlesztők munkáját azáltal, hogy kritika, vagy üdvözlés fogalmazódik meg a fórumozók részéről. Igaza van annak, aki azt írja, hogy semmi nem biztos abból, ami ott megjelenik, és annak is aki szerint ez egy támpont lehet a jövőre nézve. Ez a topik a Bétás tapasztalatokról is szól, ami pont azt jelenti, ha valaki tudja mi az a Béta szerver, hogy befutott egy elképzelés, feltették a szerverre, aztán egy alapos letisztulás után majd megérkezik hozzánk is. Az Unurok most még arra várnak, hogy megkeresztelődjenek a bétán ahhoz, hogy később bérmálkozzanak Arendyllben és Winyandorban, de addig sok minden történhet velük.
 
Fent