• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Calyr

Veterán
@sleeky41 pontosan 23 éve fórumozom, akkortájt lettem fősulis, amikor bejött az internet az intézményekbe (áldott szép idők, amikor ez még csak felsőoktatásban volt korlátlan :) ). Szóval hidd el, abszolút értelek, tudom, milyen ez.
De ha megengeded, hadd adjak egy tippet.
Belekötés mindig is volt, mindig is lesz - de ha nem védekezel, akkor az látszik, hogy nem tudtak megtámadni.
Amikor mindkét félnél befeszülés van, minden íratlan szabály szerint az "nyer", aki előbb enged, aki nem vág vissza, higgadt és kedves tud maradni.
Nyerj sokat, vagy akár mostantól mindig, őszintén ezt kívánom! :)
 

sleeky41

Veterán
@sleeky41 pontosan 23 éve fórumozom, akkortájt lettem fősulis, amikor bejött az internet az intézményekbe (áldott szép idők, amikor ez még csak felsőoktatásban volt korlátlan :) ). Szóval hidd el, abszolút értelek, tudom, milyen ez.
De ha megengeded, hadd adjak egy tippet.
Belekötés mindig is volt, mindig is lesz - de ha nem védekezel, akkor az látszik, hogy nem tudtak megtámadni.
Amikor mindkét félnél befeszülés van, minden íratlan szabály szerint az "nyer", aki előbb enged, aki nem vág vissza, higgadt és kedves tud maradni.
Nyerj sokat, vagy akár mostantól mindig, őszintén ezt kívánom! :)

23 éve én a két fiammal játszottam :) az egyik akkor volt 9 a másik 6 és versenyeztünk ki tudd jobban építkezni a számítógépes játékokba :D
pl: Fáraó és Kleopátra volt az egyik kedvencem ahol piramist kellett építeni és a fáraót ha betudtad vinni a piramisba akkor volt vége a játéknak.
Hidd el nagy kihívás volt és azóta is mindig kell bizonyítanom a fiaimnak ki a jobb egy adott játékban ;) szóval a verseny szellem az napi szinten meg van bennem pedig már unokám is van :D

Hidd el nem szeretek okoskodni csak amikor nem is akarják elfogadni vagy megérteni azt, hogy segíteni szeretnék és nem a támadásokra reagálni néha tele lesz az a bizonyos pohár és olyankor kiveri a biztosítékot. A fórumnak és chat - eknek meg egy baja van, néha félre lehet érteni az adott mondatot is mert nem látod az illető arcát vagy a hangsúlyt a hangjába. Pedig lehet teljesen más lenne az értelme annak amit éppen ő mondani akart volna ha hallanánk vagy látnánk őt.

Azért bízok benne ha egy - egy lépést teszünk egymás megértése felé, a végén lehet egész jól eltudunk majd beszélgetni egymással :)
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
"Arcan" jelvény milyen színkóddal, névvel van ellátva a térképe
Szia!

Bár nem vagyok Rikari, de Arcan Residue a teljes neve, residue-ként megtalálod, az egyik zöld az. :)
De egyébként ebben a topicban az előző oldal tetején van egy teljes lista, lehet belőle szemezgetni.
 

Putyika

Veterán
Az ötleteknél történtek után nem gondoltam, hogy valaha ezt fogom mondani, de igazad van @sleeky41.
Tegnap én is írtam ide egy hozzászólást, amiben kíváncsi lettem volna, hogy Rikari miért gondolja azt, hogy rosszul számoltok, de aztán meggondoltam magam, inkább töröltem és tettem a helyére egy pontot. ;)
Cyklon válaszát sem értem, az egyik embertől származó információ fontosabb, mint a másiktól érkező?
Szerintem mi, akik nem játszunk a bétán mindenkinek egyformán hálásak vagyunk a kapott hírekért....legalábbis én az vagyok, függetlenül attól, hogy szimpatikus nekem az illető vagy sem.
Ezúton is köszönet mindenkinek, aki időt és energiát nem sajnálva szállítja nekünk a friss híreket. :)
 
Utoljára szerkesztve:

bere007

Veterán
Mindkét elem fontos és ezt a saját bőrömön kellett megtanulnom. Az utánam érkezőknek üzenem, ne hanyagolják el egyiket sem, ne járjanak úgy, mint én, mert nincs az a nyersi amivel csak tárgyalással sikeresek lehetünk.

Akkor más a bőrünk. :) Én eddig a "csak harc" mentalitással mindig is nagyon jól boldogultam és még mindig nagyon jól boldogulok. Néha bajnokin és a toronynál is ránézek, hogy mennyiért tudnék alkudozni és szerintem még mindig a harc a legjobb. Bár én ebbe "nőttem fel" és ehhez szoktam hozzá és már nem is fogok átállni másra.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Ja és nekem is írhatsz privátba viselkedjek, mert ha nem tetszik valaki hozzászólása egyből a kizárással jössz.
Kedves @sleeky41
Ezt a mondatot kikérem magamnak, hiszen soha nem "zaklatok" senkit sem kizárással. Ha pedig privátban kérem meg, hogy viselkedjen a játékos a Fórum szabályzatának megfelelően, azt azért teszem, hogy ne legyen a fórumon ennek nyoma. Úgy érzem, hogy elég korrekt. A mostani Moderátor csapatnak nem az a célja, hogy a Fórumon "beszélgető" játékosokat kizárjuk, hanem az, hogy ember módjára társalogni tudjunk. Olyan, hogy "nem tetszik valakinek a hozzászólása" nálam nem létezik, hiszen minden játékos egyenlő. Olyan viszont van, hogy moderálok, mert ez a feladatom.
Köszönöm a megértésed.
A további kellemes játék reményében: Cyklon
 

Burney

Felderítő
Nekem meg van a három pálya és színessel kiemeltem a vízióport hát ha segít

2555 bővítmény megtekintése

Köszi szépen, ez nagy segítség, szépen, átláthatóan megcsináltad :)
Mondjuk dobtam egy hátast tőle és egyre jobban erősödik bennem az érzés, hogy nem ér annyit az a Boszikunyhó fejlesztés!!
Eddig örültem ha sikerült a 3 pályán 1 utat végigcsinálni és eljutottunk az örvényhez........ezt látva és amiket itt olvastam eddig, most azt is megkérdőjelezem, hogy a második pálya egyik útjával végezzünk!!

Ja és bocsi hogy egy kérdéssel ekkora bonyodalmat okoztam!! ;) :)
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
A listát meg ha nem te hozod egyből ez a válaszod rá ...... szóval eddig is imádtam a magyar fórumot!
Szeressed Sleeky a magyar fórumot, mert van miért. Sok okosan játszó, jó ember van itt köztünk. Rossz irányba mész viszont, amikor azt írod hogy -" ha nem te hozod..." azaz, bármilyen közlési elsőbbségi jogot vindikálnék magamnak és ha ez nem valósul meg akkor besértődök. Nem ismersz engem, ahogyan sokan mások sem. Alapból kialakulhatnak szimpátiák, ellenérzések egy egy vélemény kapcsán. A játékban is befolyásolhatnak bennünket a csapattársaink, ami visszaköszönhet akár itt a fórumon is. Ítélhetünk egy rosszul sikerült helyzet miatt és még nagyon sok minden meghatározhatja a hozzáállásunkat, amikor bejegyzést írunk/olvasunk. Minden "túltolás" és főszerkesztői szófordulatok nélkül elmondhatom, hogy nem igyekszem takargatni a zsákutcákat, elismerem a tévedéseimet, hogy mindenki más tanuljon belőle. Továbblépek amikor elérkezettnek látom az időt, és nem táplálom azt a tüzet, ami csak füstöt csinál, de nem áraszt meleget.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Ezzel egyet kell hogy értsek ! Szoktam olvasni Rikari írásait. Rá az önzetlenség és a segítőkészség a jellemző. Természetesen ezt sokatokról gondolom. Fentebbi hozzászólásából azt olvasom hogy hogy a névtelen, arctalan szerepjátékoknak sok a jó és a rossz oldala is. Ő ezt pontosan tudja. Ebben a szellemben osztja meg a híreket és alkot véleményt. Nagyon nagyra becsülöm az ilyen Embereket ! Tény hogy a fórum sok félreértésre, indulatokra és szimpátiára is adhat egy táptalajt. Ez nagyban befolyásoló tényező lehet egy játékos egész játékmenetére.
Kedves Rikari ! Részemről köszönöm hogy azt is megosztod velünk ha épp áthatolhatatlan fal állja utadat, s ezt el is mondod. Az következő nemzedék ezáltal talán okul belőle. Tisztelem a csapatot és a moderátorokat is. Mert ők is emberek. Van magánéletük, családjuk s munkájuk. Mégis sok időt szentelnek rá hogy nekünk segítsenek, ha szükség van rá terelgessenek. Sokan mondják hogy ez csak egy játék. Én úgy gondolom, hogy tényleg egy olyan világ ahol elengedhetjük a fantáziánkat, és a való élet problémáit hátrahagyva itt igazán kikapcsolódhatunk. Lehet alkotni, gondolkodni, és itt jól elbeszélgetni. Egy kellemes Elvenari tartózkodás után, az ember napja is jobb lesz. A játék létezéséért hálásak lehetünk az InnoGamesnek. Ha megörvedeztetnek ha borsot törnek az orrunk alá. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel egyet kell hogy értsek ! Szoktam olvasni Rikari írásait. Rá az önzetlenség és a segítőkészség a jellemző. Természetesen ezt sokatokról gondolom. Fentebbi hozzászólásából azt olvasom hogy hogy a névtelen, arctalan szerepjátékoknak sok a jó és a rossz oldala is. Ő ezt pontosan tudja. Ebben a szellemben osztja meg a híreket és alkot véleményt. Nagyon nagyra becsülöm az ilyen Embereket ! Tény hogy a fórum sok félreértésre, indulatokra és szimpátiára is adhat egy táptalajt. Ez nagyban befolyásoló tényező lehet egy játékos egész játékmenetére.
Kedves Rikari ! Részemről köszönöm hogy azt is megosztod velünk ha épp áthatolhatatlan fal állja utadat, s ezt el is mondod. Az következő nemzedék ezáltal talán okul belőle. Tisztelem a csapatot és a moderátorokat is. Mert ők is emberek. Van magánéletük, családjuk s munkájuk. Mégis sok időt szentelnek rá hogy nekünk segítsenek, ha szükség van rá terelgessenek. Sokan mondják hogy ez csak egy játék. Én úgy gondolom, hogy tényleg egy olyan világ ahol elengedhetjük a fantáziánkat, és a való élet problémáit hátrahagyva itt igazán kikapcsolódhatunk. Lehet alkotni, gondolkodni, és itt jól elbeszélgetni. Egy kellemes Elvenari tartózkodás után, az ember napja is jobb lesz. A játék létezéséért hálásak lehetünk az InnoGamesnek. Ha megörvedeztetnek ha borsot törnek az orrunk alá. :)
Örülök ennek a hozzászólásnak több okból is! Egyrészt amiatt mert végre kedves hangulatú, abszolút jóindulatú a mondanivalója! S egyben köszönetet is kapnak azok, akik már régóta rászolgáltak egy jó szóra! :)
Szép napot minden elvenári játékosnak! :)

Üdv.: Szeri :)
 
Fent